Радио NRJ посреща лятото изцяло обновено и различно

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Радио NRJ посреща лятото изцяло обновено и различно

Мнениеот predavatel » 29 Май 2008, 05:42

Хитовото радио NRJ посреща лятото с обновен музикален формат, нова програмна схема и много добро настроение. Освен съвременни хитове, в ефира на радиото ще звучат и любими заглавия от 90-те години - East 17, Boyzone, Ace of Base, Snap, Savage Garden и други.

Всяка делнична сутрин, между 7 и 11 ч., Христина – позната на всички от вечерния „NRJ REQUEST”, вече ще изпълнява музикалните желания на слушателите в единственото в българския радиоефир сутрешно „REQUEST SHOW”. Заедно с това ще се дискутират и най-актуалните теми от деня.

Веднага след сутрешния блок, специално за феновете си, екипът на NRJ е отделил не един, а цели два часа хубава музика без прекъсвания за реклами и новини. След 13 ч. започва следобедното шоу с Младен, комбинирано с HIT MUSIC ONLY.

След 17 ч., към края на работния ден, слушателите ще получат своята ударна доза хитове и актуална информация за трафика в големите градове на България в компанията на DJ Andrez.

Радио NRJ България е част от най-голямата европейска радиоверига NRJ – Hit Music Only, която достига до милиони слушатели в 11 европейски страни.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Re: Радио NRJ посреща лятото изцяло обновено и различно

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 29 Май 2008, 06:17

Браво :Clap И NRJ се превръща в боза.Дали ще остане поне едно свястно радио в България?
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 29 Май 2008, 09:39

На мен много ми харесваше NRJ като цяло като го слушах за първи път миналата година, но проблема е, че няма развитие. Все едни и същи предавания се въртят, едни и същи водещи и най-вече една и съща музика. Много се дразнех преди, че нямаха свясна програма след 20ч. Ако някой иска тогава да слуша ще има слуша HIT'S MUSIC ONLY и ще ги сънува тези песни, защото само едно и също се върти.

Сега с промените дано се по-ооправи малко като цяло. Иначе относно това дали ще остане свястно радио в България мисля, че N-JOY се справя все още въпреки, че има още какво да желае.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 29 Май 2008, 10:30

Ако аз трябва да сравня ENERGY/NRJ със N-JOY, то определено бих избрал първото, а именно NRJ. :D Не че ги слушам при положение че не предлагат музиката която искам да слушам (за това си има the dancefloor radio - VIBE FM 92.1 FM - get on the dancefloor, STUDENT FM 103.4 FM)
396
100+
100+
Местоположение: София 1632 , жк. Овча Купел, блок 411, офис ДИBИЕМ-Кoнсулт ЕОOД.

Мнениеот 396 » 29 Май 2008, 16:30

И аз слушам Metro FM, но за съжаление само по Интернет, но като съм в Турция си го слушам по пътя без проблеми в продължение на стотици километри.

А нашите радиа не стига, че не се ловят като хората (особено ако си по-далеч от голям град), но и не стават за слушане. Иначе тази модификация в NRJ Hitmusic Only е идейна.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 29 Май 2008, 17:30

Eeee, Енчев, къде ще сравняваме румънците с нашите... то няма база за сравнение! Особено станциите, излъчващи от Букурещ са на светлинни години... и като звук, и като програминг. Навътре в страната има и мизерни станцийки, но тези от столицата и някои други по-големи градове са на много високо ниво.

Между другото мога да споделя пресни впечатления от радиостанциите в Словения и Италия... но не е за тази тема. Ще отворя друга. Останах доста изненадан от някои факти, които научих.
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 29 Май 2008, 17:38

>>> FM STEREO <<< написа:Браво :Clap И NRJ се превръща в боза.Дали ще остане поне едно свястно радио в България?

Освен Витоша няма друго! :Horray
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 29 Май 2008, 17:44

Права си,като Витоша второ няма :lol: :lol: :lol:
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 29 Май 2008, 21:01

>>> FM STEREO <<< написа:Браво :Clap И NRJ се превръща в боза.Дали ще остане поне едно свястно радио в България?

