Радио Витоша

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
kikiface
500+
500+

Re: Радио Витоша

Мнениеот kikiface » 07 Мар 2016, 22:40

Веселина при Булсатком при реклами става 4 различни типа реклами или 2 на 2 по деление на Северна и Южна България.
София, жк Овча Купел 2, бл. 9. Тук е високо и чист въздух.
zenith
Нов
Нов

Мнениеот zenith » 07 Мар 2016, 22:58

Във Веселина се ползва часовник, който вианги е с минута и половина - две назад. Иначе при рекламите - на Виваком няма ниаккъв проблем или смесване, онлайн забелязвам смесване за част от секундата в началото на рекламния блок.
DNST
Нов
Нов

Мнениеот DNST » 08 Мар 2016, 00:45

zenith написа:Здравейте. В интернет имаше конкретни изказвания, че е затваряла телефон по време на играта заради някакъв незначителен шум на заден план. А на моменти и аз случайно чувах по-странно държание, усещаше се нежелание да проведе цялата тази игра и при комуникацията със слушателите, но може би е обяснимо ,ако това са били последните дни там. Иначе се е държала и доста приятелски настроена, но като цяло е особняк по начин, който на моменти трудно се прикрива - твърдя го от слушателска гледна точка.

За Катя Миткова имам наблюдения от години - още от времето ѝ като водеща (на запис) в сутрешния блок на радио Дъ Войс. Има различен начин на водене, има свое мнение и го изразява свободно. Харесвам я като водещ, различна е, а и със сигурност е много по-приятна на фона на някои други водещи, които буквално ти се лигавят (не мога да си спомня във Фреш или Манджой беше оная, която се обръщаше към слушателите с "попови лъжички").

За Катя съм чел доста негативни коментари, особено в страницата на Дъ Войс за някои нейни хапливи забележки по адрес на изпълнител/група или песен от Еърплей чарта. Това разбира се не бива да е фактор, тъй като основната аудитория на станцията са тийнейджъри, които нож вадят ако се каже лоша дума за някои конкретни тийн изпълнители, което си е смешно. Всичко е в кръга на шегата, но не всеки го разбира. Те така навремето настръхваха и срещу Диди, но да не се отклонявам от темата. Изненадан съм, че изведнъж негативните коментари по неин адрес за въпросната игра се оказаха решаващи за краят на изявите ѝ в радиата на BSS. Според мен нещата са доста по-задълбочени.

За огромно съжаление констатирам, че добрите гласове от медията си тръгват за сметка на други, като Петър от Total Hit Request, който отдавна трябваше да е не само извън ефир, но и от самия бранш. Как въобще слушателите търпят този човек? И как все за секс се говори в зона за поздрави? Може би аз не съм в час?!

zenith написа:Отново за Витоша - страшно дразнещо е точно в 8 вечерта пусната песен след реклами да се прекъсва на първата минута, защото заредените песни и записаните в студиото на Дъ Войс през деня включвания на Гергана трябва да тръгнат „навреме“, а програмният часовник вече показва 20 (при положение, че във включванията не се споменава час). Доста неуважително към слушателя е да се прекъсва песен на 50та секунда. Не знам дали муз. директор Емил е обръщал внимание или нарочно така е нагласено, при положение, че минути преди това той проверява плейлистата.

Това и при Дъ Войс се случва. Ванчелка си спира песните, когато ѝ скимне, за да си чете Zoom новините. За разлика от Витоша обаче тези новини са само от шоубизнеса и смятам че това не налага те да започнат точно в началото на новия кръгъл час. По-добър въпрос обаче е някой дали изобщо обръща внимание тази жена как си чете статиите? Няма паузи, няма интонация на гласа, дори не можеш да разбереш кога точно започва да чете друг материал. Фактът обаче е един - тя си е там вече 3 години и на никой не му пука.
RADIO 1
Нов
Нов

Мнениеот RADIO 1 » 08 Мар 2016, 08:01

На който не му харесва дадена радио станция...не мога да разбера защо не я смени просто?
РАДИО 1
Аватар
tufata
100+
100+

Мнениеот tufata » 08 Мар 2016, 09:34

RADIO 1 написа:На който не му харесва дадена радио станция...не мога да разбера защо не я смени просто?

