Нова ТВ също се изложи

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Re: Нова ТВ също се изложи

Мнениеот radiomanbg » 16 Мар 2014, 13:50

Дано няма поредните изненади в ТВ ефира: http://pik.bg/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2% ... 58357.html
adolf
100+
100+

Мнениеот adolf » 28 Мар 2014, 10:42

Очаквам в близките месеци рейтингите между Нова и БТВ да бъдат почти идентични. Или с малки разлики. Така ще се затвърди модела на два основни играча на рекламния пазар. Които може би вече са се разбрали помежду си за разпределението на баницата.
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 09 Апр 2014, 22:08

Ще видя (а и ще се види от всички) дали очакванията ти ще се оправдаят. :)

Edit: Георги
Премахнат ненужен цитат на предходния пост
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 10 Апр 2014, 13:33

май ще зависи коя агенция ще гледа (Гарб или М.рисърч).
Нова се заловиха бурно за работа, НО:
- жалка картина 4:3;
- представяне на риалити предаванията под очакванията (жалки патетични водещи на "Dancing Stars" след иначе добрия старт и отличната продуцентска работа, пълен провал и скука на "Големите надежди", трагични напъни за безспирни хвалби в "Като две капки вода", странна аматьорщина в "Съдби на кръстопът", "Господари на ефира" стана публицистика...)
- липса на свестен вечерен сериал (3 сезон на "Д-р Хаус"!)

Понеже по всички телевизии тече боза, очаквам по-скоро прехвърляне на аудитория към нишови канали, особено чуждестранни и с оглед провала на цифровизацията.

Колкото до разликата БТВ - Нова, предполагам, че ще се запази към края на сезона. Да видим какво ще покажат "рейтингите" през юни например.
Аватар
hater
100+
100+

Мнениеот hater » 20 Апр 2014, 16:09

Баси наглоста.. да поканят Албенчето.. тия малко срам от родителите на Мануела нямат ли? Сега да поканят и Максим и всичко ще е на 6 ! ;D :o :o :o
Изображение

:Horray :Horray :Horray
manechi
100+
100+

Мнениеот manechi » 21 Апр 2014, 19:05

Ти не си наред бе приятел !
Аватар
hater
100+
100+

Мнениеот hater » 21 Апр 2014, 20:09

И аз така си мисля. :) Кво лошо има да поканиш убиец в танцувално шоу... ;D

Трябваше и съдията дал условна присъда да поканят... letz dance!
Изображение

Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 22 Апр 2014, 08:01

хейтър, Албенчето да е убила най-много някой паяк в живота си. Предимно е обичала и предимно не е хейтила никого. Тук сме големи хора, а нейната фамилия е Денкова (не друга). Синът ѝ е на 3 годинки, и той ли е убиец? И сестра ѝ? И цялата рода до девето коляно? Айде холан...
manechi
100+
100+

Мнениеот manechi » 22 Апр 2014, 12:09

Няма да го построим лесно, нямааа ! ( от филма Баш майстора )
jikata_m
Нов
Нов

Мнениеот jikata_m » 22 Апр 2014, 13:42

Уикипедия написа:По време на катастрофата Максим Стависки е лице на кампания на бТВ за безопасно каране по пътищата с наслов „Ако си пил, слез — искам да стигна жив“.
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 22 Апр 2014, 16:25

Жиката, къде аджеба в този уикицитат виждаш:
а) името Албена Денкова;
б) името Нова телевизия;
в) думите "танцово шоу".
;D
то бива уродщина, ама това на нищо не прилича вече.
jikata_m
Нов
Нов

Мнениеот jikata_m » 22 Апр 2014, 23:00

Мило Юначе с всичките си 15 профила,

Умишлено цитирах името на Максим, за да провокирам някаква мисъл в болните мозъци на пишещите тук, включително твоя. В горния цитат не съм изразил никакво мнение, по-скоро се опитах да посоча и съответно кажа съвсем друго нещо, но моля те, прочети някоя друга книга и пак ще говорим като си събереш мислите, в случай че имаш такива! Въпреки че вродената ми уродщината не позволява да се оправдавам като девственица, посочих името на Максим и друга медия, за да се опитам да ви събудя заспалите тикви.

