Re: Retro Radio

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
roro

Retro Radio

Мнениеот roro » 15 Фев 2006, 11:14

Какво Ви е мнението за програмата на Ретро Радио-мсиля, че вече започва да дърпа от аудиторията на РАДИО 1-все пак имат разнообразна програма и плейлиста, докато 1 вече 3та година ни предлагат едни и същи песни всеки ден-еднообразие! :lud:
Аватар
ценител
100+
100+

Retro Radio

Мнениеот ценител » 15 Фев 2006, 11:21

Мисля, че са мнооого зле - прекалено много плямпане (Ало, това да не ви е Дарик?), прекалено много нова музика и прекалено малко стара, поне що се отнася до истински старата (50-те, 60-те и т.н.), а отделно, че подборката е лоша и се пускат предимно най-комерсиално-досадните и втръднали неща (нещо като ФМ+).
Изобщо, на "Ретро радио" само името му е ретро. :dolu:
url=http://soulfm.stationplaylist.com]Music For The Soul[/url]
Beautiful Music
10000+ Oldies
роро

Retro Radio

Мнениеот роро » 15 Фев 2006, 11:29

Да бе, щото радио 1 пускат само ретро....в крайна сметка според мене 1 ще западне, ще се слуша поне още 2 год, ако не въведат нещо ново и атрактивно за слушателите си отиват от пазара-в Б-с преди месеци бяха първи по рейтинг, сега достойно заемат 4-5 място
Аватар
ценител
100+
100+

Retro Radio

Мнениеот ценител » 15 Фев 2006, 11:31

[quote=""роро""]Да бе, щото радио 1 пускат само ретро....в крайна сметка според мене 1 ще западне, ще се слуша поне още 2 год, ако не въведат нещо ново и атрактивно за слушателите си отиват от пазара-в Б-с преди месеци бяха първи по рейтинг, сега достойно заемат 4-5 място[/quote]
То и аз не съм фен на "1".
В България добри ретро радиостанции просто няма. :wink:

Beautiful Music

10000+ Oldies
роро

Retro Radio

Мнениеот роро » 15 Фев 2006, 11:37

До известна степен-да, няма. Но Ретро Радио са поне малко по-атрактивни и РАЗНООБРАЗНИ. Аз бях фен на РАДИО 1 до преди няколко месеца, и когато вече им научих всичките песни и джингли наизуст, ми станаха мн сиви и скучини-поне ние да можехме да подбираме музиката в някое такова предаване, и после какво е това самочувствие да се пишат първи по рейтинг, като много добре знаят, че не е така :P:
Anonymous

Retro Radio

Мнениеот Anonymous » 15 Фев 2006, 11:38

Ретро е №1 . Шеметно радио. Слушайте го.
Anonymous

Retro Radio

Мнениеот Anonymous » 15 Фев 2006, 13:42

Едно от най-добрите в страната.Просто е радио,направено грамотно,но все пак не за всеки.Нужно е човек да слуша малко по дълго време,за да се 'зариби' истински.Говори се повече,но не и излишно.
Anonymous

Retro Radio

Мнениеот Anonymous » 15 Фев 2006, 14:59

[quote=""ценител""][quote=""роро""]Да бе, щото радио 1 пускат само ретро....в крайна сметка според мене 1 ще западне, ще се слуша поне още 2 год, ако не въведат нещо ново и атрактивно за слушателите си отиват от пазара-в Б-с преди месеци бяха първи по рейтинг, сега достойно заемат 4-5 място[/quote]
В България добри ретро радиостанции просто няма. :wink:[/quote]

To spored vas, v BG i v po-golqmata 4ast ot sveta radiata za ni6to ne stavat :lud:
6to ne si napravite edno radio, moje i da si go haresate, ni6to, 4e samo vie 6te si go slu6kate :lol:
Аватар
ценител
100+
100+

Retro Radio

Мнениеот ценител » 15 Фев 2006, 15:16

[quote=""Anonymous""][quote=""ценител""][quote=""роро""]Да бе, щото радио 1 пускат само ретро....в крайна сметка според мене 1 ще западне, ще се слуша поне още 2 год, ако не въведат нещо ново и атрактивно за слушателите си отиват от пазара-в Б-с преди месеци бяха първи по рейтинг, сега достойно заемат 4-5 място[/quote]
В България добри ретро радиостанции просто няма. :wink:[/quote]

