vivaFm

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
vladi

vivaFm

Мнениеот vladi » 23 Фев 2006, 20:49

nqma li 6ans viva da se zavarne v efira na sf be6e strahotno radio[size=24px][/size]
Аватар
the_heaven
500+
500+

vivaFm

Мнениеот the_heaven » 23 Фев 2006, 21:11

Въййй, абе хора успокойте се малко с това радио Вива. Няма нужда да пускате по 100 теми. То не беше Радио 1, че сега и Вива :shock:

Изображение
Кой както си го направи живота! На който не му харесва - да се изнася!
Аватар
ogibo
1000+
1000+

vivaFm

Мнениеот ogibo » 23 Фев 2006, 22:23

Даже почвам да намразвам това радио. Хайде админа да почисти малко.
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 24 Фев 2006, 06:44

Просто едни и същи дечица пишат едно и също! То си е за метла просто, не само за леко почистване.
Anonymous

Re: vivaFm

Мнениеот Anonymous » 24 Фев 2006, 16:15

[quote=""vladi""]nqma li 6ans viva da se zavarne v efira na sf be6e strahotno radio[size=24px][/size][/quote]I az sum fen na radio Viva no za moe golqmo sujalenie veche go nqma no specialno sum izbral nqkoi pesni koito vsichki sa gi slushali po Viva http://www.vivafm.data.bg tuk spored men sa naistina golemi hitove.
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 24 Фев 2006, 16:19

[quote=""ogibo""]Даже почвам да намразвам това радио. Хайде админа да почисти малко.[/quote]nqma izobshto za kakvo da go mrazish otidi na adresa posochen ot mene http://www.vivafm.data.bg chui pesnite i ti shte zapochnesh da tursish radio Viva
Аватар
ogibo
1000+
1000+

vivaFm

Мнениеот ogibo » 24 Фев 2006, 16:23

А да си чул, че прекалената реклама е антиреклама?
Аватар
Pizhov
100+
100+

vivaFm

Мнениеот Pizhov » 24 Фев 2006, 16:56

[quote=""Anonymous""]Просто едни и същи дечица пишат едно и също! [/quote]

Едва ли "дечица" ще искат това радио да се върне, защото когато това радио беше номер едно в София, те са били нещо доста по-малко от дечица :wink:
img]http://i36.photobucket.com/albums/e10/pizhov/bg-flag.gif[/img]
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 24 Фев 2006, 17:35

[quote=""Pizhov""][quote=""Anonymous""]Просто едни и същи дечица пишат едно и също! [/quote]

Едва ли "дечица" ще искат това радио да се върне, защото когато това радио беше номер едно в София, те са били нещо доста по-малко от дечица :wink:[/quote]

Точно така! Дечицата в момента си играят на радио на честотата на VIVA в София 8) , че даже са се кръстили с името HOT FM, само не разбрах защо е радио за хитове, след като пускат инструменталчета, непознати никому??????? KETJAK?!?!?!?!?! - Мегахитов артист!
Аватар
the_heaven
500+
500+

vivaFm

Мнениеот the_heaven » 24 Фев 2006, 18:13

Никой никого не кара на сила да слуша Хот ФМ нали ?!
То пък голяма злоба заради тая Вива, някой да не се заблуждава, че ако сега нямаше Хот ФМ, Вива щеше да си съществува ?
Незнам в случая кой е дете. С оплаквания из форумите радио Вива няма да се върне и е добре да приемете този факт !
Кой както си го направи живота! На който не му харесва - да се изнася!
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 24 Фев 2006, 18:51

[quote=""the_heaven""]Никой никого не кара на сила да слуша Хот ФМ нали ?!
То пък голяма злоба заради тая Вива, някой да не се заблуждава, че ако сега нямаше Хот ФМ, Вива щеше да си съществува ?
Незнам в случая кой е дете. С оплаквания из форумите радио Вива няма да се върне и е добре да приемете този факт ![/quote]

Понеже "Горещото" радио е процъфтяло :lol:
С по 2 реклами на час и то бартерчета :rofl:
То с [strike]пръдня[/strike] да праиш боя, не става :focus:
Тая пародия на радио ако просъществува до лятото, аз ще ви почерпя всички от форума :nazdrave: и най-вече radiator :kiss2:
radiomix

vivaFm

Мнениеот radiomix » 24 Фев 2006, 19:16

neznm za kakvo to4no e bilo radio viva za6toto n esam ot sofia no hot fm naistina ne6to kuza slu6ah go ve4e 4 dni dokato biah na gosti v stolizata ine me vpe4atli osobenno hubavo e 4e ima za6titnizi na viva no imam vapros kam tiah kam koe radio ste se prehvarlili kato sega niama viva pitam ot lubopitstvo
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 24 Фев 2006, 20:58

[quote=""ogibo""]А да си чул, че прекалената реклама е антиреклама?[/quote]Da no sus sigurnost kato chuesh tezi pesni vednaga shte ti haresat prosto nai golemite hitove.I ako nqkoi nee vidql adresa pak shte go povtorq http://www.vivafm.data.bg
Аватар
ogibo
1000+
1000+

vivaFm

Мнениеот ogibo » 24 Фев 2006, 21:12

[quote=""Anonymous""][quote=""ogibo""]А да си чул, че прекалената реклама е антиреклама?[/quote]Da no sus sigurnost kato chuesh tezi pesni vednaga shte ti haresat prosto nai golemite hitove.I ako nqkoi nee vidql adresa pak shte go povtorq http://www.vivafm.data.bg[/quote]Приятел не се опитвай да ми отговаряш с някаква страна азбука, щото си пазя зрението, а и времето ми е ценно.
Аватар
radiator
1000+
1000+

