Програмен директор на ЕММИС

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
ema dj
Нов
Нов

Re: Програмен директор на ЕММИС

Мнениеот ema dj » 23 Фев 2010, 09:57

"Днес г-жа Елена Кискинова, Управляващ Директор на Emmis Bulgaria назначи г-н Николай Стоянов за Групов Програмен Директор на Радио FM+, Радио Fresh! и Радио Star FM. Той ще отговаря за цялостното програмно развитие и музикалната политика на радиостанциите. Решението влиза в сила незабавно.

Николай Стоянов е Програмен Директор на Радио Fresh! от 2008г. Преди това е заемал същата позиция в Радио Сити и Радио Плюс (наследник е Радио Fresh!). Дългогодишен водещ и автор на класацията „Големите 50”. Специализирал е Радио-мениджмънт в САЩ. Владее английски език. Семеен, с едно дете."[/quote]

Моят коментар може да бъде единствено :lol: :lol: :lol:
Хора, не се излагайте... Какво СиВи, какво нещо... От това инфо незабавно трябва да извадим като несъстоятелни "Специализирал е Радио-мениджмънт в САЩ. Владее английски език.", защото това просто не е вярно, имам удоволствието да познавам Лоения принц лично.

Както някой много смислено отбеляза по-горе в изключително уважаваната от мен тема за Н.С. и неговите умопомрачителни успехи от кариерно естество - това просто е продължението на края на тази иначе второразрядна медийна групировчица.

Бате Радиатор, ще ми позволиш ли да отправя едно отворено писъмце до г-жа Кискинова от страниците на любвеобилно следения от вас форум?!? Била съм добро момиче през последните седмици, заслужавам! :Icecream
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 23 Фев 2010, 11:38

ema dj, след излагация като твоята бих препоръчал да си смениш ника... :Baby
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 23 Фев 2010, 14:11

Каква излагация?!?! Моля, моля...
Аз винаги съм била толкова добронамерена. Да не ми се слагат думи в устата, ей... :-*

Единственото, което искам да напиша на всеочитание е че считам за уместно след като ще се съкращава персонал и длъжности, имаме вече общ изпълнителен директор, общ технически, общ Пи Ар, че даже и общ новинар, вече имаме и групов Пи Ди (да не се бърка с Пи Диди... или пък с Пипи Ди).
Следващата стъпка трябва да бъде и общ водещ по съвместителство - перфектен ми се чини Васко Кръпката, вие какво ще кажете? "По-руси кръпки" за Фреш, "По-хубав и от по-хубавото Наде" за ФМ-а и квото там си води по Стар ФМ.
Това би било световен рекорд - три национални медии с персонал от има-няма 5-6 човека.

Не съм ли гениална, а?! :Happy
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 23 Фев 2010, 14:35

Имаме общ водещ - Калинка, която е "блондинка", след това си философства по ФМ+.

Но ти не отвличай темата! Какво имаш да ми кажеш за боравенето с информация?!
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 23 Фев 2010, 15:59

radiator написа:Имаме общ водещ - Калинка, която е "блондинка", след това си философства по ФМ+.

А на когото не му е достатъчно и от 15.30 ч. по TV7... :o
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 23 Фев 2010, 22:24

ema dj,звънни пак на онази жена да ти каже.. :D
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 23 Фев 2010, 22:37

хахахахах, ДА!! Сетих се отново за "ЕЖК" - една жена каза.... :tooth
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 24 Фев 2010, 10:39

radiator написа:хахахахах, ДА!! Сетих се отново за "ЕЖК" - една жена каза.... :tooth

Такова нещо не съм казвала - я си мийте и очичките като ставате, не само зъбките! :D
Написах, че съм се обадила на телефон, който имам за контакт с ФМ Плюс и оттам ми се изсмяха...
Между другото вчера пак се обадих и ми казаха да си го търся във Фреш, това какво ви говори?! :Bounce

Бате Радиаторе, кажи сега даваш ли да пиша отворено писъмце или не?! Ще видиш, че ще си на моето мнение.

