Радио ФМ+ Общи дискусии

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Радио ФМ+ Общи дискусии

Мнениеот radiomanbg » 27 Фев 2010, 11:36

От 22 февруари насам прослушвайки ФМ+ забелязах коренна промяна в подредбата на плейлистата.
Предполагам това е свързано с встъпването в дължност на груповия програмен директор на ЕМИС България. На първо прослушване това е изключително добре подбрана плейлиста и се очертава да бъде по-добрия вариант на плелистата на конкурента им- Едно. Ако правилно преценям, няма песен която да не искаш да си тананикаш като слушаш ФМ+ сега. Спрямо преди две седмици, когато пак прослушвах ФМ+ , тогавашното няма нищо общо със сегашното звучене.
Определно очаквам скоро време да има размествания в слушателския интерес и отлив от Едно към ФМ+ без да съм прекален оптимист.
Сподерете вашето мнение но държа да е откровено, а не песимистично и завистливо. Първо прослушайте ФМ+ и после споделяйте. Струва си да му обърнете внимание!!!
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Re: Радио ФМ+ с нова плейлиста

Мнениеот ogibo » 27 Фев 2010, 20:05

Те това си го правят на 5-6 месеца.
Аватар
fox
Нов
Нов

Мнениеот fox » 27 Фев 2010, 21:14

За феновете на ретро музиката (какъвто не съм) е страхотно.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 08 Мар 2010, 20:47

Честно казано не съм си направил труда да следя дали ФМ + са си пренаредили музиката - не мога да издържа толкова време на тази честота :D
Изображение
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 11 Мар 2010, 09:58

shoshko написа:Честно казано не съм си направил труда да следя дали ФМ + са си пренаредили музиката - не мога да издържа толкова време на тази честота :D

Ами слушай, пренаредена е така че трудно да се откажеш от слушане на ФМ+
obiden

Мнениеот obiden » 11 Мар 2010, 12:58

radiomanbg написа:Ами слушай, пренаредена е така че трудно да се откажеш от слушане на ФМ+

Колега, пуснете си това радио онлайн, чуйте колко интелигентно е направено и го послушайте само половин час, макар че може би ще говорят на език, който не упражнявате. Като видите колко кадърно са си свършили работата северните ни съседи, ще се откажете от всички български радиа.

Post Scriptum: Пуснете си го вечер, когато не говорят много, за да разберете каква е подредбата на листа им от песни и каква музика като цяло се излъчва.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 15 Мар 2010, 09:14

Слушам и не вярвам на ушите си тази сутрин. Радио ФМ+ с нов формат и слогън "Винаги най-добрите хитове!".
Супер подборка на най-доброто от най-масовите музикални стилове без поп-фолк.
Този Ники Стоянов, колкото и зложелатели да има си знае работата и направи промените, които надявам се да са за добро! Успех!
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 15 Мар 2010, 11:34

Добра работа, Ники!
Сега остава и Стар ФМ да започне с подобен слоуган на Фреш, нещо като Винаги златните хитове и съмвсем яко ша бъди! :Bounce
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 22 Мар 2010, 15:31

Промяната в плейлистата на радио FM+ се състои в това, че пускат повече съвременна музика. Ако греша, ме поправете. Точно това им трябва на младите хора - разнообразие от нови или не чак толкова нови хитове. Те са изключителна комбинация с двамата смешници (в добрия смисъл на думата) Тони и Сашо от предаването Kofein. Браво!!!
:Happy
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 23 Мар 2010, 10:54

Meloman № 1 написа:Промяната в плейлистата на радио FM+ се състои в това, че пускат повече съвременна музика. Ако греша, ме поправете. Точно това им трябва на младите хора - разнообразие от нови или не чак толкова нови хитове. Те са изключителна комбинация с двамата смешници (в добрия смисъл на думата) Тони и Сашо от предаването Kofein. Браво!!!

подкрепям мнението ти още повече не знам медия да прави комбинация от най-добрите трайни хитове от няколоко популарни стила музика.
Няма нищо от типа copy/paste много добер пипат там където е недостатък за другите. Не случайно Едно излязоха с циркаджийския номер колко им бил голям... точно сега защото усетих че им пари под краката и губат клиенти.
Нито една уважаваща себе си радиогрупировка не пада толкова ниско да вади рейтинги наляво и дясно само защото по друг начин не може да бъде убедителна в работата и ефективността си.
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 23 Мар 2010, 11:05

Ех, Ники, Ники, колко си прав, значи... (ма що не пишеш с името си, а с ника радиоман, ми е много чудно?!? всички знаем кой стои зад този псевдоним)

