"ОБЕРОН РАДИО МАКС" ЕООД - поредната фирмичка на Гергов???

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
borosport
1000+
1000+

Re: "ОБЕРОН РАДИО МАКС" ЕООД - поредната фирмичка на Гергов???

Мнениеот borosport » 24 Юли 2008, 20:38

Всъщност мога да добавя и още нещо. Колкото и да не съм фен на чалгата също не мога да отрека,ч е и самото звучене на чалгата се променя. И това има много хора, които не искат да го проумеят и признаят. Естествено, че има неща на нивото на Сашка Васева и Кондьо отпреди 10 и повече години, но забележете най-новото и котирано как звучи. Вече не преобладават само маанета и кавали. В скоро време смятам, че и визият също ще се променя, просто чалга звездите много искат да приличат на западните такива.
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 25 Юли 2008, 02:13

Много е забавно как изглеждат постовете, които съм написал, докато съм бил пиян (като предния постинг). Разрешавам ви да ги изтриете.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 25 Юли 2008, 05:17

borosport ,цялата ни държава е чалга,българският манталитет е чалга.Тук не говорим само за стил музика.Тя е навлязла дълбоко в живота ни,тя е около нас,и ако се правим,че не я виждаме,толкова по-зле за нас.

UGLY_BOY,ако трябва да изтрият всички постове,които си написал в нетрезво състояние,ще останеш без мнения във форума :D :Drunk
Захар
Нов
Нов

Мнениеот Захар » 25 Юли 2008, 09:44

Здравейте, съгласен с Радиатор и Ъгли-пояснението за попфолка!
И една добавка, която евентуално може да бъде разбрана предимно от маркетолог. Разминаването става, защото повечето коментират попфолк музиката като художествени стойности, а тя е нещо мнооого повече от това. Има смисъл да се участва в състезания, които можеш да спечелиш, а още по-добре и когато ти определяш правилата на състезанието.
Миналата събота бях на волейболния мач между България и САЩ. Вторият изравнителен за противника гейм, беше тежък момент за нас. Публиката, която до този момент беше великолепна, леко се дръпна и утихна. Американците в един момент просто полетяха. И точно в този момент, в една от почивките, какво пуска един умен DJ-озвучител на срещата - Куин със ще ги разбием!!! Познайте колко много се смачкаха психически противниците от тази психоатака на родния им език. Смехотворно, ако не беше жалко. После ги смачкахме, но това е друг въпрос.
Митовете, легендите и манипулациите никога не свършват, това е част от играта!
Със здраве!
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 25 Юли 2008, 09:45

:Offtopic
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 26 Юли 2008, 23:54

Джинглите нови ли са, или същите както в инфото за радиото?
Кажи повече за програмна схема, новините, музиката, рекламата...
http://oberon.hit.bg/
S класата на Разград... Щрак, Марийке, в Оберон... Генерален спонсор на доброто настроение... :D
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 27 Юли 2008, 02:19

MIRORUSE написа:Днес цял ден бях в Цар Калоян и пак слушах цял ден Оберон Радио Макс! Е извинявайте, ама по това радио, върви страхотна музика, много добре балансирана, свежи джингли и добре поднесена информация. Изобщо не звучи аматьорски и много ми хареса. Мисля, че ще е загуба да бъде закрито. По повод региона и формата на радиото, мога да кажа, че в Разградска област това е предпочитаното радио(по мои наблюдения, без да се смята за статистически достоверно). Мисля. че хората там, предпочитат такъв формат радио, пред мазна чалга, както твърдят едни мои приятели в по-горните си постове. Идете, вижте, чуйте, после пишете, дали чалгата е подходяща за този регион или не. Мисля, че за всеки влак си има пътници, кофти е да седиш на гарата и да няма влак за теб !