И как смяната на местата на предаванията и смяната на едно предаване с друго ще превърне радиото в боза не ми е ясно, особено в случая, но както и да е. Иначе NRJ се отличаваха от всички останали с Мастърмикса и с това, че в началото ретрото и новата музика бяха почти 50/50, но след това съотношението се промени доста в ползва на новата бозица, махнаха Мастърмикса и NRJ започна да става като останалите. Причината за промените според мен е заради останалите радия под шапката на Къмюникорп. По-специално реторото заради Радио 1 и мастърмикса заради НОВА. Ако не баха тези промени NRJ нямаше да има грешка. Иначе Рикуеста си остава най-слушаното превдаване в часовият пояс от 17.00 до 20.00 и там няма определен плейлист, затова и го харесват толкова много. Някои се опиотаха да го конкурират ама отидоха в шеста глуха. Сега яво Рикуеста ще трябва да конкурира сутрешните блокове, където NRJ не бяха добре по рейтинг.
Изображение
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 29 Май 2008, 22:23

borosport написа:

И как смяната на местата на предаванията и смяната на едно предаване с друго ще превърне радиото в боза не ми е ясно, особено в случая, но както и да е. Иначе NRJ се отличаваха от всички останали с Мастърмикса и с това, че в началото ретрото и новата музика бяха почти 50/50, но след това съотношението се промени доста в ползва на новата бозица, махнаха Мастърмикса и NRJ започна да става като останалите. Причината за промените според мен е заради останалите радия под шапката на Къмюникорп. По-специално реторото заради Радио 1 и мастърмикса заради НОВА. Ако не баха тези промени NRJ нямаше да има грешка. Иначе Рикуеста си остава най-слушаното превдаване в часовият пояс от 17.00 до 20.00 и там няма определен плейлист, затова и го харесват толкова много. Някои се опиотаха да го конкурират ама отидоха в шеста глуха. Сега яво Рикуеста ще трябва да конкурира сутрешните блокове, където NRJ не бяха добре по рейтинг.

NRJ освен във В. Търново никъде не са имали рейтинг извън "шеста глуха". За това и сменят формата поне веднъж на 4 месеца. А Хрисито я съжалявам с този флегматичен изказ и драйв е баш за сутрин :D :D :Chair
zenith
Нов
Нов

Мнениеот zenith » 29 Май 2008, 23:18

Кои Енджой-ко говори за разнообразие? Посо4и ми в ефира къде всеки ден има нови предавания, воде6ти, игри, промоции и т. н. или поне обясни какво разбираш под "разнообразие". А кои от Ямбол плюе по почти винаги зареждащото с положителна енергия радио? Нямам ни6то против към почти нито една българска радиостанция. Всеки работи както смята за добре. Нанякъде не6тата се получават добре, другаде не чак толкова. Толкова ли няма какво да правите, че сте взели да се занимавате със собственици??? Слушайте си радиото, радвайте се и не задълбавайте. Сигурен съм, че ще се почувствате много по-добре. За мен ЕНЕРДЖИ е номер едно, въпреки, че винаги има какво още да се желае. Аз не мога и сигурно никога няма да намеря перфектната за мен радиостанция (освен ако не си я направя). :) ;)

Поздрави!
Аватар
XFM
Нов
Нов

Мнениеот XFM » 29 Май 2008, 23:37

Нещо напоследък не ми харесва как звучи енерджи. Незнам близо годинка слушам нон стоп радиото и бях повече от доволен. Особено лятото на 2007 плейлистата ме кефеше отвсякъде, сега обаче след последните промени ми е малко странно. Прекалено много ми идват тия песновки на East 17, Take That, Ace of base и т.н. Верно не остана читаво радио.Много жалко бих казал аз. :'( Просто лично мнение.
XFM.nl
396
100+
100+
Местоположение: София 1632 , жк. Овча Купел, блок 411, офис ДИBИЕМ-Кoнсулт ЕОOД.

Мнениеот 396 » 30 Май 2008, 14:43

Е все пак всички радиа трябва да копират от някой. Скоро няма да се учудя и The Voice например да го направи.
djheavyb
Нов
Нов

Мнениеот djheavyb » 13 Юни 2008, 23:46

Radioto e super!
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 22 Юни 2008, 17:30

От известно време RDS-a на NRJ в Стара Загора вече не е NRJ 90,8 ,а ENERGY :-\ Някой да знае защо? :Hmmm
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 22 Юни 2008, 23:18

gadchet0- написа:От известно време RDS-a на NRJ в Стара Загора вече не е NRJ 90,8 ,а ENERGY :-\ Някой да знае защо? :Hmmm

Ами същото трябва да е, аз точно на тази честота приемам радиото - а и по програмна лицензия си "Енерджи" :-\
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 22 Юни 2008, 23:58

Вече не го слушам често това радио, но днес 2 часа поне в едно кафе го бяха пуснали ... и останах доста доволен от музикалната програма (слава богу без водещи и много досадни реклами) :)
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 26 Юни 2008, 20:17

Durli написа:

Освен Витоша няма друго! :Horray

>>> FM STEREO <<< написа:Права си,като Витоша второ няма :lol: :lol: :lol:

Витошката е все "НОВОТО РАДИО", но както са казали "със стари к*рви нов бардак не се прави"!

Назад към