А....да ти отговоря за "боравенето с информация" - прочетох повечето мнение на така подписващия се като "радиоман.бг" и знаеш ли кого открих между редовете?!?
Айде познай де, нали си много умничък? :Happy
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 24 Фев 2010, 11:50

Не, не знам и не ме интересува.
Темата е приключена и колкото да се опитваш да си замазваш резила - фактът си е факт.
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 24 Фев 2010, 11:56

radiator написа:Музикален "редактор" и ПиДи са мнооооооого различни работи, да не кажа че нямат почти нищо общо.
Иначе всички знаем неговите постижения в Плюс, главно воденето на класация в стил футболен коментатор.

Колко сте прав, бате, възхищавам Ви се!
А ще ми позволите ли поне да добавя към Вашия брилянтен пост и следното удължение към ... главно воденето на класация в стил футболен коментатор... когато изобщо беше трезвен! :Drunk
Имаше записи от времето на Плюс в някакъв фенски форум - ей, боже, на този човек към края на измислената класация вече ама съвсем нищо не му се разбираше, ужасТ...

И...ама че сте лош към мене! :Hmmm
Перке бе джанъм?
Аватар
rt105
Нов
Нов

Мнениеот rt105 » 24 Фев 2010, 21:23

ema dj написа:Каква излагация?!?! Моля, моля...
Аз винаги съм била толкова добронамерена. Да не ми се слагат думи в устата, ей... :-*

Единственото, което искам да напиша на всеочитание е че считам за уместно след като ще се съкращава персонал и длъжности, имаме вече общ изпълнителен директор, общ технически, общ Пи Ар, че даже и общ новинар, вече имаме и групов Пи Ди (да не се бърка с Пи Диди... или пък с Пипи Ди).
Следващата стъпка трябва да бъде и общ водещ по съвместителство - перфектен ми се чини Васко Кръпката, вие какво ще кажете? "По-руси кръпки" за Фреш, "По-хубав и от по-хубавото Наде" за ФМ-а и квото там си води по Стар ФМ.
Това би било световен рекорд - три национални медии с персонал от има-няма 5-6 човека.

Не съм ли гениална, а?! :Happy

Ами те днешните смесителни пултове ги правят все по-малки и малки, и нищо не пречи на един тезгях да курдисат 3 такива и с един водещ да правят 3 предавания едновременно... Жанчето е подходяща за тази роля!!! :Yoji :Yoji :Yoji
Аватар
noise
Нов
Нов

Мнениеот noise » 24 Фев 2010, 22:00

Шега няма, трите пулта са практика в САЩ. В YouTube има клипове как един прави програмата на две станции, с последователни включвания.
А Емис от зад океана идат...
Изобщо- one man radio network :)
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 25 Фев 2010, 11:11

rt105 написа:... днешните смесителни пултове ги правят все по-малки и малки, и нищо не пречи на един тезгях да курдисат 3 такива и с един водещ да правят 3 предавания едновременно... Жанчето е подходяща за тази роля!!!

Това са новите "герои" на капиталистическия труд !
Заслужават ордени, медали, значки, поздравителни писма, безплатен айрян в стола и студена водица.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 25 Фев 2010, 21:25

ema dj написа:Такова нещо не съм казвала - я си мийте и очичките като ставате, не само зъбките! :D
Написах, че съм се обадила на телефон, който имам за контакт с ФМ Плюс и оттам ми се изсмяха...

