Шлагер радио: Има ли нещо, което да е наред при вас?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
bojko84
100+
100+

Re: Шлагер радио: Има ли нещо, което да е наред при вас?

Мнениеот bojko84 » 30 Окт 2018, 21:45

Това скучно радио свири ли още?
ShukiBG
100+
100+

Re: Шлагер радио: Има ли нещо, което да е наред при вас?

Мнениеот ShukiBG » 17 Дек 2018, 18:03

viliqnko.petkov написа:
ShukiBG написа:Аз предпочитам радио Вероника пред Радио 1 и радио Шлагер. На първо място, заради покритието. Вероника с един предавател от Русе се слуша в цяла североизточна България с страхотен сигнал (дори на връх Ботев, заради страхотната си честота, която не бива пресичана), докато Радио 1 88.9MHz бива пресичано от Радио ZU 89.0MHz от Букурещ, а Радио Шлагер заради трагичната си точка се държи само около Русе. Колегите от Североизточна България, могат да го потвърдят.

Нима тази чалга с 100 W се хваща чак до Варна и вр. Ботев? Слушам и не вярвам на очите си... :D

Ако съм с по-сериозна техника на некой баир има шанс. От Силистра в посока Добрич преди съм го хващал, а и за какво им е Вероника от Русе във Варна (във Варна си бичи 97,3MHz) ? Хващал съм го и в Търговище, Попово, между Попово и Велико Търново, дори и в Шумен (преди Веселината 98.9 от Шумен да пресече сигнала) В Разград нямаме и помен от Попово, който е само на 30км. Интересното е, че в цял Разград се хващат станциите от Тутракан, докато Попово, Търговище и Шумен ги няма :D Радио Фокус от Кубрат е 300W, обаче в Разград няма никакъв сигнал, дори и на баирите (пак около 30км). Изобщо не ми се вярва Вероника да е 100W, докато BG ON AIR е 500W, а е един от най-слабите Русенски предаватели по сигнал. Този Шлагер никъде не го хващам. Аз се чудя туй радио изобщо слушаемо, ли е на 5км-10км от Русе ??

Назад към