Продължава ли да потъва НОВА?

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
koeff
Нов
Нов

Re: Продължава ли да потъва НОВА?

Мнениеот koeff » 03 Дек 2011, 21:15

На мен пък Нова ми допада. Откакто разчистиха сапунките в праймтайма и всяка вечер има различни предавания и сериали, стана доста привлекателна. ьТВ не гледам от години.
Аватар
PatrioT
500+
500+

Мнениеот PatrioT » 03 Дек 2011, 23:27

UGLY_BOY написа:Сякаш пък bTV е кой знае какво.

Аз и не твърдя ,че БТВ е кой знае какво .Единствените нови продукции ,които ми допадат при НОВА това са Разбий Иван и Андрей и Градските ченгета , и липсва наистина Стани Богат , другото което липсва е силната разследваща журналистика , която имаха преди.
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 03 Дек 2011, 23:47

Nova TV се съвзема от кризата, в която бе изпаднала преди година или две. Сериали като "Чък" би трябвало да бъдат пускани една идея по-рано, защото са смислени и съчетават доста жанрове в киното (тук са драма, комедия, екшън и научна фантастика). До голяма степен се напрягам, докато издържа до 23.30, а след като свърши поредният епизод хич не ми се спи. Единственото компромисно решение е смяна с новия филм, който започна наскоро. Шоу програмите ("X Factor" или "Аз обичам България") са нужни на обществото и са известни, защото това са прекрасни територии за изява на надарени или вече утвърдени личности. Сутрешният блок на телевизията един ден ще бие по рейтинг този на bTV, ако се прави по формулата "Евгени Генчев+Павел Владимиров". Желанието за разследваща журналистика също не отсъства. Не разбирам причината за вашата отрицателна насоченост.
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Дек 2011, 17:12

PatrioT написа:Аз и не твърдя ,че БТВ е кой знае какво .Единствените нови продукции ,които ми допадат при НОВА това са Разбий Иван и Андрей и Градските ченгета , и липсва наистина Стани Богат , другото което липсва е силната разследваща журналистика , която имаха преди.

Коя според теб е най-добрата от трите национални телевизии?
rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 06 Дек 2011, 16:52

NOVA TV! Тази есен имаха силна програмна схема! Показаха също как се прави музикално реалити шоу-пеене, сцена, хореография, браво за което!

ПП. Какво харесвате на бТВ, само турски сериали и новини? :-[ Единственото което гледам по герговата телевизия е "Господари на ефира"
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 06 Дек 2011, 19:41

PatrioT написа:
Аз и не твърдя ,че БТВ е кой знае какво .Единствените нови продукции ,които ми допадат при НОВА това са Разбий Иван и Андрей и Градските ченгета , и липсва наистина Стани Богат , другото което липсва е силната разследваща журналистика , която имаха преди.

Аз пък се радвам, че няма Свини Пънчев вечер. Мина доста време докато от Нова осъзнаят, че им ос..а праймтайа.
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 11 Дек 2011, 21:15

Видях рекламното видео по Нова относно мача Челси - Манчестър Сити. Защо ще се предава по Нова, а не по Нова Спорт или се търси вдигане на рейтинга под някаква форма?
Изображение
Аватар
Indifference
Нов
Нов

Мнениеот Indifference » 12 Дек 2011, 00:46

"Сутрешният блок на телевизията един ден ще бие по рейтинг този на bTV, ако се прави по формулата "Евгени Генчев+Павел Владимиров"."

Точно това няма да стане никога, още по-малко с формулата "Голямата вежда+Ехидното недоклатено човече"!!!
So Far, So Bad! :-\
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 12 Дек 2011, 08:24

Това е телевизия, все пак, а този водещ изглежда брутално аграрно.
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 22 Дек 2011, 15:41

Колкото пъти съм го заглеждал,толкова пъти съм се учудвал. То бива неподготвеност, то може, ама неговата на нищо не прилича. Неспирно се извинява са пропуските си и явно няма никой над него, който да ги забелязва.
Поне да вземе да интервюира, без да предпоставя своя объркана теза. Просто да пита и да не коментира преди и след въпроса.

А за визията му ще си мълча, нагледал съм се на жени със странни, меко казано, вкусове към мъже. В България вървят по-рунтави и ако може без чело и особено без нищо под челото. Някак не вярвам предаването да има други зрители освен такива жени.
Аватар
PatrioT
500+
500+

Мнениеот PatrioT » 22 Дек 2011, 22:26

prassyo написа:Аз пък се радвам, че няма Свини Пънчев вечер. Мина доста време докато от Нова осъзнаят, че им ос..а праймтайа.

Предаването ми липсва , не водещия ....
Аватар
stankos
100+
100+

Мнениеот stankos » 23 Дек 2011, 09:11

Юнак написа:....., нагледал съм се на жени със странни, меко казано, вкусове към мъже. В България вървят по-рунтави и ако може без чело и особено без нищо под челото. ....