С какво?! Със следващата още по-проста ли?
Философ пълен!
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 08 Мар 2016, 09:45

tufata написа:
RADIO 1 написа:На който не му харесва дадена радио станция...не мога да разбера защо не я смени просто?

Туфа като си толкова грамотна .. си сложи сателитна антена ! :D :D :D
Аватар
tufata
100+
100+

Мнениеот tufata » 08 Мар 2016, 10:39

ЖОРО написа:
tufata написа:

Туфа като си толкова грамотна .. си сложи сателитна антена ! :D :D :D

Аз съм мъж само да знаеш...
Философ пълен!
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 08 Мар 2016, 12:07

Да виждам че си мъЖ .. плачеш като девица да не казвам за какво .. :D :D :D :D
tv-fen
100+
100+

Мнениеот tv-fen » 10 Мар 2016, 12:29

tufata написа:
ЖОРО написа:Как ли пък не !

Защо, Н-джой, сити, фреш да не би да са по-добри?

Njoy е по-добро.
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 10 Мар 2016, 13:49

tufata написа:

Със някое онлайн такова (или онлайн програмата на което и да е ефирно радио) - имаш интернет щом пишеш тук, така, че избора не може да стане по-голям от това, дори със сателит. Виж за телевизиите е друго, но тук си говорим за радио.
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
Аватар
tufata
100+
100+

Мнениеот tufata » 10 Мар 2016, 15:09

tv-fen написа:
tufata написа:

Njoy е по-добро.

С какво е по-добро? Звук, фонотека, стил, предавания???
Философ пълен!
tv-fen
100+
100+

Мнениеот tv-fen » 10 Мар 2016, 15:33

tufata написа:
tv-fen написа:
tufata написа:

Njoy е по-добро.

С какво е по-добро? Звук, фонотека, стил, предавания???

Със стил, предавания и музика. Но лятото когато ходя в Приморско е с лош сигнал. В Пловдив най-добър звук са Сити,Енерджи , The Voice, Меджик ФМ и Катра ФМ. С най-лош звук е БОЕ.
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 10 Мар 2016, 18:16

Георги къде си да оправиш тези цитати :D
tv-fen
100+
100+

Мнениеот tv-fen » 10 Мар 2016, 19:33

tufata написа:Това радио трябва да го имам във всеки град вместо глупавото Н-Джой!

Njoy е най-доброто радио.
Последна промяна 1 на tv-fen, променена общо 10 пъти
Аватар
tufata
100+
100+

Мнениеот tufata » 10 Мар 2016, 20:21

tv-fen написа:
tufata написа:Това радио трябва да го имам във всеки град вместо глупавото Н-Джой!

Njoy е най-доброто радио. Не го обиждай. Все едно аз да обидя радио Витоша.

Не се излагай!
Философ пълен!
tv-fen
100+
100+

Мнениеот tv-fen » 10 Мар 2016, 20:48

tufata написа:
tv-fen написа:

Njoy е най-доброто радио. Не го обиждай. Все едно аз да обидя радио Витоша.

Не се излагай!

Не се излагам :) Въпрос на вкус. Защо мислиш,че се излагам?
pinko
Нов
Нов

Мнениеот pinko » 10 Мар 2016, 21:12

Преди слушах Витоша. Сега предпочитам Енерджи или Енджой.
RADIO 1
Нов
Нов

Мнениеот RADIO 1 » 11 Мар 2016, 07:27

Не ви ли стана ясно че в България няма добре направено радио.Пуснете си някое чуждо да видите какво се казва радио :D това тук в българия е просто да се печелят пари и нищо друго. хахаха
РАДИО 1
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 11 Мар 2016, 09:19

Страхотен спор се развихри в темата за радио Витоша ! :D
БНР е най-хубавото радио, а всички които не го харесват се излагат ! :Drunk
Аватар
tufata
100+
100+

Мнениеот tufata » 11 Мар 2016, 10:22

pinko написа:Преди слушах Витоша. Сега предпочитам Енерджи или Енджой.

Едното няма никакви песни, другото има малко повече, но не такива които са били хитове, а и звука им е много зле и на двете. Не че на Витоша е добре, но е в пъти по лош на другите особено на НРЖ.
БНР, БГ радио едни от най-добрите като звук, след това е ситито може би. Говоря за регионални в цялата страна.
Философ пълен!

Назад към