Радио NRJ

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Re: NRJ да вземат да надупчат картата

Мнениеот UGLY_BOY » 22 Ное 2011, 23:10

BestRadio написа:Тенденциозно си казва истината и тенденциозно си замълчава, когато му я кажат!
И не знам какво е тръгнал да говори кой от кого копирал... Сити копирали от Фреш, а помни ли че любимото му ФМ Плюс едно време критикуваше Плюс, че копира от него... И не знам защо толкова ми възхвалява Еммис, като и те са една жалка пародия... Нов саундимидж, прибиране на старите ... в бардака и малко по-уредена плейлиста не значи, че правят модерно радио! Да не говорим това жалко ползване на водещи в няколко медии като Калина, не могат да ме убедят какъв уникум талант нероден е, всичко е до социалната идея на работодателя да не назначава повече хора - не мисля, че въпросната изпъква с някакви качества, по-скоро се натрапва прилапвайки пачки - докато някой ден не угасне ''звездата'' й!

Напълно подкрепям. Всички са еднакво зле, но предпочитат да се оглеждат в чуждите кални локви, вместо в своите. Това, че конкурентите ти не са по-високо ниво от самия теб, не те прави по-кадърен, защото въпросът е дали си кадърен по принцип, а не на фона на жалката картинка в България.
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 23 Ное 2011, 08:31

BestRadio написа:Тенденциозно си казва истината и тенденциозно си замълчава, когато му я кажат!
И не знам какво е тръгнал да говори кой от кого копирал... Сити копирали от Фреш, а помни ли че любимото му ФМ Плюс едно време критикуваше Плюс, че копира от него... И не знам защо толкова ми възхвалява Еммис, като и те са една жалка пародия... Нов саундимидж, прибиране на старите ... в бардака и малко по-уредена плейлиста не значи, че правят модерно радио! Да не говорим това жалко ползване на водещи в няколко медии като Калина, не могат да ме убедят какъв уникум талант нероден е, всичко е до социалната идея на работодателя да не назначава повече хора - не мисля, че въпросната изпъква с някакви качества, по-скоро се натрапва прилапвайки пачки - докато някой ден не угасне ''звездата'' й!

А по- зле водещи от новите сутрешни на ФМ+ чувал ли си (без Гергана от Витоша)?
Аватар
Аспарух
100+
100+

Мнениеот Аспарух » 24 Ное 2011, 21:43

Да, но вече не са в ефир - за щастие. Визирам сутрешния блок на Сигнал +.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 13 Мар 2012, 09:21

Тази сутрин след 5.30ч. слушах... новини по Energy.
"Универсалните" записи на новини, използвани в ефира на Радио 1, Радио 1 Рок и Вероника звучаха близо 20 минути, без да се упоменава името на програмата, а само с разделители - новини от страната; новини от света; любопитно и спорт.
Откога е тази практика по Енерджи? И не е ли ''интелигентно'' заобикаляне на закона - да има новинарски емисии, както е по лицензия, но вие не сте ги слушали... започват в 5,30! Приятно слушане!!!
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 13 Мар 2012, 12:06

BestRadio написа:Тази сутрин след 5.30ч. слушах... новини по Energy.
"Универсалните" записи на новини, използвани в ефира на Радио 1, Радио 1 Рок и Вероника звучаха близо 20 минути, без да се упоменава името на програмата, а само с разделители - новини от страната; новини от света; любопитно и спорт.
Откога е тази практика по Енерджи? И не е ли ''интелигентно'' заобикаляне на закона - да има новинарски емисии, както е по лицензия, но вие не сте ги слушали... започват в 5,30! Приятно слушане!!!

Откакто е евтино и лесно за манипулиране!
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 13 Мар 2012, 13:33

Толкова рано не съм ги слушал... От кога имат новини!? Щото почти по цял ден имам възможност да слушам радиото , на работа и в университетското кафе, но не съм забелязал през деня да има информационни емисии.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 23 Мар 2012, 08:49

От 2008-ма година съм слушател на радио Енерджи, и преди това съм ги слушал ,но по-рядко. След споменатата от мен година всекидневно започнах да слушам радиото, е пускал съм и други ,но за кратко. От известно време обаче често сменям станцията- Витоша, Дарик, от време на време ФМ+. За момента радиото в Пловдив и в Пещера като си ходя се слуша на всеки ъгъл, но според мен това няма да е за дълго. От доста време плейлиста е един и същ, научих желанията на слушателите на изуст , освен това няма никакво ново предаване от много време, класация някаква дори. По едно време имаше известно освежаване,но сега като че ли и това радио пое по пътя на монотонията. Колкото и да ми е мъчно , в този му вариант няма да изкара дълго :'( Все още слушам радиото ,но като цяло не ми е тръпка както преди! А имаше период , в които ставах и лягах с това радио , дори го оставях леко да свири и през нощта.
Аватар
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 23 Мар 2012, 09:25

И в Русе ENERGY звучи навсякъде. Но как няма Енерджи да е най-слушано музикално радио в България, то на всеки му писна от CHR-ки с 40 на брой едни и същи песни. :Icecream
ИзображениеИзображение
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 23 Мар 2012, 09:33

