Фреш губи още три града?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Re: Фреш губи още три града?

Мнениеот Playbob » 03 Юли 2009, 16:12

ехххх, навсякъде само за Про ФМ говорите. По всички теми започва да се разпростира. Като казвам това не искам да ме разбирате погрешно, защото това вмомента е едно от любимите ми радия, но за него си има отделна тема. Дайте да не го намесваме навсякъде...

;)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
martintzvetomirov
1000+
1000+

Мнениеот martintzvetomirov » 03 Юли 2009, 16:54

Поредната тема, станала на г*з... ;)
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 03 Юли 2009, 21:33

Аз също бях голям фен на радио "Плюс", даже с носталгия си спомням времето, когато сигналът в София стана стере един хубав ден, не че моно- то ми пречеше да се кефя на радиото. Колкото до четотите на радиото си мислех, че основната заслуга беше не на Зеленогорски, а на Прохаски, но може и да греша.
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 03 Юли 2009, 22:30

ema dj написа:Аз просто бях потресена като разбрах колко лицемерни можете да бъдете в този форум.
Не ъсм искала да навредя на никого и смятам че бях коректна въпрвеки, че съм сигурна че не е трябвало да цитирам това писмо вече.
Знам колко коректен е този човек и досега ви се чудех как можете да говорите неща които не знаете и не разбирате? Но край вече...мисля че ме загубихте като съфорумка останете със здраве. :Beee

ema dj написа:Съжалявам че цитирах, без да питам!
Но пък и вече знам че в компанията СМЕ всичко се знае, дори и кой от служителите пише под чуждо име и къде и кой споделя каквото е научил с други хора, мислещи че знаят всичко на този свят. така че говори за фирмени политики другаде.
Аз на твое място бих замълчала чесдтно казано и бих си свряла мнението аре да не казвам къде!
това беше ог мене :Drunk

Стига де! :Console
Държиш се като малко дете! ::) :Console
В живота не може всеки да е на твоето мнение! :Console
Рано или късно истината,каквато и да е тя,излиза наяве! :Drinks
Аз лично от Виктор Костов съм видял само добро и съм с добри впечатления от работата му в радио fresh!. :Music :da:
Не мисля,че е чак толкова лош колкото го изкарват,но започвам да се чудя защо в България хората работещи в една и съща професионална сфера ВИНАГИ се плюят и мразят?!? :Baby
Хора,какво ви става? ???
Вместо да се защитавате едни други срещу нападките,вие се плюете по между си като отровни "медийни" змии! :( :-\
Аз за какво се регистрирах тука?!? 8)
За да ви чета злобните подмятания или за да се образовам от интересните ви и пълни с информация мнения?!? :Baby
От многото ви плюене вече,не виждам думите по монитора! >:(
Плюс това всичко написано е празни думи,несвързани с темата! :rtfm
Или публикувайте по темата,или не пишете изобщо! :Baby
Последна промяна 3 на biggeorge, променена общо 3 пъти
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 03 Юли 2009, 22:54

Някой да е казал, че Виктор Костов е лош човек?!? Коментираме професията и професионалното поведение тук, а не хората.
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 03 Юли 2009, 23:05

radiator написа:Някой да е казал, че Виктор Костов е лош човек?!? Коментираме професията и професионалното поведение тук, а не хората.

Всъщност в тази тема коментираме фактът,че радио fresh! загуби три свои честоти. ???
Останалите коментари за хората и тяхното поведение(в живота и на работата им) не би трябвало да се коментира тук! :-\
Може би трябва да направите една специална тема със заглавие:"Виктор Костов - доктор Джекил или мистър Хайд!". ;) :D
Там вече ще можете да се изказвате на спокойствие за него,колкото ви душите искат! :)
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 03 Юли 2009, 23:12

О, Боже... дреме му на някой за Виктор Костов. Ако прочетеш вниманелно ще видиш кой го намеси в темата ;D

Приемам забележката, че може би не трябваше да напапваме въдицата. Но пък виж какви интересни "истини" научихме. :psycho :psycho
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 03 Юли 2009, 23:34

radiator написа:О, Боже... дреме му на някой за Виктор Костов. Ако прочетеш вниманелно ще видиш кой го намеси в темата ;D
Приемам забележката, че може би не трябваше да напапваме въдицата. Но пък виж какви интересни "истини" научихме. :psycho :psycho

:da: :) :D
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 04 Юли 2009, 02:02

biggeorge написа:Аз за какво се регистрирах тука?!? 8)
За да ви чета злобните подмятания или за да се образовам от интересните ви и пълни с информация мнения?!? :Baby

