Радио Pro FM България

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
secet
100+
100+

Re: Радио Pro FM България

Мнениеот secet » 24 Ное 2010, 21:18

Защо им е да правят поредната ретро-плоча, нали си имат Мелъди?
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 24 Ное 2010, 22:14

Колеги, гадаете! Нека изчакаме и видим какво ще стане, плюс това не е колегиално да се изниса информация от кухнята!
Изображение
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 24 Ное 2010, 22:28

deni написа:Колеги, гадаете! Нека изчакаме и видим какво ще стане, плюс това не е колегиално да се изниса информация от кухнята!

иди търси колегиалност в България :D
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 25 Ное 2010, 07:57

Като се заговорихте за Мелъди, въпросната честота 93,4 май е една от свободните за София ,както и 91,0!
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 25 Ное 2010, 11:29

prassyo написа:Няма да е чалга.
Колкото до партито, без да е било с такъв замисъл ще се окаже прощално...
Иначе, доста интересно нещо е измислено за старта на новото радио, дано успеят да го реализират според замисъла:)

Леле, това си е чиста проба дезинформация, бате Краси, честно!
А бе...ти се оказа че знаеш повече от шефовете на ПРО фм и Енджой, и двама от водещите с които се чух вчера.
Тяхната информация е коренно различна от тази която ти импровизираш - провокираш ли някого, с каква цел тъй нагло лъжеш, не знам, бате...
Ма не е хубаво!
Знам, знам сега ще кажеш, че ше стане като с онази жена, с която се чух навремето в ФМ Плюс! :Happy

И какво, аре помисли, бате, какво се случи с Никита Стоянович, твоя френд!? :Drunk

По темата - по-скоро Красио ше заслабне отколкото ПРО фм ще смени формата си! ;D
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 25 Ное 2010, 12:08

@ema dj,

А какво искаш да ти кажат водещите? Да ти кажат: "Да, уволняват ни, радиото сменя името си" и т.н. ли? Ми, естествено, че няма да ти го изцепят. А и нали знаеш, че в България, когато собственикът иска да сменя имена и формати, работещите в радиото биват държани в неведение до последния момент и не знаят нищо. Както беше и с RFI. На водещите им казали един ден, че на следващия вече не са на работа.
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 25 Ное 2010, 12:28

По принцип си прав! Но това не важи за големи компании като тази, в която са и ПРО фм и Енджой.

А и аз не случайно говорих с няколко души, не само с хора от ПРО фм. Казаха ми че някой умишлено пуска всякакви слухове, които обаче не отговарят на истината.
И ако се закрива радио от тази група, то това далеч няма да е ПРО фм, което показва за тази година много по-добри резултати от миналата.
Някои хора обаче избиват комплекси явно в този форум - все са най-информирани, най-компетентни, глупости на търкалета... Затова всичко ни е такова...
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 25 Ное 2010, 12:37

Ми, възможно е и да си права, макар че ми е интересно как така ще закрият PRO.BG, а ще запазят Pro FM със същото име. Освен това не виждам да си личи там нещата да вървят добре. Едно време бяха доста по-актуални с новите хитове спрямо другите радиостанции в същия формат, а сега не е така. Няма ъпдейт на листа, няма нищо. Мириши ми на вложени, но не възстановени средства и на вървене надолу.
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 25 Ное 2010, 13:36

Е, аз не съм казала, че името ще се запази! :Hmmm
Казах само че всички, с които говорих, бяха убедени че радиото ще съществува под настоящия си формат и програма.
И какво означава ъпдейт на листа, ако можеш да ми кажеш?!? Аз колкото пъти пусна ПРО-то, толкова пъти чувам хит от последните 1-2 месеца, даже ми се струва че са доста преди станции като Витоша и Енджой например, където през половин час звучи Хъш Хъш на Пусикет Долс и некви дърти песни от врезмето на баба ми. Фреш нещо ми е "манджа с грозде" последно време. Очащквах повече от музикалния там.
ПРО и Сити са с най-актуалните хитове в момента, това не е само мое мнение, а и на всички в офиса тука. Само дето по Сити нищо интересно не се случва, затова слушаме ПРО фм основно. :Horray
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 25 Ное 2010, 15:12

