АНКЕТА:Кое от изброените радиа харесвате най-много?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
vt1bg
100+
100+

Re: АНКЕТА:Кое от изброените радиа харесвате най-много?

Мнениеот vt1bg » 16 Сеп 2009, 23:07

Alpfa, Nova, Pro FM, Fresh и май нема повече
странна птица
Нов
Нов

Мнениеот странна птица » 17 Сеп 2009, 09:59

Атлантик и Витоша :)
Аватар
Sparky_
Нов
Нов

Мнениеот Sparky_ » 18 Сеп 2009, 21:34

Алфа радио
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 19 Сеп 2009, 16:36

Забелязвам някои треторазрядни радиоточки, но не и Нова... :-\

Код за потвърждение: Избери целия код

] Computer, what is the nature of the universe?
] The universe is a spheroid region 705 meters in diameter.
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 19 Сеп 2009, 17:19

Написано е с латински букви, но АЛФА РАДИО едва ли е треторазрядна точка, според мен :)
Изображение
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 19 Сеп 2009, 19:13

deni написа:Написано е с латински букви, но АЛФА РАДИО едва ли е треторазрядна точка, според мен :)

alonso998 написа:1.БНР Хоризонт
2.БНР Христо Ботев
3.Радио 1
4.Радио 1 Рок
5.Витоша
6.Атлантик
7.Веселина
8.THE VOICE
9.NRJ
10.Вероника
11.Стар ФМ
12.Фреш
13.Сити
14.БГ РАДИО
15.Романтика
16.Алфа Радио
17.N-JOY
18.Z-Rock
19.Дарик Радио
20.ФМ+
21.Фокус
22.Радио Шумен БНР
23.Радио Варна БНР
24.Радио Пловдив БНР
25.Радио Стара Загора БНР
26.Радио Благоевград БНР
27.Радио Видин БНР
28.Катра ФМ
29.Радио Добруджа
30.Форте Радио
31.Радио Фаворит
32.ПРО.ФМ
33.Радио Браво
34.Радио Мая
35.Лиани
36.Радио 999
37.Ново Радио Търговище
38.Радио Макс Разград
39.Радио Темпо
40.Радио Ултра
41.Радио Белла
42.Радио София
43.Резонанс
44.Шлагер Русе
45.Радио Ауреа
46.Алма Матер Класик ФМ
47.Антола Попово
48.Бумеранг ГАБРОВО
49.Бумеранг РАЗЛОГ
50.Радио Враца
51.Радио Микс Поморие
52.Радио Гея Сандански

Лично аз не виждам Нова в списъка, но Алфа Радио... нека не говорим за него :D - то е обида за клубните радиа с всички тия wannabe-та в него... :-\

Аватар
Kwazimodo
100+
100+

Мнениеот Kwazimodo » 19 Сеп 2009, 22:51

Почти през ден обикалям сам пеш по горите и си нося едно малко радио - от всичките, които се хващат на него - Радио 1, Хоризонт, Христо Ботев, N-Joy, радио Пловдив и Алфа радио, с най-голямо удоволствие слушам радио Пловдив... опитах и другите, ама ги изтрайвам около час-час и половина и пак си търся Пловдив... Според мен е едно от най-професионалните радиа в България.
Радиослушател :)
Аватар
Kwazimodo
100+
100+

Мнениеот Kwazimodo » 19 Сеп 2009, 22:55

vt1bg написа:Alpfa, Nova, Pro FM, Fresh и май нема повече

Сорри за ъф топика, ама ми се струва че аватара ти би бил много по-точен, ако замениш последната дума - СЛУХ, с друга - ЛИЧНОСТ. :-)
Радиослушател :)
Аватар
Reni_Koleva
Нов
Нов

Мнениеот Reni_Koleva » 21 Сеп 2009, 19:24

Радио Неврокоп 93.00 MHz Гоце Делчев е много добро! Може би най-доброто в България :Horray Мога да го слушам по цял ден.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 21 Сеп 2009, 21:25

deni написа:... но АЛФА РАДИО едва ли е треторазрядна точка, според мен :)

А какво е ?
Аватар
partyfm
100+
100+

Мнениеот partyfm » 21 Сеп 2009, 21:32

hot_fan написа:
deni написа:... но АЛФА РАДИО едва ли е треторазрядна точка, според мен :)

А какво е ?

Не съм съгласен с това че е радиоточка,за това че в софия се чува зле Алфа Радио е така,но за останалата част на страната си е добре и не звучи като радиоточка :D .
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 21 Сеп 2009, 21:53

deniz1 написа:А какво е ?

Не съм съгласен с това че е радиоточка,за това че в софия се чува зле Алфа Радио е така,но за останалата част на страната си е добре и не звучи като радиоточка :D .[/quote]
Ами Алфа като цяло е доста зле направено радио. С тези ретроградни джингли и кофти звук в града, в който се предполага, че трябва да имат най-голяма аудитория, просто се излагат много. Няма да коментирам, че в музикално отношение е ужас, няма никакъв баланс.Като тръгнем от chillout и стигнем до някакъв по-зациклил хаус и това в рамките на 1 час, просто не знам кой му даде толкова много награди на това "радио"...
Аватар
partyfm
100+
100+

Мнениеот partyfm » 21 Сеп 2009, 22:04

hot_fan написа:
deniz1 написа:А какво е ?

