Фокус

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Re: Фокус

Мнениеот hot_fan » 16 Ное 2008, 15:14

shoshko написа:Вчера Радио Фокус веднага реагираха на ситуацията и имаха извънредни новини за земетресението! Пък и хубава музика пускат ... Велико Търново най-ми допадна като водещи и музика .. като чух водещата във Фокус Сливен, която дори не можа да каже " Павлово " правилно :( Докато изброяваше кварталите на София..

Извънредни новини имаше на всеки 20-30 секунди по Фокус Видин, единственото нещо, което ми направи впечатление е че всички Фокуси се сринаха до един към 22.50.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 16 Ное 2008, 16:37

Какво искаш да кажеш с това " сринаха се " ?? Аз слушах Фокус до към 23:10 и всичко си беше наред ?
Изображение
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 16 Ное 2008, 16:59

shoshko написа:Какво искаш да кажеш с това " сринаха се " ?? Аз слушах Фокус до към 23:10 и всичко си беше наред ?

Имам предвид, че на моменти всички стриймове просто спираха. Като пример мога да дам Сливен и Видин, за другите не съм 100% си сигурен, защото информацията ми я дадоха приятели, не съм проверявал лично.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 16 Ное 2008, 18:41

Аз слушах Фокус ВТ и то си вървеше без никакви проблеми :) За Видин не знам..
Изображение
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 17 Ное 2008, 11:04

>>> FM STEREO <<< написа:
shoshko написа:Вчера Радио Фокус веднага реагираха на ситуацията и имаха извънредни новини за земетресението! Пък и хубава музика пускат ... Велико Търново най-ми допадна като водещи и музика .. като чух водещата във Фокус Сливен, която дори не можа да каже " Павлово " правилно :( Докато изброяваше кварталите на София..

Че защо й е на водещата на във Фокус Сливен да споменава квартали в София??Ти да не би да слушаш фокус Сливен?

А кварталите на София си ги казват от студиото в София ;) От местните новини са в ...:30 ч. ;)
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 17 Ное 2008, 17:45

RADIO написа:
>>> FM STEREO <<< написа:

Че защо й е на водещата на във Фокус Сливен да споменава квартали в София??Ти да не би да слушаш фокус Сливен?

А кварталите на София си ги казват от студиото в София ;) От местните новини са в ...:30 ч. ;)

Ами скоро и това ще стане :D Иначе стрийма явно се е разпаднал,заради огромния интерес на хората да чуят подробности покрай разтърсващата новина >:D
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 17 Ное 2008, 21:18

Абе, кви земетресения? И двете съм ги проспал. Ама дори не съм помръднал. Държа си телефона на ръба на бюрото - дори не беше паднал. Разбира се, дори това леко разтърсване е сринало всички мобилни оператори. Само знам, че нетът ми и токът ми не са спирали - като се събудих Radio B96, което слушах онлайн, си вървеше и въобще не беше прекъснало.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 18 Ное 2008, 04:29

UGLY_BOY написа:Абе, кви земетресения? И двете съм ги проспал. Ама дори не съм помръднал. Държа си телефона на ръба на бюрото - дори не беше паднал. Разбира се, дори това леко разтърсване е сринало всички мобилни оператори. Само знам, че нетът ми и токът ми не са спирали - като се събудих Radio B96, което слушах онлайн, си вървеше и въобще не беше прекъснало.

Въобще не си е заслужавало да го усетиш.И каква беше тази олелия около него?!На другия ден всички вестници бяха сложили тази новина на първа страница,като някои подчертаваха как София е в паника :Slap .Аз не виждам нищо лошо в това,докато си спиш и да се срути сградата върху теб.Поне почти сигурно е,че няма да се мъчиш много.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 18 Ное 2008, 09:24

>>> FM STEREO <<< написа:Въобще не си е заслужавало да го усетиш.И каква беше тази олелия около него?!На другия ден всички вестници бяха сложили тази новина на първа страница,като някои подчертаваха как София е в паника :Slap .Аз не виждам нищо лошо в това,докато си спиш и да се срути сградата върху теб.Поне почти сигурно е,че няма да се мъчиш много.

A как ще коментираш ''живото'' включване на Сашо Диков? :D
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Ное 2008, 11:28

Аз пък се кефя на вестниците. Те пишат за паника, защото така успяват да изманипулират хората да си купят съответното издание. А истината е, че медиите създават паниката, а не земетресението, което е било много слабо. Кефи ме начинът, по който манипулират обществото. :Devil
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 18 Ное 2008, 14:53

UGLY_BOY написа:Кефи ме начинът, по който манипулират обществото. :Devil

Мен пък това ме дразни.Трябва да се казва истината и нищо повече.Ето,ние тук можем по всяко време да бъдем информирани,чрез интернет например.Но по малките населени места,където хората разчитат повече на вестниците,нещата не стоят така.Наистина ли смяташ,че тази манипулация е правилна? :-\
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Ное 2008, 15:11

Какво значи правилна? Казвам, че ме кефи. Дори с удоволствие и самият аз бих манипулирал. :Devil
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 18 Ное 2008, 17:48

UGLY_BOY написа:Какво значи правилна? Казвам, че ме кефи. Дори с удоволствие и самият аз бих манипулирал. :Devil

Прав си,че не мога да определям кое е правилно и кое не.

Назад към