Тръпнете ли в очакване?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Re: Тръпнете ли в очакване?

Мнениеот gadchet0- » 27 Окт 2009, 19:42

Това е (беше) много шум за нищо :Weirdo Никой не може да ме убеди,че това магаре е кон :Rolf Все пак - всеки има право да се вози в каруцата и да си представя,че е каляска :Slap
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 27 Окт 2009, 20:54

Има някакво известно подобрение в музиката.
Изключително слаб саунд-имидж... просто... много зле.
Кофти позициониране на водещите. Петър (въпреки факта, че е в ефир 16-17 години) звучеше в пъти по-добре от девойчето, което чух днес. Като че ли вечер й беше по-добре, по-малко хора я слушаха. Не знае какво да каже, оплита се в собствените си думи, използва тъпи клишета от типа "здравейте в тринайстия час", не си моделира правилно гласа и т.н. От устата на Стоян всеки момент очаквам за излезе "ииии поздрав за най-яката компания"...

Много много зле... а какво радио беше.

И що за ребрандинг? Сайтът - същият. Промотата - същите. В джинглите - елементи от преди, включително един вокален, записан преди 3-4 години сигурно. Това е най-странното ребрандиране, което съм виждал.

@wildboy - Проблемът със стрийма не е от IPTV.bg. В голяма заблуда си. Ако Витоша не им подадат директно един стрийм на софийския канал, Юникссол няма как да сплитнат сплитовете, нали се сещаш. От самите крайни устройства на Витоша към Булсатком тръгват програми с разделени канали - ляв канал един сплит, десен - друг. Така че изключително некоректно е да кажеш, че Юникссол били виновни.
Това, което Витоша трябва да направят е да им подадат стрийм от "софийския" Орбан.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 27 Окт 2009, 21:10

"Най-добрата музика сега" е различна за всеки.
Слушам понякога "тройката", след което с удоволствие превключвам на МР-тройката.
Въпрос на вкус и разнообразие.
Бъдете живи и здрави фенове на Новото Радио Витоша, Нова ТВ, Новото Радио Търговище, Радио Нова, Нова Загора, Нови пазар и новите гаджета !
Аватар
wildboy
100+
100+

Мнениеот wildboy » 27 Окт 2009, 22:00

radiator написа:Има някакво известно подобрение в музиката.
Кофти позициониране на водещите. Петър (въпреки факта, че е в ефир 16-17 години) звучеше в пъти по-добре от девойчето, което чух днес. Като че ли вечер й беше по-добре, по-малко хора я слушаха. Не знае какво да каже, оплита се в собствените си думи, използва тъпи клишета от типа "здравейте в тринайстия час", не си моделира правилно гласа и т.н. От устата на Стоян всеки момент очаквам за излезе "ииии поздрав за най-яката компания"...

И що за ребрандинг? Сайтът - същият. Промотата - същите. В джинглите - елементи от преди, включително един вокален, записан преди 3-4 години сигурно. Това е най-странното ребрандиране, което съм виждал.

@wildboy - Проблемът със стрийма не е от IPTV.bg. В голяма заблуда си. Ако Витоша не им подадат директно един стрийм на софийския канал, Юникссол няма как да сплитнат сплитовете, нали се сещаш. От самите крайни устройства на Витоша към Булсатком тръгват програми с разделени канали - ляв канал един сплит, десен - друг. Така че изключително некоректно е да кажеш, че Юникссол били виновни.
Това, което Витоша трябва да направят е да им подадат стрийм от "софийския" Орбан.

Ахаа, ясно все съм си мислил че проблема идва от iptv.bg но явно съм се заблудил и наистина е било така.Извинявам се за обвинението.
радио Витоша - - радио Веселина - - радио The voice - - радио Magic FM - - The voice tv - -
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Изтръпнахте ли от промяната?

Мнениеот Playbob » 27 Окт 2009, 22:23

wildboy написа:
radiator написа:Има някакво известно подобрение в музиката.

Ахаа, ясно все съм си мислил че проблема идва от iptv.bg но явно съм се заблудил и наистина е било така.Извинявам се за обвинението.

Ееее, наистина много неприятно, щом ги обвини без да си сигурен >:(
И аз съм съгласен за джинглите. Нали цялостна промяна - глупаво е да оставите почти същите джингли - трябва да бъдат изцяло нови.
Прочетете внимателно и другите неща които ви е написал Радиатора, защото отразяват мнението на повечето хора, които пишат тук и досега хубави неща освен от теб и Дърли не се чуват, така че това не е много на добре (Дърли - явно не винаги "нещата се получават")...
Не се цупете на критиките, а ги използвайте градивно.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 28 Окт 2009, 07:52

Нещата се получават, но е нужно време да свикнете. Много гении са били неприети от съвременниците се, така и с този отличен продукт. Колкото до Гери- това е най- добрата от всички Гергани звучащи по радиостанциите.
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 28 Окт 2009, 10:49

Durli написа:Нещата се получават, но е нужно време да свикнете. Много гении са били неприети от съвременниците се, така и с този отличен продукт. Колкото до Гери- това е най- добрата от всички Гергани звучащи по радиостанциите.