Ами, аз все още го слушам ,но по-рядко.
Харесва ми повече Витоша, Дарик и ФМ+ което звучи някак различно , допада ми.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 23 Мар 2012, 09:34

lunar_light написа:И в Русе ENERGY звучи навсякъде. Но как няма Енерджи да е най-слушано музикално радио в България, то на всеки му писна от CHR-ки с 40 на брой едни и същи песни. :Icecream

Направих си труд ада го слушам тези дни, но бързо се отказах, защото започва да заприличва 1:1 на Манджой, а звука тук е направо стържещ от прегряване. Не знам как си мислят, че могат да продължават така, ама не е на добро!!! Може би е слушано най -много от тесен таргет слушатели, но не и от всички. По тази логика Манджой ще нададе вой, че го бъркат с тях и те са лидерите.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 23 Мар 2012, 09:36

Е със сигурност е по-предпочитано от Енджой , онова нещо не мога да го нарека дори и радио. Иначе звука в Пловдив и Пазарджик му е хубав.
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 23 Мар 2012, 11:54

radiomanbg написа:Направих си труд ада го слушам тези дни, но бързо се отказах, защото започва да заприличва 1:1 на Манджой...

Ще ти се. :D
medina88
Нов
Нов

Мнениеот medina88 » 09 Апр 2012, 14:35

lunar_light написа:
Meloman № 1 написа: А NRJ отдавна съм я зарязал. Хич не ми допада напоследък. Много безинтересен им е плейлистът.

Мхм с техните 100 песни до втръсване. Слоганът им трябва да е Shit Music Only. Аз като искам качествена музика от 90-те си пускам ей този канал в YouTube TMF90Dance

100 песни могат да се чуят по Енерджи за 20 часа, а ти пишеш, че това им е плейлистата. Явно си го сбъркала с някое CHR радио. Аз това радио го слушам рядко - 3-4 пъти на месец, тази музика не ми е любима, подхожда за хора между 30 и 50 г. Е все пак за разнообразие мога да го слушам и най-много ми харесва това, че не повтарят песните.. Макар някои от тях да звучат сходно, все пак са различни.
Аватар
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 10 Апр 2012, 00:24

На работно място навсякъде звучи NRJ и съм принуден да го слушам от рано сутрин до късно вечер, така че им знам "репертоара". А част от песните се повтарят през два часа. :Beer
ИзображениеИзображение
pinko
Нов
Нов

Мнениеот pinko » 10 Апр 2012, 07:29

Има някои песни,които често се повтарят,но като цяло радиото не е никак лошо.. слушам го с превключване и на други радиа , но се застоявам на честотата му.
pinko
Нов
Нов

Мнениеот pinko » 10 Апр 2012, 07:29

Има някои песни,които често се повтарят,но като цяло радиото не е никак лошо.. слушам го с превключване и на други радиа , но се застоявам на честотата му.
medina88
Нов
Нов

Мнениеот medina88 » 10 Апр 2012, 12:08

lunar_light написа:На работно място навсякъде звучи NRJ и съм принуден да го слушам от рано сутрин до късно вечер, така че им знам "репертоара". А част от песните се повтарят през два часа. :Beer

Това повтаряне сигурно касае само най-харесваните песни, еднодневките, които се искат в Рикуеста и после преминават в дневната плейлиста. Но дори и тези песни се случва сигурно един два пъти в седмица да "минат" през 2 часа. Все пак на фона на пускани 16-17 песни на час се издържа една или две песни да се повторят през 3-4 часа.
Именно сега слушам Енерджи и за часа и половина не е повторена нито една песен.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 10 Апр 2012, 15:35

Новите песни ги повтарят често , но в рикуестите се случва да минат песни, които отдавна не съм слушал. Именно сутрин слушам енерджи , през другото време каквото падне! :)
usmivka
Нов
Нов

Мнениеот usmivka » 24 Апр 2012, 09:06

Принципно до сега не съм слушала радио , но от скоро си харесах радио Енерджи тъй като в работата , а и доста мои приятели го слушат. Искам да попитам , от кой град излъчва радиото , от Пловдив съм и го слушам на 89,5. В къщи го ловя с перфектен сигнал,но из града докато шофирам пращи доста , на места изчезва!? Няма ли начин да се усили сигналът? Весел ден!
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 24 Апр 2012, 10:28

usmivka написа:Принципно до сега не съм слушала радио , но от скоро си харесах радио Енерджи тъй като в работата , а и доста мои приятели го слушат. Искам да попитам , от кой град излъчва радиото , от Пловдив съм и го слушам на 89,5. В къщи го ловя с перфектен сигнал,но из града докато шофирам пращи доста , на места изчезва!? Няма ли начин да се усили сигналът? Весел ден!

По принцип ENERGY е софийска радиостанция, но си има локални предаватели за Пловдив, Пазарджик, Стара Загора, Варна и други градове. На честота 89.5 радиото излъчва в Пазарджик и е нормално да ти пращи в Пловдив, защото честотата не е предназначена за твоя град. Пловдвиската честота е 90.6.

Назад към