Психолог застана начело на Радио Веселина*

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Психолог застана начело на Радио Веселина*

Мнениеот BestRadio » 13 Ное 2008, 23:36

Генади Роев е новият програмен директор на националната радиоверига Веселина.

След почти 11 години в радио Веселина, Генади логично застана начело на радиостанцията след напускането на Светлозар Бодуров.

„Съзнавам огромното предизвикателство да застана начело на толкова популярна радиоверига и съм готов да го посрещна с натрупания опит и помощта на колегите си – екип от професионалисти, за които успехът на медията стои на първо място.
    Амбицията ни е да запазим лидерската позиция на радио Веселина сред музикалните радиостанции в страната и да не разочароваме нито един от нашите верни приятели, които ни слушат вече толкова години.“, сподели Генади след официалното обявяване на новата му позиция.

Генади Роев е дипломиран психолог, семеен, с 6-годишен син. Познат е на слушателите в цялата страна като водещ на предаването „Честито“, в което всяка делнична вечер в тандем с Вера изпълняват музикални желания и се грижат за доброто настроение в ефира на Веселина.

url]http://www.slusham.com/4192[/url]
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Re: Психолог застана начело на Радио Веселина*

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 14 Ное 2008, 18:14

НА тях им трябва психиатър.Объркали са длъжностите :D
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 14 Ное 2008, 19:12

Честито на човека и успех!
Щом го няма Бодуров там, поне сред служителите селянията ще намалее ;)
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 15 Ное 2008, 13:23

ако ще и президента да иде в това пропаднало радио пак бих срал на пулта им :D , долни некадърници, селяния до шия
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 15 Ное 2008, 18:06

mita6ki написа: ...долни некадърници, селяния до шия

Съгласен съм, Веска на сапун !!! :D
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 15 Ное 2008, 18:06

mita6ki написа:ако ще и президента да иде в това пропаднало радио пак бих срал на пулта им :D , долни некадърници, селяния до шия

Брутално, но поне ще ти олекне :D
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 15 Ное 2008, 23:40

mita6ki написа:ако ще и президента да иде в това пропаднало радио пак бих срал на пулта им :D , долни некадърници, селяния до шия

Ми, точно това е целта - да е селяния. Огледай се наоколо. Ние, които не се кефим на това радио, които го смятаме за тъпа мазна селска манджа с грозде, сме по-малко. :(
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 16 Ное 2008, 04:13

Докато селянията и простащината се кутират повече в България,ще има радиа като Веселина или Вероника...
Amigo
Нов
Нов

Мнениеот Amigo » 16 Ное 2008, 09:55

Веселниа е радио предназначено за конкретна аудитория. Хората там са добри професионалисти и според мен си вършат добре работата. Нещата там се канализираха и бяха сложени в ред благодарение на Светлозар Бодуров.
За кратката ми работа с него, мога да кажа доста позитивни неща. Коментари за него в стила "селяния" и други подобни определения според мен са направени от някой абсолютен бездарник и злобар който едва ли познава човека лично. Или може би си един от многото освободени от него кадри на раздутия щат от времето на Веселина Каналева. За доста хора от екипа на Веселина, Бодуров е и продължава да бъде неудобен - особенно на тези който си знаят че са "пълна нула". Така е с хората в България който си разбират от работата. Липсата му там вече се усеща доста осезаемо. На Гената му пожелавам успех - ще му е нужен. За какво се е махнал от там Светлозар и къде работи сега си остава само загадка засега.

Честно казано и аз не харесвам тази музика също като повечето хора от форума. Може би годините ми дават възможност да направя по трезва преценка за хората и нещата а не да лепя брутални определния и да дрънкам глупости.

С риск да предизвикам недоволство искам да кажа като заключение, че програмата на Веселина е доста добре за формата и аудиторията към която е насочена въпреки че напоследък там се прави глупост след глупост. На светлинни години по напред е от бозата която беше преди радиото да бъде продадено.
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 16 Ное 2008, 13:44

Amigo написа: За какво се е махнал от там Светлозар и къде работи сега си остава само загадка засега.

Не е загадка от много време- работи за Фокус, но като какъв на знам. Предвид потенциала му на бургаски DJ едва ли се занимава със журналистика. Може би отговаря за музиката. Поне сега има шофьор и служебен лаптоп, за които винаги е мечтал.
Желая му все такъв нестихващ апетит и завидна маса, та да задимине по тези параметри Николай Стоянов. :Drunk
rumen5valchev
100+
100+

Мнениеот rumen5valchev » 16 Ное 2008, 13:54

Durli написа:
Amigo написа: За какво се е махнал от там Светлозар и къде работи сега си остава само загадка засега.

