Радиостанциите в сянка

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
dblagoev
Нов
Нов

Re: Радиостанциите в сянка

Мнениеот dblagoev » 10 Мар 2018, 21:15

veli написа:
dblagoev написа:Veli,това че не съм писал, не означава, че не чета! В никакъв случай не съм коментирал избирателно! Коментирах само последния пост, а вярвай ми всичко съм прочел! Мисля, че не Ти си коректив а слушателите! Прави впечатление обаче, че когато някой се изкаже положително за Беркк-М, винаги се намира кой да омаже пейзажа. Това ми навява спомени от времето, когато се провеждаха конкурси за честоти! Радиото, колкото и да не ти е приятно това, което ще кажа се слуша не само в Берковица, Монтана и региона, но и от САЩ, Англия, Германия, Испания и още много (дори съм имал и слушатели на живо от тези страни)! Това мога да го докажа!!!!!! Ако Теб не те кефи, това е друг проблем :) Позволи ми да знам! Над 15 години съм в "кухнята"!!!

Апропо, няма нужда да говорим в множествено число...Пиша само аз: Даниел Николов :)

Поздрави и хубав ден!

След като сте прочели всичко (явно след моят пост), защо не коментираните изнесените по-горе от мен факти, вместо да пренасяте темата в друга посока? Ще ми е много интересно да го направите!

Апропо, не използвам множествено число, а просто не Ви познавам, както и Вие мен!

Ами да се запознаем...Veli или Иван :) Лесно е във фейса или тук във форума ;)
veli
Нов
Нов

Мнениеот veli » 11 Мар 2018, 15:23

dblagoev написа:Ами да се запознаем...Veli или Иван :) Лесно е във фейса или тук във форума ;)

Това не е сайт за запознаства, а място, където радио слушатели, любители или просто ентусиасти обсъждат въпроси и проблеми от тази област, говорят по същество, излагат конкретни доводи и факти, вместо да бягат от тях, колкото и неприятни и неудобни да са те за някоя от страните!
dblagoev
Нов
Нов

Мнениеот dblagoev » 11 Мар 2018, 17:02

veli написа:
dblagoev написа:Ами да се запознаем...Veli или Иван :) Лесно е във фейса или тук във форума ;)

Това не е сайт за запознаства, а място, където радио слушатели, любители или просто ентусиасти обсъждат въпроси и проблеми от тази област, говорят по същество, излагат конкретни доводи и факти, вместо да бягат от тях, колкото и неприятни и неудобни да са те за някоя от страните!

Кой и от какво избяга?!? Явно на теб някой неща не ти изнасят :) Написах и името си, с което можеш да ме намериш и във Facebook.com :) Уви, ти се скри:) :D ....

Пак да кажа, лесно е във фейса и форума да се говори, без да застанеш с истинско лице :)

Както искаш го разбирай :)
veli
Нов
Нов

Мнениеот veli » 12 Мар 2018, 00:59

dblagoev написа:Кой и от какво избяга?!? Явно на теб някой неща не ти изнасят :) Написах и името си, с което можеш да ме намериш и във Facebook.com :) Уви, ти се скри:) :D ....

Пак да кажа, лесно е във фейса и форума да се говори, без да застанеш с истинско лице :)

Ти избяга да коментираш изнесените от мен неудобни факти за поддръжката на радиото. :HmmmНямам какво да ти кажа във Фейсбук, каквото имах го написах тук, защото искам да се научи от всички. И вместо да хабите енергия да се занимавате с частни спорове вземете си обновявайте Фейсбук страницата и сайта, че хилядите Ви слушатели и членове на групата от целият свят ще останат неинформирани! :D Дано ме разбра! :)
dblagoev
Нов
Нов

Мнениеот dblagoev » 12 Мар 2018, 13:15

veli написа:
dblagoev написа:Кой и от какво избяга?!? Явно на теб някой неща не ти изнасят :) Написах и името си, с което можеш да ме намериш и във Facebook.com :) Уви, ти се скри:) :D ....

Ти избяга да коментираш изнесените от мен неудобни факти за поддръжката на радиото. :HmmmНямам какво да ти кажа във Фейсбук, каквото имах го написах тук, защото искам да се научи от всички. И вместо да хабите енергия да се занимавате с частни спорове вземете си обновявайте Фейсбук страницата и сайта, че хилядите Ви слушатели и членове на групата от целият свят ще останат неинформирани! :D Дано ме разбра! :)

Добре :) ;) Странно ми е, как в един момент говориш в единствено число, а после отново в множествено...Но то с толкова имена и профили явно е нормално....:) Спирам да пиша вече! Само ми интересно, кога е спряла поддръжката на радиото?!? За фейс и сайт, може би има причина...Ако изобщо разбираш за какво иде реч, или само спамим :)
veli
Нов
Нов

Мнениеот veli » 09 Юни 2018, 14:12

Сайта и Фейсбук страницата на радио Берк отново (за кой ли път) са в дълбока кома, този път от 04.04. Иначе тук ни уверяваха и убеждаваха в професионализъм! :Hmmm
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 02 Юли 2018, 19:31