дрънкаш глупости и изнервяш хората тук и после, защо ви се смеят и подиграват! >:(
Къв гении, къв отличен продукт, кви 5 лева?
Казах ви - ползвайте критиката градивно. Ако ще се държите така надменно без да ви дреме за хорското мнение, в крайна сметка само ти ще си слушаш радиото.
Егати твърдоглавите хора! >:(
Спрете си мозъчните промивки, че няма накъде повече просто.

Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 28 Окт 2009, 11:28

playbob написа:дрънкаш глупости и изнервяш хората тук и после, защо ви се смеят и подиграват! >:(
Къв гении, къв отличен продукт, кви 5 лева?
Казах ви - ползвайте критиката градивно. Ако ще се държите така надменно без да ви дреме за хорското мнение, в крайна сметка само ти ще си слушаш радиото.
Егати твърдоглавите хора! >:(
Спрете си мозъчните промивки, че няма накъде повече просто.

Не мисля, че си разбрал за какво става дума в поста на Durli ;D
RadioFun
Нов
Нов

Мнениеот RadioFun » 28 Окт 2009, 12:04

Да, Плейбоб, не се придържай само към едно мнение, още повече, че се прие, че това е лично мнение.
Винаги имайте предвид и официалните рейтинги на радиото. Най-важно е какво е мнението на повечето слушатели от проучванията и тогава можем да говорим за градивна критика.
Дърли, какви са вашите рейтинги?
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 28 Окт 2009, 12:44

.
Последна промяна 1 на dhamitak, променена общо 29 пъти
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 28 Окт 2009, 12:46

dhamitak написа:За да не пускам нова тема,пиша тук:струв ми се,че Про фм си е доста добро радио,малко се коментира самата станция,който има мнение за Про фм да пише!

Ами темата е за Витоша, ако искаш да пишеш за Про ФМ - http://www.forum.predavatel.com/viewtop ... f=2&t=5921 ;)
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 28 Окт 2009, 13:26

dhamitak написа:За да не пускам нова тема,пиша тук:струв ми се,че Про фм си е доста добро радио,малко се коментира самата станция,който има мнение за Про фм да пише!

Koйто има мнение за Про ФМ да пише в тема за това радио. Тук е за Витоша.
Без офтопик, моля!

rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 28 Окт 2009, 16:30

Няма да зле да си увеличите покритието!
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 28 Окт 2009, 18:53

Durli написа:Нещата се получават, но е нужно време да свикнете. Много гении са били неприети от съвременниците се, така и с този отличен продукт. Колкото до Гери- това е най- добрата от всички Гергани звучащи по радиостанциите.

Благодаря Ви мила Durli за ценната информация за гениите !
Моите съвременници не ме приемат, но това не ми пречи да не изпадам във възторг от "любимото" на цяла България Радио Витоша.
RadioFun
Нов
Нов

Мнениеот RadioFun » 28 Окт 2009, 19:39

Моето мнение е, че радиото не е толкова лошо. И не претендирам, че това е най-вярното мнение.
Доводите бяха, че само личното мнение не е достатъчно, трябва да се има предвид и рейтинга на радиото.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 28 Окт 2009, 22:10

Тази Гергана от доста време работи във Витошка и все още май не знае какво прави там :D
Изображение
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 29 Окт 2009, 00:16

shoshko написа:
Тази Гергана от доста време работи във Витошка и все още май не знае какво прави там :D

То да беше само тя... :Drunk
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 29 Окт 2009, 12:28

Извинявам се,че писах за нещо не по темата,но мое би е било за това,че в темата за Про фм не се е писало дълго и не съм я видял,извинявам се още веднъж!Иначе радио Витоша ми се струва малко по-добре от преди! ;)
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 29 Окт 2009, 12:40

Радвам се, че вече няма да се споменава това НОВОТО РАДИО ВИТОША, защото беше адски тъпо все да е ново. Слогана сега ми харесва на мен повече, но коренна промяна няма. Аз се надявах нещо да разбутат по тройката на разсъмване, че все едно и също слушаме от 100 години, но уви. Малка промяна може да се каже, че има в музиката, но не е достатъчно според мен. За предаванията, като изключим Тройка на разсъмване, която си държи някакво прилично ниво всичко друго е еднотипно. Дали ще слушам NRJ, Витоша или PRO FM няма никаква разлика в предаванията, нищо интересно не казват, разликата е в музиката.
Аватар
INTRICACY
Нов
Нов

Мнениеот INTRICACY » 31 Окт 2009, 10:36

"На прехвалени ягоди с голяма кошница не се ходи!" Пословицата е към тези, които се вързаха на поредните идиотизми на някои съфорумци. :Baby Останалото вече го каза отоплителният уред и съм съгласен на 300% с него. Това си е подигравка със слушателите и необясним мързел от страна на SBS! Но... простено да им е. Щом се стига дотам, сами да си хвалят баятата стока, какво повече да каже човек? Да ни е честито "Старото радио Витоша - най-втръсналата музика на всички времена" :D
P.S. По този път тръгнаха и FM+, а сега трагичните резултати са налице!
BG... Land of Confusion :-[

Назад към