Не съм съгласен с това че е радиоточка,за това че в софия се чува зле Алфа Радио е така,но за останалата част на страната си е добре и не звучи като радиоточка :D .

Ами Алфа като цяло е доста зле направено радио. С тези ретроградни джингли и кофти звук в града, в който се предполага, че трябва да имат най-голяма аудитория, просто се излагат много. Няма да коментирам, че в музикално отношение е ужас, няма никакъв баланс.Като тръгнем от chillout и стигнем до някакъв по-зациклил хаус и това в рамките на 1 час, просто не знам кой му даде толкова много награди на това "радио"...[/quote]
Ами не съм аз, ако питаш мен го закривам това радио и веднага пускам едно друго радио знаеш кое е то. :D :D :D :D
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 21 Сеп 2009, 22:26

deniz1 написа:Ами не съм аз, ако питаш мен го закривам това радио и веднага пускам едно друго радио знаеш кое е то. :D :D :D :D

О да определено, даже ще има по-голям успех от Алфа :Drunk
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 21 Сеп 2009, 22:29

deniz1 написа:Ами Алфа като цяло е доста зле направено радио. С тези ретроградни джингли и кофти звук в града, в който се предполага, че трябва да имат най-голяма аудитория, просто се излагат много. Няма да коментирам, че в музикално отношение е ужас, няма никакъв баланс.Като тръгнем от chillout и стигнем до някакъв по-зациклил хаус и това в рамките на 1 час, просто не знам кой му даде толкова много награди на това "радио"...

Щом Алфа е зле направено, с ретроградни джингли, без липса на баланс... аз нямам какво да кажа и ще замълча пред ''капацитет'' като теб! Определено тук сте хора с музикални предпочитания, но не и с грам познания в сферата на радиото... "Блясвате" с анкети за mp3 радиостанции и прочие детински констатации... А да те питам, на чие радио джинглите са за пример, чия програмна схема е добре и кое е добре направено - и като пример, и като твое виждане!?
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 21 Сеп 2009, 22:31

BestRadio написа:
deniz1 написа:Ами Алфа като цяло е доста зле направено радио. С тези ретроградни джингли и кофти звук в града, в който се предполага, че трябва да имат най-голяма аудитория, просто се излагат много. Няма да коментирам, че в музикално отношение е ужас, няма никакъв баланс.Като тръгнем от chillout и стигнем до някакъв по-зациклил хаус и това в рамките на 1 час, просто не знам кой му даде толкова много награди на това "радио"...

Щом Алфа е зле направено, с ретроградни джингли, без липса на баланс... аз нямам какво да кажа и ще замълча пред ''капацитет'' като теб! Определено тук сте хора с музикални предпочитания, но не и с грам познания в сферата на радиото... "Блясвате" с анкети за mp3 радиостанции и прочие детински констатации... А да те питам, на чие радио джинглите са за пример, чия програмна схема е добре и кое е добре направено - и като пример, и като твое виждане!?

Бест това го казах аз, а не той, също така мисля, че доста хора от форума биха застанали зад това мнение. ;)
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 21 Сеп 2009, 23:08

hot_fan написа:Бест това го казах аз, а не той, също така мисля, че доста хора от форума биха застанали зад това мнение. ;)

Всяко мнение се крепи на доводи и аргументи... при вас последните нещо не се четат ;)
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 22 Сеп 2009, 11:38

BestRadio написа:Всяко мнение се крепи на доводи и аргументи... при вас последните нещо не се четат ;)

Достатъчно ли е да спомена, че не предават live events през сателит, а през интернет, който явно е за 15 лева, защото накъсваха :D . За качеството на звука в столицата няма да говоря - 128kbps при mp3 не е същото, като при mp2 (ама кой да знае - то и хората, пуснали dvb-t-то са решили, че 96kbps mp2 32khz stereo e супер :Baby ). Водещите имат навика да казват Ибица, въпреки забележките на техни слушатели в продължение на часове... Ибица та Ибица. Джинглите са като от края на 90-те - за радио, претендиращо да е модерно, клубно радио, това е смешно... За подбора на музиката не искам да говоря, защото веднага ще се намери някой, който да каже, че така трябва да бъде, защото еди-какво си... На моменти минава някое-друго добро парче, след което те закопават с Hi papi и дотам с доброто настроение.. :Drunk

Аватар
Reni_Koleva
Нов
Нов

Мнениеот Reni_Koleva » 22 Сеп 2009, 14:11

BestRadio написа:

... аз нямам какво да кажа и ще замълча пред ''капацитет'' като теб!

В сравнение с теб, всички са капацитети :Icecream

Назад към