Против трансграничното замърсяване на радиоефира!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
programing122
500+
500+

Турците ни превземат със мюсюлмански молитви във ефир!

Мнениеот programing122 » 03 Сеп 2010, 08:48

Турците ни превземат със мюсюлмански молитви във ефира на Смолян на 106.2 MHZ!

Пълно видео!

Втора част на АБСУРДА със турското радио във Смолян! Клип!

Честито сънародници! България върви бавно, но със сигурни стъпки към ПЪЛНА турцизация и превземане от турска страна!
Последна промяна 1 на programing122, променена общо 4 пъти
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Re: Турците ни превземат със мюсюлмански молитви във ефир!

Мнениеот UGLY_BOY » 03 Сеп 2010, 09:26

Фанатизиран фен на СКАТ ли си, programing122?

По темата - нямам нищо против всички малцинствени групи в страната да имат свои радиостанции или поне свои програми, както е навсякъде по света. Причината да има новини само на турски по БНТ е, че турците са най-голямата малцинствена група в страната. Изглежда от националната медия са преценили, че не си струва да се отделят средства за емисии на езиците на по-малките и по-некомпактни езикови групи в България.

По отноешение на радиото - ако сигналът е отразен, контролните ограни няма да се намесят, но ако се излъчва от България, то радиото е нелегално, защото няма лиценз и просто трябва да бъде спряно по същия начин, по който биват спирани и всички останали нелегални радиа. Мотивите за спирането му пак не са пряко обвързани с програмната схема и арабските молитви.

Заключение: Хората, контролиращи телевизия СКАТ, по нищо не се различават от тези, които контролират крайните ислямистки огранизации в България. И двата типа групировки манипулират обикновеното население, вменяват му фанатизъм и обещават глупости, които никога няма да изпълнят. Всяка от тези групировки се бори единствено и само за електорат и медийна изява, които да й осигурят място в парламента, след което забравя обещанията си към тези, които са гласували за нея.
zlosten
100+
100+

Мнениеот zlosten » 03 Сеп 2010, 10:19

АБСОЛЮТНАТА ИСТИНА.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 03 Сеп 2010, 10:38

+1111111111111111 за поста на Ъгли
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 04 Сеп 2010, 16:50

По темата - на мен ми "мирише" на пиратско излъчване от града с достатъчна мощност от по-висока точка къща). Защо си мисля, че това далеч не е единствения град с такива сигнали на FM скалата?
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 04 Сеп 2010, 20:13

Втора част на АБСУРДА със турското радио във Смолян! Клип!

Е, колеги, за пореден път видяхме безсилието на КРС пред пиратското излъчване на радиопрограми, или просто техният мързел! Според мен е второто! Радиото продължава да се чува из града! А някъде мернах и въпрос защо съм привърженик на Волен? Ами ще ви отговоря! Просто не съм от хората, които мислят, че всички са един дол дренки и трябва да бъдат изхвърлени във буклука. Идеите, които има този човек ми харесват и затова му симпатизирам. Може да се каже, че го правя от чисто любопитство, за да разбера дали ако дойде на власт, ще изпълни това, което толкова много приказва навсякъде, имам в предвид еднолична власт! Но България си е България, и дори и Бог да дойде на власт, едва ли нещо ще се промени, защото промените са невъзможни. Както са казали Етрополци : На Лада за скраб квото и да и правиш, пак ще си е желязо!

Въпрос : Има ли колеги от форума, които са от Смолян? Ако има такива, нека да ми пишат едно ЛС!
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Сеп 2010, 23:33

Да, едноличната власт е най-доброто решение за България, нали programing122? Хайл Хитлер, хайл Волен. Всички турци и цигани да мрат и за да не отива телесната им маса зян, нека ги направим на сапун. Вие, воленсидеровците, сте ми смешни, честно.

Репортажът е уникален. Според международните конвенции "радиодиверсията" на чужди програми в рамките на страната не представлява нарушение, освен ако не смущава местна радиостанция. Иначе, бас държа, че това е турско радио, което някоя личност, смятаща се за "реципрочна" на Волен, ретранслира в Смолян.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 05 Сеп 2010, 10:06

Кореспондент на радио Фокус, съобщава за мюсюльмански молитви излъчвани най-вероятно от пиратски предавател в Смолян, а някои тук се дърлят за Атака, Скат, Сидеров, цигани на сапун и други щуротии. Ако имате някаква информация за този предавател и цялата тази нагла простащина, моля да споделите вашите мнения?
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 05 Сеп 2010, 10:09

Ти как разбра,че излъчва,а не ретранслира?Пита ли го?
GIF,доста ме изненадваш с последното си мнение,смятах,че си по-умерен.Защо да е простащина?Ако тръгне да излъчва Inna или Andreea,няма да е простащина,нали?
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Сеп 2010, 11:23

Колегата имаше предвид румънската поп изпълнителка Андрееа Баника.
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 05 Сеп 2010, 11:29

Ами така казвайте, уточнявайте се! Извинявам се за по-горните си мнения!
Аватар
Future_Generation
500+
500+

Мнениеот Future_Generation » 05 Сеп 2010, 12:16

хжахжахажх а замислихте ли се,че това може да е просто временен сигнал на някое арабско радио,защото в Пазарджик доста често си има на ФМ Араби :) ,та защо да не и в Смолян.От опит ви казвам,че само 2 секунди като чух и не е турско :).Цяло лято се наслушах на Истанбул,те след всяка молитва обясняват нещо на турски,но по това радио нямаше нищо подобно :):).Според мен не е от турция;)
Оставете УЛТРА,спасете БЪЛГАРСКОТО!!! :)
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 05 Сеп 2010, 12:32

>>> FM STEREO <<< написа:Защо да е простащина?Ако тръгне да излъчва Inna или Andreea,няма да е простащина,нали?

