Величко Конакчиев

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
maks
Нов
Нов

Величко Конакчиев

Мнениеот maks » 31 Авг 2008, 10:48

Какво мислите за водещия на програма 'Хоризонт' Величко Конакчиев? Интересни ли са Ви темите и въпросите които поставя, хората, които по принцип кани в национален ефир? Доволни ли сте от начинът, по който води неговите предавания?

Аз си спомням например как на 17 юни 2008 г. в предаването 'Нещо повече' народният представител Яне Янев отвори дума за свикване Велико народно събрание, подчертавайки че то се избира с мажоритарна квота и заради това ще отпадне и нуждата от спешни промени в изборното законодателство, при което Конакчиев започна да го прекъсва, повтаряйки 'свършихме, ние свършихме..'. А няколко дни по късно се появи и онази постановка-писмо до ЯнИ Янев, при което вместо да бъде предприета съответната проверка, Яне Янев бе директно и публично изключен от Парламентарната група на ОДС.

Интересно на Вас какво Ви прави впечатление (?).
Аватар
radiator
1000+
1000+

Re: Величко Конакчиев

Мнениеот radiator » 31 Авг 2008, 10:59

Величко Конакчиев е просто един алкохолик с достъп до национален ефир, за жалост.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 31 Авг 2008, 12:52

Човек винаги близо и с властта - особено изпъква когато управляват мижитурките НА БСП... Все пак брат му е бивш министър и некадърник с престъпни наклонности!
Аватар
joro78
100+
100+

Мнениеот joro78 » 31 Авг 2008, 15:10

BestRadio написа:Човек винаги близо и с властта - особено изпъква когато управляват мижитурките НА БСП... Все пак брат му е бивш министър и некадърник с престъпни наклонности!

Напълно съм съгласен с теб! Но да беше само той, с мед да го намажеш! БНР гъмжи от такива, во главе с генералния директор! >:(
То тука е така!
maks
Нов
Нов

Мнениеот maks » 31 Авг 2008, 16:14

Търся в мрежата и не успявам да открия нищо биографично за Величко Конакчиев, който иначе е толкова публична личност. Намерих кратка биографична справка за Дончо КОНАКЧИЕВ и някъде прочетох че самият Величко се бил отрекъл от него, но дали ще може някой да посочи нещо за Величко Конакчиев -- какво и кога е завършил, къде е работил преди това и т.н.? Ще бъда благодарен
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 31 Авг 2008, 17:05

Величко Конакчиев почерпен: Това съм аз, така ще бъде
Изображение

Наистина не пише нищо за тази особа, явно е поредният РАПФАГ-овец, цитирани са десетки извадки от негови предавания, където личи клишираност в подхода му при начало на интервю: "Водещ Величко Конакчиев:. Добър ден на..."
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Сеп 2008, 11:31

Абе, кой е тоя пич? Да не е този, който води предаване в неделя и наскоро проведе разговор по телефона с кмета на Пловдив относно софийските боклуци. Ако е той, определено го смятам за балкански простак, байганьовец и циник, чието място е в някоя махленска медия, подобна на Сигнал +, да речем. Освен, че се държи просташки, понякога си пали цигара в ефир, докато събеседникът му разговаря с него.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 03 Сеп 2008, 06:59

Момчета,всички са от котилото на бандитите,нужно ли е повече да се доказва този факт. Тези хора са обмислили всички възможни варианти в управлението,пропагандата и всички сектори на живота. Нищо не са пропуснали,никой не е подминат. Нямате си представа какви механизми имат ,това са изключително умни хора,които разполагат с наивността на народа и винаги ще го управляват. Плюс факта ,че са наели да раборят за тях изколючително добри специалисти в областта на новите технологии в комунискациите,компютерите,целия технически и научен потенциал е в техни ръце,масиви,архиви,постояно освежаваща информация от всевъзможни източници,това са непобедими същества. Който си мисли,че някой ще се пребори с тях е наивник,нищо повече,трябва да се примирим с фактите и ситуацията,ако някой има по-различен алгоритъм,нека го представи...
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 26 Сеп 2008, 17:07

Връщате ме към детстовото. Още 1993-1996 г. когато слушах Хорзионт, смятах Величко за доста некадърен. Прекалено много сричаше и говореше заспало. Не ми харесваше като водещ нито на Нещо повече(тогава беше в пояса 18-21 часа), така и като новинар. От тогава са минали повече от 10 год. Няма да се учудя, ако някой ден е заспал в ефира...

Сега какво води? Може би Неделя 150 и Нещо повече?

