Radio City????

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
UGLY_BOY

Radio City????

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Ное 2005, 23:01

Днеска чух по радио Сити, докато бях в автобуса (шофьорът го слушаше), че освен градовете София, Пловдив, Варна, Стара Загора, Кюстендил и Благоевград, споменаха и Русе, Велико Търново и друго не можах да чуя. Да не се разширява обхвата случайно?
Zen
1000+
1000+

Radio City????

Мнениеот Zen » 05 Ное 2005, 03:55

А дано и в Русе (макар, че във форума на Сити са на друго мнение де) ;) Все пак това е родният град на Камен Спасов :)
UGLY_BOY

Radio City????

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Ное 2005, 10:54

Не, всъщност градовете, които обявяват са тези, в които имат договори с кабелни оператори да транслират CityTV! Защото на рекламката казават City - радио и телевизия и обявяват съответните градове.
Аватар
a69
1000+
1000+

Radio City????

Мнениеот a69 » 05 Ное 2005, 18:19

po CableTEL vurvi sityTV, v Dch q ima-;)
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
Zen
1000+
1000+

Radio City????

Мнениеот Zen » 06 Ное 2005, 07:54

[quote=""UGLY_BOY""]Не, всъщност градовете, които обявяват са тези, в които имат договори с кабелни оператори да транслират CityTV! Защото на рекламката казават City - радио и телевизия и обявяват съответните градове.[/quote]
Ааа. Ясно. За малко да си помисля, че Камен е купил някое западащо радио в Русе и е решил да пуска Сити ;)
UGLY_BOY

Radio City????

Мнениеот UGLY_BOY » 06 Ное 2005, 18:48

[quote=""krassyo""][quote=""UGLY_BOY""]Не, всъщност градовете, които обявяват са тези, в които имат договори с кабелни оператори да транслират CityTV! Защото на рекламката казават City - радио и телевизия и обявяват съответните градове.[/quote]
Ааа. Ясно. За малко да си помисля, че Камен е купил някое западащо радио в Русе и е решил да пуска Сити ;)[/quote]
Добре ще е да купи и да ви пусне Сити. В Сливен няма как да го пусне, защото всички западащи радиа са купени. Съжалявам, че ви заблудих. Просто същата вечер си включих радиото на 99.7 и разбрах, че става въпрос за CityTV.
Zen
1000+
1000+

Radio City????

Мнениеот Zen » 07 Ное 2005, 03:28

няма проблем. не си ни заблудил.
между другото не беше зле навремето в Сливен с Бимако и Канал Ком (особено когато сливенският Канал Ком беше западнал и излъчваха варненския) ама последно като бях там радио сцената се е попроменила. То и тук пейзажа не е много цветущ, така че ;)
UGLY_BOY

Radio City????

Мнениеот UGLY_BOY » 07 Ное 2005, 08:09

Че какво им беше хубавото на Бимако и Канал Ком. Канал Ком бяха яки по едно време (последните години, преди радиото да приключи съществуване), когато ретранслираха програмата от Пловдив. После, 4 години след като няма вече Канал Ком, Експрес решиха, че трябва да си направят местна програма в Сливен и минаха на 106.4 и сега май ползват студиото на Канал Ком.
В Сливен яко беше радио Mixx на компанията "Гларус" ООД, която, обаче, беше купена от Радио 1 и в Сливен почнаха да транслират програмата му.
Zen
1000+
1000+

Radio City????

Мнениеот Zen » 07 Ное 2005, 19:21

С риск отново да залитна към оффтопик, аз се преместих в Русе 99-та година. Бимако имаше едни хубави моменти когато в нощните си блокове залиташе към диско хитове от 90-те :) Момента с Mixx съм го изтървал за съжаление ;)
А относно Канал Ком най-радостен бях когато за няколко месеца транслираха варненаската програма. Преди това, от сливенската му програмна схема ми допадаше излъчването на цели албуми (мисля от 20:00 беше това). По времето на касетите си бях записал доста от въпросното предаване ако може да се нарече така 8)
П.С. Уви, губят ми се наблюдения върху сливенския радио ефир през последните 6 години, които не са никак малко :)
UGLY_BOY

Radio City????

Мнениеот UGLY_BOY » 08 Ное 2005, 15:01

Мда, за хитовете на 90-те, към които и аз съм пристрастен, съм съгласен.
FrozenMax
Нов
Нов

Radio City????

Мнениеот FrozenMax » 09 Ное 2005, 06:30

mi da vi dam malko :))
дин Умира друг му го навира!!!

Назад към