И понеже за да не съм голословна реших да повнимавам в музиката по ПРО фм през последните два часа и мнението ми е - трябва да вземете да послушате радиото сега, струва ми се, че говорите без да сте се постарали да слушате. Нямаше едно лошо парче. Водещите стават малко досадни с повтарянето на едно и също но го правят на фона на песните така че не дразни толкова. и сега е моята супер любима на К-Маро! :-* "Фам Лайк Ми" :P
Поздрави на всички! :Cylon
Само да кажа, че минаха всички нови песни за тези два мчаса. Примесени с най-яките по-стари хитове. Егаси яката листа...
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 25 Ное 2010, 16:19

Всеки мисли различно. Само 2 часа не стигат, за да разбереш плейлиста на едно радио. Нужни са дълги наблюдения. Според мене когато Стан бе музикален редактор, радиото имаше повече музика и значително повече нови композиции. Сега прибавят нови хитове на седмица-две. Преди бе различно. Мисля, че изобщо не е редно едно радио, което има претенциите за съвременна хит радиостанция, да върти песента на Бон Джоуви "Това е животът ми", например. Несериозно е. ;)
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 25 Ное 2010, 16:56

@ema dj,

Витоша не пускат нови парчета и целта им е да не пускат много такива, защото форматът им е различен. Но ако си дойдем на думата, при наличието на толкова много чужди радиостанции, да слушам български е немислимо. Сега прегледах Top40 на Pro - да, вярно е, пообновили са листа, но присъстват и някои недоразумения - стари песни като Waka Waka, Alejandro, Love The Way You Lie и т.н. Американските радиостанции си обновяват листа на две седмици, а българските излъчват едни и същи песни в продължение на 6 месеца, защото нямат пари и/или защото не им се занимава. Да сменят името, за мен значи и да сменят формата на станцията и да уволнят всички водещи. Обикновено така става. А може и да запазят формата, но да го направят дългосвиреща плоча като The Voice. Ако според теб The Voice на практика след смяната на формата не е друго радио със същото име, да, можем да кажем, че тогава според твоите критерии Pro няма да се промени.
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 25 Ное 2010, 17:02

Май офисът не Ема е в Завод "Витоша" 8)
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 26 Ное 2010, 02:09

hot_fan написа:Пак се започна с гадаенето. Нека почакаме и ще видим какво ще дойде да мястото на Про ФМ. Аз се съмнявам, че ще е чалга радио. ;)

deni написа:Колеги, гадаете! Нека изчакаме и видим какво ще стане, плюс това не е колегиално да се изниса информация от кухнята!

Това ми харесва! :)
И аз това предлагам - да почакаме и да видим какво ще стане! 8)
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 26 Ное 2010, 12:20

"Alejandro", "Waka Waka", "Love The Way You Lie"?!? Че това са май хитовете на 2010-та година, даже май си уцелил Топ 3!!! :P
Точно това са песните, които куцо и сакато върти, даже и чалга телевизиите, доколкото ми е известно.
Даже са ми втръснали страшно, затова не слушам Витоша и Енджой, където са през 15 минути. Но която и голяма американска или английска станция да послушаш, ще ги чуеш и там, така че... Все още не разбирам какво имаш предвид, че ПРО-то не е ъпдейтнато. Там точно тези песни почти не се пускат вече - вчера изобщо не съм ги чула. Шакира има нова песен, която например чух по ПРО ФМ още края на лятото, същата едва преди 2-3 седмици започнаха да я излъчват и по други радиа и телевизии. За "Онли Гърл" на Риана да не тговорим - помня, че се връщах от Синеморец и гаджето ми смени на ПРО фм, още на магистралата - тогава я чух за първи път изобщо. сега два месеца и кусур по-късно всички я спукват, мани...

Напротив - аз и преди и сега съм слушала ПРО фм и съм го харесвала поради разни причини, Стан обаче пускаше всичко, което има в интернет и в общи линии точно когато една песен започнеше да ми харесва много, той я махаше от листа. Сега мога да кажа че като гледам и аз класацията на радиото, всичките ми любими песни от последните седмици са вътре на предни позиции. Е, има и някои, които не мога да понасям, вярно... :Hmmm Но няма пълно щастие...
Да не говорим за едно невероятно парче, което доскоро не знаех на кого е, чак вчера го видях в сайта на радиото - Wilbdoys - "Sound of missing you". Мисля, че беше началото на годината когато го слушах по ПРО Фм и тогава не ми направе особено впечатление. Това за мене е хитът на 2010. :Horray

