Бъдещето на FRESH! ??

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Zen
1000+
1000+

Re: Бъдещето на FRESH! ??

Мнениеот Zen » 13 Мар 2009, 23:22

Оки. Ще чакам със сеирджийски интерес :D
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 14 Мар 2009, 12:51

Миро, ти за Иван Ласков си пиши колкото искаш, само не ме намесвай мен в случая, моля те. Аз къде мислиш съм го видял този ник? Точно във въпросния форум на Дир.бг. Само където този форум умря отдавна :'(
А и си имам "разрешение" да го използвам ;D

Вече спрях да ви убеждавам кой кой е, вие си мислете и пишете каквото искате. Между другото, за огромно мое учудване открих, че във форума на Алфа Радио дори има ранг "радиатор"... там сигурно също е Иван Ласков хахахахаха.

Миро, винаги съм си мислел, че си точен агент, сериозно. "Разследването" ти е смехотворно. Ако искаш, като дойдеш в София, пиши едно лично да се запознаем. И с Иван Ласков ще те запозная, ако е наоколо. Ти как реши, че е голяма тайна въпросното нещо? Публикувано е в пресата, в офиса го имаме този вестник някъде дори...

Относно ключовете, Миро, може би си забелязал, че в този форум има коректна модерация. Дреме ми на мен какви "разкрития" ще направиш за някой. Ако информацията ти е коректна, не нарушава личното пространство или търговските тайни на някого и не нарушава правилата на форума, твое право е да я публикуваш. В конкретния случай си сложил статия, публикувана в ежедневник, не виждам причини да заключвам и да трия. А темата в Дир.бг - мда, там наистина е писал той, защото не съм аз... а може и някой друг да е.
Аз познавам въпросния човек, ако нещо те интересува - питай бе. И Краси ми направи впечатление, че се обръща към мен с "Ванка"... ама спрях да споря вече. Много голям кеф е да си "известен".

Миро, ти като малко дете се ядоса, че те помолих с лично съобщение да спазваш правилата на форума, във връзка със сигнагурата ти и аааайдеее, дайте сега да се покажем...
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 14 Мар 2009, 12:56

Тайно си мечтая да ме бъркат и мен с Красимир Панайотов, ама всъщност поисках от него разрешение да му ползвам никнейма krassyo и сега много хора се обръщат към мен с Краси, ама аз се уморих да обяснявам, че не съм Красимир Панайотов. Ама кофти е да си известен :Beee
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 14 Мар 2009, 12:58

Малко не ти схванах хумора, ама карай :Clap
За Линдзи - мнооого си прав, жалко че е от другия бряг.
Ам Миро, сетих се за Блондинките, верно ела в София, ще те запозная с бай ти Иван и Елена, девойката хич не е тъпа да ти кажа. Най-малкото юрист е по образование, другата не я познавам лично. А това,че предаването им е мега тъпо, за това спор няма.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 14 Мар 2009, 13:16

radiator написа:За Линдзи - мнооого си прав, жалко че е от другия бряг.

Мммм да, има много мръснишки поглед ::)

иначе
radiator написа:Малко не ти схванах хумора, ама карай :Clap

сарказъм

Всъщност, шегувах се - аз съм Иван Ласков...
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 14 Мар 2009, 13:19

Сарказъм не е необходимо да използваш. А дали си бай Иван - ам не си, защото в момента той вероятно си е у тях, а той не живее в Русе. Интересно ми е само, какво значение има?!?
И понеже всичките сте големи радетели за реда във форума, особено някои се бушуват срещу постовете на Бубич. Сега когато вие правите офтопик, някак си не ви прави впечатление? Аз няма да го преместя или изтрия, защото нали сега "изясняваме" обстоятелствата кой видите ли кой е (като че ли има значение), но по принцип сега правите точно това, за което се ядосвате на други... и дълбаете в някакви глупости, които нямат никаква, ама никаква връзка с темата. Дали се дълбае за комунизма или за нещо друго извън темата, което едва ли интересува повечето останали хора тук - все тая... просто офтопик.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 14 Мар 2009, 13:30

Ами ако ползвам русенско прокси ;-)
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 14 Мар 2009, 13:35

Е, хубаво. Можем да спорим за глупости до края на живота си. За какво му е на някой да използва русенско прокси?!? Или конкретно човекът, който одумваме в момента?
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 14 Мар 2009, 13:40

Олеле :-) Че кой го одумва?
Не се сещам да съм "злословил" когато и да е по адрес на Иван Ласков.
Най-вече имаше страхотно радио в ефира на София, само че го споделя тъжна съдба заради Гергофф медия май...
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 14 Мар 2009, 22:52

Миро, учудвам ти се на свободното време.
Използвам думата "агент" със смисъла на думата "dude", пич, да го кажем. Сори, щом си го разбрал погрешно.
Идеята ми да се видим в София беше, за да дойдеш в офиса, да се запознаем и да те запозная и с човека, чиито уши горят сигурно цял ден вече. Добре, че чете и той. Ако ти е чак толкова домиляло за мен и ако си в настроение да спреш със заяждането - ще ти напиша лично като имам време да спра в Русе и ще се видим, никакъв проблем.
За статията в Стандарт - също не си ме разбрал, нали именно това казах, че няма нищо "тайно"... понеже говореше за пазене на някакви тайни. За какво пазене на тайни става дума, когато нещо е излязло във вестник и то ежедневник?

Посочи ми тема, която съм заключил, защото не трябвало да се "публикува нещо"... искам да разбера за една такава тема. Относно субективното, всички ние сме субекти. Всеки прави нещата, така както намира за добре. Аз смятам, че си върша отговорно работата като модератор. Ако оспорваш това - дай пример и да го обсъдим.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 15 Мар 2009, 09:37

radiator, брой ме и мен за кафе ;-) Мисля, че е добре старите форумци да се познават ;-) Тъй като аз не съм много вещ в радио DX мога само да ви слушам, но ще взимам дейно частие в пиенето на кафе.