И преди съм имал проблеми с тебе в този форум с един друг твой никнейм. Затова и гледам да не пиша тук - все пак е редно да се спори и дискутира с цивилизовани, бели хора, които могат да формират и изразяват свое собствено мнение, без да хапят клавиатурата провокирани от злоба с неустановен източник. Че аз с пациентите на някоя пакистанска лудница мога да се разбера по-добре!
Да ти се връща, ур*д!
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 22 Апр 2014, 23:31

Влизам аз и какво да видя? Заформя се скандал! Жиката, темата е за издънките на Нова и доколкото видях хората обсъждат именно такава. Тук не е важно какво е станало преди време и дали бТВ са имали нещо общо с Максим С. на даден етап от съществуването си. Примерът ти за онази кампания е осъдителен, но по никакъв начин не оневинява Нова за настоящето. Разберете ти и някои други сънародници, че ако съседът ти открадне нещо, ти не си оневинен за своята кражба. Чуждата вина не премахва твоята собствена. Така е и тук. бТВ ли са накарали Нова да поканят Албена в свое предаване? Не, тяхната вина е само за избора на неподходящ човек за онази кампания преди години, а Нова сами решават кого къде да поканят. Тогава защо отклоняваш темата и после се чувстваш засегнат, че хората не са приели намесата ти с възторг? Знам, че за теб всеки, който каже нещо срещу Нова е трол. Е, на теб пък ти е време да слезеш от амбразурата, "другарю Матросов"! :D
jikata_m
Нов
Нов

Мнениеот jikata_m » 22 Апр 2014, 23:36

Нова? Нова? Я пак?
Моля те, светни ме какво е "станало", че не мога да разбера? Хонорар се плаща на Албена /и на няколко съфорумника/, а не на Максим! Съвсем друго нещо се опитвах да провокирам у пишещите тук, но вземете да прочетете някоя книжка - може би ще провокира някаква мисъл, защото явно със заучените ви фрази не се получава. Доколкото знам не Албена е държала волана на пияния украинец, когато е ликвидирал човек и вкарал друг в кома. Не смятам да продължавам - в Уикипедия ще намериш достатъчно информация. Изглежда, че с Юначето не се много запознати и не ви е до мислене... вие сте по заучените фразички, а там има доста написано, а и не само там...
Също така говорим за съвсем друго нещо - никой не защитава дадена медия! Точно ти най-малко с хонорара си от ьТВ ще говориш за тролове и кой какво защитава! До този момент нищо положително не съм написал нито за Дудук7, нито за БосфорТВ, нито за Боко ТВ. Пак казвам, съберете си мислите, които ги нямате, защото е адски дразнещо! Ако ставаше въпрос за ьТВ, едва ли щеше да "скачаш"! Нищо че тук не си разбрал дори за какво говорим!
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 23 Апр 2014, 00:09

jikata_m написа:опитах да посоча и съответно кажа съвсем друго нещо... друго нещо се опитвах да провокирам у пишещите

Ами кажи го де, стига се напъва. :D :D
Дотук само си пояснил какво имал предвид хейтър, като каза "да поканиш убиец в танцувално шоу". Мерси за пояснението - и контекстуалното потвърждение, - но се досетих. Без някакво допълнително обяснение от теб, ще продължавам да те отъждествявам с изцепката на hater.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 24 Апр 2014, 10:06

jikata_m написа:Нова? Нова? Я пак?
До този момент нищо положително не съм написал нито за Дудук7, нито за БосфорТВ, нито за Боко ТВ. Пак казвам, съберете си мислите, които ги нямате, защото е адски дразнещо! Ако ставаше въпрос за ьТВ, едва ли щеше да "скачаш"! Нищо че тук не си разбрал дори за какво говорим!

1. Какво означава Боко ТВ ?
2. Как да се съберат мисли, които ги няма ?
3. Тук говори ли се изобщо за нещо ?
:Drunk
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 24 Апр 2014, 20:42

1. Намек, че Бойко Борисов командва в Нова телевизия (още от февруари миналата година).
2. Засега не се е намерил желаещ да отговори на този въпрос. Причината за това е същата, поради която никой не се е наел да търси логика в поведението на който и да е глупак.
3. Да, някои хора обсъждат дразнещи решения на телевизии, други "дават тон за песен" на останалите и после тихо и кротко си хейтват като Хейтъра ни, а Жиката... воюва с останалия свят, защото повечето в този разговор явно не мислят като него. В общи линии целта му е постигната - след намесата му хората се отвратиха от текущата дискусия и няма да петнят доброто име на Нова телевизия до следващата им грешка. Разбрахме поне един от онези платени, за които непрестанно говори Жиката - той самия.

