TV7 с нов собственик

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
tv_maniac
100+
100+

Re: TV7 с нов собственик

Мнениеот tv_maniac » 15 Юни 2013, 20:27

radiomanbg написа:Днес е Видовден! Време му е на Пеевски да му се каже - До тук и право в затвора! Тази рафинирана мутра със свински облик е причината много хора в България да си изгубят работата или да пострадат от неговия мафиотски бизнес. Именно те протестират и са против всичко това. Преди време той ги подлъга, като ги употреби, за да свалят правителството, за да се настани той сега. Само защото позволихме да бъдем прецакани! Докога!

Веднъж да започнеш добре и... стигна до удебелената ГЕРБерска легенда, с което отново ми падна в очите. Значи през февруари Пеевски е насъскал народа, а сега е бунт на онеправданите? Ами ако е обратното - сега са насъскани от Бойко Б., а през февруари е бил обикновен бунт? Или и двете са постановки? Някой тук да работи в Парламента, че да има повече информация за това какво правят партийците ни или само си чешем езиците на база предпочитания и партийни пристрастия?
Аватар
PatrioT
500+
500+

Мнениеот PatrioT » 15 Юни 2013, 20:44

tv_maniac в яростна защита на Пеевски ! Защо ли ми се струваш най-обикновен трол на Бареков и тв7 ... нищо дано поне си знаеш кукловода иначе не смятам да ти отговарям на глупостите дано и другите съфорумци направят същото , защото няма смисъл да се хабят думи за отговор на глупости ....сигурно и в тази фехйсбук група над 6000 души ГЕРБ са ги "организирали"
https://www.facebook.com/Ne.Iskam.Delia ... ts&fref=ts
:Hmmm

Изображение

П.П. Колата на тв7 от квартал 7 , блок7, етаж7, апартамент 7 , стая7 :D :D :D
Изображение
Съвет за Електронни Малоумници
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 17 Юни 2013, 19:45

Ugly_Boy написа:Когато Бареков стане шеф на bTV, специално ще цитирам мнението ти (ако не си побързал/а да го изтриеш), в което твърдиш, че сделката между Цветан Василев и bTV Media Group е медийна спекулация

Явно това с цитирането няма да с случи ;)
Нещо повече, CNN е при Time Warner и за Бареков настъпват трудни времена. На всичко отгоре, спират "България без цензура", голяма излагация. А за да е пълен та.акът, по News7 тръгва... криминален сериал!
newto
1000+
1000+

Мнениеот newto » 17 Юни 2013, 20:07

Дали? Какво пречи ТВ7 и БТВ да си останат свързани?
Не се ли продават 50% от БТВ на Time Worner ? Какво пречи останалата част от БТВ да е на същия собственик, който е на ТВ7?
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 17 Юни 2013, 23:19

При всички нелогични твои изказвания до момента не съм те наричал служител на дадена телевизия, нито съм дискредитирал мнението ти с обвинения, че работиш за / защитаваш този или онзи. Аз не опровергавам думите на хората със спекулации как си изкарват хляба, защото това издава само безсилието в спора на онзи, който ги употребява. За мен човек не е прав само тогава, когато не може да докаже думите си по никакъв разумен начин, а похвати като твоя са детински и неуместни и за съжаление са на почит само в нашия Парламент. Досега те смятах само за заблуден ТВ зрител, но сега вече загуби и уважението ми като съфорумец и човек. Все повече звучиш като някой, който има сериозни проблеми. Затова имам въпрос към останалите колеги - мога ли по някакъв начин да блокирам за себе си съобщенията на ПатриоТ в темите, защото не смятам повече да си хабя времето в четене на същите, докато авторът им не излезе от предучилищната възраст като начин на разсъждение и спорене? >:(
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 18 Юни 2013, 08:46

@newto, Time Warner не купува 50% от bTV, а 100% от CME!
а TV7 и bTV никога не са били свързани, че да останат такива.