Не е загадка от много време- работи за Фокус, но като какъв на знам. Предвид потенциала му на бургаски DJ едва ли се занимава със журналистика. Може би отговаря за музиката. Поне сега има шофьор и служебен лаптоп, за които винаги е мечтал.
Желая му все такъв нестихващ апетит и завидна маса, та да задимине по тези параметри Николай Стоянов. :Drunk

Да за музиката отговаря ! Поне е по-добре от колкото предишния тийнейджър музикален редактор на Фокус, който избираше само хаус и черна музика, а това за новинарска програма и информационен лидер, за какъвто претендира Фокус, просто беше смешно и детинско!
MaskataNaZoro
100+
100+

Мнениеот MaskataNaZoro » 16 Ное 2008, 14:30

Като чета тази цялата вътрешнозаводска информация , която тече в тази тема , защо ли си мисля , че тук пишат само , или основно , хора от SBS. :Blink И не разбирам нямате ли си мейли , ами занимавате всички ни с вашите си разговори? :Happy
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 16 Ное 2008, 15:35

@Amigo, въобще не съм имал предвид, че Веселина е некадърно правено радио, казвам, че то е радио, което удовлетворява интересите на един специфичен тип аудитория, който, ако програмата не е селяния, няма да слуша. Не съм намеквал, че не трябва да има радио Веселина. Винаги съм бил демократично настроен и съм смятал, че трябва да има от всичко, а различните социални класи да си избират от това всичко, онова, което им харесва.
Amigo
Нов
Нов

Мнениеот Amigo » 16 Ное 2008, 21:10

Durli, като повдигаш въпроса за потенциала искам само да припомня наколко неща за този колега:

Успеха на първия БГ формат с изцяло Българска музика направен в Атлантик Бургас. Проекта е реализиран от Светлозар Бодуров около 2 години преди да стартира БГ Радио. От дъното на класацията радиото достига до станция No 1 в града.

Доколкото съм чувала се е ползвал с огромен респект от старите собственици на радиата Витоша - Атлантик.
Изтеглен е в София за да "разработи" Атлантик София. Прави тотална промяна във формата. Около 2 години работи по този проект. Създава добре синхронизиран екип с който постига голям успех. От дъното на класацията радиото достига до желаните позиции в рейтингите.

След продажбата на SBS, програмните специалисти и стратези на чуждата фирма му възлагат работата по управление на Веселина, която е определена за станция с най-висок приоритет от портфолиото на SBS. Прави тотална промяна в структурата и екипа. Уволнява над 100 души.(и мен :'( ) Работи над този проект около 2 години. Веселина добива нов и доста по стилизиран облик. Ползва се с огромен респект от екипа който създава.
Напуска SBS по неизвестни за мен причини. Не знам какво точно прави във Фокус, но според мен това обяснява раздвижването там.

Durli, познаваме се лично от много време. Изказванията който правиш ме карат да си мисля че изпадаш в депресия или отново самота - вечния ти проблем !?
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 16 Ное 2008, 21:46

ShaK написа:Чесито на новия директор на веселина аз лично със него съм си писал имейли и е културен човек възпитан и ми обешта ако сем направи радио конкурс за добрич и радио веселина ще кандидаства :Clap :Clap

много ти обещават - да не са като пардоновите с връзки в сем и крс? :P
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 16 Ное 2008, 22:09

ShaK написа:Чесито на новия директор на веселина аз лично със него съм си писал имейли и е културен човек възпитан и ми обешта ако сем направи радио конкурс за добрич и радио веселина ще кандидаства :Clap :Clap

Още по правописа си личи, че слушаш Веска.
А за Amigo, май важи същото, плюс липсата на запетаи, явно какъв е цензът на служителите, не само бивши там:Hmmm
P.s. Ако беше развторила крачка по примера на Деси, нямаше да те изрита (стига да не си грозилище). ;)
А за познанството- може да ми намекнеш коя си ::)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 16 Ное 2008, 23:53

ShaK написа:Само една грешка имам не ми прави забелешки ако обичаш

Тук имаш 2 грешки.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 17 Ное 2008, 04:27

ShaK написа:Честито на новия директор на веселина.Аз лично с него съм си писал имейли и е културен човек,възпитан,и ми обеща ако сем направи радио конкурс за Добрич и радио веселина ще кандидатства :Clap :Clap

Хм,аз ги изкарах доста повече :D
EMO13
Нов
Нов

Мнениеот EMO13 » 17 Ное 2008, 17:34

Генади е пичага. Пожелавам му успех. А за всички надърЛени доброжелатели: Специален поздрав с песента на Руслан Мъйнов - "Тъпа овца" :D
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 17 Ное 2008, 20:02

ShaK написа:Тази песен нека да бъде поздрав за вечните разбирачи Ugly boy и Fm Stereo :tooth :tooth

Durli #2 :D

Назад към