vivaFm

Мнениеот radiator » 25 Фев 2006, 11:36

До Гост: Доста ще черпиш! :party: Пък и някой да ти е казал, че Хот ФМ се оплаква дали има реклами, че да ги коментираш :P:
А пък ако ти имаш грам акъл в главата, какъвто явно нямаш, ще знаеш, че на един медиен продукт на по-голям пазар са му необходими поне (подчертавам поне) 12 месеца за да бъде забелязан и планиран за рекламни бюджети! Явно е и също, че изобщо не познаваш механизма на индустрията. Ако ти си от радиата, които обикалят градските фирмички с папчица и ги муфтят дъмпингово за по 500-600 лв - това си е твой проблем. Рекламният пазар отдавна не работи така :lol:
И накрая - ми като не Ви харесва едно радио - за какво го слушате и за какво го коментирате? Много странен южняшки маниер е това - за какво си хабите писането и на админа хардовете също. Като не Ви кефи - здраве да е, няма да пропадне Хот ФМ ако вие не го слушате, както и никое друго радио няма да пропадне.
А станциите за нова музика пускат най-различни сингли, едни стават хитове, други - не, важното е, че много от новите артисти се въртят именно там, това си е програмен профил и в такъв факт няма нищо лошо - едни го харесват, други не.

И последно - когато се критикува, прави се аргументирано и културно, злобата у нЕкои гости само показва една друга теза, която е споделил друг потребител преди мен. А за такива злобни амеби няма да има място тук! Не съм админ на този сайт и нямам такива амбиции, но аз лично съм допринесъл много за него, още преди вие да знаете че има такъв сайт и ако продължавате да пишете напосоки злобни истерични изцепки не за Хот ФМ, а за което и да било радио - не съм сигурен, че дълго ще стоите тук! А това че темата за Хот ФМ е най-злобарската тук, това само може да ме радва. Познайте защо, но то и за това трябва малко повече ум.
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 25 Фев 2006, 14:36

[quote=""radiator""]До Гост: Доста ще черпиш! :party: Пък и някой да ти е казал, че Хот ФМ се оплаква дали има реклами, че да ги коментираш :P:
А пък ако ти имаш грам акъл в главата, какъвто явно нямаш, ще знаеш, че на един медиен продукт на по-голям пазар са му необходими поне (подчертавам поне) 12 месеца за да бъде забелязан и планиран за рекламни бюджети! Явно е и също, че изобщо не познаваш механизма на индустрията. Ако ти си от радиата, които обикалят градските фирмички с папчица и ги муфтят дъмпингово за по 500-600 лв - това си е твой проблем. Рекламният пазар отдавна не работи така :lol:
И накрая - ми като не Ви харесва едно радио - за какво го слушате и за какво го коментирате? Много странен южняшки маниер е това - за какво си хабите писането и на админа хардовете също. Като не Ви кефи - здраве да е, няма да пропадне Хот ФМ ако вие не го слушате, както и никое друго радио няма да пропадне.
А станциите за нова музика пускат най-различни сингли, едни стават хитове, други - не, важното е, че много от новите артисти се въртят именно там, това си е програмен профил и в такъв факт няма нищо лошо - едни го харесват, други не.

И последно - когато се критикува, прави се аргументирано и културно, злобата у нЕкои гости само показва една друга теза, която е споделил друг потребител преди мен. А за такива злобни амеби няма да има място тук! Не съм админ на този сайт и нямам такива амбиции, но аз лично съм допринесъл много за него, още преди вие да знаете че има такъв сайт и ако продължавате да пишете напосоки злобни истерични изцепки не за Хот ФМ, а за което и да било радио - не съм сигурен, че дълго ще стоите тук! А това че темата за Хот ФМ е най-злобарската тук, това само може да ме радва. Познайте защо, но то и за това трябва малко повече ум.[/quote]

То, като си незабележим и безличен, и 24 месеца да минат, никой нема да те забележи! А за това, как работи рекламния пазар, ти да не би да разчиташ само на рекламните бюзжети на Кока Кола, Пепси, ь може би Бил Гейтс ти е обещал кампания за Уиндоус 3000 в твойто радийце, хахахахахахахахахаха :sos:
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 25 Фев 2006, 15:24

Аааай стига пък и ти се заяждал бе! Пусни си Хот ФМ на Булсатком да чуеш какви реклами вървят - Технополис, Мерси, Била, Мтел, OMV, някакви антигрипни - все големи кампании, т.е. хората си имат клиентите в други региони, където вече не е като едно време да има по едно радио.. В София вървят реклами на Технополис чух, на Син Сити, Некском (имам позната в некском и я питах защо там и ми каза, че изрично са искали Хот ФМ и са плащали забележи само в Хот ФМ и в Мила Голд май, на другите места им е било бартер). Аз правя предаване в едно радио, но иначе работя в рекламна агенция и искам да ти кажа, че за да дойде при теб реклама на Технополис не е защото си много добър рекламен агент и си ги убедил, а защото клиентът е поискал.
Къв ти е проблемът?

Нека се заключи тая тема, че само глупости станаха...
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 25 Фев 2006, 20:07

:lol: :P: [strike][/strike]kvi gluposti seriozna si e taq tema
Аватар
Puflet
500+
500+

vivaFm

Мнениеот Puflet » 26 Фев 2006, 17:11

Само дето темата за почна от Вива, мина през http://www.vivafm.data.bg/ и завърши с рекламите по Hot FM :D
Интересно ми е след още няколко поста докъде ще се стигне :focus:
LZ1PUF
Viva

vivaFm

Мнениеот Viva » 27 Фев 2006, 12:02

Боби Цанков пак е арестуван! Тази сутрин в 6-то РПУ.

Назад към