П.С. Ще се радвам ако ми дадете някакъв линк с водещи по Хоризонт. Да видя колко са останали от времето, в което аз слушах тази програма.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 26 Сеп 2008, 21:52

@Timo Maas
няма директен линк към екипа, но за сметка на това аз ще ти посоча кой са останали от 90-те в "Хоризонт"

“Преди всички” с водещи: Таня Величкова, Мариета Фидосиева, Силвия Великова, Диана Янкулова, Ирина Недева, Надежда Георгиева
Изображение

"Нещо повече" - Водещи: Светла Вълканова, Емилия Антова, Величко Конакчиев, Катя Лещанска, Стоил Рошкев

"Неделен клуб Хоризонт" - водещи: Николай Атанасов и Жени Монева
Изображение

"Закуска на тревата" - Водещ: Светлана Дичева

"ХОРИЗОНТ ЗА ВАС" -Водещи: Калин Катев, Зора Нейкова, Жени Монева

"Музикална стълбица" - Автор и водещ: Йордан Георгиев
Изображение

Пулсиращи ноти - ВОДЕЩ: Тома Спространов
Изображение

Зона за рок и джаз - Водещи: Бояна Андреева и Николай Захариев
Изображение

"По нашенски" - Автор и водещ: Юлия Цанкова (на Боби Ц. мамчето)
Изображение

Неделя 150 - Водещи: Лили Маринкова, Величко Конакчиев

"Спорт и музика" - Водещи: Теодор Черешев, Калин Катев, Ивайло Герчев, Иван Пашов, Борислав Нинов, Огнян Симеонов
Изображение

Като гледам - няма особена смяна на кадрите - а пък за какво им трябваше да разбутват радиото, като аудиторията си ги знае така, както си бяха десетилетия, новото звучене стой някак недостойно на Хоризонт!
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 29 Сеп 2008, 13:50

Много мерси за инфото :)

Стоил Рошкев не го помня.

Какво става с 12+3?

А Николай Захариев ми беше най-противния кадър в Хоризонт. В далечната 1996 г. заради неговия музикален стил почнах да слушам Вива за разнообразие и никога не съм вярвал, че от тогава ще стана абсолютен фен на съвременната музика.
retro
Нов
Нов

Мнениеот retro » 29 Сеп 2008, 15:32

Юлия Цанкова (на Боби Ц. мамчето)

Това верно ли е ? :)
А иначе според мен има и много приятни водещи в хоризонт като например Жени Монева, Ники Атанасов, Петър Волгин... и др.
Случаен радио фен
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 29 Сеп 2008, 15:54

retro написа:

Абсолютно - 101%, публична тайна е! Пише го и в книгите на Григор Лилов. ;)
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 29 Сеп 2008, 16:15

BestRadio написа:
retro написа:

Абсолютно - 101%, публична тайна е! Пише го и в книгите на Григор Лилов. ;)

Да, за съжаление е така.
maks
Нов
Нов

Мнениеот maks » 22 Фев 2010, 15:05

Оставете другите водещи и дайте по темата да намерим някаква биография на този човек. Може ли такива хора като него в национален ефир да са с неизвестно минало
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 22 Фев 2010, 19:41

.
Последна промяна 1 на GIF, променена общо 27 пъти
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 23 Фев 2010, 03:14

ГИФ,почти съм сигурен,че тези хора не са били "ченгета"-офицери и сержанти от ДС,на съответна длъжност. Може да са били агенти,или доверени лица,но служители,може да бъдат само такива,на много отговорни длъжности.Тома Томов, Дим. Иванов,Скорчев,Кеворкян(май е бил само агент)...и големите началници. някои от най-значителните международни кореспонденти.
Галина
Нов
Нов

Мнениеот Галина » 23 Апр 2010, 15:23

Мисля, че отдавна е време Величко Конакчиев да излезе в заслужен пенсионен отдих. Ревностен слушател съм на Хоризонт цял живот, и в наше време не го смених с друга станция, но за предавания с водещ въпросния дървен философ нямам нерви и единствено не слушам. Съсипва и едно от най-важните предавания в ефира изобщо - "Неделя 150", невероятна мъка е и за слушателите, и за гостите му. Чудя се толкова години какви са му чак заслугите, та толкова ръководства на Националното радио не го разкараха. Кой ли ще ни отърве най-после от тази напаст!...
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 24 Апр 2010, 02:01

Галина,пенсията е право и всеки има правото да се възползва от него,ако говориш за уволнение,това е друг въпрос,но няма кой да го уволни ,а той едва ли иска. Така че,засега застой. Радио Х-нт е жалко,меко казано,а парите на народа си изтичат...
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 24 Апр 2010, 16:15

.
Последна промяна 1 на GIF, променена общо 27 пъти

Назад към