life style по katra fm

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
TocadiSco
Нов
Нов

Re: life style по katra fm

Мнениеот TocadiSco » 27 Сеп 2008, 13:48

maxmarra написа:преди беше водеща в ритмо

В Чалга Радио а после във радио за евро денсе как ги зимат такива се чудя 8)
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 27 Сеп 2008, 13:57

Изображение

@ maxmarra,
това че въпросната водеща е била водеща в Радио Ритмо, какво значение има - мисля, че тя не е била там от любов към чалгата, а е търсила реализация, и след като са я привлекли към екипа на Катра, значи има нужните качества, не знам някой случаен да е работил там - поне в последните 5 години!
Колкото до водещите от бивши чалга радиа - има ги навсякъде - вземи водещи по Атлантик, има дори в Дарик такива! И след като говориш за "бивши чалгари" - какво мислиш за другаря Бареков? :Beee
MaskataNaZoro
100+
100+

Мнениеот MaskataNaZoro » 27 Сеп 2008, 14:27

Бивши чалгаджии , както ти ги наричаш , има навсякъде почти. Просто защото по едно време беше много модерно да има чалгастанции. Водещи от такива станции има във Витоша , в Н-джой , в NRJ . Новинари в Дарик , в БНР , в БНТ , в Атлантик. Ама , ако ти кажа , че някой е бил преди това в така станция изобщо няма да ми повярваш. :o
В случая според мен по-важен е професионализма , а не къде и какво си работил преди това. Защото е по-добре да си бил в чалга радио и да си натрупал някакъв професионален опит , отколкото да дойдеш от магазин за телефони , да седнеш в студиото и да се имаш за голямото профи. :Devil
Последна промяна 1 на MaskataNaZoro, променена общо 27 пъти
TocadiSco
Нов
Нов

Мнениеот TocadiSco » 27 Сеп 2008, 14:31

Добре аи изброи във NRJ кОИ са чалгарите андреи ли или хриси за младен знаеме чее чалгар ама андрес си каза във визиткаси във саита че слуша трибал и хаус
MaskataNaZoro
100+
100+

Мнениеот MaskataNaZoro » 27 Сеп 2008, 14:33

Не съм казал , че всички са работили в чалга станции. Казах , че има такива , които са работили.

PS: Изобщо се чудя на себе си защо си правя труда да ти отговарям , при положение , че явно не си завършил успешно 3-ти клас! Първо се научи да четеш , после да пишеш и тогава задавай тъпи въпроси! ;)
TocadiSco
Нов
Нов

Мнениеот TocadiSco » 27 Сеп 2008, 14:53

а ти като незнаеш Биографиите на водештите във радиата тогава ми говори кои къдее е работил ;)
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 27 Сеп 2008, 22:00

Такъв беше форматът на радиото... тук-таме някое ретро! И теб да те пуснат и ти ще пееш, явно живееш в заблудата, че само желанието е определящо при работата в една медия - уви, вече са на пръсти тези радиостанции, работещи за магията - всичко е пари... :o
milko_t
Нов
Нов

Мнениеот milko_t » 29 Сеп 2008, 22:18

Няма значение къде е работила преди това, важно е че се справя отлично и си обича работата!
kamisha
Нов
Нов

Мнениеот kamisha » 29 Сеп 2008, 23:06

много ми е интересно,,,,като си толкова против чалгата,,,,,защо си слушал РИТМО ,,,,, или просто те е кефила водещата :D ПЕЕЛА чалга,,,,,, на това му се казва,,,,ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ :D :D :D
radiohobby
Нов
Нов

Re:Само кадърните оцеляват и изгряват на ново небе!

Мнениеот radiohobby » 29 Сеп 2008, 23:43

[color=#FF0000]Хора, не смятате ли че тук намирисва на комплексарски мухъл,вонящ от провинциалния манталитет на нечий нереализирал се може би радиоводещ, който излиза на развява томаховка срещу една толкова готина и издържана радиоводеща. И какво от това, че дамата преди това е била част от екипа на едно от най рейтинговите станции в Пловдив, град в който имаше толкова много радиостанции,които с умиление сега търсим.. Разбира се че след жалкото затваряне на радиото всеки ще се спасява по единично и само силните и можещите ще оцелят.. И аз да бях на нейното място , ако обичам работата си със сърцето , бих приел предизвикателството да продължа кариерата си, няма банички да продава, яяяя... :D
Евала, даже че не е хукнала към София, както направиха повечето и колеги, а е останала в родния си град, а и ако реши да го направи,няма начин да не успее...Който е слушал прадаването и по Катра, знае че доста си е бива... :) Мога само да и пожелая да продължава все така всеотдайно да работи над себе си, защото радиото е магия , а те май взаимно се обичат!!!! :)
[/color]
space_jumper
Нов
Нов

Мнениеот space_jumper » 30 Сеп 2008, 09:55

що се карате, бе хора???
мен ми е кеф да слушам радио и слушам. Който не му е кеф да не слуша! Мен лично водещата на лайфстайлчето ме кефи. Никога не съм се замислял какво е работила преди и каква музика харесва. Важното е, че докато слушам ми е готино, времето ми минава по-бързо, денся си на парчетата и пет пари не давам! ;D
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 01 Окт 2008, 17:55

milko_t написа:Няма значение къде е работила преди това, важно е че се справя отлично и си обича работата!

