Радио Фокус - нови честоти

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
ico_pol
1000+
1000+

Re: Радио Фокус скоро в Асеновград и Созопол

Мнениеот ico_pol » 19 Апр 2007, 15:55

Не мога да разбера, как хит радио номер едно в България ще си загуби честотите така безславно. Пък и ФМ+...!? Нали бяха собственост на чуждестранна компания (Апейс ли беше!?)! Хех! Интересна работа! Още ми е по-интересно как така отказват на въпросната фирма Фокус Нунти да кандидатства за лицензи, защото не отговаряла на условията (май, че заради собственост в нея на лице, свързано с рекламна дейност), а пък и разрешават да придобива други радиа. :)
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 19 Апр 2007, 16:44

Изобщо не се изненадвам, знаете, че в България всичко е възможно, независимо, че днес СЕМ вече има още един член /ка/, пък де да знаем..
Мен лично по ме устройва в Добрич Фреш да стане Фокус, а то евентуално ще бъде с варненската програма, която ми харесва.
А музика дал Господ, това изобщо не ме претиснява. Та ще видим и чуем. :Clap
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 19 Апр 2007, 19:17

gadchet0- написа:
RADIO написа:Uno momento, cortigo!
То и за радио Нова в София се говореше, че щяло да става  :focus: , ама си останахме само с говоренето... Така, че това май ще е поредният фишек, както и новините им!  :Laugh

Ще поживеем,ще видим
и by the way на италиански се казва "Un momento" ;)

A на румънски я провери  ::)
sewer
100+
100+

Мнениеот sewer » 19 Апр 2007, 22:57

ФОКУС ВЕЧЕ ИЗЛЪЧВАТ ПРОГРАМАТА ОТ В.ТЪРНОВО В ЛОВЕЧ.Е ВРЕМЕ БЕШЕ........ :Clap
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 19 Апр 2007, 23:23

RADIO написа:
gadchet0- написа:
То и за радио Нова в София се говореше, че щяло да става  :focus: , ама си останахме само с говоренето... Така, че това май ще е поредният фишек, както и новините им!  :Laugh

Ще поживеем,ще видим

Поне като не знаеш си мълчи ::) Занимавам се с италиански,румънския не ме касае :Cool2
Фокус нали имаха честота в Ловеч,чак сега ли взеха да излъчват :Hmmm
Последна промяна 1 на gadchet0-, променена общо 19 пъти
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 19 Апр 2007, 23:56

Фалшива информация в сайта на СЕМ?  :unknown
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 20 Апр 2007, 07:57

gadchet0- написа:
RADIO написа:
gadchet0- написа:

Ще поживеем,ще видим

Поне като не знаеш си мълчи ::) Занимавам се с италиански,румънския не ме касае :Cool2
Фокус нали имаха честота в Ловеч,чак сега ли взеха да излъчват :Hmmm

хахаха, забавляваш ме яко.. мене не ме касае италианския ти :) Написах го на румънски по друг повод, ама щом си казал UNO, uno да ти е :)

А що се касае до това, че са купили нещо, не значи, че няма да го препродадат ;)
Gost
Нов
Нов

Мнениеот Gost » 20 Апр 2007, 12:50

sewer написа:ФОКУС ВЕЧЕ ИЗЛЪЧВАТ ПРОГРАМАТА ОТ В.ТЪРНОВО В ЛОВЕЧ.Е ВРЕМЕ БЕШЕ........ :Clap

Р
Тия щяха уж да са местни, а и те градят поредната верига. Как ли ще оцеляват.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 20 Апр 2007, 13:51

I za kakywli bqs sa go pusnali, nali gi otrqzaha za 4estotata tam!?
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 20 Апр 2007, 14:35

da odensat nqkoq globa  :G
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 20 Апр 2007, 14:41

RADIO написа:хахаха, забавляваш ме яко.. мене не ме касае италианския ти :) Написах го на румънски по друг повод, ама щом си казал UNO, uno да ти е :)

А що се касае до това, че са купили нещо, не значи, че няма да го препродадат ;)

кой ли се забавлява повече.. :lol2

За Фокус и аз това се чудя,нали не ги допуснаха в конкурса за честотата в Ловеч ,пък те пускат програма,много странно
sewer
100+
100+

Мнениеот sewer » 22 Апр 2007, 10:02

До сега излъчваха, но само музика. Сега пуснаха програмата от В.Търново.
Последна промяна 1 на sewer, променена общо 22 пъти
Аватар
RADIO
500+
500+

