tv7 вече е най-мразената телевизия в България

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
misho36
500+
500+

Re: tv7 вече е най-мразената телевизия в България

Мнениеот misho36 » 03 Юли 2013, 10:26

Спи спокойно Роси.Мустакатият банкер не е глупав и щом усети,че Барека завлича телевизията ще го разкара.
Аватар
hater
100+
100+

Мнениеот hater » 03 Юли 2013, 13:39

Лоша реклама - няма! Не знам как си мислите, че ще махнат Барерков? Заради неговите разкрития с бюлетините, цяла герберастка България го мрази и всичко само за него говорят... :D Сега ще пуска Спорт7. Защити ЦСКА и предупреди да не ги махат от А Група. Връща Къциииии... :Clap Ако бяха истински рейтингите съм сигурен, че отдавна са минали Нова ТВ... Тази година тръгва сериала Шменти-Капели... :D
Аз никога не бих махнал Баречката!!! ;D
Изображение

:Horray :Horray :Horray
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 03 Юли 2013, 14:48

Намалили са му екранното време, а то било, за да се изцвъка за трети пореден път: проучване на "Медиана" за TV7 (т.е. за Бареков) показало:
- че Орешарски е в топ 3 на най-харесваните политица;
- че 60% не искат нови избори;
- че БСП печели с 20%
Аватар
stankos
100+
100+

Мнениеот stankos » 04 Юли 2013, 09:22

Телевизията си защитава корпоративните интереси и ПРОПАГАНДИРА в тяхна полза и е далеч от обективността ! Съответно и поведението на Барека следва правата корпоративна линия .
Гледам,нищо ...пак гледам,пак нищо....викам си "Тука има нещо "!
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 04 Юли 2013, 09:31

Така е, но ясната и прозрачна (неприкрита) корпоративна линия на медията не е в интерес на самата корпорация. Би трябвало да завоалират този интерес, ако търсят влияние. Но - тяхна си работа. Ако имат пари, да си намерят свестни консултанти.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 04 Юли 2013, 11:43

"Завоалирането" е работа за професионалисти, а не за селски крадливи и алчни тарикати ! :D
Според вас днешното интервю с пловдивския "Мамин Ваньо" беше ли "завоалирано" ? :D
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 04 Юли 2013, 19:50

разбпахте ли как НОВА ТВ тихо издърпа килимчето за излъчването на мача на Левски в Казахстан.
От ТВ 7 се оправдаха, че не могат да осигурят пряко предаване от там ,защото тамошните ТВ екипи били прекалено ангажирани с отразяването на годишнината на президента им. Хахаха, кого ще правят малоумници?!
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 04 Юли 2013, 23:54

е разбрахме го преди повече от седмица, когато Нова го съобщи официално.На 11-ти юли ще излъчат и реванша оттам, от Казахстан (Иртиш - Левски), а Нова Спорт ще върти и двата мача до полуда, по 3-4 пъти.

@radioman, може би бъркаш двата казахски отбора, те са от различни градове там. TV7 са хванали Ботев (Пловдив), на 11-т срещу "Астана", също от Казахстан. Днес TV7 не са могли да излъчват не Левски, а Ботев.
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Юли 2013, 15:52

Въпреки че не харесвам Сащо Йовков, ми беше по-проятно да гледам мачовете на националния ни отбор по волейбол за мъже по БНТ1. Но, какво да се прави!
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 07 Юли 2013, 14:42

Къде се скри Бареков от народната "любов"? В миша дупка! Преди изборите разлайваше кучетата из цяла България, каго го уцелиха с лайната и яйцата се покри, продажния боклук! Защо протестиращите замерват ПТС-ите на ТВ7? Защо репортерите им не смеят да се приближат и поставят логото на микрофоните си? Защото всички разбраха, че медиите на Пеевски защитават руски корпоративни енергийни и геополитически интереси!
Аватар
hater
100+
100+

Мнениеот hater » 07 Юли 2013, 18:43

Толкова глупости не бях чел скоро... Покри се, защото протестиращите са герберската част от обществото. Нали ще го линчуват? Тва да разкриеш измама с 350 хил. бюлетини.. ако беха се пласирали, герб щеха да водят с 10-15 процента... ;)
А кво толкова сте го заяли тоя Пеевски? Пред Борисов и Цветанов тоя изглежда като Дева Мария. ;D
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 07 Юли 2013, 19:04

