Радио Класации коя е най добрата-Катра фм или радио фреш

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
radiator
1000+
1000+

Re: Радио Класаций коя е най добрата-Катра фм или радио фреш

Мнениеот radiator » 27 Ное 2008, 14:02

Ама чакайте бе, вие знаете ли какво е офшор компания? Емис броудкастинг не е офшор компания. Ако имате предвид чужд инвеститор, това е друго... но далеч не е офшор. СБС също не са офшор и т.н.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 27 Ное 2008, 17:07

radiator написа:Ама чакайте бе, вие знаете ли какво е офшор компания? Емис броудкастинг не е офшор компания. Ако имате предвид чужд инвеститор, това е друго... но далеч не е офшор. СБС също не са офшор и т.н.

Изобщо не твърдя, че Fresh! е собственост на офшорна компания, това го твърди колегата. Но дори и да беше собственост на такава компания, това не е валиден довод, ако се опитваш, използвайки го, да докажеш, че програмата на радиото не става - просто е абсурдно. Това е, което исках да кажа. Знам какво е офшорна компания, но смея да твърдя, че дълбоко не ме интересува дали собствениците на Fresh! са такава компания. Безразлично ми е и не бих използвал това срещу тях, за да ги плюя.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 27 Ное 2008, 21:38

Ъгри, а ти защо реши, че репликата е към теб :Drunk
Аватар
rt105
Нов
Нов

Мнениеот rt105 » 27 Ное 2008, 22:25

Репликата е към мен! И в какво "инвестира" този чужд инвеститор? Защо Емис зарезаха рока по МилаГолд и го преместиха по СтарФМ??? Защо по Фреш гостите са предварително записани и наслагани между песните??? Аз слушам много радиостанции по ефир и интернет, не симпатизирам конкретно на КАТРАФМ, просто дадох моето мнение в тази тема, която е: Радиокласации коя е най-добрата - КатраФМ или радиоФРЕШ.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 27 Ное 2008, 22:54

За Мила, ами защото собственикът на Мила, който е БЪЛГАРИН (известен като Бате Тони), честотата в София те ползваха по схема за сътрудничество, просто реши да продаде лицензията. Затова Емис останаха без Мила Голд ;-) не четеш достатъчно.

По Фреш гостите са записани, защото такъв е форматът на станцията. И българин да му беше собственик - пак щеше да е така.

И накрая, по повод записа - класацията на Катра ФМ е не само гласовете, а цялото предаване - на запис и така се прави, откакто съществува тази класация. Нещо против записа да имаш? За такъв тип предавания, важно е съдържанието, а не дали е наживо или на запис.

Аз също симпатизирам на Катра ФМ и на класацията, 1000%, просто аргументите ти срещу другите не са достатъчно сериозни. :Drunk
MattParkman
100+
100+

Мнениеот MattParkman » 28 Ное 2008, 14:36

СигОрно щеE!
Последна промяна 1 на MattParkman, променена общо 28 пъти
ATi
Нов
Нов

Мнениеот ATi » 28 Ное 2008, 15:26

Чудя се как толкова неграмотен човек като теб успява да намери бутончето "post a reply". И не стига, че те иронизират, ами ти и отговаряш, при това с още по-безумна грешка :)
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Ное 2008, 17:21

В годишните класации на Фреш винаги са присъствали и песни от предходната година.Това е нормално.Все пак една песен ако е влязла в ротация през ноември и е в ротация до април месец другата година,то по принцип няма да е странно тази песен да я има в класацията за едната и за другата година.Така че,със сигурност в тази на Фреш за тази година ще има песни от 2007.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 28 Ное 2008, 20:57

ShaK написа:Така си беше а ако си спомняш хит за радио фреш на 2007 стана Say it Right на Nelly Furtado а тая песен си е от 2006 . На 2 място беше Diddy i Keyshia Cole -Lat Night съшто е от 2006

Да, Say It Right е от ноември 2006-а, но не забравяй, че сингълът беше издаден първо в САЩ и после в Европа. За сметка на това, по времето на Say It Right сингълът за Европа беше All Good Things, послe, когато издадоха Say It Right в Европа, в САЩ излезе All Good Things. Просто имаше лек exchange.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 28 Ное 2008, 21:53

Абе Шак...

Кой ти каза, че една песен трябва да е от конкретната година, за да е в класацията? Или пък че, това определя колко е добро радиото?!? Кой ти ги говори тия простотии?

Ако една песен има достатъчно добри показатели, нормално е да се влезе в годишна класация. Ето ти и друг случай: песен от м. Декември на 2006-та, набира скорост през март на 2007-ма, нормално е да влезе в годишна класация и то високо, просто защото статистически има шанс за повече излъчвания през годината.

Адски е смешно, когато някое селско радио с претенции изтреска песен от второто полугодие на дадена година в годишна класация на първо място. Класациите са статистика, най-общо казано, а не опитите за самодоказване на някой си "капацитет".
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 01 Дек 2008, 17:46

От видяното по-горе, естествено, че класацията на Фреш е по-добра.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Дек 2008, 19:28

Timo_Maas написа:От видяното по-горе, естествено, че класацията на Фреш е по-добра.

