Радио FM+ - Винаги най-добрата музика (Общи дискусии)

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Meloman № 1
500+
500+

Re: Радио ФМ+ Общи дискусии

Мнениеот Meloman № 1 » 02 Ное 2020, 21:16

BestRadio написа:Музиката бе разнообразна, водещите с тематични включвания и освен това всеки регион си бе широко застъпен - и с новини, и с предавания...
Аз лично не мога да твърдя за тогава, не съм го слушал, но преди десетина години, в периода от 2010 до към 2015, това радио звучеше доста добре. В първите две години от интервала подборът беше наистина много интересен, беше за ценители и в общи линии водещите бяха на нелошо ниво. Имаше и експерименти с водещи от Фреш, попадал съм случайно на такъв часови пояс и също беше ок, просто гласът тогава се вписваше в концепцията и звученето... След това съм попадал и на предаването на Мартен, много интересни неща имаше и в него, примерно Rosin Murphy, тоест има ги големите имена, но и по нещо, което може да остане встрани от музикалната сцена и от меломаните, а не трябва. Мисля, че в началото на по-миналата година слушах радиото около час - това беше наистина кошмар, абсолютно нелогичен и разхвърлян плейлист, освен това ми е трудно да дефинирам Shakira и Kaleo да си живуркат заедно в подобна подредба :D Засега Калина от водещите държи нивото, по мое скромно мнение...
Имам аз една мечта и тя е да си пускам плейлистите от 9-ти клас в ефир и да ми плащат за това 8) #radio #gopro #2k21
05.03.2021
Аватар
nvr
1000+
1000+

Re: Радио FM+ - Винаги най-добрата музика (Общи дискусии)

Мнениеот nvr » 13 Яну 2021, 13:29

В момента слушам FM+ и там рекламират Нова нюз.И радиата на Оберон ли са част от Нова Броудкастинг груп?
Подкрепям стартирането на DAB+ излъчването в България

Назад към