Бегли впечатления от Радио Резонанс, за всички от форума, които нямат наблюдения по тази програма.
Похвално е да отбележим, че качеството на излъчване е отлично, но все пак да не забравяме, че собственикът държи няколко РПЦ и е производител на оборудване за радио- и ТВ програми. Покритието на два от предавателите е много добро и обхваща почти цялата Великотърновска и половината от Габровска области. Най-новата честота в Елена се приема отлично от вр.Шипка до Габрово, където щафетата поема първата честота на радиото в Горна Оряховица досами Полски Тръмбеш. Предавателят в Свищов явно е затруднен с релефа на Русенско и почти не покрива главния път.
Може би дотук е и всичко позитивно за това радио. Въпреки, че Резонанс спечели два конкурса, няма никакво раздвижване в програмно отношение, дори обещаваната местна програма за гр.Елена си остана на хартия. В ефира звучат джаз и латино изпълнения, без каквито и да е джингли /опознавателни сигнали/ и рекламни спотове. Раздвижването става едва, когато се транслират отделни предавания на bTV радио - около 6 часа от дневния програмен обем делнично и 4 кратки радиоемисии от София.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 25 Авг 2018, 02:19

Eфирният труп Метроном продължава ''славно'' с агонията си - от няколко седмици любимите хитове на Ива и Дидо от детството достигат до слушателите им (ако са останали такива!) с моно звук и звучно пръщене. Левият канал отдавна е намален, а богатият плейлист от 30 песни вече достига само до най-близките села.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 25 Авг 2018, 10:22

Лятото пътувах с приятел до Маджарово. Метроном ми направи впечатление, че покрива съвсем малка територия. То и в самия град свистеше на места в движение.
secet
100+
100+

Мнениеот secet » 25 Авг 2018, 17:09

Ретро музика ли пукат сега по това радио?
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 28 Авг 2018, 01:07

secet написа:Ретро музика ли пукат сега по това радио?

Горгона медуза е наредила 30-тина свои любими песни и само наглежда токов удар дали не е оставил програмата на носеща. От една година поне се върти това подобие на плейлист с 2-3 бартерни рекламки. Горгоната същевременно спря с ефирните си ''изяви'', след като се прочу из околията с нетипичните тембър и издишания за четене на новини ала ''загорела какичка на секс телефон''...
stivan
100+
100+

Мнениеот stivan » 30 Авг 2018, 19:32

След като КРС категорично отказа да "даде"/продаде/ една от свободните честоти за Плевен, очаквайте неочакваното на 107.6...
daniel359
Нов
Нов

Мнениеот daniel359 » 30 Авг 2018, 21:09

stivan написа:След като КРС категорично отказа да "даде"/продаде/ една от свободните честоти за Плевен, очаквайте неочакваното на 107.6...

Дано Общината не продаде честотата. Ще бъде жалко да изчезне радио Плевен и да пуснат на негово място някоя простотия.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 30 Авг 2018, 21:17

Нищо чудно да засвири Енджой в Плевен :) Или Фреш да си върне ефирното излъчване.
Аватар
viliqnko.petkov
500+
500+

Мнениеот viliqnko.petkov » 30 Авг 2018, 21:23

daniel359 написа:
stivan написа:След като КРС категорично отказа да "даде"/продаде/ една от свободните честоти за Плевен, очаквайте неочакваното на 107.6...

Дано Общината не продаде честотата. Ще бъде жалко да изчезне радио Плевен и да пуснат на негово място някоя простотия.

Дано предвидената регионална станция за севера на БНР да е в Плевен - знаете преди няколко години Фокус обявиха, че ще има студио в Плевен, но така не се осъществи, но се излъчва 24 часа от София, а Дарик закриха офиса - има тема във форума. Да не говорим, че няма и нито една телевизия - прееи години имаше Евроком и Плевен Спринт. Няма и вестник - "Посредник", но има и седмичник - "Посоки".
Жалко за седмия по големина град - преди беше основен икономически център в Централна С. България, а сега медии ще изчезнат.
daniel359
Нов
Нов

Мнениеот daniel359 » 30 Авг 2018, 21:25

BigBrother написа:Нищо чудно да засвири Енджой в Плевен :) Или Фреш да си върне ефирното излъчване.

Първото си е баш простотия. Фреш все пак си е младежко радио.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 30 Авг 2018, 21:26

Фреш е нещо като нищо.
daniel359
Нов
Нов

Мнениеот daniel359 » 30 Авг 2018, 21:36

viliqnko.petkov написа:
daniel359 написа:

Дано предвидената регионална станция за севера на БНР да е в Плевен - знаете преди няколко години Фокус обявиха, че ще има студио в Плевен, но така не се осъществи, но се излъчва 24 часа от София, а Дарик закриха офиса - има тема във форума. Да не говорим, че няма и нито една телевизия - прееи години имаше Евроком и Плевен Спринт. Няма и вестник - "Посредник", но има и седмичник - "Посоки".
Жалко за седмия по големина град - преди беше основен икономически център в Централна С. България, а сега медии ще изчезнат.

Беше се чул глас студиото на БНР да е във Велико Търново. Времето ще покаже къде ще е. Макар, че идеята за БНР Север сигурно е в застой, от тогава нищо не се е чуло. А пък за радио Фокус от където и да излъчват все ще сричат водещите.
Bg543f
100+
100+

Мнениеот Bg543f » 31 Авг 2018, 21:14

BigBrother написа:Фреш е нещо като нищо.

Все още донякъде става за слушане ;)
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 01 Сеп 2018, 09:32

Приятно ти слушане тогава :)

Назад към