Николай Стоянов - новият програмен директор на Fresh!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Николай Стоянов - новият програмен директор на Fresh!

Мнениеот Enchev » 03 Ное 2008, 14:23

Програмен директор - Николай Стоянов
[email protected]
http://radiofresh.bg/page.php?P=1&SP=6
Zen
1000+
1000+

Re: Николай Стоянов - новият програмен директор на Fresh!

Мнениеот Zen » 03 Ное 2008, 14:56

Ихааа, сега ще престанат разни емовци и шейкъри да спекулират с имената на Смехо и Иво.
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 03 Ное 2008, 16:26

Е, това е една добра новини. Ники е 100 кила пич на място- класи над ВиК. Сега Фреш ще се пооправи, според мен. Но Витоша не се плаши от конкуренция ;) А кой ли ще избира музиката в Сици?
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 03 Ное 2008, 16:50

Durli написа:А кой ли ще избира музиката в Сици?

И аз това се питам :)
MattParkman
100+
100+

Мнениеот MattParkman » 03 Ное 2008, 17:08

Честито да им е! Само да се вдигат по-бързо, че работа ги чака всички, целия екип. :Drunk
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 03 Ное 2008, 18:15

Durli написа:Е, това е една добра новини. Ники е 100 кила пич на място- класи над ВиК. Сега Фреш ще се пооправи, според мен. Но Витоша не се плаши от конкуренция ;) А кой ли ще избира музиката в Сици?

ее, и дума не може да става за сравнения между SBS и Радио Фреш... все пак класата на немците си личи, дори и в България, при работа с българи... Аз не смятам, че кой знае какво ще се промени във Фреш. Не познавам Николай Стоянов лично, но впечатленията, които имам натрупани чрез колеги и приятели е за човек, който живее в годините на Радио Плюс. Факт е, че след Плюс, той не е работил в "живо" радио. Едно е да "редиш" музика в джубокс радиостанция, друго е да правиш програминг. Нещата от въпросната година (на напускането му на Радио Плюс) в индустрията изобщо, коренно се промениха.. Не съм сигурен, че той го осъзнава обаче, доколкото разбрах...

Иначе - да, класи над Костов, все пак Стоянов е постигнал реални резултати в 2 станции, които за времето си са били на водещи позиции, както и има квалификация за това и реален опит, за разлика от предшественика си, при който всичко е на приказки.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 03 Ное 2008, 18:55

Ми нищо ново, то се очакваше някой да заеме мястото на Виктор Костов във фреш!, но най-хубавотот е, че е човека създал тази станция, макар и с името Плевен Плюс, Плюс, та сега и фреш!.
Иначе за това, че не е работил в "живо" радио след Плюс, ми ето сега ще :)
Това, че може и да живее в годините му незначи, че няма да се справи и сега!

Нека му пожелаем успех и дано не се стръпва всичко върху него, а дано има поне още няколко кадърни хора :)
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 03 Ное 2008, 19:12

Нека празнуваме завръщането на Радио Плюс в ефира на България :Happy
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 03 Ное 2008, 19:18

Хайде бе, създал... това са лафовете на Виктор Костов... няма такъв филм като "създал"... а и пропускате най-важният, сърцат, всеотдаен, земен радио-човек и голям професионалист, за който можем да кажем, че е поставил стандарти в този формат в България - Боби Цветков. Един човек, който въпреки че е бил част от създаването не само на Радио Плюс, а и движеща машина на The Voice TV никога не е казвал за себе си, че е създал...
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 03 Ное 2008, 19:42

Едно завръщане... там откъдето започна! Дано пак радиото зазвучи модерно, защото сега си е направо аматьорщина да има такава национална верига с водещи уникуми и ар енд би на поразия... :o
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 03 Ное 2008, 20:33

radiator написа:Хайде бе, създал... това са лафовете на Виктор Костов... няма такъв филм като "създал"... а и пропускате най-важният, сърцат, всеотдаен, земен радио-човек и голям професионалист, за който можем да кажем, че е поставил стандарти в този формат в България - Боби Цветков. Един човек, който въпреки че е бил част от създаването не само на Радио Плюс, а и движеща машина на The Voice TV никога не е казвал за себе си, че е създал...