Бареков пък съвсем се загуби нещо, няма дори "Гореща точка". Да не вземат да го освободят... ще ми липсва. Няма да има от какво да се възмущавам.
newto
1000+
1000+

Мнениеот newto » 18 Юни 2013, 13:04

Дали? http://business.actualno.com/Time-Warne ... 28311.html
Не ти ли се струва странно, че TV7 има договор със СНН, а не БТВ?
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 18 Юни 2013, 15:29

ТВ средите доста се посмяха на мегаломанските съобщения и се стигна до това.
1. Доколкото знам, CNN няма никакъв договор с TV7, а споразумение за консултации. То е свързано с обучение на екипа на News7. Като бонус - стари документални филми на Time Warner.
2. Не знаем дали консултациите вече не са приключили.
3. Смешна става сега позицията на TV7, именно в контекста на това, че bTV е вече част от Time Warner (а не просто да има някакво споразумение с тях).
Дали споменах, че по News7 тръгва криминалният сериал "Отдел за борба с порока"? Нерде CNN, нерде кримки.
fionna
Нов
Нов

Мнениеот fionna » 18 Юни 2013, 15:30

Моето мнение е, че тази телевизия е най-продажната в БГ.
Изобщо не става :Hmmm
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 18 Юни 2013, 23:36

България се бунтува справедливо, но България без цензура звучеше изключителон цинично. Сега като не успяха с тезата за ГЕРБерския заговор, стана миризливо от устата на Бареков с неморалнио циничен призив да се разправим с президента. След като държавния глава е трън в очите на забравилите се олигарси и защото същите са се оср..ли че чак вони в цяла България, сега се опитват да изместят фокуса по формулата - ААА аз съм бил мутра(Делян Пеевски) с криминален бизнес и мутренски олигарх, а ти к'ъв си бе президенте, не те е срам?!
Бареков се самозабрави, ама хак да му е от хорската омраза, заслужи си го напълно!
Долу Бареков - срам за журналистиката и особенно за СНН, които гарантираха за неговата обективност и безпристраност при правенето на новини! Аз ако съм бих го осъдил за злоупотреба и уронване имиджа на СНН!
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 21 Юни 2013, 11:22

Роси написа:UGLY_BOY,
1. Аз никога не се трия - за разлика от?
2. Аз не съм употребил думата "медийна спекулация", нещо ме бъркаш - с кого?
На фондова борса спекулирал ли си някога и изобщо имаш ли представа... ОК, няма значение.

А бе в тоя форум има ли някой над 4-ти клас?
(т.е. казвам това, което пиша - а не това, което някой си мисли, че съм си бил помислил ::) )

И аз никога не се трия. И да, в 4 клас съм пък! Нещо против?

Atlantique написа:Понеже целта на всяка мафия в крайна сметка е ограбване и натрупване на богатство, от липсата на паричен поток най-много ги боли...

Парите им не идват нито от мен, нито от теб, така че вероятността бойкотът ти да има ефект е нулева.
Аватар
RADIOTO
500+
500+

Мнениеот RADIOTO » 11 Сеп 2013, 14:13

Бареков се впуска в партийно строителство, готвел се за евроизборите

Бареков влиза в политиката с "България без цензура" (допълнена в 14:36) - 20 авг
Николай Бареков обяви отново днес (на пресконференция, предавана от ТВ7 на живо), че напуска поста изпълнителен директор в телевизиите ТВ7, "Супер 7" и "Нюз 7" и се впуска в партийно строителство с фокус изборите за Европейски парламент (те са през май 2014 г. - бел. ред.).

Тийзър за бъдеща политическа формация

Формата на новата политическа формация ще е движение, а лицата й щели да бъдат кметове и общински съветници, чиито имена засега Бареков не назова. Той съобщи, че активистите ще станат известни най-рано след 10 ноември и изрази надежда, че последните два месеца на годината ще са силни в строителството на новата политическа формация. Тя нямало да се казва "България без цензура", както в момента се представя (това е името на предаване-кампания по ТВ7, което ще продължи да обикаля в страната и да се излъчва три пъти седмично).

