Рейтингът на БНР се повиши рекордно

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
PatrioT
500+
500+

Re: Рейтингът на БНР се повиши рекордно

Мнениеот PatrioT » 02 Ное 2009, 00:09

Сега аз тоя буламач Веселина не зная как може да е на второ място .... след Азис , да селдва Уитни Хюстън , а след нея Никос Вертис , после Др. Албан , моля ви се това не е радио , водещите са изключително зле . От две години това радио не го слушам . По-скоро слушам радиата на времеви принцип , сутрин - Дарик , или БГ Радио , към обяд Фреш/Енджой , след обяд - ЕНЕРДЖИ / Радио 999 / Вероника , късния след обяд или когато пътувам към вкъщи - Алфа Радио . За съжаление до скоро тройката по Витоша я слушах всяка сутрин , когато имам възможност , но се изтъркаха просто ми писна , едно и също . И наблюдавам в скоро време почти нулевата конкуренция за нови неща по радиостанцийте , игрите ги изключвам (спечели кола, екскурзия , бонбони , дъвкии т.н.) , говоря за интересни и провокативни предавания , и атрактивни водещи . И искам да кажа и за нуждата в България да има едно спортно радио , вярно е Гонг-а по Дарик (което е и национално) компенсира нещата , но трябва нещо ,което да е изцяло на спортна тематика , и в този момент едвали ще се намери инвеститор , да вложи доста пари в един такъв проект .
Аватар
liubo
500+
500+

Re: Рейтингът на БНР се повиши рекордно

Мнениеот liubo » 02 Ное 2009, 07:21

PatrioT написа:Сега аз тоя буламач Веселина не зная как може да е на второ място .....

Те и някои от старите управляващи се чудиха как не са на първо място но уви. Но то е друга изхабена вече тема. Лично това радио не го слушам, не ми харесва смесването на стиловете но пък на някои може точно това да им допада, всеки си има свой вкус разбира се. На мен ми допадаше Ритмо което вече изчезна от ефира, но определено съм забелязал че сега Веселина се чува често я в барче я в такси или където и да било там където има сигнала. Имат и голяма територия в която нямат покритие, да кажем цяла североизточна България и сигурно затова не са преварили БНР :) Но темата тук е именно за последните, качествен звук, със съдържанието се стараят, повече от необходими за нашата територия предаватели, не знам другите държави имат ли такова чудо от радиомрежа. И със сигурност се знае че ако не друго то БНР ще е с теб където и да си, и то поне с два три сигнала :)

Назад към