Боби Цанков беше убит при престрелка в София

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
vt1bg
100+
100+

Re: Боби Цанков беше убит при престрелка в София

Мнениеот vt1bg » 06 Яну 2010, 23:11

Много са, трудно е да се изброят. Някои вече не съществуват.
Изображение
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 10 Яну 2010, 00:29

Mnogo zalko,mnogo tragicno i mnogo obeznadezdavasto e, ce vse oste v komunisticeskata kocina Bulgarijase smjata e e napulno redno njakoj da bude zastreljan,dori da ima mnogo negativi v povedenieto si i nacina na zivot. Tozi model bese nalozen ot komunistite banditi, ubivajki 30 000 nevinni i nevuiruzeni. Fima "Na vseki kilometur" ne e praven slucajno i ste ostane kato fenomen v Bulg istorija. Njakoj objavjava njakogo za gad,vrag i mu tegli kursuma. I ostanalite kazvat,da be tozi si poluci zasluzenoto,no ponjakoga i tjah gi zakacva sajbata i taka,do kraja na sveta.
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 10 Яну 2010, 22:37

Не бях влизала тук от страшно много време.
Как е възможно някои от вас да не са мръднали и на йота от развитието си?
В България очевидно няма действаща съдебна система. Ако имаше такава, Боби щеше да си е в затвора още поне 10 години...жив и здрав.
Плаши ме свободата, с която някой приема пари, за да убие хладнокръвно, по обед, на оживено място, друго човешко същество.Плаши ме мисълта, че в онзи вход можеше да попадне нечие дете..или някой мой познат.
Най-много ме плаши обаче жестокостта и овълчването в хората.
Да се радваш, че някой е убит е меко казано, достойно за отвращение. И в нормалните общества-също толкова подсъдно, колкото и това да измамиш някой алчен рекламодател.
И някой се беше направил на велик, намесвайки Господ в това.
Господ е много далеч от нас в такива мигове...и много далеч от всички, които си мислят, че знаят кой каква съдба заслужава...

Засрамете се.
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 11 Яну 2010, 13:35

Miss_Smart написа:Не бях влизала тук от страшно много време.
Как е възможно някои от вас да не са мръднали и на йота от развитието си?
В България очевидно няма действаща съдебна система. Ако имаше такава, Боби щеше да си е в затвора още поне 10 години...жив и здрав.
Плаши ме свободата, с която някой приема пари, за да убие хладнокръвно, по обед, на оживено място, друго човешко същество.Плаши ме мисълта, че в онзи вход можеше да попадне нечие дете..или някой мой познат.
Най-много ме плаши обаче жестокостта и овълчването в хората.
Да се радваш, че някой е убит е меко казано, достойно за отвращение. И в нормалните общества-също толкова подсъдно, колкото и това да измамиш някой алчен рекламодател.
И някой се беше направил на велик, намесвайки Господ в това.
Господ е много далеч от нас в такива мигове...и много далеч от всички, които си мислят, че знаят кой каква съдба заслужава...

Засрамете се.

Браво!
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 11 Яну 2010, 19:06

От документалните хроники съм оставал с впечатлението, че хората са се радвали, когато са научили, че Хитлер е бил убит (т.е. твърдението "Да се радваш, че някой е убит е меко казано, достойно за отвращение" няма как да бъде общовалидно).
По-запознатите с историята дори твърдят, че едва през последните 60-тина години в Европа е сравнително спокойно; през останалите няколко хиляди години сме се клали здраво и с удоволствие... Изглежда цинично, но човеците са си такива животни, особени.
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 12 Яну 2010, 23:03

Юнак написа:От документалните хроники съм оставал с впечатлението, че хората са се радвали, когато са научили, че Хитлер е бил убит (т.е. твърдението "Да се радваш, че някой е убит е меко казано, достойно за отвращение" няма как да бъде общовалидно).
По-запознатите с историята дори твърдят, че едва през последните 60-тина години в Европа е сравнително спокойно; през останалите няколко хиляди години сме се клали здраво и с удоволствие... Изглежда цинично, но човеците са си такива животни, особени.

... които се развиват (в някой държави).
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 13 Яну 2010, 09:53

ъъъъ, къде? в какви държави? "някой".... ммм добре.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 17 Яну 2010, 22:46

К И Р И Л И Ц А ! ! ! ! !

E,Miss,absoljutno si prava,njama spor,no kato kazvas,ce Sudebnata sistema dejstva u nas,koja sistema dejstva,ce az ne zabeljazvam nikakva sistema da e dejstvasta i horata da sa dovolni ot neja...

Назад към