Абсолютно си прав! :)
oin
Нов
Нов

Мнениеот oin » 02 Окт 2008, 23:29

На мен лично ми допада доста КатраФМ слушам си го онлайн предимно, а лайф стайл-а с Надя особено много :) Музиката е добре подбрана ;D а водещата е супер лъчезарна че чак може да ти опраив настроението на моменти :Clap Малко ми е трудно да направя връзката м/у темата на форума и предишната радиостанция в която се е подвизавала, мисля че причините да работи там не влизат в работата на никои от вас ама вие си знаете. Много успехи и пожелавам ;D
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 03 Окт 2008, 20:27

Приятелю, на всички ни стана ясно, че имате проблеми за разрешаване с водещата Надя Рангелова...
Но мисля че не е тук мястото! Ни най-малко е почтено по такъв начин... Нека не превръщаме форума в говорилня и изповедалня!!! :-[
Лично аз не мога да кажа нещо лощо за въпросната дама - води си предаването по правилата, има нужната дикция и акцент, предаването е котируемо и след като тя го пое от Люба Вангелова...
Така че мисля твоите доводи не са на професионално основание... този форум обсъжда хората като професионалисти, а не какви са в личния си живот ;)
hasplu
Нов
Нов

Мнениеот hasplu » 03 Окт 2008, 21:48

@maxmarra

maxmarra написа:Отговорите на повечето са на хора,които за първи път пишат във форума(забележете)

Странно пък как аз изброявам броя на мненията Ви и датата на регистрация, с броя на постовете Ви тук и датата на темата. Има хора, които са се регистрирали тук само и само да оплюят някой, има и хора, които са се регистрирали да го защитат :)

А относно постовете по темата, на пръв поглед се вижда кой се занимава професионално с радио и кой има доста да учи...

Джентълменско е, ако някой има проблем с друг човек, то да го решава лично, но не е етично да се отваря тема само и само да оплюеш някой, с когото имате или само си мислите, че имате вражда!!!

А пък завистта е порок... :D

Лека вечер ;)
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 03 Яну 2009, 23:05

BestRadio написа:Приятелю, на всички ни стана ясно, че имате проблеми за разрешаване с водещата Надя Рангелова...
Но мисля че не е тук мястото! Ни най-малко е почтено по такъв начин... Нека не превръщаме форума в говорилня и изповедалня!!!
.....ами то и на мен ми прилича на заяждане :Hmmm ако не я харесваш,не я слушай.............аз лично слушам само KATRA FM и всички водещи за мен са просто страхотни 8) ;D :)
Последна промяна 1 на HotMusicFan, променена общо 21 пъти
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 04 Яну 2009, 16:18

Като заговорихте за лайфстайл ето една много приятна статия, която засяга и тази ключова дума: Луксария и Випня. Изглежда яко се overuse-ва въпросната дума тук :-)
Аватар
fen_106.5
Нов
Нов

Мнениеот fen_106.5 » 10 Фев 2009, 00:00

За пореден път се убедих , че завистта взима често превес и надделява в трезвата преценка на каквото и да е..Жалко наистина, но факт! И още по-често, по недостоен начин, хората си избиват минали и неминали болки и комплекси...
Ще кажа следното: Надя беше и ще остане един от най-чаровните гласове в ефира , тя е в истинския смисъл РАДИОЧОВЕК (надявам се знаете какво точно означава това), прекрасен професионалист и приятел... Изобщо няма да изпадам в спорове за РИТМО, АТЛАНТИК, КАТРА ФМ (кой как водил, кой е бил шеф - за тези , които не знаят, г-н Горанов вече не е сред нас и е недостойно това , което се пише)... Който е "имал уши", би трябвало да е чул в РИТМО (в "Двама по пижама") , Надя каква позиция отстояваше...
Искам на Надето да пожелая , да бъде все така добър човек и завладяваща водеща - независимо в коя медия е, тя показва характер и стил!!!

P.S. А за тези , които злобеят (пооплюйте и мен , за да не го отнася само Надя), ще кажа - аз съм другата половина от пижамата в сутрешния блок на вече бившото р. РИТМО...
Аватар
rt105
Нов
Нов

Мнениеот rt105 » 10 Фев 2009, 23:39

Някои хора просто злобеят като чуят за КАТРА а не конкретно за Надя или който и да е... Същите тези ЗЛОБАРИ са сменили по няколко радиостанции и телевизии , но публично се питат - аджиба защо Надя отиде от Ритмо в Катра??? Нима професията ВОДЕЩ е за еднократна употреба?!...
:Horray :Horray :Horray
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 01 Мар 2009, 23:49

maxmarra написа:Така,бях решила да не пиша повече по тази тема,защото много хора не я разбират,но аз съм твърдо против чалгарският манталитет в Бг.Първо да се извиня за неграмотните постинги в началато на темата (бях афектирана и пишех импулсивно)както и да е.... До;space_jumper, Radiohobby, kamisha, hasplu, Bengalskitigar не мога да не ви благодаря за отговорите ,считано оъ датата на регистрацията ви до последното посещение във форума :Happy Сега-пак повтарям фен съм на KATRAFM и съм възмутена от пародията,продължаваща в КATRA,както и да е.Пак питам каква и е ролята там?Толкова я е страх последно време,защото чак спира web камерата сутрин в събота от 10-до 14ч.Това означава,че е чела за мненията тук.Вижте следващата събота на -www.katrafm.com.Дори и да е лична вражда,жената е избрала публична професия и следва въпроса защо се крие и от кого :D Следва продължение :Icecream

Аз също съм против чалгата.Само не разбирам как си правиш ей-така изводи за постъпките на хората...как реши,че тя се крие(това с web-камерата е много детски аргумент,прощавай!)???И как изобщо може да се крие,след като говори по радиото,казва си името даже.А относно предният ти пост,аз харесвам всички водещи в KATRA,ама не можеш да правиш сравнение между тях,защото водят различен тип предавания,и съответно имат различен стил.

Назад към