Волен Сидеров е взел под мерник БНР?!?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
programing122
500+
500+

Волен Сидеров е взел под мерник БНР?!?

Мнениеот programing122 » 30 Юли 2010, 20:20

Волен Сидеров отново взе под мерник българските медии! И този път не телевизията, а родното радио!

Прочети статията!
Аватар
a69
1000+
1000+

Re: Волен Сидеров е взел под мерник БНР?!?

Мнениеот a69 » 30 Юли 2010, 20:54

programing122 написа:Волен Сидеров отново взе под мерник българските медии! И този път не телевизията, а родното радио!Прочети статията!

Какво значи родното радио…? Аз не съм симпатизант на Волен, напротив, но мисля, че в случая е прав. И не само той , а всички данъкоплатци трябва да атакуваме БНР , а подобни случай нa политизиране има не малко. А специално за въпросната водеща…имам доста резерви. Те вчера от Хоризонт взеха радиото буквално сякаш им е бащиния!? Смятам, че изборът на В. Тодоров НЕ бе правилен. Трябва им една яка метла! :Icecream
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 30 Юли 2010, 21:17

Под родното радио имам предвид националното радио! Само да не помислите, че съм някой комунист! :D :D :D
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 30 Юли 2010, 22:27

programing122 написа:Само да не помислите, че съм някой комунист! :D :D :D

Аз си мисля, че имаш някакви психически проблеми, честно. Още колко безумни теми ще пуснеш? Тоя форум заприлича на ГЪЗ (без извинение) заради такива като теб!!!
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 01 Авг 2010, 17:17

hot_fan написа:
programing122 написа:Само да не помислите, че съм някой комунист! :D :D :D

Аз си мисля, че имаш някакви психически проблеми, честно. Още колко безумни теми ще пуснеш? Тоя форум заприлича на ГЪЗ (без извинение) заради такива като теб!!!

За съжаление този пост няма да помогне особено :-[
По-добре се дръж като него, за да го изгониш 8) на хората от Добрич не им трябва много за да се откажат от нещо ;)
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
7
Нов
Нов

Мнениеот 7 » 02 Авг 2010, 16:39

Аз пък не съм фен на БНР, ама мисля, че Воленчо се е взел насериозно. Абе, джанъм, в качеството си на какъв той ще прави чистки? Нещо не вдявам. На фюрерчето му дай да прави вербални изцепки, слушали сме ги доста, от някои от които след като стана основна подпорка на Бойко започна тотално да се отмята.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 02 Авг 2010, 22:05

Ако всичко в държавата върви както трябва, подобни подривни действия по радиото просто ще будят усмивка у слушателите и нищо повече. Струва ми се, че някой не иска да има глас в опозиция на техния. А Сидеров както е тръгнало, май ще се успокои когато по БНР почнат емисиите си със звучното "Хайл, Сидеров". Що за журналист е това!? Да, понякога има право, но прекалява в случая! Вместо да се чудят кой да чистят, да вземат да променят нещо в България, така, че хората да са доволни от живота си, поне малко. В такъв случай тенденциозните изцепки ще отекват в кухото пространство.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 02 Авг 2010, 22:19

.
Последна промяна 1 на GIF, променена общо 27 пъти
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 03 Авг 2010, 03:40