Да,една жена ти се изсмяла-но не разбрахме защо и коя е била тази жена?
Може да приемем,че е била чистачката,която е вдигнала телефона,тъй като е нямало кой друг и ти се е изсмяла,защото я занимаваш с някакви глупости :D

ema dj написа:Между другото вчера пак се обадих и ми казаха да си го търся във Фреш, това какво ви говори?! :Bounce

Това ни говори,че просто не е бил там в този момент ::)
А ти продължавай да се обаждаш на този телефон,който имаш за контакт.Добре те "информират" :Happy
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 26 Фев 2010, 10:51

Да бе, сигурно е била чистачката... Може и Карлсон от на покрива да е бил слязъл да помага в ФМ Хлюс! ;D

Айде, айде... ясно за всички е, че този човек никой не го бръсне за кисела краставичка.
Не схванахте ли, че това се прави с цел съкращаване на разходите?
Емис толкова са го закършили че нямат кинти за мазни банички сутрин вече.
Информация - ЕЖС (една жена смотолеви) :Clap
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 26 Фев 2010, 11:18

Не е ясно за всички, на мен например не ми е ясно. Не познавам момчето, но отстрани погледнато - има история, прави кариера. Не са много българите, които имат история!
Още по-неясно ми е, как - ema dj - можеш да съчетаваш чувство за хумор с лошотия. Може ли така да се изказваш ("не го бръсне за кисела краставичка"), като че ей сега ще извадиш вътрешно проучване, проверяващо авторитета му сред персонала или сред контрагентите.

То е ясно, че Emmis имат проблеми - а кой няма!? Имаш ли представа какво значи "закършване" в скъпи проекти (новинарски, спортни) - проблемите на Emmis са детска играчка в сравнение с... айде да не споменавам. Поне обаче се мъчат да променят нещо. Аз не ги харесвам, ама хич (говоря за чужденците, не за бг служителите), може би се вижда от историята на постовете ми - но това не пречи да не желая затварянето им, подобно на други медии.

Целта "съкращаване на разходи" - ами че една оптимизирана структура търси ефективност и по други линии, не само чрез икономии. Има програмни проекти, управление, вкл. на идеите и какво ли не още.
На мен ми се вижда смешно "програмен директор", генерал без армия, ама нейсе. Няма да се закачаме за термини, а и не ми плащат, за да давам акъл. (то не че го имам в големи количества, но колкото си имам - мой си е :-))~

И толкова ли няма някой от ПР-а на Emmis да влезе под някакъв ник тук и да даде яснота. В днешно време възниква т.нар. дигитална репутация, защо се подценява...
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 02 Мар 2010, 12:50

Трием си мненията пак, така ли? :-[
Много демократично, няма що...

Айде някой да ми каже кого точно настъпих по мазола тоя път?! :Bounce
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 03 Мар 2010, 17:36

Fresh са обновили изцяло страницата си, след доста дълъг период на забвение... Прави впечатление, че Видин вече не е в списъка на градовете им. А реално радиото би трябвало да звучи още (нека видинчаните във форума информират), тъй като няма заявление за промяна в програмното наименование!
Изображение
Смяна има при водещите на сутрешния блок, нова-стара "брюнетка" в екипа. Отпада Eurohot 30, за сметка на това делнична класация 10в10, подобно на 15 хита в 15 по Сити...
Недоумение буди какъв партньор може да бъде един регулаторен орган като СЕМ?!
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 04 Мар 2010, 12:32

BestRadio написа:Fresh са обновили изцяло страницата си, след доста дълъг период на забвение... Прави впечатление, че Видин вече не е в списъка на градовете им. А реално радиото би трябвало да звучи още (нека видинчаните във форума информират), тъй като няма заявление за промяна в програмното наименование!
Изображение
Смяна има при водещите на сутрешния блок, нова-стара "брюнетка" в екипа. Отпада Eurohot 30, за сметка на това делнична класация 10в10, подобно на 15 хита в 15 по Сити...
Недоумение буди какъв партньор може да бъде един регулаторен орган като СЕМ?!

Определено картата обърква откъм посочените честоти за Добрич и Шумен. но знам че от ранна есен когато Фреш се оттегли от Видин, Монтана, Бурас и Ловеч досега не знам да са възобновявали излъчването във Видин. Това че го е имало описано на картата в сайта тук не значи че е било възобновено. Проверявал съм.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 04 Мар 2010, 12:43

Radioman, те не са го възобновявали, просто Росита АД никога не са спирали за излъчват Фреш... на този етап.

Назад към