Нова ТВ също се изложи

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
nvr
100+
100+

Re: Нова ТВ също се изложи

Мнениеот nvr » 30 Май 2018, 14:58

Новините им вече са ужасни.Преди ги харесват много,но сега не.Само убийства,катастрофи започват първо с тях.
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 31 Май 2018, 19:39

nvr написа:Новините им вече са ужасни.Преди ги харесват много,но сега не.Само убийства,катастрофи започват първо с тях.

Под ръководството на Чипев много свалиха нивото. Надявам се, след като новият собственик започне с промените, нещата да се променят.
veli
Нов
Нов

Мнениеот veli » 01 Юни 2018, 10:01

shtori написа:Само хейт и лоши новини по таз телевизия... Постоянно за убийства, изнасилване, прибити.... ОК ..да казват, че това се гледа! Но най се дразня когато от никва новина изкарват, че е станало нещо страшно! Като за Видин преди години се говореше колко е опасно и как щял дунава да излезе от коритото... А нямаше нищо общо!

След като това се гледа и вдига рейтинга бих им задал един въпрос. Ако децата им харесват джънк фууд и сладки неща, тъпкани със захар, само с такава храна ли ще ги хранят?
Аватар
ilkobg
Нов
Нов

Мнениеот ilkobg » 01 Юни 2018, 12:29

Мисля, че проблемът е много по-дълбок и не е само в Нова или само в БГ.

Според мен това се прави целенасочено и има психологически ефект като целта е стадото овце което все още гледат ТВ
да се държи в постоянен страх и контрол. Но ако тук има психолог може би ще го обясни по-добре.

Аз например спрях да гледам новини от вече почти 2 години, както и спрях самата ТВ и мога само да потвърдя, че ми се отразява много добре...

Назад към