Шлагер радио: Има ли нещо, което да е наред при вас?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
WebAdmin
Нов
Нов

Re: Шлагер радио: Има ли нещо, което да е наред при вас?

Мнениеот WebAdmin » 10 Окт 2015, 16:30

Колеги, спрете се. Цитират се имена на живи хора, които дори нямат идея, че са обсъждани /може би/. Аз изразих мнението си. Радиото се прави на суперпрофесионално ниво. А съм слушал безумно много радиа из де що има из европата. Нещо се случи и увеличиха напрегнаноста на полето - не като девиация, отново са леко по тихи /сравнително/. Отново леко им избива левия канал и със сигурност имат някакъв технологичен проблем. Мацата следобед празни, но не е моята музика. Типа сутрин цепи мрака с едни вметки - абсурд да е заучено. То си личи. Тука има много, ама много рутина. Давайте съвети, не оплювайте ! Аз ги слушам с удоволствие.
petttto
Нов
Нов

Мнениеот petttto » 16 Окт 2015, 19:05

Не съм го слушал това радио

Изображение
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 17 Окт 2015, 21:30

Да, това беше много важна информация, която сподели. :Happy :D ::)
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 19 Ное 2015, 01:57

От днес сякаш музиката е по нова, но ми е странно защо през някои часове вървят песен след песен, без джингъл.
Относно слетобедния блок - не е толкова зле, липсва искрата на това радио, ако собствениците помислят малко, че могат да изкарат пари от него, само им трябва един сайт и някакво младо, подчертавам, МЛАДО попълнение в екипа с някакво шоу за по-нова музика.

Пускат хубава музика, но след някои песни следва ръкопляскане, все едно са свалени от ютуб и са пуснати директно в ефира. :D

Не е лошо радио, освен днешната следобедна изцепка, на водещата да и свърши soundtrack-a и да продължи да говори върху някакво интервю, което беше заредено в плейлистата.

Ако новините се водят от отделен човек, който да се занимава само с това ще е супер, а не водещата на следобедния блог да ги води. Също ми направи впечатление, че soundtrack-a й на новините за времето е един и същ със soundtrack-a й за включванията между песните.
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 26 Ное 2015, 21:43

За това ли става въпрос:
http://www.cem.bg/downloadFile.php?file=6c8a0fa169.pdf
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 27 Ное 2015, 16:16

Ясно! Формулировката посочена в проектодневния ред е подвеждаща. Де юре се касае за промяна в данните по лицензията, а не за прехвърляне на същата.

Edit: Георги
Премахнат ненужен цитат на предходен пост
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 28 Ное 2015, 15:03

Въпросното решение, което е постнато по-горе е от година 2013-та, т.е. доста старо е. Нещо ще се случи с Шлагер, но ще видим. Намирисва ми на Фокус или на ьТВ радио.
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 28 Ное 2015, 22:26

teriliranga Да караме подред:

- очевидно слушаме различни времеви блокове. "Относно слетобедния блок - не е толкова зле, липсва искрата на това радио" - за сметка на това пича сутрин така нажежава, че не мога да изляза от колата си. Там слушам радио. Чакам му поредната изцепка.Плюс музиката. Този е изумителен ненормалник ! В Добрия смисъл. И някакво странно чувство за хумор. Просто нямам възможнотс и време да слушам следобед.

"младо, подчертавам, МЛАДО попълнение в екипа с някакво шоу за по-нова музика." - ами очевидно в това радио подчертаното младо няма място. Поради формата на самото радио. Водещия ми разказва истории за 1995-та.Как прецакал Ковърдейел, как нашите в Русе искали да прецакат Айрън Мейден. Ми младото даже не е било родено.

Наистина, за следобед не мога да взема мнение. Хората, които познавам, работя с тях и т.н. обичат радиото до обед и точка. Много става като глас дамата следобед, но е леко "разлата" и досадна в крайна сметка. Като глас чисто сме спечели в началото, но ... абе става си. Но обръщам на друга станция.
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 28 Ное 2015, 22:35

По отношение на смяната на фирмите .... хора, и аз го правя. Идеята е да се избяга от задължимите надплащания за клас и евентуално за плащане на брой заплати при еди-колко-си-стаж. Вие счетоводители нямате ли ? :)
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 28 Ное 2015, 22:40

Последно до споделя - в момента Шлагер работят най добрия звук който изобщо има в ефира. Докато бяха най глухото радио, идея нямам какво направиха, но звучат убийствено. Пари ли вкараха, подмениха музиката ли, купиха оптимайзери ли, но звучат убийствено.
Аватар
yuliqn
500+
500+

Мнениеот yuliqn » 01 Дек 2015, 00:12

Ще взема да направя записи че,ако вземат даго спрат да имам нещо за спомен/а,и щом звука е супер още по хубави записи ще станат/ :-\
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 01 Дек 2015, 14:41

Да, наистина, направи записи, но радиото е от 2000год. Няма да го спират, забелязвам нови джингли, песни, дори чух и Майли Сайръс, което е странно. Вече слушам само шлагер, зарязах фреш, тъй като по фреш се въртят само едни и същи песни и то стари, а при шлагер сякаш са влели пари в закупуване на нови песни, а и всеки следобед има игри.
Аватар
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 23 Яну 2016, 14:56

От седмица насам отново имат online излъчване.
ИзображениеИзображение
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 24 Яну 2016, 18:42

Ахааааха, ще го съживят това радио. Обаче ми стана интересно, слуша ли се в Русе?
Аватар
yuliqn
500+
500+

Мнениеот yuliqn » 25 Яну 2016, 17:42

Работиси чудесно ;)
some1else_bg
Нов
Нов

Мнениеот some1else_bg » 02 Фев 2016, 18:39

Хубави промени станаха - онлайн излъчване, звука е по-силен, бг музика, което е много хубаво. Само водещата да си смъква плъзгача следобед, че се чуват неща, които не бива....Жалко, че няма Господари на радиото, че в телевизионните вече влезе Диана Димитрова.
kiko plus
500+
500+

Мнениеот kiko plus » 02 Фев 2016, 19:30

То както е тръгнало радио тв нова,нищо чудно и радио вариант на господарите да се появи :D .
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 03 Фев 2016, 13:45

"Само водещата да си смъква плъзгача следобед, че се чуват неща, които не бива...."
Аз съм чувал как звъни телефон в студиото, докато водещата е в ефир, какъв е проблема? Какво се е чуло? :D Между другото водещата няма вина, че не са изрязали част от записа и е влязла в господарите. Не ви ли се струва, че много често се случва да потъва в sound-трака?
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 10 Мар 2016, 14:20

Абе вчера нещо новините бяха без водещ, само саундтрак, а на 8, 9-ти сутринта към 6/7 не звучеше нищо и явно към 7:20 някой е благоволил да зареди някой плейлист, странно.

Назад към