Радио Pro FM България

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
INTRICACY
Нов
Нов

Re: Радио Мила София - Pro FM

Мнениеот INTRICACY » 14 Май 2009, 07:13

Е то голяма олелия настъпи тук заради някаква адски умряла песен! :-\ Който го кефи да слуша 5 известни парчета, омесени в порой от отблъскващи бози (като въпросната), да си седи на FM-а. PRO - Пълен Румънски Отврат :P Каква готина абревиатура са си избрали... :D
BG... Land of Confusion :-[
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 14 Май 2009, 09:15

Колега, ти като им стигнеш нивото на румънците във всичко (на всичко - бизнес, отношение, работа, пари), тогава се изказвай за пълния румънски отврат.
Те се оказват и доста по-възпитани от българите... въпреки че имат пълното основание да казват "миризлив български бълвоч", траят си хората и си бачкат.
Иначе малко прекалиха с олелията за песента - факт.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 14 Май 2009, 10:12

INTRICACY написа:Е то голяма олелия настъпи тук заради някаква адски умряла песен! :-\ Който го кефи да слуша 5 известни парчета, омесени в порой от отблъскващи бози (като въпросната), да си седи на FM-а. PRO - Пълен Румънски Отврат :P Каква готина абревиатура са си избрали... :D

Дали парчето е боза или не, това е въпрос на вкус, все пак не може всички да харесваме една и съща музика ;)
А пък ти като си толкова недоволен от Про ФМ, защо не дадеш някаква идея за ново радио, което според теб няма да е "боза"?! ;) На мен също не ми допада особено но не съм тръгнал да лея обиди по адрес на когото и да е било. Радиото още не е тръгнало, така че да го изчакаме са тръгне и после да фулим на поразия, в което сме най-добри. ;)
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 14 Май 2009, 10:24

radiator написа:Колега, ти като им стигнеш нивото на румънците във всичко (на всичко - бизнес, отношение, работа, пари), тогава се изказвай за пълния румънски отврат.
Те се оказват и доста по-възпитани от българите... въпреки че имат пълното основание да казват "миризлив български бълвоч", траят си хората и си бачкат.
Иначе малко прекалиха с олелията за песента - факт.

Според мен, заради простотията си Бай Ганьо не може да порумее, че само ще диша праха на румънците, особено по отношение новото на медии. Колкото до "миризливия български бълвоч", това определение перфектно приляга за съвременната ни българска музика :ro:
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 14 Май 2009, 13:21

Напълно съм съгласна с горното мнение.
Мерси за съдействието за сингъла! :Kiss2
Аватар
INTRICACY
Нов
Нов

Мнениеот INTRICACY » 15 Май 2009, 14:35

1. Не съм ви колега!
2. Идеите си не ги споделям в общественото пространство.
3. Не е ставало дума никъде в поста ми за съвременна българска музика, която поради лакомия и маса пороци е в кома!
4. Вече няколко месеца се вдига тупурдия, а резултатите са абсолютна музикална неориентираност и няколко инфантилни подобия на джингли с много забавен мамалигарски акцент. :da: Именно това викам и аз - ха да почнат най-накрая, па тогава хвалби, радостни шествия и всенародни празненства с тежки софри! :Drunk

P.S.: Българинът е единственото живо същество на планетата с няколко задника, едновременно разтворени към различни посоки! Като премине еуфорията покрай комшийските "one hit wonders", накъде ли ще се отвори поредният г*з...? :-\
BG... Land of Confusion :-[
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 15 Май 2009, 14:40

INTRICACY написа:1. Не съм ви колега!
2. Идеите си не ги споделям в общественото пространство.
3. Не е ставало дума никъде в поста ми за съвременна българска музика, която поради лакомия и маса пороци е в кома!
4. Вече няколко месеца се вдига тупурдия, а резултатите са абсолютна музикална неориентираност и няколко инфантилни подобия на джингли с много забавен мамалигарски акцент. :da: Именно това викам и аз - ха да почнат най-накрая, па тогава хвалби, радостни шествия и всенародни празненства с тежки софри! :Drunk

Ти нещо караш ли ни се?
Като не си ни "колега" - браво на теб, а пък и никой не те кара да споделяш каквото и да е било. Незнам какъв ти е случая, но не виждам причина за грубия ти тон, който използваш във всеки твой пост. ;)
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 15 Май 2009, 14:42

1. Следващият път може да те изгоня за расистки, ксенофобски и сепаратистки изказвания, ГАНЬО. Аз си влизам в положението на мамалигар и мисля, че е подобаващо да ти отговоря така. То шото "цъдейс бест хиц" е мнооого по-добър акцент от мамалигарския... така примерче ти давам само :Hmmm .. и то върви не един месец, а години.
2. Обръщението "колега" се използва в този форум, подобно на безумното обръщение "колега" в университетите. Така тръгна - използва се. Щом си толкова тънкообиден - поднасям искрени извинения.
3. Като цяло не е ставало дума за музиката... Просто е малко смешно да се изказват някакви мнения, при положение, че въпросната държава е дооооста по-напред като цяло, и в радио-бизнеса в частност. Аз в този форум не съм прочел един твой сериозен анализ на някаква медийна тема, за да приема като читател тук мнението ти за меродавно (как румънците нещо не разбирали). Дай да чуем ти какво мислиш за медийната среда. Но забравих - ти не споделяш в публичното пространство. Сещам се за Милен, който попита така наречената Мис България в ефир за датата на влизане на България в ЕС и тя каза: "Знам я, но няма да ви я кажа" :tooth

