Въпросче за песен за радио "Ритмо"

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
nas_rs
Нов
Нов

Re: Въпросче за песен за радио "Ритмо"

Мнениеот nas_rs » 20 Авг 2008, 18:59

Радио Ритмо се чуваше от Вакарел до Стара Загора и беше най доброто чалга радио.Незнам как може нещо толкова успешно да бъде затрито.Все пак една успешна концепция е замръзена и нека се надяваме,че скоро време ще се намери някой,който да иска да печели от радио и да създаде едно ново"Ритмо",което много бързо ще събере рейтинг.Иначе идеята за Ритмо онлайн е блестяща стига да може да се слуша и от чужбина. :)
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 22 Авг 2008, 07:50

Аз тук в Ямбол приемах сигнал от Ритмо,макар,че на съседната честота звучеше Експрес.И всъщност явно наистина се е приемало доста добре,като се има предвид,че от Пловдив тогава приемах само радио Пловдив и Христо Ботев :-\
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 22 Авг 2008, 18:41

И аз работих в радио Ритмо, рекламата, клиенти ми казваха, че го чуват в Гърция и в Турция Вероятно причината бе, че предавателят бе на Копривките в по-голямата част от съществуването му А радио Ритмо бе затрито точно тогава, когато бе номер едно по рекламни приходи - нещо необяснимо за мен и досега! :o
Аватар
PatrioT
500+
500+

Мнениеот PatrioT » 24 Авг 2008, 14:06

>>> FM STEREO <<< написа:Аз тук в Ямбол приемах сигнал от Ритмо,макар,че на съседната честота звучеше Експрес.И всъщност явно наистина се е приемало доста добре,като се има предвид,че от Пловдив тогава приемах само радио Пловдив и Христо Ботев :-\

Потвърждавам , и аз съм го ловил на 106.5 в Ямбол , даже не зле , "Когато празнувате , или просто лодувате , във всеки ден и час Радио Ритмо ще е с вас '' ееех хубави времена бяха
P.P. Сега се сещам , че хубаво беше и Екстаз (на 96.8 от Стара Загора) .
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 24 Авг 2008, 14:29

MIRORUSE написа:
Monk написа:...радио Ритмо бе затрито точно тогава, когато бе номер едно по рекламни приходи - нещо необяснимо за мен и досега! :o

Така стана и с радио Pristis :o

Непосредствено преди да закрият Пристис, гледах постоянно в сайта му кои песни са в активна ротация в ефира му и ми направи впечатление, че в годините 2005-2006-а листът на радиото много приличаше на този на Катра ФМ сега - тоест European (Dutch) oriented trance/dance, house, techno music, а и двата с теб знаем какво е отношението към тази музика, Миро, така че, наистина ли съжаляваш толкова много (или ти може би повече съжаляваш, че маса хора са останали без работни места).

И сега е време да ви покажа какво трябва да звучи по всички комерсиални радиа в БГ:
http://www.youtube.com/watch?v=DirBbksulqQ
http://www.youtube.com/watch?v=EOdXx6t3Ums
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 26 Авг 2008, 19:06

MIRORUSE написа:И за двете съжалявам, нормално е, а да ти кажа тази музика ми харесва. Пристис винаги е бил на върха, още от създаването си. Радиото беше флексабилно, а всички които минахме през школата Пристис, оставахме влюбени до полуда в магията радио. Малко ли е това...

Говоря за музиката, която в момента излъчват по Катра - когато чу повечето нови неща, въобще не ти харесаха. В интерес на истината, след като евроденсът изчезна, от него произлязоха именно новите европейски транс/денс, хаус хитове, които, припомням ти, ти изобщо не хареса. А именно тези европейски хитове излъчваше Пристис преди залеза си.

Назад към