Радио NRJ

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Jack_V
Нов
Нов

Re: Радио NRJ

Мнениеот Jack_V » 14 Фев 2018, 10:43

BestRadio написа:На мен по-скоро ми напомня, че вече е изчерпано откъм идея - първо не пускат само музиката на 90-те, второ тези поздравителни блокове са присъщи именно за зората на радиото в България и са модерни единствено по Веселина и пр.

Слушам радиото по време на движение в колата. Значително по-богато откъм музикално съдържание е от модерните поп "кутийки" Фреш, Сити, Дъ войс. За щастие дори чувам нормални хора, да се поздравят по него (а не само седнали на маса, да пият като на Веселина), а това ми дава надежда, че има останали мислещи българи тук, на територията.
Второ - в категорията, в която е радиото, по нашите ширини явно е прието да не спазва изцяло лицензията си. Вероятно според нея е заложено да имат новини, а те си "измиват ръцете" с информация къде има патрули на КАТ и задръствания из София. Това мога да го превъзмогна.

Трето: докато шофирам предпочитам да го слушам. Да, мога да си наредя плейлист от песни в youtube и съм го направил, но някак си предпочитам да шофирам, а не да си ръчкам телефона през 2 мин. По-безопасно е.

Форматът се наложи, както и този на Радио 1 на същата верига. Да, познати са вече на всички, но не са изтъркани. А не са изтъркани, защото никой не е предложил нещо по-добро на пазара ни. Или поне аз не чувам по радиото като пътувам.

Назад към