Никой не го забравя, но нека напомним, че когато радиото с еизлъчваше от Плевен, Боби все още правеше само AirDance. След акто Стоянов напусна Боби пое тази част от машината.
Иначе Стоянов си е баш създател, е не де, човека, който изведе станцията на челни места :)
То и Стоянов не казва, че е създал, ние го казваме :)

Защо се връщаме назад впрочем? Нека да гледаме напред вече :)
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 03 Ное 2008, 21:42

BestRadio написа:Едно завръщане... там откъдето започна! Дано пак радиото зазвучи модерно, защото сега си е направо аматьорщина да има такава национална верига с водещи уникуми и ар енд би на поразия... :o

Не бих казал,че r'n'b има в повече,отколкото при ВиК-точно обратното даже
Иначе успех на Ники Стоянов на новата-стара длъност :)
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 03 Ное 2008, 22:05

Ех, ех Радио Плюс си беше страхотно едно време..
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 03 Ное 2008, 22:21

BestRadio написа:Едно завръщане... там откъдето започна! Дано пак радиото зазвучи модерно, защото сега си е направо аматьорщина да има такава национална верига с водещи уникуми и ар енд би на поразия... :o

:Rolf
Jorro
Нов
Нов

Мнениеот Jorro » 04 Ное 2008, 14:17

radiator написа:Хайде бе, създал... това са лафовете на Виктор Костов... няма такъв филм като "създал"... а и пропускате най-важният, сърцат, всеотдаен, земен радио-човек и голям професионалист, за който можем да кажем, че е поставил стандарти в този формат в България - Боби Цветков. Един човек, който въпреки че е бил част от създаването не само на Радио Плюс, а и движеща машина на The Voice TV никога не е казвал за себе си, че е създал...

Абсолютно на 100 % съм съгласен с мнението ти.Боби бе главната причина да се "запаля" по радиото и да работя с удоволствие,хъс и желание.Радвам се,че Ники е отново програмен директор.Мисля,че той си тежи на мястото и отново ще докаже това.Успех,Ники! :Clap

и все пак....малко ми липсва AirDance
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 04 Ное 2008, 19:34

Според мен Стоянов ще си е само музикален редактор. Реалният програмен директор и този, който взема решенията ще е г-н Подстрижков.
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 06 Ное 2008, 17:41

Успех на Николай и от мен. Комуникирал съм с него посредством мейли и съм се убедил, че е много културен и възпитан човек.
Това е светъл лъч за Радио Фреш.
Обаче го чака много работа - за първо време трябва да оправи цялата анархия, която настана през последните 2 месеца и да вкара отговорните за нея пикльовци в правия път! Трябва да се наложи като директор със силна дума.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 06 Ное 2008, 19:38

Timo_Maas написа:да вкара отговорните за нея пикльовци в правия път

Не ви отива, господин Емо да пишете толкова вулгарно по форумите.
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 07 Ное 2008, 11:11

krassyo написа:
Timo_Maas написа:да вкара отговорните за нея пикльовци в правия път

Не ви отива, господин Емо да пишете толкова вулгарно по форумите.

Благодаря за учтивата форма на обръщение :P.
Не пиша вулгарно, просто описвам действителността.

И още един логичен въпрос. След като Николай е вече във Фреш, не е ли хубаво да върне и авторската си класация "Големите 50"? Аз не съм я слушал на територията на Плюс, но за доброто на радиото би било да я има въпросната класация, а не тая пародия, която тече в ефира на Фреш неделя след 18 часа.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 07 Ное 2008, 11:27

Тимо, ще ме извиняваш, но ти кой си, че да знаеш кое е добро да едно радио?!?!?
Да те светна, но "доброто" на една медия, без значение каква е не какво се харесва на 20-те твърди и фанатизирани фена (с цялото ми уважение), а за общата аудитория. Това определяне на "доброто" се прави на базата на сложни и всеобхватни проучвания. Айде стига с глупостите, моля те.

Не говоря конкретно за Фреш, а по принцип. Писанията ти са несериозни просто. Отделно, откъде точно ти пък знаеш къде каква анархия е и каква е обстановката. Не те знам какъв си, но съм УБЕДЕН, че не работиш в електронна медия... просто като ти чета мнението, личи си от 100 км.

И още едно програмно уточнение - няма "авторска" класация. Ако Виктор Костов ти е внушил, че една класация е "авторска" - хахаха, сигурно той се мисли за Кейси Кейсъм (но ако беше Кейси, нямаше да е изхвърлен и то от една не кой знае колко просперираща компания, а и досега щеше да бъде привлечен от конкуренцията, което просто няма да стане, защото той не е това, за което се представя)... Класацията е на радиото и неговия ейрплей, или на слушателски интерес, или за състояние на индустрия и т.н.

Назад към