Тук въпросът е за ислямизацията в България и за това в какво искат да ни превърнат "най-голямото малцинство" в България?

Всякакъв вид пиратско излъчване е незаконно и е подсъдимо според конституцията на Република България, нали така? Но това, което вършат турците в Родопите минава всякаква граница.
Я си помислете ако това нещо се беше случило в Гърция например, така ли щеше да си стои или щяха да се предприемат мерки?
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 05 Сеп 2010, 14:11

Генерейшън, грешиш! Песните, които се чуват по това радио са напълно и изцяло ТУРСКИ, не арабски! Писах си със няколко човека от Смолян по скайпа, които потвърдиха, че по радиото се чува Турска музика, изпълнявана от турски певци и певици, не Арабска музика и проповедите са за Алах, на турски език! Това, както споменах многократно във предишните си постове, е дело на човек, които се възполвзва от безнаказаността във нашата държава. Човека явно иска да си пригоди България да стане като Турция, за да му е по-комфортно, или просто иска да покаже, че МОЖЕ да излъчва пиратски сигнал и има достатъчно силен предавател. Както виждаме, от КРС са прекалено заети да изпълняват поръчките на радиоверига Фокус за започване на ново излъчване, за да мислят за турското пиратско радио във Смолян.
Аватар
elektrik
500+
500+

Мнениеот elektrik » 05 Сеп 2010, 14:15

Както виждаме, от КРС са прекалено заети да изпълняват поръчките на радиоверига Фокус за започване на ново излъчване, за да мислят за турското пиратско радио във Смолян.

Верно е...за съжаление.
Raduci Radio - Добрите стари хитове!!!
mishetyyy
Нов
Нов

Мнениеот mishetyyy » 06 Сеп 2010, 13:38

programing122 написа:Слагам снимката във описанието си, за да спре турцизирането на България!

Не искам да ви влизам в споровете, но все пак искам да направя едно-две уточнения:
1. В този форум политика не се обсъжда според правилата.
2. Снимката ти не е подходяща за подпис: нито големината й, нито самият й вид като съдържание.
3. Има много за чистене по темата и по форума. Потребители като теб, също трябва да бъдат "изчистени" - под ръчичка с FG и Jorko. Писна ми от детинските ви изпълнения! Това е форум, по дяволите, и се пише по темата, в съответния раздел! Разберете го!

Това, че чалгата е "най-слушаната музика" е вярно, но има и немалко хора, които не слушат тази музика и не я харесват - като мен. Също така не я оприличават като българска, защото не е. Да, такава е истината - чалгата е музика с взаимствани елементи от сръбската и гръцка музика, появила се в началото на 90-те години на миналия век (или поне така знам, но не вярвам да съм излъган). НО, всеки има право да слуша каквото си поиска, нали уж живеем в свободна страна, програминг! Или греша!? Не мисля, че е правилно като теб, да пиша във всеки следващ си пост, нещо от сорта "да живее ар енд би-то, хип-хопът, рапът и пр.". Същото се отнася и за Атака. Сидеров излезе лъжец - това не е човекът, който беше преди няколко години. И мисленето, и начинът му на говорене и идеите - всичко е различно. Лъжец е - и да се нервиш, че го казвам, програминг, по-добре недей го прави във форума. Все пак всеки има право на мнение - но е добре то да е по темата. Що се отнася до съществуването на чалгата - хората я харесват, а пазарът определя търсенето! За съжаление нито ти, нито аз можем да променим нещо. Най-малкото агитацииките и сценките ти във форума. Още по темата за чалгата тук.
Последна промяна 5 на mishetyyy, променена общо 6 пъти
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 06 Сеп 2010, 14:11

programing122 написа:Това мнение беше изтрито за нарушаване на:

3.1 Пишете за радио, телевизия или далекосъобщения. Ако Вашата тема или мнение нямат нищо общо с основната тема на Предавател.com, те ще бъдат изтрити от администратора. Писането за наркотични вещества и опияти във форумите на PREDAVATEL е забранено!

Циркаджия! Нали като си изтриеш мнението или го редактираш, остават следи. Виж си постовете, че пише кой и кога е трил или редактирал.
Последна промяна 2 на Lupus, променена общо 6 пъти
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 06 Сеп 2010, 14:12

Потребител programing122, беше баннат за период от 2 седмици на основание т.5.4 от правилата на форума, поради нарушаване на т. 3.1, т. 3.6 и т. 4.3 (в частност за публикуване на материали, за наркотични вещества). Тази мярка е предпоследна, като последващи нарушения ще бъдат наказани с перманентен бан !!!
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 06 Сеп 2010, 14:13

Lupus написа: Циркаджия! Нали като си изтриеш мнението или го редактираш, остават следи. Виж си постовете, че пише кой и кога е трил или редактирал.

Аз му изтрих мненията. Тези публикации бяха недопустими !
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 06 Сеп 2010, 14:22

playbob написа:Потребител programing122, беше баннат за период от 2 седмици на основание т.5.4 от правилата на форума, поради нарушаване на т. 3.1, т. 3.6 и т. 4.3 (в частност за публикуване на материали, за наркотични вещества). Тази мярка е предпоследна, като последващи нарушения ще бъдат наказани с перманентен бан !!!

Разгеле! Две седмици тишина в ефира! :up
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.

Назад към