Re: Retro Radio

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Retro Radio

Мнениеот gadchet0- » 10 Сеп 2007, 02:55

последните 5-6 дни на 103,4 в Стара Загора няма и следа от Ретро радио..има само шум :Hmmm какво се случва с това радио? :Fool
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 10 Сеп 2007, 10:39

Това Ретро Радио да си призная не бях го слушал до скоро, по простата причина, че като искам ретро слушам Радио 1. И веднъж като пътувахме с колата се загубиха обхвата на доста радиостанции и имаще само Дарик, Хоризонт и Ретро Радио.Чух готина песен и го оставих там и имаше и предавания и много ми допадна радиото. Може да не с някакво перфектно качество но беше интересно предаването.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 10 Сеп 2007, 21:17

chebaev написа:Това Ретро Радио да си призная не бях го слушал до скоро, по простата причина, че като искам ретро слушам Радио 1. И веднъж като пътувахме с колата се загубиха обхвата на доста радиостанции и имаще само Дарик, Хоризонт и Ретро Радио.Чух готина песен и го оставих там и имаше и предавания и много ми допадна радиото. Може да не с някакво перфектно качество но беше интересно предаването.

Всъщност, те май си поддържат само софийския предавател като хората. Останалите са на произвола. Откакто го купиха Communicorp. повече от половината предавания са редуцирани.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 10 Сеп 2007, 23:10

UGLY_BOY написа:Всъщност, те май си поддържат само софийския предавател като хората. Останалите са на произвола. Откакто го купиха Communicorp. повече от половината предавания са редуцирани.

има нещо такова..те като цяло Communicorp много не си дават зор
странна птица
Нов
Нов

Мнениеот странна птица » 11 Сеп 2007, 09:45

UGLY_BOY написа:
chebaev написа:Това Ретро Радио да си призная не бях го слушал до скоро, по простата причина, че като искам ретро слушам Радио 1. И веднъж като пътувахме с колата се загубиха обхвата на доста радиостанции и имаще само Дарик, Хоризонт и Ретро Радио.Чух готина песен и го оставих там и имаше и предавания и много ми допадна радиото. Може да не с някакво перфектно качество но беше интересно предаването.

Всъщност, те май си поддържат само софийския предавател като хората. Останалите са на произвола. Откакто го купиха Communicorp. повече от половината предавания са редуцирани.

В Плевен Ретро радио винаги е било с перфектен сигнал. Жалко само дето Communicorp така го разсипаха  :Mad
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 11 Сеп 2007, 20:18

gadchet0- написа:
UGLY_BOY написа:Всъщност, те май си поддържат само софийския предавател като хората. Останалите са на произвола. Откакто го купиха Communicorp. повече от половината предавания са редуцирани.

има нещо такова..те като цяло Communicorp много не си дават зор

Определено имам усещането, че купиха това радио само за да го съсипят. Единственото хубаво е, че махнаха Елена Розберг. :Drinks
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 13 Сеп 2007, 22:18

Няма да се учудя, ако го затрият съвсем.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 18 Сеп 2007, 20:48

интересно защо в един от джинглите за честотите на Retro отсъстват тези за Пловдив и Сливен??!  :Noex
БНР
Нов
Нов

Мнениеот БНР » 18 Сеп 2007, 21:32

във всички сигнали с честотите на Ретро, липсва сливенската. Познай коя от всичките станции на Комюникорп ще стартира на 98 МХц в Сливен
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 19 Сеп 2007, 00:13

БНР написа:Познай коя от всичките станции на Комюникорп ще стартира на 98 МХц в Сливен

Така като гледам ми се струва, че ще е Вероника... :Hmmm
Последна промяна 1 на Anonymous, променена общо 19 пъти
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 21 Сеп 2007, 13:36

БНР написа:във всички сигнали с честотите на Ретро, липсва сливенската. Познай коя от всичките станции на Комюникорп ще стартира на 98 МХц в Сливен

Ами, то е ясно. И на мен ми писна. Бих предпочел NRJ, ама хората в Сливен повече ще се изкефят на Вероника. То се знае.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 22 Сеп 2007, 15:52

Ми оплачи се де.Те смятат явно, че Вероника ще е най-слушаемо.Може пък NRJ да е по-добрия избор.Аз нямам представа какво въобще се слуша и присъства в Сливен.
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 24 Сеп 2007, 12:52

borosport написа: Ми оплачи се де.Те смятат явно, че Вероника ще е най-слушаемо.Може пък NRJ да е по-добрия избор.Аз нямам представа какво въобще се слуша и присъства в Сливен.

На кого да се оплача? Ще се примиря с факта. И без това през 90% от времето съм в София, където си слушам NRJ, през останалите 10%, когато имам възможност да се прибирам към вкъщи, ще слушам онлайн каквото ми е на сърце. На хората им се печелят пари. Навсякъде, където Вероника я няма, тя е приоритетна. Останалите радиостанции на въпросната компания са на заден план.

Назад към