Шлагер радио: Има ли нещо, което да е наред при вас?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
some1else_bg
Нов
Нов

Re: Шлагер радио: Има ли нещо, което да е наред при вас?

Мнениеот some1else_bg » 22 Мар 2016, 21:40

Напоследък усещам в сутрешния блок едно финландско залитане, което е мега яко. Покрай Лъчо Бонев преоткрих доста групи. Евала на пича, има вкус и усет към музиката, а не като следобедните помийни интервюта, които ни заливат.
tv-fen
100+
100+

Мнениеот tv-fen » 22 Мар 2016, 22:00

BestRadio написа:
Заявление от «Делта» ООД за прехвърляне на индивидуална лицензия 1-039-01-
01 за доставяне на радиоуслуга за гр. Русе

Радио Шлагер може би кара последните си седмици?

Какво ще има на негово място? Може би З-Рок?
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 23 Мар 2016, 17:13

Сутрешния блок е много готин, с удоволствие го слушам, новините им също не са дълги и отегчаващи, а кратки, точни и ясни, минус е, че няма новини в 12ч. Шлагер Рандеву също не е зле, малко скучно с тези интервюта, но поне чуваме нови неща около звездите, също така тези интервюта са с лошо качество и един soundtrack, който се повтаря и става досаден.

https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... 8890,d.bGs

Малко не разбрах какво ще става с това радио, но както са се засилили, не ми се струва, че ще го затварят.
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 10 Авг 2016, 22:26

Днес нямаше новини, нито пък сутрешен/следобеден блок, рекламите са много по-малко отколкото преди. Да не би радиото да е освободило водещите? Или просто са почивка?
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 04 Окт 2016, 15:13

lunar_light написа:От седмица насам отново имат online излъчване.

По слух - ужасен брум и моно. Може и да греша, но аз стерео не чувам.
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 10 Ное 2016, 16:25

tv-fen написа:
BestRadio написа:

Радио Шлагер може би кара последните си седмици?

Какво ще има на негово място? Може би З-Рок?

Бе З-рок би било попадение. В момента в Русе няма ни едно рок-радио.За фрии таргет би било попадение. Шлагера сутрин крещеше, ей колега - наистина дънеше здраво звучене, ама май им секна ентусиазма. Сутрин, не можех да си изляза от колата да му слушам бисерите на онзи + здрав звук. Сега ... де да знам. Има си ги още. Може да са секнали мангизите.
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 12 Ное 2016, 01:04

Абе Лъчо Бонев разбива утрините, ама новинарката много губи редовете и срича. Не се научи да чете тази жена, а и много плюят следобедното шоу, не знам защо, не е кой знае колко лошо.
some1else_bg
Нов
Нов

Мнениеот some1else_bg » 02 Дек 2016, 10:35

Боже лудите завладяват света! Жалко е, че това прекрасно радио се превърна в едва кретаща станцийка. Преди три години стартирахте зверски, велико, ударно. Сега от ефира бълва само посредственост, нарцисизъм и простотия. Жалко е за пича от сутрешния блок, че полага усилия за нещо, което вече е деградирало, благодарение на следобедните извращения. Адмирации към Лъчо Бонев и това, което прави. Жалко, жалко за годините слава от Пристис и Темпо, жалко, че русенци мислехме, че радио Шлагер, ще бъде новия "Кислород в ефира". Отворете youtube канала на радиото - от всякъде ще ви залее Диана Димитрова, отворете Фейсбук страницата, където отново ще ви залее Диана Димитрова. Нарцисизъм до безкрайност придружен с доста елементарен изказ, липса на познаване на музикалната материя и определено пошлост. Гр. Русе не се интересува, къде е завършила Диана Димитрова, гр. Русе не се интересува, какво обича, гр.Русе не се интересува къде ходи на почивка. Гр Русе иска да слуша хубава музика придружена с любопитна и полезна информация. Както аз, така и много други познати, ваши слушатели сменяме радио станциите. Погребваме Шлагер Радио. Благодаря за вниманието.
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 02 Дек 2016, 15:24