Приоритет ще е подготовката за изборите за европейски парламент, защото те "идват по календар". Бареков посочи ГЕРБ, БСП и ДПС за виновници за сегашната криза и препоръча "да седнат и да се разберат за план за действие за предсрочни избори".

Аз имам важно качество - мога да слушам хората. Следващите три месеца ще работя за това да слушаме гражданите, обясни Бареков. Той заяви още, че "във властта ще влезем, когато създадем движение, спечелим избори. Няма да правим патерици, ние ще бъдем за изваждането от властта на ДПС, ГЕРБ и БСП. Те натрупаха достатъчно провали. Следващото управление не трябва да бъде патерица, както се заражда в момента. Ние говорим с много хора. Нямам нужда от спуснати бизнесмени, които да стават дясна или лява ръка. За мен едно управление трябва да е експертно освен прозрачно".

Доскорошният изпълнителен директор на ТВ7 препоръча на социолозите, "като мерят рейтингите, да бъдат внимателни", защото попаднал в една класация като трети по рейтинг, след което по думите му
Станишев и Борисов се скъсали да го атакуват.

Остава в ефир

Няма да бъде назначаван друг на мястото на Бареков, след като той напуска поста изпълнителен директор в телевизиите ТВ7, "Супер 7" и "Нюз 7". Трите канала ще бъдат ръководени от Десислава Тошева, която и досега беше изпълнителен директор заедно с Бареков.

На пресконференцията Емил Кошлуков (продуцент и водещ в телевизията) обяви и други промени и предавания в схемата на ТВ7. Стана ясно, че от 16 септември сутрешният блок ще се води от Диана Радева заедно с Витомир Саръиванов.

"България без цензура" ще се продуцира от !no frame media (на Кошлуков и Виолета Сечкова - жената до близкия на Бойко Борисов приятел Александър Сталийски, като по времето на мандата на ГЕРБ компанията се разви и влезе с предавания в почти всички големи телевизии) и три пъти в седмицата на живо по ТВ7 ще дава възможност за изява на млади таланти, ще популяризира българската музика и култура, а гости ще са граждани и политици, беше съобщено на пресконференцията. Певицата Деси Добрева и Нешка Робева с трупата си ще участват в проекта. Към новите начинания на Бареков щяла да се присъедини и колежката му Диляна Гайтанджиева, която напускала ТВ7.
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 11 Сеп 2013, 18:19

И Къци Вапцаров е в групата "България без цензура" заедно с певицата и Робева.

Малко повече инфо по тематиката на форума, за новите предавания по TV7 и за предаванията на "no frame media".
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 11 Сеп 2013, 23:19

Новините от ТВ7 продължават да валят, след напускането на Бареков и Кошлуков - http://www.blitz.bg/news/article/221736
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 11 Сеп 2013, 23:43

radioman, същата информация вече я посочих и не видам нужда да я повтаряш.

Да не говорим, че Блиц е преписал информацията с два часа закъснение от дир.бг, а преди това я има в tv7.bg. Айде без глупости.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 12 Сеп 2013, 13:00

@Роси, айде моля те без да се впрягаш и да даваш акъл на всеки потребител тук какво да си позволява да пише. Прекаляваш с претенциите ти. Това е [url]свободен форум[/url]!!!, а не корпоративен сайт който ти управляваш, за да имаш претенции кой какво да си публикува. Като имаш изисквания отиди да преподаваш в училище и да строяваш децата, там поне ще те приемат и разберат, и без това сега има глад за даскали!!!
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 12 Сеп 2013, 20:52

ама ти просто спамиш бе човек
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 14 Сеп 2013, 16:01