Re: Радио Фокус - нови честоти

Мнениеот RADIO » 29 Май 2007, 16:52

UGLY_BOY написа:Интересно ми е защо Фокус се отказаха от честотата на Омега 102.8 и се върнаха на старата честота на Омега - Сливен - 101.7? Спомням си колко много искаха Омега да се преместят на 102.8. И то, знаете ли защо? Защото на 101.2 първо тръгна Експрес (което впоследствие се премести на 97.2, а в момента е на 106.4 - старата честота на Канал Ком), а после Дарик. Та, аргументът на Омега беше, че били много близо до Дарик и хората бъркали двете радиа като си въртели копчето на скалата. Ха-ха. Тия явно не са чували, че в София радиата са през 4 десети от мегахерца. Ми, че аз съм сигурен, че има радиа, които даже си плащат да се насадят до някое друго радио, само и само тия, чиито приемници не изписват честотата на съответното радио, да се бъркат и така изкуствено да повишават рейтинга на другото радио. Интересно, обаче, какво им пречеше на Фокус да си останат на 102.8? Какво ги интересува пък тях дали ще са на 102.8 или на 101.7? Просто всяко местене на честотата трябва да си има причина. И, ако случайно е изтекъл лиценът на Омега и те са се прелицензирали, защо са се прелицензирали за 101.7?
А, и един послеслов за пича, дето твърди, че в София свободни честоти нямало. Пич, в Истанбул радиата са през 2 десети от мегахерца. 90.3, 90.5 и т. н. Ами, ако наистина като се появят 30 радиостанции в някой град свободните честоти свършват, то как ще дадат честота на някое друго радио? Та нали в Америка има повече рада в градовете, отколкото в който и да било български град.

Малко прочети за мощности и тогава ще си говорим... Това не е просто хрумване - айде да се местим и се местим... както знаеш подобно нещо не става туко-така! За повече инфо - КРС!
А това, че Фокус искат да си мешат капите с Дарик е друг въпрос!
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 29 Май 2007, 18:20

RADIO написа:
UGLY_BOY написа:Интересно ми е защо Фокус се отказаха от честотата на Омега 102.8 и се върнаха на старата честота на Омега - Сливен - 101.7? Спомням си колко много искаха Омега да се преместят на 102.8. И то, знаете ли защо? Защото на 101.2 първо тръгна Експрес (което впоследствие се премести на 97.2, а в момента е на 106.4 - старата честота на Канал Ком), а после Дарик. Та, аргументът на Омега беше, че били много близо до Дарик и хората бъркали двете радиа като си въртели копчето на скалата. Ха-ха. Тия явно не са чували, че в София радиата са през 4 десети от мегахерца. Ми, че аз съм сигурен, че има радиа, които даже си плащат да се насадят до някое друго радио, само и само тия, чиито приемници не изписват честотата на съответното радио, да се бъркат и така изкуствено да повишават рейтинга на другото радио. Интересно, обаче, какво им пречеше на Фокус да си останат на 102.8? Какво ги интересува пък тях дали ще са на 102.8 или на 101.7? Просто всяко местене на честотата трябва да си има причина. И, ако случайно е изтекъл лиценът на Омега и те са се прелицензирали, защо са се прелицензирали за 101.7?
А, и един послеслов за пича, дето твърди, че в София свободни честоти нямало. Пич, в Истанбул радиата са през 2 десети от мегахерца. 90.3, 90.5 и т. н. Ами, ако наистина като се появят 30 радиостанции в някой град свободните честоти свършват, то как ще дадат честота на някое друго радио? Та нали в Америка има повече рада в градовете, отколкото в който и да било български град.

Малко прочети за мощности и тогава ще си говорим... Това не е просто хрумване - айде да се местим и се местим... както знаеш подобно нещо не става туко-така! За повече инфо - КРС!
А това, че Фокус искат да си мешат капите с Дарик е друг въпрос!

Като гледам, май ще е пряко свързано с мешането на капи, както ти сам се изразяваш.
Аватар
Dreamwave`
Нов
Нов

Мнениеот Dreamwave` » 03 Юни 2007, 23:16

Е, Фокус може да се стремят към лиценз за национален ефир, което едва ли се постига толкова лесно.
Последна промяна 1 на Dreamwave`, променена общо 4 пъти
.. dream on ...
nasko-burgas
Нов
Нов

В Созопол още си предава радио Фреш

Мнениеот nasko-burgas » 08 Юни 2007, 21:29

За съжаление радио Фокус все още го няма в Созопол.Въпреки обявеното в предавател ,че от 17.05 трябва да го има.
Последна промяна 1 на predavatel, променена общо 11 пъти
MaskataNaZoro
100+
100+

Re: В Созопол още си предава радио Фреш .

Мнениеот MaskataNaZoro » 09 Юни 2007, 11:34

nasko-burgas написа:За съжаление радио Фокус все още го няма в Созопол.Въпреки обявеното в предавател ,че от 17.05 трябва да го има.
Е, какво пък е това за съжаление?! Какво точно очакваш да чуеш по Фокус, че чак и "За съжаление..." :Fool
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 09 Юни 2007, 17:32

Ако пуснат Търновския Фокус ще чуе, иначе... незнам. :) Другите така и не съм се наканил да ги слушам on-line, когато съм в някои клуб.
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 11 Юни 2007, 14:31

nasko-burgas написа:За съжаление радио Фокус все още го няма в Созопол. Въпреки обявеното в предавател ,че от 17.05 трябва да го има.

Може и да не са го пуснали на 17.05, но днес - 11.06, вече със сигурност е Фокус ;)
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 11 Юни 2007, 14:47

да им ги е честит  :G

Назад към