Бъдещето на FRESH! ??

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
stanicha
Нов
Нов

Бъдещето на FRESH! ??

Мнениеот stanicha » 26 Фев 2009, 12:19

Какво става с това радио???? Разбрах че вече е с нови собственици, но май няма да го бъде много?? поне в страната??
Аватар
radiator
1000+
1000+

Re: Бъдещето на FRESH! ??

Мнениеот radiator » 26 Фев 2009, 13:03

Какви нови собственици, бе колега. Собствениците са си същите, т.е. те имат мажоритет от сума ти години. Сега вече просто са си само те...
stanicha
Нов
Нов

Мнениеот stanicha » 26 Фев 2009, 15:55

е да де, ама сега е по-различно май!! старото ръководство имаше едни идей, новото има други най-вероятно. но е факт че ФРЕШ малко е позападнало напоследък. незнам как е в страната обаче?
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 26 Фев 2009, 16:00

А ти от къде го слушаш, душко? Извън "страната" ли си? ::)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 26 Фев 2009, 21:48

krassyo написа:А ти от къде го слушаш, душко? Извън "страната" ли си? ::)

Защо питаш. Ако беше извън страната, сигурно щеше да си мисли, че радиото не е западнало. :D
stanicha
Нов
Нов

Мнениеот stanicha » 27 Фев 2009, 14:26

слушам го в Бургас!
NIX
Нов
Нов

Мнениеот NIX » 27 Фев 2009, 21:18

И аз да се изкажа за радио фреш......ами странно ми беше в на4алото с Ники Стоянов,не 4е не съм слушал плюс едно време,но все пак.....Виктор промени доста неща,изгради някакви етикети,въпреки,4е признавам през последните 2-3 години се изложи и той....но за радиото...ами става все по-добро,но не е нужно да се злоупотребява с хитовете от 2008 и вси4ко ще е наред............
Аватар
Click
Нов
Нов

Мнениеот Click » 05 Мар 2009, 11:22

NIX написа:И аз да се изкажа за радио фреш......ами странно ми беше в на4алото с Ники Стоянов,не 4е не съм слушал плюс едно време,но все пак.....Виктор промени доста неща,изгради някакви етикети,въпреки,4е признавам през последните 2-3 години се изложи и той....но за радиото...ами става все по-добро,но не е нужно да се злоупотребява с хитовете от 2008 и вси4ко ще е наред............

Кое отивало на добре викаш? Премахването на предавания, напускането на водещи или ...какво? Кое точно отива да добре?

:o
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 05 Мар 2009, 12:33

Кой пък е напуснал? Чува се, че до този момент всички тръгнали си са се "напуснали"...
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 05 Мар 2009, 17:12

Мисля, че във Фреш вече трябва да броим не напусналите, а останалите. Според сайта са останали точно 5 водещи, но предполагам и те ще бъдат съкратени до двама-трима.

Явно стратегията на Николай Стоянов е да се превърне в радио с водещи в не повече от 8 часа в денонощието.
П.С. Както бях отбелязал, слушателските предавания, които води Боби са западнали тотално и Пауър Мюзик е съкратен на 3 часа и то до 20 часа. А пикът на поздравите беше именно между 21 и 22. така, че все едно няма да има предаване, в което слушателите да избират музиката.
А джубокс предричам, че ще го махнат.

Иначе да ви се намират някакви рейтинги от последните 3 месеца, за да обсъждаме дали радиото е по-добре, или по-зле? Или пък финансови резултати?
флечи
100+
100+

Мнениеот флечи » 05 Мар 2009, 17:25

Не знам защо са ти рейтинги, като повечето са манипулирани. Ако обаче смяташ, че само поздравите до 21 часа правят едно радио слушано- май си на грешен път !!!! :Happy
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 05 Мар 2009, 19:18

Timo_Maas написа:Мисля, че във Фреш вече трябва да броим не напусналите, а останалите. Според сайта са останали точно 5 водещи, но предполагам и те ще бъдат съкратени до двама-трима.

И в Стар ФМ ситуацията е подобна. Изчистиха sales отдела и още кой ли не.
Изображение

Изображение
Аватар
Click
Нов
Нов

Мнениеот Click » 05 Мар 2009, 22:52

Timo_Maas написа:Мисля, че във Фреш вече трябва да броим не напусналите, а останалите. Според сайта са останали точно 5 водещи, но предполагам и те ще бъдат съкратени до двама-трима.