To spored vas, v BG i v po-golqmata 4ast ot sveta radiata za ni6to ne stavat :lud:
6to ne si napravite edno radio, moje i da si go haresate, ni6to, 4e samo vie 6te si go slu6kate :lol:[/quote]
Че кой е казвал такова нещо за извън БГ? 8)
Качествените радиостанции по света, излъчващи в интернет са си предостатъчно от всички формати - няма смисъл ние да си правим. :wink:

Beautiful Music

10000+ Oldies
ВАЖНО

Retro Radio

Мнениеот ВАЖНО » 15 Фев 2006, 18:12

Господата и дамите от РЕТРО РАДИО, ще ги замоля ако са така добри и им е удобно, разбира се, да обърнат малко внимание на качеството, с което се чуват в следните градове: ВАРНА, ШУМЕН. Защото в момента то е: Гадно, тихо и приглушено.
Anonymous

Retro Radio

Мнениеот Anonymous » 15 Фев 2006, 19:29

Съгласен съм за Варна-доста тихо и на места без антена се хваща лошо,дори в центъра на града.
crimson

Retro Radio

Мнениеот crimson » 16 Фев 2006, 00:22

Като програма - добре, е може да се желае повече ретро музика и по малко ретро предавания... Пък и този Димитър Павлов сутрин понякога прекалява :D , но като цяло - добре, има нужда от такова радио! Но може да помислят и за подобряване на качеството на сигнала в източна София...
Anonymous

Retro Radio

Мнениеот Anonymous » 16 Фев 2006, 10:12

Така е-Ретро Радио е много по-добро от РАДИО 1, което е едно тръговско радио, стремящо се за по-голям рекламен бюджет-погледнете рекламните им блокове-от 5 до 10 мин понякога...... :focus:
А РЕТРО РАДИО наистина не е зле да си помислят за сигнала, особенно по черномоерието, защото лятото могат да спечелят доста добра аудитория :D
РАДИО 1 си отива малко по малко :P:
UGLY_BOY

Retro Radio

Мнениеот UGLY_BOY » 16 Фев 2006, 12:15

Сигналът им май почти никъде в провинцията не е добре!
Anonymous

Retro Radio

Мнениеот Anonymous » 16 Фев 2006, 14:10

[quote=""UGLY_BOY""]Сигналът им май почти никъде в провинцията не е добре![/quote]

В Плевен сутринта предавателя на Ретро пак паднал
Аватар
a69
1000+
1000+

Ретро

Мнениеот a69 » 16 Фев 2006, 16:12

аз си го слушам по локалната ни нет мрежа и сигналът е супер :P:
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
Аватар
Pizhov
100+
100+

Retro Radio

Мнениеот Pizhov » 22 Фев 2006, 21:49

не смятам, че дърпа аудиаторията на радио 1....по скоро е обратното
img]http://i36.photobucket.com/albums/e10/pizhov/bg-flag.gif[/img]
dido

Retro Radio

Мнениеот dido » 27 Фев 2006, 11:17

az puk msilq 4e durpat i to dosta slu6ateli. vse paak radio 1 im padna dosta slu6aemostta i normalno sled kato za neznam koi mesec puskat edni i su6ti pesni vseki den plus tova vzeha malko da poprekalqvat s "mixovete"-to annie lennox stoi brintney spears,sled tova abba, sled tova kariZma....tova go ima samo v tqhnata playlista :alabala: :lud:
freshboy

6to

Мнениеот freshboy » 01 Мар 2006, 13:20

Na men retro radio mi dopada.Imat xubavi predavaniq i raznoobrazna muzika.Signala v Plovdivska e dobre!!!
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Retro Radio

Мнениеот gadchet0- » 10 Сеп 2007, 02:55

последните 5-6 дни на 103,4 в Стара Загора няма и следа от Ретро радио..има само шум :Hmmm какво се случва с това радио? :Fool

Назад към