Тази класация на Katra FM е стара. Ето ти новата:
KATRA FM - Top 40
Последна промяна 3 на UGLY_BOY, променена общо 1 пъти
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 01 Дек 2008, 19:28

Timo_Maas написа:От видяното по-горе, естествено, че класацията на Фреш е по-добра.

Извинявай, само да те питам. Ти КАТРА ФМ слушал ли го си някога?!
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Дек 2008, 19:30

P. S. Katra FM може да се слуша онлайн тук.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 03 Дек 2008, 09:20

hot_fan написа:

Извинявай, само да те питам. Ти КАТРА ФМ слушал ли го си някога?!

Естествено,че не е.Той не беше чувал за Катра до преди няколко месеца :D
Аватар
rt105
Нов
Нов

Мнениеот rt105 » 27 Дек 2008, 00:32

Събота от 10.00 до 20.00 часа - KATRA TOP 100
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 27 Дек 2008, 01:47

ShaK написа:Хахахаха Ето и един от хората на Ники Стоянов , ман къде видя грешка в поста ми ??

Ти наистина си нагло човече! Въпреки че скоро не се е обаждал и сигурно е зарязал форума,но не се стърпях и реших да направя една The Best of ShaK с култови грешки на гореспоменатия:

ShaK написа:Пред малко влязох във саЙта на катра и видях, че правят и годишна класация, която е мн добра, а аз се чудя каква ли ще Е на фреш. СигУрно пак ще има песни от 2007 .

ShaK написа:Хахахаха(липсва препинателен знак) Ето и един от хората на Ники Стоянов ,(тук не е подходяща запетаята,а друг препинателен знак) ман(ето къде й е мястото на запетаята) къде видя грешка в поста ми ??

ShaK написа:Така си беше, а ако си спомняш хит за радио фреш на 2007 стана Say it Right на Nelly Furtado, а тая песен си е от 2006 . На 2 място беше Diddy i Keyshia Cole -Lat Night съЩо е от 2006

Това не са всички изцепки на въпросния,а и не коментирах изписването на името на радиото с малка буква и някои други грешки.И такива имат наглостта да питат къде в писаниците им имало грешки - точния отговор е навсякъде! Еnjoy it !
П.С. Няма ли кой да оправи (дори и да е за 800 дни :D ) заглавието на темата? Въпреки че това радио не заслужава никакво внимание.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Re: Радио Класации коя е най добрата-Катра фм или радио фреш

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 27 Дек 2008, 20:13

И по двете радиа излъчват стара музика,далеч от CHR,така че не очкавайте нищо особено от класациите им.Аз имах възможност да слушам катра наскоро и повечето песни бяха от минали години.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 02 Яну 2009, 14:11

Ще дам аз пример с една друга класация на Катра ФМ, не Топ 40, а Топ 100, което правят всяка година, което, както принципно е "прието" навсякъде по света, не следи коя е най-излъчваната песен през годината, а следи колко Гинчето от Коматево е натиснала бутона гласувай, следователно резултата е следния:
официален номер 1 за 2008-ма година на Катра ФМ е напълно неизвестна за мен песен: SUGABABES - Denial, така де, знам я, но малко ми е странен следния текст:

"На 27.12.2008 година от 10.00 до 20.00 часа ще преброим заедно хитовете на 2008 година. Гласувайте за най-слушаната песен тук, като изберете някой от хитовете по-долу или ни изпратете е-mail: [email protected]. Очакваме и вашите обаждания на телефон 032 634655. В деня на годишната класация Даниела (PartyZone) и Илиан (Top 40) ще подредят хитовете в ефир според вашия вот. Гласувайте и ще получите награди! KATRA FM Top 100 се излъчва на живо от студио 2 на KATRA FM - 100.4 MHz."

Какво значи най-слушана песен? Т.е. която аз си пускам на уинампа най-много или която най-много съм слушал по Катра ФМ? Ако е второто, защо тогава трябва да гласувам, нямат ли си селектор, който да им покаже какво са пускали през годината?

Пък да не говорим, че съм възмутен, че Катра ФМ излъчват Sonny J - Handfree (If You Hold My Hand) от един месец, при положение, че песента е от пролетта (евала, че поне някой я пусна де).

Не си вадете грешни изводи, аз слушам и харесвам Катра ФМ, просто никога не съм схващал идеята защо си нямат представителна извадка за всяка година, а се позовават на интернет гласуване :)
CHH4
Нов
Нов

Мнениеот CHH4 » 02 Яну 2009, 19:10

Че ако се копира от UK чартовете примерно, каква ще е тръпката? Мисля, че е по-правилно да се даде на слушателите възможността да гласуват за любим трак, то иначе класацията ще е от ясна по-ясна ;)

Назад към