Явно стратегията на Николай Стоянов е да се превърне в радио с водещи в не повече от 8 часа в денонощието.
П.С. Както бях отбелязал, слушателските предавания, които води Боби са западнали тотално и Пауър Мюзик е съкратен на 3 часа и то до 20 часа. А пикът на поздравите беше именно между 21 и 22. така, че все едно няма да има предаване, в което слушателите да избират музиката.
А джубокс предричам, че ще го махнат.

Иначе да ви се намират някакви рейтинги от последните 3 месеца, за да обсъждаме дали радиото е по-добре, или по-зле? Или пък финансови резултати?

Нещо не си разбрал Емиле ;) П.М. вече няма ;) Няма поздрави ;)
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 06 Мар 2009, 16:20

Не, че се хваля, ама пак познах... Познах, че много скоро слушателските предавания ще бъдат разкарани от Фреш, т.к. няма желаещи за поздрави. Но дотам ги докараха водещите им.

Сега логичният въпрос е защо изобщо има предаване Power music.

Въпрос на време е да се махне и измисленият слушателски топ 6, в който седмичните резултати се знаят още от понеденик.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 06 Мар 2009, 18:37

Какво са докарали водещите бе?!?!? Ти чуваш ли се какво говориш изобщо?!?!?

В коя нормална станция някой изобщо ще се обади за "поздрави". Аудиторията на този формат няма необходимост от такъв програмен елемент. Потърси в интернет материали, проучвания... прочети... образовай се.
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 07 Мар 2009, 09:37

Аз тия "блондинки" сутрин не мога да ти понасям. Преди слушах забавните Ели и Марта, но вече почти не съм на Фреш, освен когато е Боби.
Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 07 Мар 2009, 09:47

Ех, ама сте и с претенции :-) Радиото е частно, пък и трябва все някой да се лигави сутринта. Нещо не ми носи главата и на мен от към блондинки. Не съм особен фен на захаросан стил предавания.

Та като стана въпрос за блондинки - много ме кефи Wordpress сайта, на хипервръзка: http://blondinkite.radiofresh.bg/
Още по-интересното е, че долу под полето за търсене има един текст "A part of RadioFresh.bg network | Modified by Ivan Stamov" и там почти магически и като за блондинки препратката към административния панел на Wordpress-а е от буквата "A".
Oooo неее. Много е трудно и клонящо към невъзможно е да си буукмаркнеш http://radiofresh.bg/blondinkite/wp-admin или поне да се остави логин менюто с линка към сайта на Wordpress, което си е минимален кредит за безвъзмездния труд на разработчиците на този прекрасен софтуер.

Естествено у нас неща като морал и етика при разработването на интернет страници НЯМА.
Хващаме едно Wordpress-че, лепваме едно темплейтче, правим го розовко и му слагаме авторски права и вече целия свят е наш :-) По възможност избягваме да го обновяваме (като примерно го оставяме на весия 2.2.2), защото интернет не прелива от mysql инжекции и подобни благини за Wordpress.
Евала, аферим, ашколсун. Уеб дизайнери сме - митре-ле!
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 07 Мар 2009, 10:28

Аммм. Бълвоч, батка. Какво да се направи. Не раздавам аз програмни лицензии ;-)

Иначе тоя номер с автобуса трябва да се прилага с безплатни транквиланти за пътниците, че малко хора могат да издържат на мега-лигавнята като извадката ти по-горе.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 07 Мар 2009, 11:05

Хм, в София никой шофьор не слуша Фреш в автобуса. Поне това ми прави впечатление от лични наблюдения. Иначе, Блондинките са там, просто защото са стари кадри, когато са ги сложили да водят в това радио, са били на по 20 и са си хванали паяжина там досега. Е, тая вляво (Цвети) става, въпреки че е леко дебела и 30-годишна, след 2-3 чаши Jameson може и да не ми се струва дебела. Макар че my personal favorite като визия беше Марта, но тя още не е отговорила на личните ми съобщения. :'(
Ако говорим за новините, тях ги има, защото Фреш са вземали програмната си лицензия, когато радиа без новини нямаше, така че новините са за отбиване на номера пред СЕМ. Ако пък говорим за жени, които разбират от компютри - Красьо, това е мит. Ако някоя жена в интернет ми каже, че разбира от компютри, веднага я отсвирвам. Щом разбира, значи и 10 водки да изпия, пак няма да ми се стори красива. :D
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 07 Мар 2009, 11:08

Аз познавам една дето прекомпилираше през 2000-та Linux кернел на Red Hat на пияна глава афтър парти :-)

Назад към