Добре де, толкова ли е трудно да се пусне ново шоу, което е по-интересно? Или да се разнообрази сегашното?
Аватар
coolsat
Нов
Нов

Мнениеот coolsat » 03 Дек 2016, 08:59

И на мен ми харесва сутрешния блок с Лъчо, ама следобедния е :Cylon
От де ги набарава тея хитове не знам, искам да си смъкна плейлиста на радиото, бая попадения има...
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 04 Дек 2016, 14:33

Човека си знае работата, кой знае колко години го работи. :D ;)
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 24 Яну 2017, 16:26

Нещо бърникат пак. Нямам много време да ги слушам, но по едно време правиха изумителен звук. От извесно време все едно си слушам mp3-ка на компютъра. Това технически. И нещо бутнаха по музикалната си селекция. Към по лошо. А така гърмяха преди година. Честно, сутрините тези прованси мелеха големите вериги като дроб. К"во им стана, представа нямам. Бе имам, регионалните станции се засилват, наемат екипи, после им свършват парите. Този филм е гледан. Дано съм лош пророк, но ... май до тук бяха.
Аватар
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 28 Яну 2017, 11:19

В сайта на СЕМ има публикувано решение за изменение на техническите параметри - точка, мощност на излъчване.
Преди няколко дни и бялото бусче на КРС бе спряно под Изчислителния център (от където излъчва Шлагер).
Наистина, звучи много зле... а и за капак от недоглеждане са му добавили и алтернативна честота в RDS енкодера :D

BestRadio дали може да "разчете" тия изменения в лицензиите?
ИзображениеИзображение
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 01 Фев 2017, 01:31

Миналата седмица, следобяд имаше игра, която не се състоя заради някакъв технически проблем, след това радиото спря за около 5/10 минути и на следващия ден се чуваше много зле, от тогава до днес е така... Чува се пръщене и то яко, водещата следобяд (тази седмица е нова водеща), не знае какво говори, в новините се чува как се пробиват стени, абе... относно точката на излъчване, защо ще я променят, то по-зле не може да стане... Освен да качат предавателя на Левента, ама не вярвам, много е скъпо там.
teriliranga
Нов
Нов

Мнениеот teriliranga » 01 Фев 2017, 01:43

http://www.cem.bg/actbg/5430
Това е решението на СЕМ, някой който може да го разчете? :Happy
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 18 Фев 2017, 18:02

Днес, 18 февруари 2017. Към 15 бях точно на тролейните линии в южен Букуреш. 90.5 ми се залепи плътно. От любопитство не съм ги сменял до дунав мост. Много добро покритие, без пращене и бягане. Звук - добър. Гадния брум - няма и помен! Музикална селекция - досадна. Имаха един момент със значително по добър звук, но имаха и брум. Продължават да бърникат.
Аватар
viliqnko.petkov
100+
100+

Мнениеот viliqnko.petkov » 18 Фев 2017, 18:18

Щом хващаш добре в Букурещ, май не знам дали са увеличили мощността или да качили на Левента, радиото си е добър вкус.
ruse05
Нов
Нов

Мнениеот ruse05 » 08 Мар 2017, 21:05

Може да се каже, че бърникането е към своя край, поне за сега...Началниците доста средства /техника/ вложиха, остава да направим всички настройки и подобни оптимално добре..
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 09 Мар 2017, 21:45

Колега съфорумец, разбирам от поста ви, че имате отношение към радиото. Та - остава ли регионално или ще е част от верига /каквито слухове има/? Поне аз имам една информация за сериозна оферта.
ruse05
Нов
Нов

Мнениеот ruse05 » 10 Мар 2017, 07:21

Здравей ! През годините със шефовете и колегите сме правили, експериментирали и коментирали много неща в радиото, но до този момент не е ставало това на въпрос за което питаш, а и аз никога не съм повдигал такъв въпрос. Тоест нямам такава информация. :)

Назад към