vivaFm

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Puflet
500+
500+

vivaFm

Мнениеот Puflet » 27 Фев 2006, 13:18

[quote=""Viva""]Боби Цанков пак е арестуван! Тази сутрин в 6-то РПУ.[/quote]
:focus:
LZ1PUF
vladi

vivaFm

Мнениеот vladi » 27 Фев 2006, 13:45

moga da kaja 4e viva si be6e nomer 1 i pak 6te si bade nomer 1 stiga s tva hot tva e pomiq
vladimir

vivaFm

Мнениеот vladimir » 27 Фев 2006, 13:47

i ostavete bobi namira 4oveka si e pi4 :lol:
Anonymous

Re: vivaFm

Мнениеот Anonymous » 27 Фев 2006, 13:49

[quote=""vladimir""]i ostavete bobi namira 4oveka si e pi4 :lol:[/quote] :focus:
Гост - 3

vivaFm

Мнениеот Гост - 3 » 27 Фев 2006, 13:57

И аз съм гост, но желая да се обърна към госта и да го попитам :
След като си такъв фен на вече не съществуващото радио "ВИВА" какви са тия "презентаций" на един от водещите който работеше за преструкторирането на любимото ти радио? Понастоящем водещ и в "ХОТ ФМ".

Радиатора бих желал да го попитам:
Сега по добре ли се чувстваш в "ХОТ ФМ" - дали?
И не съм толкова сигурен, че си дори и примерен шофьор" - но както и да е!

А "рдж Роджър", Иво...много шум създаваш! Дали ще ти помогне на тоя етап. Интересно как преди около година си казал: "стига толкова", а сега... (да не ти вадя цитати). - какво?, ще осъществиш съобщението на "sfinij.com"? - няма да е зле (съвсем искренно и честно)

И как го правите това в една тема да се дискутират повече от две теми? Та и Боби Цанков... е наистина както се изразява Георгиев - НЕ Е ИСТИНА.

А иначе пожелавам на всички дълголетие в добро здраве[/quote]
Аватар
radiator
1000+
1000+

vivaFm

Мнениеот radiator » 27 Фев 2006, 14:09

Хм! Аз, приятелю, нямам нищо общо с "преструктуриране" на Вива, защото такова не е имало. Хот ФМ е съвсем друга радиостанция, съвсем друга фирма, съвсем друго радио, което съществува не от една година. А ако визираш Мишо, като водещ на Вива - той работи в Хот ФМ много отпреди да чувате Хот ФМ в София. Това, че е водил класация по Вива е друг въпрос. Не сте в час с информацията и предлагам да не занимавате аудиторията с глупости.

И.... приятелю, ПРЕЗЕНТАЦИИ - множественото число на думата ПРЕЗЕНТАЦИЯ се пише с И, а не с Й! Това е връх на неграмотността. И не ми казвай, че се заяждам - нелепо е неграмотен човек да пише във форум за масмедии. Не е истина, нали?
vladko

vivi4ka

Мнениеот vladko » 27 Фев 2006, 17:33

:lol: kolko pati da vi kazvam temata ne ponadleji na komentar o4akvaite zavra6taneto na viva v efira na sf tva si e 10 godi6na tradiciq i nemoji tuko taka da iz4ezne e tva e moito mnenie,ne se zaqjdam s horata na hot no to nqma ni6to ob6to s hitova muzika
ico_pol
1000+
1000+

vivaFm

Мнениеот ico_pol » 27 Фев 2006, 17:37

Е, то и едно друго радио с 10 годишна история е напът да си отиде, така, че... :wink: Вечни неща няма!
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 27 Фев 2006, 18:11

Пичове, няма вечни неща ве, какво токова сте се заяли.
ПРави ми впечатление, че много ви е яд на Хот ФМ и определено това го пишат няколко човека, стилът си личи - а това показва, че са като радио са постигнали все пак нещо. Когато нещо е добро в България винаги е оплюто - пример снощи как оплюха Каризма на концерта на Сити - от какъв зор, каквито и да са, това ни е най-якият дует в момента.
Радиото си е съвсем читаво, пуска нова музика, която след месец или 2 идва и в България, всеки разбиращ от музика ще даде примери - такъв им е профилът и в това не виждам нищо лошо.
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 27 Фев 2006, 18:21

[quote=""Anonymous""][quote=""Pizhov""][quote=""Anonymous""]Просто едни и същи дечица пишат едно и също! [/quote]

Едва ли "дечица" ще искат това радио да се върне, защото когато това радио беше номер едно в София, те са били нещо доста по-малко от дечица :wink:[/quote]

Точно така! Дечицата в момента си играят на радио на честотата на VIVA в София 8) , че даже са се кръстили с името HOT FM, само не разбрах защо е радио за хитове, след като пускат инструменталчета, непознати никому??????? KETJAK?!?!?!?!?! - Мегахитов артист![/quote]

