Николай Стоянов - новият програмен директор на Fresh!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Timo_Maas
100+
100+

Re: Николай Стоянов - новият програмен директор на Fresh!

Мнениеот Timo_Maas » 18 Дек 2008, 17:21

http://radiofresh.bg/page.php?P=1&SP=6

Да виждате някаква съществена промяна?
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 18 Дек 2008, 17:50

Да виждате някаква съществена промяна?

Ми има нов изпълнителен директор (http://media.dir.bg/2008/12/18/news3755662.html)
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 18 Дек 2008, 18:41

е... следете ми мисълта... Всяко нещо е логично и се случва, когато му дойде времето.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Дек 2008, 23:34

>>> FM STEREO <<< написа:
UGLY_BOY написа:
>>> FM STEREO <<< написа:Обясни ми намека,че точно сега не мога да го видя. :D

Явно нещата наистина не зависят от него. Добре е да вярваме на човек от радиосредите, като Радиатора.

Ми,може би си прав.Но ако видиш човека,как си надига въшките,ще си помислиш обратното.Просто тук няма как да го видиш,понеже не влиза във форума,а ако е влязъл,то е било за малко,понеже на втория - третия пост не му издържат нервите от всенародната обич на слушателите на радио Фреш :D

Прочети горното мнение преди своето.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 19 Дек 2008, 16:50

Прочетох го няколко пъти,не е зле и да прочетеш какво съм написал,преди да ме репликираш.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 19 Дек 2008, 16:51

>>> FM STEREO <<< написа:Прочетох го няколко пъти,не е зле и да прочетеш какво съм написал,преди да ме репликираш.

След като е бушон е излишно да го обвиняваме. Поне е намерил начин да си осигури заплата отнякъде.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 19 Дек 2008, 17:04

Аз не ти говоря дали е бушон или не.Човекът е куц откъм съдържание.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 19 Дек 2008, 18:57

>>> FM STEREO <<< написа:Аз не ти говоря дали е бушон или не.Човекът е куц откъм съдържание.

Точно това казвам - той не определя никакво съдържание, на него явно просто му се казва какво да прави. Поне това разбирам от думите на Радиатора.
barcode
Нов
Нов

Мнениеот barcode » 19 Дек 2008, 23:17

Не вярвай много на думите на Радиатора, както не вярват вече и много домакинства ;) . Грей се на ток и мисли самостоятелно.
Бушони, радиатори... докъде ще я докарате така?
:Devil
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 20 Дек 2008, 09:22

Значи сега разбирам всичко. Вики е бил бушона и сам е гръмнал преди няколко месеца :-)
Демек бушона е несменяем и докато не гръмне сам никой го не бута ;-)
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 20 Дек 2008, 10:29

barcode написа:Не вярвай много на думите на Радиатора, както не вярват вече и много домакинства ;) . Грей се на ток и мисли самостоятелно.

Xайде като толкова разбираш, обясни ни ти ситуацията във Фреш ;)
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 20 Дек 2008, 11:11

UGLY_BOY написа:
>>> FM STEREO <<< написа:Аз не ти говоря дали е бушон или не.Човекът е куц откъм съдържание.

Точно това казвам - той не определя никакво съдържание, на него явно просто му се казва какво да прави. Поне това разбирам от думите на Радиатора.

Пак не ме разбираш.Аз ти говоря за човека Ники Стоянов,а ти за програмния директор Ники Стоянов.Аз ти казвам,че този,като човек не е стока.А какво му казват отгоре е отделна тема.Я ми кажи за тези 8 години,които той изкара в Сити,какво успя да създаде?Едно нищо.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 20 Дек 2008, 16:58

barcode написа:Не вярвай много на думите на Радиатора, както не вярват вече и много домакинства ;) . Грей се на ток и мисли самостоятелно.

Баркоде, ти много подценяваш радиаторите... Ти на какво се топлиш? На бойлер ли или с оксижен? Радиаторите не са само водни, нали знаеш?

