bTV здраво се изложи

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Роси
1000+
1000+

Re: bTV здраво се надриска

Мнениеот Роси » 01 Окт 2013, 01:41

Това да не е колокация (на сървъри), тази услуга на Виваком е най-добрата у нас.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 01 Окт 2013, 10:03

Роси, едни добронамерен съвет - използвай правилните термини на български, а не да се перчиш тук с неразбираеми за повечето хора думи, че ставаш смешна. С това умствения ти потенциал няма да нарастне, нито повече ще те уважават. Също така искам да те помоля да не се изживяваш като ПР на ЬТВ и Корпоративна банка, все пак не си адвокат , нали?!
Техномаркет веригата я купи именно Цветан Василев, затова и основните доставки на декодери минават през тази верига. За качването на интернет страници, на обслужващите мрежата компютри на БТК, разбира се е корпоративно, а не случайно или заради някакви предимства. Знае се отдавна, че именно тези обслужващи мрежата компютри са едни от генераторите на нежелана поща и вируси, заради които много фирми се отказаха от услугите им, дори за обслужване на служебната им електронна поща.
Аватар
Воев
100+
100+

Мнениеот Воев » 01 Окт 2013, 11:42

@radiomanbg,

Colocation Center едва ли има официален превод на български, така че най-вероятно затова Роси ползва чуждицата. Въпросът е, че на сайта на VIVACOM не виждам никъде да се предлага колокация официално, за да могат от нея да се възползват всички, а не само компаниите, свързани с Василев.
Аз съм едно малко перде
и ти, ако искаш, ела да сме две.
Така на прозореца ще стоим закачени,
за да закрием всички вътрешни проблеми.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 01 Окт 2013, 21:00

Воев разбирам загрижеността ти и мъдрия съвет да не се дразня от термините на Роси , но държа да уточня че все пак си има превод - център за електронна взаимовръзка на базови станции за съхранение на данни.
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 01 Окт 2013, 22:23

radiomanbg написа:Също така искам да те помоля да не се изживяваш като ПР на ЬТВ и Корпоративна банка, все пак не си адвокат , нали?!

Да, според правилата на форума тук може да има само хейтъри на бТВ и Корпоративна банка! Как смее да нарушава статуквото? :D

Впрочем не си ли забелязал покрай писането в тази тема, че потребителят Роси говори за себе си в мъжки род и е малко вероятно да е "тя". Друго интересно е, че Роси звучи по-компетентно от други във форума и ми е странно, че именно на него му правят забележка за това как пише. Имам чувството, че проблемът ти е личен и няма нищо общо с начина на изразяване на другия потребител. Позволих си да се намеся, понеже и без това отдавна ме смятат за нечий ПР и мога поне да реагирам, когато смятам, че нещата не са както трябва. Репутацията ми няма как да пострада повече - това е предимството на положението ми. ::)
^BUG^
100+
100+

Мнениеот ^BUG^ » 02 Окт 2013, 00:26

Пука им на ьТВ, дали колокация или друго, дали ЦВ или ЦМ ще се коментират тук...та няма нужда от емоции.
Една боза от шест стотинки !
ktamara
100+
100+

Мнениеот ktamara » 02 Окт 2013, 11:09

Радиоман и Воев - донесохте от 20 кладенци вода. Вече с толкова много твърдения може да се измисли всякакво заключение. Може да се поучите от политиците ни, те могат да изкарат бялото - черно, без никакви проблеми.....
Аватар
Воев
100+
100+

Мнениеот Воев » 02 Окт 2013, 12:06

Не мога да разбера защо се смущавате от това, че съм направил предположение, което може да се окаже напълно невярно. Освен това, нека не забравяме, че в България почти нищо не се обявява официално (или обявената със закъснение официална информация е подвеждаща) и собствениците на повечето медии остават целенасочено задкулисни. Тогава защо очаквате някой да Ви подаде информация кой реално е собственик на bTV? Собствениците преспокойно може да предпочитат да останат "на тъмно".
ktamara
100+
100+

Мнениеот ktamara » 02 Окт 2013, 12:48

Много са тъмни да - WB
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 02 Окт 2013, 13:19

@radiomanbg, нещо не си у ред, човече.
Именно колокация е наименованието на български език и на кирилица на услугата, която Виваком предлага. Пише го черно на бяло в техния сайт - иди и виж, преди да говориш глупости.
Съвсем отделен е въпросът, дали в случая става дума за колокация или за хостинг (ех, какъв небългарски термин). Не съм системен администратор и като неспециалист не мога да кажа, само изказвам предположение. Предположението е стриктно по въпроса на Воев - т.е. при множеството клиенти на колокацията на Виваком, не може да се направи какъвто и да било извод за каквато и да било обвързаност между каквито и да било фирми.
Фирмата, в която лично аз работя, ползва тази колокация от десетилетие и няма абсолютно никаква връзка с мустакатия банкер.