Ето и от мен няколко думи. Много колеги ,които вземат отношение по сериозни неща в страната,вкл. и по отношение на БН(Р-Т),не си правят труда да направят оценка на самата държава Република България. Ако се спази това правило,неяснотиите ще се сведат до минимум. В момента,държавата се управлява от същата каста,която управляваше страната и преди падане на комунистическата диктатура. Ако някой смята,че комунистите са се отказали да упраляват,оставили са властта на самотек или на други политически организации,дълбоко се заблуждават. Започнете от Предидентството,прочетете книгата на Иво Инджев "Президент на Ръ Бъ." и ще се убедите дали греша. Българското радио и телевизия са държавни институции,управляват се от държавни служители,кадрите се назначавт от ДЪРЖАВАТА,провеждат държавната политика в поверените им медии. Ако някой смята,че БНР и БНТ са напъ;но независими от властите медии,също се заблуждава дълбоко. Навсякъде са постаени хора,които твърдо са свързани с комунистите,без никакви изключения,дори вестник "Про &Анти" се движи от комунистите,само като отдушник на все повече оредяващите редици на истинските антикомунисти. Друго,вземете само програмната схема на тези две държавни медии,няма никакви сериозни политически,исторически и публицистически предавания. НИЩО ПОДОБНО!. Зрителите се заливат с всевъзможни гнусотии,шоута,лигавения,сериали,но няма нито едно подобно предаване,в което да се даде думата на предствители на комунистите и на хората. Всеки нека да представи своята гледна точка. Защо няма ли,ами много просто,защото комунистическите представители ще претърпят фиаско. Само един въпрос ще ги изхвърли зад тъч-линията. Да бъдат помолени да представят отчета на БКП по изпълнение на Конгресните решения за развитието на НРБ през Деветата петилетка. И ако ги няма,защо ги няма. Ето и историческата препратка. След преврата на Девети септвмври,веднага биват арестувани регентите ,мнистър-председателите и много министри. Почти всички биват закарани,абсолютно незаконно в Съветския Съюз.Дори нацистките лидери не са карани насила в Москва ,когато Германия капитулира. Това, българските комунисти смятат за напълно нормално. Какво става в Съюза. Всичките български политици и Държ. глава(тримата регенти),без никакви договаряния представят на болшевиките една апокалиптична картина в Царството,в която действащите лица са Н.В. Цар Бори Трети и вс. правителства до Девети. Съветските власти,вкл. и Димитров(той не бърза да се върне в Родината си за да поздрави комунистите за Революцията и Деветосептвмр. въстание) ,се убеждават,че действията на България по време на войната нямат и грам следа на антисъветска политика ,точно обратното,България е направила салто-мортале,само и само да запази непокътнати Българо-Съветските дипломатически отношения и да не се дава нито пряк,нито косвен повод на Съветите за навлизнае на техните войски в страната,както и да се избегнат всякакви бойни действия на българска територия. Да не говорим за жеста на приятелство към Съветската легация, транспортирана до Турция с огромно желание и помощ от страна на нашите власти. Сталин,Димитров,Молотов Берия,Жданов и др. стигат до неизбежния извод,че налуването на Червената Армия в България е абсолютно непредизвикан с нищо акт на агресия. Но, ако тези хора останат живи,те ще говорят хем за своята дейност,хем за разпитите в Москва. Какъв е следващия извод,ето РРП и други толернатни колеги,веднага вдигат ръка и казват,ами такива хора не бива да остват живи и действително не остават. Извода се изпраща като заповед на Трайчо Костов и той заповядва на решение на Полтбюро да се наложат смъртни наказания. Дори 'Народния обвинител' се чуди и мае,моли Костов,поне Княз Кирил да бъде пощаден, т. к. е бил много далеч от политиката,плюс това краен антинацист и антигерманист през войната. Е,точно той би бил символа на пасивната,мирната антикомунистическа съпротива. Затова-куршум в тила. Каква е аналогията с тези исторически събития,ами много проста, липсата на "обществена",отговорна радио-телевизия,ще доведе до липса на разкриването на истината в живота в страната,сиреч,кой я дърпа,кой разполага с нея. И съвем демагогски,неслучайно,сложиха епитета "национално радио". И наивниците си мислят,о,ето сега,радиото вече ще се грижи за нацията, аз съм чст от нея,значи радиото ще защитава и моите интереси. Е,как ги защитава,вие давате достаъчно обективна информация. БНР и БНР са слаби по същност творения, напълно незащитаващи хората, които плащат за издържката им. Който не вярва,да обори мненитео ми. Да не говорим за програмната схема,за езика и др. А Сидеров действително поставя сериозни въпроси,но резултатите ще са нулеви.
Последна промяна 1 на bubic, променена общо 3 пъти
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 03 Авг 2010, 03:54