Мда, прав си. За съжаление, напоследък форума се превърна малко в сапунен сериал, особено една друга тема, която е по-надолу... :Blink
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 04 Юли 2009, 02:54

playbob написа:
biggeorge написа:Аз за какво се регистрирах тука?!? 8)

Мда, прав си. За съжаление, напоследък форума се превърна малко в сапунен сериал, особено една друга тема, която е по-надолу... :Blink

Нищо,де! :Cool2
На мен ми харесва да чета каквото пишете! :)
А и разговорите ви са интересни. ;) :D
Забелязвам как след всяко посещение на форума,езиковият ми речник се обогатява с нови думи и започвам да използвам все повече и повече техническа терминология по отношение на радиата и телевизиите. :)
Още малко и скоро ще стана медиен експерт! :D
Шегувам се! :)
Не съм чак толкова добър в медийната среда,но поне разбирам по - добре това,което става в България,защото тук мога да видя една по - различна гледна точка към случващото се в момента :)
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 04 Юли 2009, 10:16

сега по темата,
къде на майтап, къде на истина ще ви кажа че "врачанския фреш" в момента по става за слушане от истинския :D
Аватар
martintzvetomirov
1000+
1000+

Мнениеот martintzvetomirov » 04 Юли 2009, 21:02

mita6ki написа:сега по темата,
къде на майтап, къде на истина ще ви кажа че "врачанския фреш" в момента по става за слушане от истинския :D

Pozvoli mi da ne se saglasia :P

P.S. Sorry za latinitsata no mi se pretsaka Vistata
batmiro24
Нов
Нов

Мнениеот batmiro24 » 05 Юли 2009, 00:30

mita6ki написа:сега по темата,

сега е момента ПРО ФМ да се ориентират към разширяване на обхвата,май много добре ще пасне на 88.9, нема значение от къде се ръководи,важното е че радиото е невероятно и става за слушане по цял ден
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 05 Юли 2009, 00:52

абе не е голяма загуба ;)
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
Аватар
martintzvetomirov
1000+
1000+

Мнениеот martintzvetomirov » 05 Юли 2009, 09:30

batmiro24 написа:сега е момента ПРО ФМ да се ориентират към разширяване на обхвата,май много добре ще пасне на 88.9

Уфф дано :)

Btw. По официалния стрийм на фреш от София продължават да си диктуват 106.5 Буграс, 88.9 Враца и Видин 96.7...
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 05 Юли 2009, 13:20

martintzvetomirov написа:
batmiro24 написа:сега е момента ПРО ФМ да се ориентират към разширяване на обхвата,май много добре ще пасне на 88.9

Уфф дано :)
Btw. По официалния стрийм на фреш от София продължават да си диктуват 106.5 Буграс, 88.9 Враца и Видин 96.7...

Радио fresh! още доста време няма да променят обявяването на честотите. :-\
Преди няколко години,когато все още разширяваха(а не намаляваха!) покритието си и добавяха нови градове им трябваха няколко месеца(почти година!) докато започнат да казват и новите си честоти и градове. :-\
Аватар
jorko
1000+
1000+

Мнениеот jorko » 05 Юли 2009, 18:30

Какво излъчва сега на 96.7 във Видин и на 88.9 във Враца
Аватар
martintzvetomirov
1000+
1000+

Мнениеот martintzvetomirov » 05 Юли 2009, 18:40

jorko написа:Какво излъчва сега на 96.7 във Видин и на 88.9 във Враца

На 88.9 звучи местната програма на радио "Силвър-Фреш", която по принцип се слушаше в сутрешните блокове, когато Фреш се излъчваше със софийската програма. Само, че сега е непрекъсната. Джинглите са си на радио Фреш. На RDS-а също пише ">fresh<". Проблема е, че музиката е някаква много скапана, пускат някакви евтини ремикси на песни, даже и ретро. Голяма каша е...
MattParkman
100+
100+

Мнениеот MattParkman » 05 Юли 2009, 19:41

Във Видин все още си върви софийското Фреш. Има си и регионални новини на всеки час /от Понеделник до Петък/.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 05 Юли 2009, 22:45

martintzvetomirov написа:[
На 88.9 звучи местната програма на радио "Силвър-Фреш", която по принцип се слушаше в сутрешните блокове, когато Фреш се излъчваше със софийската програма. Само, че сега е непрекъсната. Джинглите са си на радио Фреш. На RDS-а също пише ">fresh<". Проблема е, че музиката е някаква много скапана, пускат някакви евтини ремикси на песни, даже и ретро. Голяма каша е...

Лека по лека работата върви към връщане на Силвър в ефир. Пък и радиатор-а каза, че честотата във Враца сигурно няма да се продава, така че според мен е въпрос на време отново да зазвучи Силвър. :)

П.С. Какво стана с Радио Враца, тръгна ли?

Назад към