Колкото до другите ти импровизации, у мен напълно липсва каквото и да било пристрастие към която и да било телевизия или банка, най-малкото към корпоративна. Смятам и известната им реклама,с която станаха по-известни ("Клиентите са ни скъпи") за високомерна, тъпа и необслужваща целите на retail банкирането (за корпоративния сектор не се пускат реклами в мас медии).
По-добре обсъждай темата, а не личността на пишещите... Това тук не е място за запознанства.

Затова пък категоричното ти промоциране на блиц.бг из целия форум и из всички възможни теми изглежда леко странно.
Колкото до пола ми, той е без значение - никовете са електронни. ;)
Аватар
Воев
100+
100+

Мнениеот Воев » 02 Окт 2013, 15:32

ktamara написа:Много са тъмни да - WB

Е, нека не забравяме, че в историята на частните медии в България доста често са предлагани немалки суми на някоя голяма компания, за да обяви публично, че тя е собственик на тази или онази медия.

Роси написа:Съвсем отделен е въпросът, дали в случая става дума за колокация или за хостинг (ех, какъв небългарски термин). Не съм системен администратор и като неспециалист не мога да кажа, само изказвам предположение. Предположението е стриктно по въпроса на Воев - т.е. при множеството клиенти на колокацията на Виваком, не може да се направи какъвто и да било извод за каквато и да било обвързаност между каквито и да било фирми.
Фирмата, в която лично аз работя, ползва тази колокация от десетилетие и няма абсолютно никаква връзка с мустакатия банкер.

Приемам забележката и признавам, че е напълно възможно да не съм прав. И, все пак, доколкото си спомням, доскоро други хостваха сайта на bTV, но и това не е показател за нищо.
Аз съм едно малко перде
и ти, ако искаш, ела да сме две.
Така на прозореца ще стоим закачени,
за да закрием всички вътрешни проблеми.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 19 Окт 2013, 11:27

Продължават промените в ръководството на ЬТВ http://offnews.bg/index.php/255236/nov- ... edia-group
Обърнете внимание, че Гергов е споменат не като собственик, а като ръководител!
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 01 Ное 2013, 12:32

ЬТВ продължава е велика "повече от телевизия" в политиката и методите си да губи ценни кадри. Ето защо - http://www.blitz.bg/news/article/230949
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 02 Ное 2013, 13:03

Колкото и да се пънат и лъжат, като дърти циганки, за рейтингточките ЬТВ се срива яко: http://www.capital.bg/biznes/media_i_re ... priemlivi/
^BUG^
100+
100+

Мнениеот ^BUG^ » 02 Ное 2013, 22:17

Е, не се срива ьТВ, а СМЕ според статията. Може след релокацията на "продуцента" Дарина Сарелска, ьТВ да дръпне реееЕзко напред. А дано, ма надали.
^BUG^
100+
100+

Мнениеот ^BUG^ » 10 Ное 2013, 23:00

Е,по гроза картина от тази на Златната Бленда не бях виждал. Измита, без цвят и моаре.от стената. И това в канал бТВ HD. Браво, евала.
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 10 Ное 2013, 23:14

Чесно да ти кажа и аз не съм очарован от тази телевизия,но не искам да бъда груб в сайта,но като качество на картината са много зле.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 13 Ное 2013, 19:17

ЬТВ ще трябва да обяснява защо е лъгала клиентите си за рейтинг точките и защо е толерирала и насърчавала всичко това: http://www.blitz.bg/article/36400
http://www.capital.bg/biznes/media_i_re ... nna_voina/
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 07 Дек 2013, 12:24

Някой знае ли защо снощи нямаше "Нищо лично"??
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 07 Дек 2013, 13:23

Да, аз знам :)
За последно имаше на 22 ноември (т.е. нямаше не само снощи, а и на 29 ноември), ще има още веднъж утре на 8 декември (свърши сезонът). Утре с него просто ще запушат неделната дупка, понеже няма да има два епизода от "Фамилията". А няма да има тези два епизода, последни за сезона, понеже ще излъчат "Зелената песен на България" (проектът на 3 радиа). А ще излъчат проекта, понеже... и т.н.
А защо свърши в нищото сезонът на "Нищо лично"... тук въпросът е дали на Радост Драганова ще й се отвори парашутът за втори сезон.

Но не вярвам това изобщо да те интересува - при други теми за bTV, идеята за повдигане именно на тази, озаглавена "надрискаха се", е очевидна.
(т.е. ако съвсем случайно ти хрумне, че работя в bTV - за всяка думичка по-горе, с изкл. на авторския ми коментар за продуцентката, има информация в интернет, достъпна и за теб. Това доказва, че нямаш реален интерес, а само спекулативен заради заглавието на темата)

Назад към