Само че си спомням, че миналото лято вие се хвалехте, след като си платихте на ТНС План за изследване, в което уж Фреш било най-слушано. :P
А сега къде е Фреш, малиииии.... Е, сега пък радио 1 са си платили и така...
Истината, Никич сладък, е че и от Фреш, и от ФМ Плюс нищо не става, а това, че ти си Групов ПД, каквото и да значи тази смешка, е само "продължението на края на ЕММИС", ако мога отново да цитирам батко Трансформатор... уупс, Радиатор.... :Icecream
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 13 Апр 2010, 08:40

Meloman № 1 написа:Промяната в плейлистата на радио FM+ се състои в това, че пускат повече съвременна музика. Ако греша, ме поправете. Точно това им трябва на младите хора - разнообразие от нови или не чак толкова нови хитове. Те са изключителна комбинация с двамата смешници (в добрия смисъл на думата) Тони и Сашо от предаването Kofein. Браво!!!

Определено FM+ започна да се съживява. Промяната ми харесва, слушам го все по- често. Ако можеше вместо Жана да сложат Евелина Павлова, ще стана голям фен.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 14 Апр 2010, 03:58

Много добре,аз лично съм доволен от промяната в FM+ :Clap Всъщност,напоследък като съм навън слушам само FM+ :Music
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 14 Апр 2010, 19:53

gadchet0- написа:Много добре,аз лично съм доволен от промяната в FM+ :Clap Всъщност,напоследък като съм навън слушам само FM+ :Music

Това е и целта да стане бързо отново много слушаемо. И колкото и злобари да има тук Ники си върши работата на пук на всики завистници и успява мното добре!
Аватар
Future_Generation
500+
500+

Мнениеот Future_Generation » 15 Апр 2010, 00:45

Вече освен Алфа,Витоша,Енджой,Мая,Фреш,Микс,и някои турски радиа и ФМ+ става за слушане в Несебър.Поздравления за промените,доста са добри :) :o :D
Оставете УЛТРА,спасете БЪЛГАРСКОТО!!! :)
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 15 Апр 2010, 11:38

"Продължението на края на ЕММИС" - колко е прав Класикът! :Hmmm

И, Ники, стига бе човек, бива бива самохвалство, ма чак пък толкова...
Ми то като няма кой друг да те похвали.
Аватар
Future_Generation
500+
500+

Мнениеот Future_Generation » 15 Апр 2010, 23:52

Ема,кой знае от коя завистлива медия си ти,айде си затваряй устата злоба и недей пиши.Вече дразниш хората,като не ти харесва радиото слушай друго или просто нищо не слушай,най-добре ще направиш.Щото ще почнеш и по друго радио да злобееш,то бива,бива злоба.Вярно, българи сме ама пък такава злоба и простотия чак не бива.................Просто като го мразиш Ники звунни му един телефон и му кажи каквото имаш да му казваш.. >:( >:( >:(
Оставете УЛТРА,спасете БЪЛГАРСКОТО!!! :)
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 13 Май 2010, 08:45

8.28 ч., 13 май 2010г.
Водещата на сутрешния блок на Радио Фреш Калина Стефанова призовава слушателите да не допускат (?! - тонът освен това е шеговито-просташки) деца да слушат сутрешните им предавания, застъпващи темата секс... След като минута преди това 7-годишно момиченце им споделя в ефир, как видяло мама и тати да правят "онези неща" в леглото...
Почти по същото време в сутрешното предаване на Радио Енджой се коментира също за секс, в Радио Витоша това също е ежендневие (нищо, че за 2009г. са рекордьори по АУАН...).
Е къде отново е СЕМ, който ''по закон'' трябва да се грижи за нравствено-етичните норми и защита на децата от вредно медийно съдържание??? Явно, уморени от поредния нощен коктейл, час като 8 сутринта е твърде ранен за контрол и превенция...
freaky.greek
100+
100+

Мнениеот freaky.greek » 13 Май 2010, 14:52

На мен ми харесва, когато Тройката говорят за секс. Правят го много готино.
Eminem - Not Afraid
Now This Will Be A Beautiful Death - Jumping Out The Window, Letting Everything Go
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 13 Май 2010, 15:54

ema dj написа:...ма що не пишеш с името си, а с ника радиоман, ми е много чудно?!? всички знаем кой стои зад този псевдоним...

Ema dj, ти може и да знаеш, но аз не се интерсувам от това. Човекът си е измислил псевдоним, регистрирал се е във форума и не е задължително да си пише истинското име. А относно радиопредаванията, в които се говори за секс - може би тази тема трябва да се обсъжда малко по-рано или много по-късно. За радиослушателите от 18 години нагоре няма проблем, но за дете на 11-12 години определено не подхождат такъв вид разговори сутрин. Само че, BestRadio, за да се обаждат повече слушатели на определената медия, те пускат предаванията, които засягат този въпрос, до 10.00 най-късно.

Назад към