В тази връзка - ти гледай да не се оплетеш в собствените си интриги, а Радиатора не го мисли. Пък ти като вземеш и станеш някой радиатор, или вземи един бушон вземи стани първо, нека да поговорим.

Айде да поспреш със злобичката. Много евтин ПР.
Тук се говори конструктивно, ако имаш какво да кажеш по темата - кажи. Май имаш да кажеш, но не ти се иска? На мен не ми е работа и затова си мълча. Така е редно да се постъпи от професионална гледна точка.
Тъй като се обаждаш като черна станция, въпреки че зад червено знаме (лого) стоиш, направих си труда да ти следя изявите - ами нищо конструктивно не прочетох, а само някакви подмятания. Така ли се прогресира при теб?
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Дек 2008, 20:13

>>> FM STEREO <<< написа:
UGLY_BOY написа:

Пак не ме разбираш.Аз ти говоря за човека Ники Стоянов,а ти за програмния директор Ники Стоянов.Аз ти казвам,че този,като човек не е стока.А какво му казват отгоре е отделна тема.Я ми кажи за тези 8 години,които той изкара в Сити,какво успя да създаде?Едно нищо.

Безсмилено е да говорим. И без това истината си остава фирмена тайна, а хората от този форум, които знаят тази истина, няма да я споделят. И е нормално да е така.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 20 Дек 2008, 22:00

Няма значение кои са тези хора.Разбрах те,UGLY ;)
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 28 Дек 2008, 11:06

Този пост го пиша за трети път, не вярвайте на хората, че Websense е добра програма ?
Реших и аз да се изкажа, колкото и да не искате, ще говоря глупости и това е!
1. Няма как Армин да се чува повече от Елизе например, защото фреш се води си ейч ар станция, а нормално за такива е да пускат подобна музика. Жалко или не, това е положението.
2. 2. Някъде четох, че Ники Стоянов копирал радио Сити (ако Иван го е написал вече, ме извинете), струва ми се, че е трудно да копираш нещото, което сам си създал.
3. Относно опаковката, новата, на фреш, наистина в другата тема сте се навили яко, чак и мен успяхте, но за съжаление, нито ще чуем името Плюс (май само аз го искам това), нито ще чуем американско звучене в коя да е станция в България. Все пак сме в Източна Европа! Може 20 човека да харесваме такава музика, но следващите 200 не, а отдавна отмина времето, в които се правеха станции за слава ?

Ама как се съкратих само, дано не съм повторил някой, а ако съм, нека ме извини. Знаете колко обичам да си казвам мнението (който помни кой съм), без значение колко пъти някой вече го е изказал.
Весели празници и гледайте малко по-весело на света. Забравете за световната конспирация срещу вас ?

Йордан.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 29 Дек 2008, 16:53

О, да, постът на dice май отговаря на доста въпроси. Прави ми впечатление, че доста от европейските радиостанции на Emmis са пълни манджи с грозде - например, по унгарската, наред със Scorpions можете да чуете Ace of Base и според Emmis и двете групи са подходящи за формат Oldies.
http://www.slagerradio.hu/ - това е убсайтът на унгарската радиостанция. В момента в т. нар. Online Top 10 няма кой знае какви манджи, но миналата седмица имаше и някои стилово несъвместими песнички.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 29 Дек 2008, 18:50

Ами остава да кажете, че ще предпочетете ефирно тематично радио пред SKY.FM или DI.FM :-)
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 29 Дек 2008, 21:10

Всеки си има вкус, аз лични ДИ и Скай не ги харесвам :)
Просто защото ми втръснаха на работа преди няколко месеца.
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 21 Апр 2009, 21:33

Стоянов успя за порден път да сложи Викор и мазната му косица в малкия си джоб! Радиото определно е готино. Вярно, твърде различно е от Новото радио Витоша, но вече Фреш определно придоби фреш облик.

Назад към