Но то така - България е Швейцария, нали така казвахте. Само където малко така ганьовска работата, ама то е важно какво си мисли човек, нали... а газенето в кафявкото не му прави впечатление. ;D

Аааайде о зи буна, друм бун, ареведере!
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 19 Май 2009, 20:14

Ако някой има инфо кога стартира Про фм,да каже! ;)
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 19 Май 2009, 22:10

Мале колко страници изписахте.... и както винаги по темата са малко от мненията :)
Значи според мен радиото... става. Звука са го нагодили, при мен се приема доста чисто. В музикално отношение смятам че VibeFM са по-добре, но това вече си е мое лично мнение. Джинглите нещо малко ме дразнят, определено се усеща балканският акцент. Светльо в сутрешния блок ми звучи свежо :)
Ще видим как ще потръгне радиото, вече ми е запаметено в първите 10 на ресивъра.
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 20 Май 2009, 09:06

Puflet написа:Мале колко страници изписахте.... и както винаги по темата са малко от мненията :)
Значи според мен радиото... става. Звука са го нагодили, при мен се приема доста чисто. В музикално отношение смятам че VibeFM са по-добре, но това вече си е мое лично мнение. Джинглите нещо малко ме дразнят, определено се усеща балканският акцент. Светльо в сутрешния блок ми звучи свежо :)
Ще видим как ще потръгне радиото, вече ми е запаметено в първите 10 на ресивъра.

Форматът на Vibe не беше ли по- различен от Pro FM? А кои са ти другите 9 запаметени?
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Re: Pro FM - program schedule

Мнениеот BestRadio » 20 Май 2009, 09:57

Weekdays
07:00 – 10:00 Morning Show
10:00 – 14:00 Prime time Show
14:00 – 18:00 Drive time Show
18:00 – 22:00 Evening Show
22:00 – 00:00 Late Evening Show
00:00 – 07:00 Only Music

Weekends
07:00 – 08:00 Only Music
08:00 – 12:00 Weekend Morning Show
12:00 – 14:00 Chart Show
14:00 – 16:00 Only music
16:00 – 20:00 Weekend Afternoon Show
20:00 – 24:00 Weekend Evening and Night Show
00:00 – 07:00 Only Music
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 20 Май 2009, 10:58

Ама тази програма влезнала ли е в сила вече ? Защото аз като пуснах, Про ФМ беше умряло, както и останалите му приятели на Фохар ::) Само Шити се носи на носеща :D
Изображение
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 20 Май 2009, 18:53

prassyo написа:Форматът на Vibe не беше ли по- различен от Pro FM? А кои са ти другите 9 запаметени?

Доста по-различен е, просто във времето прекарано в Букурещ това ми стана любимото радио и нямам наблюдения над тамошното ProFM.
Другите запаметени в 'class A' са Нова, Алфа, Джаз, Енерги, ФМ+, Дъ Войс, БГ Радио, София, Дарик (пак се отклонихме от темата :) )
shoshko написа:Ама тази програма влезнала ли е в сила вече ? Защото аз като пуснах, Про ФМ беше умряло, както и останалите му приятели на Фохар ::) Само Шити се носи на носеща :D

До преди 5 мин. беше на носеща, ни стерео, ни рдс. В един момент просто тръгна някаква песен от средата.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 20 Май 2009, 20:42

Аз си мислех, че са почнали предаванията, ама явно не са още :) То дори джинглите им са старите :)
Изображение
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 21 Май 2009, 10:07

Днес чух по Про-то Akcent - That's my name с вкарано вътре на няколко места името Pro FM както в Румъния правят. Тя и песента си е румънска де ;)
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 21 Май 2009, 17:57

Puflet написа: във времето прекарано в Букурещ това ми стана любимото радио и

Аз предпочитам One...
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 21 Май 2009, 22:22

Ехее, ние сме били много феновете тук на този тип радиа. One FM, Vibe FM, Pro FM Dance, DEEA са все прекасни радиа. И като си помисля, че в Румъния има поне 4 (гореизброените), а сигурно има и още някои такива, а в БГ са... едно и половина :-[
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 22 Май 2009, 08:21

deian написа:Ехее, ние сме били много феновете тук на този тип радиа. One FM, Vibe FM, Pro FM Dance, DEEA са все прекасни радиа. И като си помисля, че в Румъния има поне 4 (гореизброените), а сигурно има и още някои такива, а в БГ са... едно и половина :-[

Донякъде май причината се крие и в културните различия между двата народа. Интересно ми е дали има нянкакъв румънски форум за радио, в който те да пишат за някоя от нашите готини радиостанции.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 22 Май 2009, 09:49

Ами... не :-) Има няколко форума за медии, но се занимават с журналистически теми и си обсъждат техните неща. Това, което съм срещал като коментари е единствено за някои от програмите, които са на Теленор и коментари за Сити ТВ.
Румънският интернет е странно нещо, между другото.

Назад към