Николай Стоянов - новият програмен директор на Fresh!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Re: Николай Стоянов - новият програмен директор на Fresh!

Мнениеот BestRadio » 22 Апр 2009, 22:42

Koлегите от Видин споменаха, че имало включвания за новини и реклами, за качеството на кадрите... Нека ако някой друг знае, да сподели какво освен Фреш, включва програмата на честотите на някогашните Гама, Силвър и Южен бряг!
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 23 Апр 2009, 11:12

BestRadio написа:Koлегите от Видин споменаха, че имало включвания за новини и реклами, за качеството на кадрите... Нека ако някой друг знае, да сподели какво освен Фреш, включва програмата на честотите на някогашните Гама, Силвър и Южен бряг!

До колкото знам във Враца сутрин върви комбинирана програма, която носи името Фреш - Симвър, но незнам как точно изглежда този блок. Предполагам програма от София + регионални новини.
stanicha
Нов
Нов

Мнениеот stanicha » 23 Апр 2009, 14:18

В Бургас от Южен Бряг няма и помен! Върви си програмата на ФРЕШ от София
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 30 Апр 2009, 16:13

dice написа:Този пост го пиша за трети път, не вярвайте на хората, че Websense е добра програма ?
Реших и аз да се изкажа, колкото и да не искате, ще говоря глупости и това е!
1. Няма как Армин да се чува повече от Елизе например, защото фреш се води си ейч ар станция, а нормално за такива е да пускат подобна музика. Жалко или не, това е положението.
2. 2. Някъде четох, че Ники Стоянов копирал радио Сити (ако Иван го е написал вече, ме извинете), струва ми се, че е трудно да копираш нещото, което сам си създал.
3. Относно опаковката, новата, на фреш, наистина в другата тема сте се навили яко, чак и мен успяхте, но за съжаление, нито ще чуем името Плюс (май само аз го искам това), нито ще чуем американско звучене в коя да е станция в България. Все пак сме в Източна Европа! Може 20 човека да харесваме такава музика, но следващите 200 не, а отдавна отмина времето, в които се правеха станции за слава ?

Ама как се съкратих само, дано не съм повторил някой, а ако съм, нека ме извини. Знаете колко обичам да си казвам мнението (който помни кой съм), без значение колко пъти някой вече го е изказал.
Весели празници и гледайте малко по-весело на света. Забравете за световната конспирация срещу вас ?

Йордан.

Мисля, че познавам добре Ники Стоянов и мога да кажа само, че е добър професионалист, когото обаче толкова много го мързи... Фреш е на значително по-ниско ниво отколкото преди. Нито програма, нито водещи, нищо... Само музика от 2008! Ужас...
А че той копира Сити - знаем, че го е направил, но... можеше да се съобрази с условията на новото си място, а неда уволнява всички водещи. Сега Фреш почти по нищо не се различава от Сити. Как да не реши човек, че Стоянов го прави новото Сити?
Като копираш сам себе си - ами направи един концерт тогава, покани големи звезди, а ти... да даваме за награда скутерче, такава излагация...
Някой беше писал, че било супер сега - и кое му е суперското?
Миналата година по това време Фреш се слушаше навсякъде сега не съм го чувала от седмици никъде.
А беше време когато Фреш беше нещо, сега не знам защо но на нищо не прелича...
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 30 Апр 2009, 17:06

Е, чак да се е слушало навсякъде според мен е силно казано. Тази станция бере плодовете на години програмно бездействие и безхаберие. Като прибавим мързела на Н. Стоянов и това, че той наистина е бил много начетен, но преди години (а в момента все още си живее в онези години) - ето го резултатът - една тотално безлично радио Фреш.
Аватар
INTRICACY
Нов
Нов

Мнениеот INTRICACY » 01 Май 2009, 08:07

Гледам и не вярвам на ушите си! ::) Постове с такива елементарни разсъждения скоро не се бяха появявали! Националните вериги не са курника на баба ви Гица, че в него да се разпорежда еднолично някой си... :Blink HEIL HITLER! :D
BG... Land of Confusion :-[
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 01 Май 2009, 11:52

Аз съм на мнение, че може би идеята е някаква промяна в самото радио.
Ако е така, нормално е тя да не стане веднага, а постепенно.
А към какво е промяната, ще се разбере, когато това стане :)
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 05 Май 2009, 10:56

radiator написа:Е, чак да се е слушало навсякъде според мен е силно казано. Тази станция бере плодовете на години програмно бездействие и безхаберие. Като прибавим мързела на Н. Стоянов и това, че той наистина е бил много начетен, но преди години (а в момента все още си живее в онези години) - ето го резултатът - една тотално безлично радио Фреш.

"Начетен" е прекалено силно казано! 8)
Просто преди много години имаше шанса да направи радио в една длбока провинция, като се съобразяваше с радио ФМ+ от София. Това е!
А за "програмното бездействие и безхаберие" - за да се слуша навсякъде едва ли си прав в това си разсъждение, радиаторе!
Някой говори за промяна... Нищо не може да спаси радио Фреш. Налазил го е Стоянов! :Drunk
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 06 Май 2009, 04:57

Къде навсякъде се е слушало? Кой го казва това? Нека конкретизираме нещата,, за да водим адекватна дискусия.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 06 Май 2009, 09:21

Честит рожден ден на радио Фреш! :)
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 17 Май 2009, 17:56

Пускам си радиото в колата да сканира и хоп започва да звучи Слави Трифонов - Не, Мария. Викам си, "как пък улучих Вероника". Поглеждам към display-а да вия какво пише, гледам >FRESH<. Не, няма грешка. :o
Тоя път Стоянов по омаза работата. Сега сигурно трябва да очакваме и други поп-фолк "хитове" по Фрийеш, нали идва "сезона на дините". :Cylon
флечи
100+
100+

Мнениеот флечи » 17 Май 2009, 18:20

Някой знае ли му концепцията на Стоянов? Може да са решили Фреш да звучи като Веселината..... !!!! :D
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 18 Май 2009, 10:13

Че каква конкуренция е Витоша на Фреш че да се сравняват?!. По комепетентно правене на музикална програма е много над Витоша и Сити , които пък са си лика прилика. Витоша като гледам са я закъсали с парите и се продават за жълти стотинки реклмата особено в страната, а какво е самочувствието на Витоша като няма пари за качествена програма?!