Гледам ЖОРО нещо не иска да пием кафета, явно съм го изпуашил по некъв начин... знам ли... поне ти си оферен, Ванка :-)
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 15 Мар 2009, 21:39

radiator - президент!
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 15 Мар 2009, 21:58

Миро, когато обвиняваш някого, трябва да придружиш с доказателства. Тия филми от рода "нямам време"...

Лайната с които ти обсипваш Иван Ласков, когото не познаваш, за мен като човек са признак за много по-долно и недопустимо поведение, от това да наречеш някой с "бе". За предприемаш такива действия спрямо някого, то трябва поне да имаш преки впечатления от него, а за теб се съмнявам, че го познаваш. Аз когато се изказвам остро срещу някого тук, това е само когато имам лични впечатления от него и то ПРОФЕСИОНАЛНИ!! Нямаш никакво право да наричаш когото и да било с лични класификации от сорта на "нагъл", "алчен" (четох ти току що един постинг в друг раздел), защото това са обидни лични класификации. За мен като човек е приемливо да наречеш някой аматьор, идиот в работата си, или нещо от сорта, но твърдения като горните са малко пресилени.
Но... ценности различни, възпитание различно, както се казва.

Ами хайде да те видим, супервизирай действията на модерацията. Явно не знаеш, че има и други модератори тук. Работи се отборно. Да не говорим, че за малкото заключени теми, особено такива, които са били важни, абсолютно винаги коментирам с Панджаров, за да няма хър-мър от такива колеги като теб. Опасявам се, че говориш на общо основание, като боравиш с популистични инструменти.

Форумът нито ще спечели, нито ще загуби ако аз или някой друг е модератор. Форумът се прави от форумците. Аз никого не мога да гоня от тук, нямам такива права, не искам и да имам, въпреки че са ми предлагани от Мишо преди време.
Направило ли ти е впечатление, че именно аз като модератор държа до последно да не се забранява офтопикът (т.е. да се вземе решение да се трие тотално, без значение съдържанието). Дори и най-жлъчните политически дебати? Едва ли... Искрено те моля да не пишеш наизуст, защото засега ми работи добре паметта и помня какви теми съм заключвал, какви дискусии от ОСТАНАЛИТЕ ВЪВ ФОРУМА е имало за тяхното заключване, колко време съм чакал, какви консултации с Панджаров в ЛС съм направил и след това съм заключвал. Моля те да не се изказваш за неща, с които не си запознат или нямаш представа как се случват. Да не говорим, че ако толкова е било проблем за някого, че има заключена тема, винаги може да открие топик и да попита защо е била заключена. Злоупотреба би било ИЗТРИВАНЕТО на мнения, което аз никога не бих направил без консултация с колегите ми, точно заради недобронамерени хора като теб. Въпреки, че да ти кажа, изобщо не ме интересува мнението на подобри субекти, важно е мнението на Мишо и Панджаров и тяхното уважение.

Според теб, кой би гласувал доверие на човек, препоръчан от някой, който обсипва с лайна хора, които не познава? Мислиш, че Мишо не познава бай ти Иван лично и не би си направил изводи и за хората, като мен, които работят с него? Каква е каузата ти? Радиатор да не е модератор? Ееех, ще му натриеш носа на тоя радиатор. Не ми се обиждай, но да ти имам каузата.

Можеш да ме обвиняваш в това, че съм се обърнал към теб с "бе", можеш да пишеш хиляди неща за FFM и за бай Иван, но да ме обвиняваш в некоректна модерация, съжалявам...

И да те питам, тази тема (според теб) интересна ли е за някой друг освен теб? Не се заяждам, просто те питам.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 15 Мар 2009, 22:28

Миро, само те моля да ми отговориш на един въпрос... Тази тема, според теб, интересна ли е за останалите?
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 15 Мар 2009, 22:36

Момчета, съвсем по балкански и махленски сте я подхванали....
Разкриването на самоличности във форумите не минава за най-възпитаните постъпки. Защо не се разберете на лични, а на тая тема да и сложите катанеца?
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
stanicha
Нов
Нов

Мнениеот stanicha » 16 Мар 2009, 13:44

Толкова офтопик, не съм виждал в никоя тема или форум!!! "агенти", вземете се запознайте вече и да приключи словесната война!

по-темата:

музиката на фреш става все по-добра май, а???
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 16 Мар 2009, 13:51

Щото го няма ВиК. Нормално е. :D
То по принцип и маймуна да бяха сложили да пуска музиката щеше да се справя по-добре от ВиК.
stanicha
Нов
Нов

Мнениеот stanicha » 16 Мар 2009, 14:08

е да, ама той нали е големия специалист с успешна практика в 100 телевизии и радиа! :D а срина радиото до нема и къде
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 17 Мар 2009, 02:51

krassyo написа:Е има си мат'риал момичето
Изображение

Всъщност, естонката прилича почти 1:1 на нея. Вчера, докато бях бодиборд с надпис София Филм Фест и раздавах рекламни материали по центъра на София, я видях на Витошка, но вече само се усмихва като ме види. Сигурно приятелят й, който се оказа режисьор и спечели награда на Jameson Short Film Festival, я е предупредил да не се занимава с мен. :D
Bg543f
100+
100+

Мнениеот Bg543f » 03 Авг 2018, 12:17

Фреш са в криза, нямат слушатели, програмният им директор е некадърник . Доста вероятно е да го закрият Вече все по рядко се слуша радиото,за разлика от The Voice, City, Витоша,Дарик,Енерджи и Радио 1

Назад към