Иначе офисът ни е на "Черни връх", но не е много близо до завод Витоша! И сме само жени, сигурно искаш да ни дойдеш на гости? :-*
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 26 Ное 2010, 13:34

Ми, не разбирам тенденциозността на всички тук. Всички едва ли не пледирате, че мнението ви е меродавно и че радиото, което вие слушате, е най-доброто. Не дай си боже да работите в дадена медия. Тя веднага бива изкарвана най-готината и отделяща най-голямо внимание на слушателите си, а това обикновено се прави, когато имаш комплекси, че не си най-добрия. Истински кадърните хора не натрапват радиото, в което работят или което правят. За Waka Waka - това беше една от официалните песни-химни на световното първенство по футбол. То отмина отдавна. Идва Нова година, а PRO и всички останали български радиостанции въртят летни песнички. Освен това новият сингъл на Rihanna се казва What's My Name (feat. Drake) и отдавна е хит в САЩ.
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 26 Ное 2010, 14:16

Абсолютно съм съгласна с тебе! И аз не понасям когато някой се самоизтъква.
В случая не пропагандирам, просто казвам какво харесваме аз и приятелките ми най-много, какво толкова лошо в това? И се опитвам да се аргументирам защо. И за да не звуча глупаво, като повечето тук - поне си направих труда да разгледам внимателно сайта на ПРО фм, да го послушам 24 часа, за да мога да говоря състоятелно.
Иначе за новото на Риана си прав, сигурно след 2 месеца ще се върти от всички и ще е най-голумият хит, в момента обаче е "Онли Гърл". Дори и в Щатите. И по Сити, и по ПРО, и по Фреш, и по Енерджи даже.
Наздраве, че е петък! И ноу хард фийлингс! :Drunk
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 26 Ное 2010, 16:58

UGLY_BOY написа:Витоша не пускат нови парчета и целта им е да не пускат много такива, защото форматът им е различен...

Съгласен съм, но тази радиостанция първа излъчи хита на Не-йо - "Красиво чудовище" още през март или април, поправете ме, ако греша.
UGLY_BOY написа:...но присъстват и някои недоразумения - стари песни като ... Love The Way You Lie...

Този много успял хит на Рияна и Еминем не е "остарял". Той просто е изгубил съвсем малка част от аудиторията си. Според мене една песен е хит, когато продължи да се излъчва пет или шест години, например. Такива псевдо-хитове, като на Келис - "Четвърти юли", които се излъчват от дъжд на вятър, са само песни. На мене ми харесва, но аз не съм единственият, определящ това - чуждото мнение също трябва да се уважи. Ако вотът на уеб страницата на радио Pro FM не е манипулиран, това е тезата на мнозинството от хора.
UGLY_BOY написа:...а българските излъчват едни и същи песни в продължение на 6 месеца, защото нямат пари и/или защото не им се занимава...

Смятам, че бюджета на една радиостанция е определящият фактор в случая. Просто нашенските медии чакат, докато им се разкрият подходящи възможности - т.е. да имат сметка от това, което излъчват.
ema dj написа:...Даже са ми втръснали страшно, затова не слушам Витоша и Енджой, където са през 15 минути. Но която и голяма американска или английска станция да послушаш, ще ги чуеш и там, така че...

Да, но всичко опира до това колко често се излъчват. А относно плейлиста на N-JOY - той определено е по-разнообразен, отколкото този на Pro FM, защото там се излъчват и класически хитове. За този на Витоша не мога да кажа същото - в последно време се е променил към по-лошо.
ema dj написа:...Напротив - аз и преди и сега съм слушала ПРО фм и съм го харесвала поради разни причини, Стан обаче пускаше всичко, което има в интернет и в общи линии точно когато една песен започнеше да ми харесва много, той я махаше от листа...

И аз бях изключителен почитател на медията преди, но сега не ми харесва ограничения диапазон от музика. Точно това й бе хубавото на концепцията на Стан - повече хитове, за да не ти втръсне от едно и също.
ema dj написа:И сме само жени, сигурно искаш да ни дойдеш на гости?

А това си зависи само от вас! :Laugh
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 26 Ное 2010, 17:45

Про ФМ ми допада , онлайн слушам само него... ;)
Аватар
joro78
100+
100+

Мнениеот joro78 » 05 Дек 2010, 18:41

И аз слушам Pro FM но Букурещ. По ми харесва от софийското! ;)
То тука е така!

Назад към