Повече май ги вълнуват финансовите показатели на избранника ...,и то не само в България!!!
;)
Гледам,нищо ...пак гледам,пак нищо....викам си "Тука има нещо "!
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 03 Фев 2012, 10:56

Нова винаги ми е била една от любимите телевизии,обаче все повече се разочаровам от нея.

Пускат сериали,спират ги,обявяват предавания за една дата - пускат ги на друга, върви сериал някакъв ,не го излъчват докрай, сутрешният блок е под всякаква критика, а най-ужасното е ,че шедьовърът "Станция нова" вече се излъчва 2 пъти седмично...Цял ден със Саръиванов,Ирина,Яна Грудева, си е просто мъчение.

Едно време беше добра телевизия....
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 03 Фев 2012, 12:39

BigBrother написа:Нова винаги ми е била една от любимите телевизии,обаче все повече се разочаровам от нея.

Пускат сериали,спират ги,обявяват предавания за една дата - пускат ги на друга, върви сериал някакъв ,не го излъчват докрай, сутрешният блок е под всякаква критика, а най-ужасното е ,че шедьовърът "Станция нова" вече се излъчва 2 пъти седмично...Цял ден със Саръиванов,Ирина,Яна Грудева, си е просто мъчение.

Едно време беше добра телевизия....

Споко до нова година НОВА ще изчезне.. нищо няма интересно в нея .. и те това много добре го знаят.. то не че bTV е по добра.. всъщност телевизията в момента е пълен боклук.. а и лично предпочитам ТВ7 и БНТ1
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 03 Фев 2012, 12:43

Под това - "ще изчезне" какво имаш предвид!?
Иначе и аз предпочитам май повече БНТ и ТВ7!
По БТВ освен Лора Крумова, Пълна лудница,Господарите и от време на време някой друг филм, нищо не ме задържа!
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 03 Фев 2012, 13:56

BigBrother написа:Под това - "ще изчезне" какво имаш предвид!?

Че в България, когато се появи някакъв чужд собственик, който иска да прави медия и който не е част от българските олиграси, въпросните олигарси му сриват бизнеса и му купуват телевизията, след което я прекръстват, за да си осигурят медиен монопол, олигопол или както искаш го наречи, който да прави свирки на в момента управляващата партия (която и да е тя).
niki_express
Нов
Нов

Мнениеот niki_express » 03 Фев 2012, 16:04

UGLY_BOY написа:
BigBrother написа:Под това - "ще изчезне" какво имаш предвид!?

Че в България, когато се появи някакъв чужд собственик, който иска да прави медия и който не е част от българските олиграси, въпросните олигарси му сриват бизнеса и му купуват телевизията, след което я прекръстват, за да си осигурят медиен монопол, олигопол или както искаш го наречи, който да прави свирки на в момента управляващата партия (която и да е тя).

Кой от олигарсите би я купил, дай предположение или направо информация...
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 03 Фев 2012, 17:35

niki_express написа:Кой от олигарсите би я купил, дай предположение или направо информация...

Нямам конкретна информация. Правя само предположения на базата на "опита", който съм придобил, наблюдавайки случващото се в България. Сигурно TV7 (респ. Пеевски, респ. Кръстева, респ. Василев, респ. Доган) ще глътнат и българските канали на MTG.
adolf
100+
100+

Мнениеот adolf » 19 Окт 2012, 13:30

"Решават съдбата на Нова тв през март
19 октомври 2012, 12:39
Собствениците на Нова телевизия - шведската компания Ем Ти Джи Броудкастинг АБ, са изправени пред важно и трудно решение. След като реализираха крайно неизгодна за тях сделка за покупката на българската медия през 2008 година за колосалната сума от 620 милиона евро, вече пет години очакват възвращаемост на инвестицията си, но това така и не се случва..."

http://www.blitz.bg/index.php?news=160314#comments
rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 19 Окт 2012, 15:04

adolf написа:"Решават съдбата на Нова тв през март
19 октомври 2012, 12:39
Собствениците на Нова телевизия - шведската компания Ем Ти Джи Броудкастинг АБ, са изправени пред важно и трудно решение. След като реализираха крайно неизгодна за тях сделка за покупката на българската медия през 2008 година за колосалната сума от 620 милиона евро, вече пет години очакват възвращаемост на инвестицията си, но това така и не се случва..."

http://www.blitz.bg/index.php?news=160314#comments

Хубаво че цитира източника! Ако не си запознат да те запозная, Гала преди седмица в предаването си "навря в кучи гъз" една дърта писарка от жълт вестник, то пък тоя вестник е в една групировка с "агенция Блитц" В началото на седмицата излезе заглавие "Гала се самоуби", този път от правния отдел на Нова ТВ се зае с тези жълтени, и в ефир искаха контрол върху тези художествени негативни измислици, да има орган който да ги глобява за всяка лъжа и блитц захапа телевизията! Не знам как още им се хващате на тези жълти лъхащи на амоняк агенции и вестници!

До няколко месеца Нова тв също ще пусне HD канал в-к 24часа
Последна промяна 1 на rainov, променена общо 19 пъти

Назад към