Ne znam za kakvi dechica govorite. Napravete si spravka v Apis i shte vidite che sobstvenici na tva radio sa politik, saprugata mu, Ivan Laskov i niakakuv pich Vasil Terziiski, koito sa razpredeleni v 2 firmi. Kato gledam srednata im vuzrast izobshto ne e detska. I izobshto ne e detska rabotata, kato cheta sadrujnicite po firmite im.
Iэ478
100+
100+

vivaFm

Мнениеот Iэ478 » 27 Фев 2006, 19:54

Радио "Вива" си беше едно весело и купонджийско радио. Ще се радвам ако се възроди на друга честота в София. В Хот ФМ има готини хора и са се посветили истински на работата си. Това са Мишо, Кико и Силвър.И защо пък да няма "Хот ФМ" и "Вива" на софийската скала? :roll: И двете радиа ще си имат постоянна аудитория.
Хот ФМ според мен, като изпълниние е по- добро от други CHR станции в София.
vladko

vivi4ka

Мнениеот vladko » 27 Фев 2006, 19:55

:lol: taq tema nqma krai viva nomer 1 kazah vi tiq ot hot nqmam ni6to protiv no az nikoga nqma da go slu6am
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 27 Фев 2006, 22:08

[quote=""Iэ478""]Радио "Вива" си беше едно весело и купонджийско радио. Ще се радвам ако се възроди на друга честота в София. В Хот ФМ има готини хора и са се посветили истински на работата си. Това са Мишо, Кико и Силвър.И защо пък да няма "Хот ФМ" и "Вива" на софийската скала? :roll: И двете радиа ще си имат постоянна аудитория.
Хот ФМ според мен, като изпълниние е по- добро от други CHR станции в София.[/quote] :lol:
Аватар
VIVA-HIT
Нов
Нов

:-)

Мнениеот VIVA-HIT » 03 Мар 2006, 04:16

[quote=""Iэ478""]Радио "Вива" си беше едно весело и купонджийско радио. Ще се радвам ако се възроди на друга честота в София. В Хот ФМ има готини хора и са се посветили истински на работата си. Това са Мишо, Кико и Силвър.И защо пък да няма "Хот ФМ" и "Вива" на софийската скала? :roll: И двете радиа ще си имат постоянна аудитория.
Хот ФМ според мен, като изпълниние е по- добро от други CHR станции в София.[/quote]

HOT FM:-) Готино радио с прекрасен екип от професионалисти.

УСПЕХ МОМЧЕТА! :lol: КИКОООО И МИШО НАЗДРАВЕ КОЛЕГИ :D
адио "ВИВА ХИТ" & Радио DanceFm
boy89

vivaFm

Мнениеот boy89 » 10 Мар 2006, 14:24

Абе радио вива си беше най-доброто!
Единственото в което се пускаше много eurodance... :da:
Аватар
Nick
100+
100+

vivaFm

Мнениеот Nick » 11 Мар 2006, 00:58

не искам да предизвиквам гнева на всички стари фенове на тва радио, но няма ли най-накрая да го забравите :stinker:
постоянно гледам тука теми пускате нон-стоп за него...
и аз го слушах много и го харесвах на моменти много, ама просто вече е закупено отдавна и не съществува... S)
img]http://img90.imageshack.us/img90/825/citybar57di.png[/img]
MaxFM

vivaFm

Мнениеот MaxFM » 08 Апр 2006, 07:17

Доста бозаво беше. Простотията по него няма равна :) Радвам се, че Вива го няма. Б. Цанков ако е невинен никой няма да го пипа:)Защо мен не затворят?
А Хот ФМ ми е слабост и съм щастлив, че го има и в София вече. :P:
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

vivaFm

Мнениеот ЖОРО » 08 Апр 2006, 09:51

Аман от евтини рекламки !!!
Няма по голям трол от Джорджи™
Iэ478
100+
100+

vivaFm

Мнениеот Iэ478 » 08 Апр 2006, 12:09

не искам да предизвиквам гнева на всички стари фенове на тва радио, но няма ли най-накрая да го забравите

Няма да го забравим, защото това беше времето когато някои от нас имаха интересни преживявания...Винаги когато се връщах от училище си пусках радио "Вива" а сутрин се будех с петела и сутрешния блок на Боян. Ще се радвам ако радио "Вива" се завърне в ефира на София! :)
Anonymous

vivaFm

Мнениеот Anonymous » 08 Апр 2006, 13:08

Оф, ами то ако живееш още във времето, когато си ходел на училище и те е кефил онзи петел - уеуе мауе... Човече, 2006-та сме :P:

Назад към