Повечето хора не са искали закриването му, просто се отбеляза, че то е на Гергов - листът му, предполагам, се прави от София.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 27 Юли 2008, 05:06

Миро,всички сме пътници,някои чакат влак,други чакаме катафалка...
Аватар
JukeBoxHero
100+
100+

Мнениеот JukeBoxHero » 27 Юли 2008, 15:57

MIRORUSE написа:Днес цял ден бях в Цар Калоян и пак слушах цял ден Оберон Радио Макс! Е извинявайте, ама по това радио, върви страхотна музика, много добре балансирана, свежи джингли и добре поднесена информация. Изобщо не звучи аматьорски и много ми хареса. Мисля, че ще е загуба да бъде закрито. По повод региона и формата на радиото, мога да кажа, че в Разградска област това е предпочитаното радио(по мои наблюдения, без да се смята за статистически достоверно). Мисля. че хората там, предпочитат такъв формат радио, пред мазна чалга, както твърдят едни мои приятели в по-горните си постове. Идете, вижте, чуйте, после пишете, дали чалгата е подходяща за този регион или не. Мисля, че за всеки влак си има пътници, кофти е да седиш на гарата и да няма влак за теб !

Напълно съм съгласен :) най-добрите песни + суперяки джингли ... радват :Bounce .
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Юли 2008, 21:54

Къде ги видя тея хора?!?Случва се в живота да срещнеш такива два три пъти,не повече.През останалото време срещаш идиоти...
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Юли 2008, 22:09

MIRORUSE написа:... Там се срещнах и запознах с >>> FM STEREO <<< ...

И как ти се стори младежа?Аз като го гледам тук из форума,какви ги пише,изглежда интелигентно дете,само че има някакво извратено чувство за хумор,което убива повечето от начинаещите форумци.
И след като сте се срещнали двама интелигентни мъже там,сигурно сте си изкарали добре.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 28 Юли 2008, 22:20

Миро простено да ти е :D
Изображение
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Юли 2008, 22:21

Не забравяй и гледката на страстни баби на по 70 - 80 години,посрещащи Слънцето само по сутиени до кръста.Както и плочата за некролози...Ах,беше хубаво все пак.И въобще сигурно добре биха си изкарали всички,посрещащи изгрева,щото е красив и може да ти напълни съзнанието със свежи мисли.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Юли 2008, 22:31

ХАха,точно от Бени Хил,как възсядаха скалите!!!Наитина трябва форумците да се съберем,за да се каже,че наистина се познаваме,а не само да се чепкаме тук,скрити зад някакъв ник!
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Юли 2008, 22:37

Дам,Миро е такъв,какъвто е по форумите,макар че можеше да се скрие зад някакъв друг ник,но все пак да не забравяме,че той не е мазен КРСар.Няма за какво да се крие.В действителност съм го виждал и мога да го потвърдя!!!
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Юли 2008, 22:45

А някой знае ли кога ще тръгнат новите радиа в Ямбол?
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Юли 2008, 22:57

Виж,с който и да се напием,няма лошо,само да прилича на човек.Макар че след неправилна употреба на алкуол :Drunk хората не приличат много на себе си :D Ама няма лошо,пиянските истории винаги са били едни от най-забавните в живота ни!Затова,пийте млади хора,пийте алкуол :Drunk
396
100+
100+
Местоположение: София 1632 , жк. Овча Купел, блок 411, офис ДИBИЕМ-Кoнсулт ЕОOД.

Мнениеот 396 » 28 Юли 2008, 23:34

То идеята е доста добра, но повечето хора сме заети (предполагам, поне аз съм доста зает при това).
За радиатора общо казано лоши думи реално не мога да кажа, просто някой неща при него са outdated, трябва update. Иначе влеза ли тука - шоуто е пълно. То е ясно.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 29 Юли 2008, 08:07

396, важното е че ти си ъпдейтед ве :-)

Вземи оправи спелинга само, че там няма ъпдейтс и аутдейтс, в частност правилото за употреба на "и" и "й". Не отива на човек с претенции да е ъп-ту-дейт да пише с груби правописни грешки. :Console
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 29 Юли 2008, 09:02

396 написа:То идеята е доста добра, но повечето хора сме заети (предполагам, поне аз съм доста зает при това).
За радиатора общо казано лоши думи реално не мога да кажа, просто някой неща при него са outdated, трябва update. Иначе влеза ли тука - шоуто е пълно. То е ясно.

Да,прав си,на Радиатора му трябва малко тракане. :D

Назад към