ГИФ намеква з ажурналистите,прав е,те са стриктно рафинирани в подръжка на "правата линия". Тези журналисти,които са дръзнали да протестират срещу мърсотията за аут. Иво Инджев бе изгонен от една телевизия,защото бил казал,че прзидента имал мезонет. Той има цяла държава на разположение, а сев засегнал ,че някой споменал,че иа мезонет,ние пък казваме ,че има три мезонета,трябва ли да затворят сайта на Предавател.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 04 Авг 2010, 18:39

Бубич, ами какво да ги правим пустите БНР и БНТ!? За нищо не стават! Ами, да вземем да ги разтурем, а? Както навремето разтурехме ТКЗС-тата. Ама да ти кажа ли, то не са само БНТ и БНР. Какво да вземем например!? Ей го на, железницата - и чеп за зеле не става от нея. На скрап! Тъкмо Гочоолу и Дочоолу ще вземат за без пари железата и ще станат следващите барони. Пък и то само пенсионери, цигани и студенти пътуват с нея. Ама така като се замисля, не е само железницата, БНР и БНТ. Я гледай ти, Р. България! Пусто, само ни взима данъците и храни разни там "комунисти". За какво ние!? Че и някакви закони има, не можем си гепем както ни уйдисва! Да се закрие! А така! Да живей! Б*си работата, Бубич, ако всеки размишляваше като теб, нищичко нямаше да остане в тая държава! От къде тоя деструктивизъм!? Вместо да се мисли как нещо да се промени за добро, ти мислиш как да се съсипе съвсем. Какво като е в това положение!? Не може ли да се промени към по-добро!? Ей, заради това в тая държава нищо не става. Едни правят нещо, после идват други, сриват го из основи и айде на нова сметка. Човек, знаеш ли какви старинии има в Англия!? Всичко си пазят и поддържат, защото те са си го правили, наследство им е, капитал, собственост (то капитал и собственост са тъждествени, но карай - лаф моабет да става). Не става така - това си е жив талибанизън!
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 06 Авг 2010, 11:18

Макар и малко крайно и доста извън темата:

1. Волен си е същата курва като всички останали;
2. Форума не е хостнат в България, иначе до сега със сигурност щеше да има проблеми
FM-RX:
WiFi RX/TX:
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 07 Авг 2010, 09:04

m3gab0y написа:2. Форума не е хостнат в България, иначе до сега със сигурност щеше да има проблеми

А къде мислиш, че е?
Изображение
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 08 Авг 2010, 22:22

m3gab0y написа:Макар и малко крайно и доста извън темата:

1. Волен си е същата курва като всички останали;
2. Форума не е хостнат в България, иначе до сега със сигурност щеше да има проблеми

Евала за това мнение, пълно съм прав с него. :)
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 08 Авг 2010, 23:19

......

Ако сериозно мислиш така, провери къде се намира IP 87.120.40.16 и къде са сървърите на host.bg.
Ако не знаеш как: http://ip-address.comjuice.com/browse/ip/dsb.bg
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 09 Авг 2010, 00:49

Lupus написа:
......

Ако сериозно мислиш така, провери къде се намира IP 87.120.40.16 и къде са сървърите на host.bg.
Ако не знаеш как: http://ip-address.comjuice.com/browse/ip/dsb.bg

Нали знаеш, че понякога тези локации не са коректни. :D
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 09 Авг 2010, 05:26

ops, моя грешка, в България е хостнат.
FM-RX:
WiFi RX/TX:
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 09 Авг 2010, 10:53

Хоп,къде ти изчезна мнението? :D
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 09 Авг 2010, 10:55

хахаха, ми... не знам... наистина изчезна! ХАХАХАХАХАХАХА :-D

П.С. Playbob каза, че някакво друго мнение било изчезнало, но аз си помислих, че съм си го изтрил сам, явно не е така :D
Нищо бе, трябва да има демокрация :D :D
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 09 Авг 2010, 11:04

Аз не харесвам САЩ,но това е друга тема....Както и да е.Темата се обезсмисли още със заглавието й.При пълната държавна разпродажба,без никаква протекция на българското,да се правим на националисти е смешно.Появата на Волен все още е гротескна,а и всъщност дори и БНР са с по-висок рейтинг от неговия,не виждам само защо се опитва да си го вдигне,като ръси глупости.

Назад към