Durli написа:Е, това е една добра новини. Ники е 100 кила пич на място- класи над ВиК. Сега Фреш ще се пооправи, според мен. Но Витоша не се плаши от конкуренция ;) А кой ли ще избира музиката в Сици?
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 18 Май 2009, 17:51

Радиомен, погледът ти върху бизнеса на SBS Broadcasting e много грешен. Изобщо не са го закъсали. Струва ми се дори, че клонът в България е един от най-добре работещите от цялата радио-дивизия на изток.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 19 Май 2009, 15:08

Напротив имам много добър поглед върху нещата особено когато се налага да купувам рекламно време от тях. Не държат на никакви принципи в ценообразуването и ти свалят смешно бързо офертата, само и само да рекламираш при тях а не при конкуренцията им.
Който е наясно с бизнеса не би рискувал да инвестира по този начин в такива групировки, защото няма гаранция че ще му излъчат рекламата както е договорено, а освен това не са сартифицирани по ISO и не дават подробен отчет за излъчената кампания. Не мерси, по добре без SBS Broadcasting в рекламата. В тази криза не ми се рискува да давам десетки хиляди за реклама в такава "менте групировка".

radiator написа:Радиомен, погледът ти върху бизнеса на SBS Broadcasting e много грешен. Изобщо не са го закъсали. Струва ми се дори, че клонът в България е един от най-добре работещите от цялата радио-дивизия на изток.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 19 Май 2009, 16:44

Ами аз искам да ти кажа, че едно нещо струва толкова, за колкото се продава. А ако мислиш, че няма отчитане на рекламите - хахаха. Само това мога да кажа. Нали не мислиш, че немците са като българите? Излъчването на рекламите при тях се прави централно, като има не строг, а МНОГО строг контрол на това какво върви по всяка от станциите, като всичко се логва и отчита. В едни комюникорп работата е много повече едно към гьотере. А пък в Радио Фреш, където пък всички офиси си пускат сами рекламите, а там където няма офиси, всичко е на едно, това сигурно ти се вижда много надеждно.
Бих желал да те светна, че ISO са просто група стандарти за контрол на качеството и за голямо съжаление, в България са превърнати в нищо повече от документална работа. Мога да ти изредя няколко фирми, които имат ISO, но са си пълни български мизерници.
Въведен си в много сериозно заблуждение за работата на Pro7/Sat 1.
А ако за теб групировката Pro 7/Sat 1 e менте, мога да ти препоръчам единствено Pink.
rumen5valchev
100+
100+

Мнениеот rumen5valchev » 19 Май 2009, 17:31

radiomanbg написа:Напротив имам много добър поглед върху нещата особено когато се налага да купувам рекламно време от тях. Не държат на никакви принципи в ценообразуването и ти свалят смешно бързо офертата, само и само да рекламираш при тях а не при конкуренцията им.
Който е наясно с бизнеса не би рискувал да инвестира по този начин в такива групировки, защото няма гаранция че ще му излъчат рекламата както е договорено, а освен това не са сартифицирани по ISO и не дават подробен отчет за излъчената кампания. Не мерси, по добре без SBS Broadcasting в рекламата. В тази криза не ми се рискува да давам десетки хиляди за реклама в такава "менте групировка".

radiator написа:Радиомен, погледът ти върху бизнеса на SBS Broadcasting e много грешен. Изобщо не са го закъсали. Струва ми се дори, че клонът в България е един от най-добре работещите от цялата радио-дивизия на изток.

За ментето е така! Още като купиха Експрес обещаваха, че ще го развият и ще направят от него пак печаливша и слушана медия. Това поне лазрлавяше българската шефка навсякъде. А то какво стана, уволниха всички, премистиха Любо Димитров във Витоша, където уж е някакъв, ама като им слушам нещата, вай с нищо не участва, взеха честотите на Експрес и направиха национална чалгарница. Какво да говорим повече....
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 19 Май 2009, 18:10

Никой не е обещавал такова нещо, то си беше ясно от самото начало защо им трябваше Експрес, да не говорим, че беше и близко до акъла. Имаха 2 национални мрежи за доразвиване, за какво им е да правят трета станция с такъв обхват, преди да си оправят покритието на Витоша и Веселина.
RDS
Нов
Нов

Мнениеот RDS » 01 Юни 2009, 21:31

И аз сега виждам някой от мненията,тъй като не бях влизал в темата отдавна.Видях мнение-въпрос,как се съчетава програмата на Фреш от рег.честоти.Ще ви кажа конкретно за честотата им в Враца-88.9 ФМ.,защото съм ги слушал няколко пъти.Всеки делничен ден сутрин от 7 до 10 върви сутрешен блок от Враца с местна водеща.-сервизна информация ,инфо от региона,типичен рег.сутрешен блок,но с джингли на Фреш,разбира се.След 10 пускат Фреш от София и на всеки час след 10 на и 30 се включват от Враца с новини и реклами от града. След тях ,отново продължава ефира от София, така до другите новини.Така е за Враца,до колкото знам ,почти навсякъде е така.

Назад към