Колкото и да го боли, грешките на всички са важни, а не само тези на една телевизия. Докато мнозина са се заели да търсят тези на бТВ или ТВ7, редно е някой като колегата (па макар и с никнейм Хейтър - той поне си признава, че е такъв за разлика от други тук, които очевидно също заслужават такъв ник, но не им стиска да си го поискат :) ) да търси гафовете на Нова. А тази тема е точното място за това. Диагнозата на тази дискусия е ясна! Час на смъртта: Tue Apr 22, 2014 10:42 am :(
jikata_m
Нов
Нов

Мнениеот jikata_m » 24 Апр 2014, 21:09

Аз затова и не пиша тук по принцип.
Не смятам да отговарям на хора, които не могат или не искат да мислят, както и хора на хонорар към определени медии. За да казваш на някого, че е "платен", пишлеме такова, първо кажи ти какъв си и колко вземаш от ьТВ. Не съм прочел нищо негативно от теб по адрес на тази медия, а само и единствено хвалебствия и яростна защита и съпротива при опит за дискусия, за каквато говориш. Също така е важно да се отбележи, че авторът на тази тема е не кой да е, а самият ти... странно защо ли. Не знам защо мозъчето ти реши, че симпатизирам на Тиквата и неговия продукт, но нищо. Да ти се връща и на тебе!
Може би искаш да ти кажа, че Албена е убийца/терорист/враг на цялото човечество или да напиша нещо положително за пелтека Юксел и Славчо - е, няма да го направя! Захапи пак клавиатурата и си излей гнева!
И още нещо - аз пък съм отвратен от теб и непрестанната ти мания да навираш в носовете ни една медия със силно затихващи функции и да и правиш реклама.
Та, както вече намекнах, ще гледам да не влизам тук, нали съм виновен, че провалих хейтърската ви дискусийка, нищо че се говореше с догадки. Наистина не знаех, че Албена и Максим всъщност са един и същи човек. Продължавайте да си "дискутирате" на спокойствие.

Бой по виновника с камъни! Смърт за урода, който провали пълноценната "дискусия"!
Да живее пасмината на Юнаците! :Drunk
Аватар
hater
100+
100+

Мнениеот hater » 24 Апр 2014, 22:15

jikata_m написа: За да казваш на някого, че е "платен", пишлеме такова, първо кажи ти какъв си и колко вземаш от ьТВ. Не съм прочел нищо негативно от теб по адрес на тази медия, а само и единствено хвалебствия и яростна защита и съпротива при опит за дискусия, за каквато говориш. Също така е важно да се отбележи, че авторът на тази тема е не кой да е, а самият ти... странно защо ли. Не знам защо мозъчето ти реши, че симпатизирам на Тиквата и неговия продукт, но нищо. Да ти се връща и на тебе!
Може би искаш да ти кажа, че Албена е убийца/терорист/враг на цялото човечество или да напиша нещо положително за пелтека Юксел и Славчо - е, няма да го направя! Захапи пак клавиатурата и си излей гнева!

Уважаеми колеги, хейтъри.
Напомням Ви, че темата е посветена на телевизията на герб... нека да не объркваме темите. Радвам се, че предизвиках такъв спор, макар че някой хора старателно се опитват да спрат истината, намесвайки яко втърсналите Славчо-гологлавчо и ония водещият на новините. Истината е, че и двамата отдавна е трябвало да слезнат от екран, но не виждам какво общо има това с темата на Нова?!?

И съжалявам, че ще Ви го кажа в прав текст, НО Максим и АЛБЕНЧЕТО са си чисти убийци, които отърваха затвора, заради парите си и скапаната ни правосъдна система... пожелавам на въпросният "жилката" да не изпитва никога онова, което изпитаха родителите на мъртво момче и момиче в доживотна будна кома. Сигурен съм, че тогава "колегата" ще си промени мнението мноооого, мнооого бързо.

Успешна вечер на всички.
Изображение

Аватар
hater
100+
100+

Мнениеот hater » 16 Май 2014, 23:01

http://vbox7.com/play:8e9f906ae0&start=55

Бързо, правете се, че нищо не е станало. Моля бързо някой да смени темата пак :Happy ;D
Изображение

Назад към