Толкова безполезни думи небях чел тук досега. Все едно да се каже, че всички протестиращи са умствено ограничени или малоумни , че не знаят за какво протестират, един вид отрепки. Айде ,бе!
Все едно слушам депутатско излияние!
А Пеевски трябва да бъде наврян в гъ..а на географията и тази деформирана форма на човешко същество е деформирала и в мисленето , като вместо да ме опази ще ме окраде още повече с доказаната си алност. Да напомня ли колко кадърни хора,професионалисти, си изгубиха работата от неговата политическа бизнесалчност?! Хора като него си личат отдалече що за стока са и какви са мислите и намеренията му. Затова е още по-смехотворно да се твърди, че няма нищо общо с медийните групировки в България!
Това с бюлетините и с подслушванията си беше точно активно мероприятие на Пеевски, но понеже е дебелокож нискоинтелигентен човек, се разбра че е съшито с бели конци. Обсъдих го с юрист от прокуратурата в София и той ясно ми каза, че има негови колеги, които са податливи на безпочвени внушения от колегата им от следствието Пеевски. Хванали са се на хорото за пари и ще го играят докрай, за да ги вземат, и най-накрая ще станат за смях!
Ами ако имаха намарение да излъжат гласоподавателите щяха ли да се оставят да ги разкрият и щяха ли бюлетините да са без отметки, както се разбра?! А за подслушването за пореден път обвинението се издъни, защото нямат документи да го докажат, това ли са сериозни доводи?!
manechi
100+
100+

Мнениеот manechi » 08 Юли 2013, 10:44

hater написа:Толкова глупости не бях чел скоро... Покри се, защото протестиращите са герберската част от обществото. Нали ще го линчуват? Тва да разкриеш измама с 350 хил. бюлетини.. ако беха се пласирали, герб щеха да водят с 10-15 процента... ;)
А кво толкова сте го заяли тоя Пеевски? Пред Борисов и Цветанов тоя изглежда като Дева Мария. ;D

Ти не си наред, бе човек ! Иди се прегледай, докато не е късно !!!
az
500+
500+

Мнениеот az » 08 Юли 2013, 14:00

hater написа:Лоша реклама - няма! Не знам как си мислите, че ще махнат Барерков? Заради неговите разкрития с бюлетините, цяла герберастка България го мрази и всичко само за него говорят... :D Сега ще пуска Спорт7. Защити ЦСКА и предупреди да не ги махат от А Група. Връща Къциииии... :Clap Ако бяха истински рейтингите съм сигурен, че отдавна са минали Нова ТВ... Тази година тръгва сериала Шменти-Капели... :D
Аз никога не бих махнал Баречката!!! ;D

Охо, вече и на този форум имаме платено човече. ИГНОР!!!
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 08 Юли 2013, 14:08

Забелязахте ли снощи Баречката как беше подри..ан от яд , че трябваше да обяви кандидата на ГЕРБ за Варна за победител в местните избори?! Един такъв ошмулен, омърлушен, затова че не успял по формата на "наблюдател" на изборите там да издуха по поръка герберите! Ей този майнишки дудук от помияреството си няма да се откаже, ама иначе няма да оправдае мръсните пари и поръчки които му дават?!
Когато сега управляват депесарите, защо вряка че ставали манипулации, а?!
Нещо взе да си противоречи?!
newto
1000+
1000+

Мнениеот newto » 08 Юли 2013, 14:46

На изборите за правителство през 2009-та Бареков как само се радваше, че ГЕРБ печелят. Дори се беше похвалил в ефир кой печели, минути преди закования срок за огласяне в ефир.
Аватар
misho36
500+
500+

Мнениеот misho36 » 09 Юли 2013, 01:43

Аз искам нещо друго да намеря.В БТВ една сутрин показваха отвътре къщата на Сидеров и на една стена камерата на БТВ засне една закачена бележка "На Волен Сидеров с уважение" и отдолу подпис Бойко Борисов.Предаването мисля,че беше или "Тази сутрин" или предаването на Лора Крумова.Дали още пази тази бележка,защото според мен са си близки и не са напълно скъсали. :D

Сори,че се включвам и аз в офтопика
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 09 Юли 2013, 10:36

hater написа:А кво толкова сте го заяли тоя Пеевски? Пред Борисов и Цветанов тоя изглежда като Дева Мария. ;D

Я помисли пак.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 09 Юли 2013, 12:34

Забелязвам как Барекчето, като комплексар, се старае да прилича все повече и повече в лицето на мутра, като на стопанина си.
Така както наедрява ,то придобива все повече крушовидната мутренска физиономия на Делянчо Пеевски - на мама синчетоооо! :Baby
hristoslav2
100+
100+

Мнениеот hristoslav2 » 13 Юли 2013, 17:17

Бунтът бутна скандалния водещ от ефир, изявите му са спрени, за да не дразнят хората и да не гонят зрителите.

От няколко дни рубриката му "Гореща точка" отсъства от програмата на медията, последното й издание е било на 2-ри юли, според сайта на ТВ 7. Рекламата на следобедното предаване "Винаги в неделя", което трябваше да разгроми по рейтинг всички публицистични блокове в конкурентните телевизии, също е спряна, следобедно предаване с водещ Николай Бареков няма да се прави изобщо. Във фейсбук се появиха призиви да се бойкотира телевизията, съществуват и ред страници, които зоват да не се гледа медията изобщо.

Преди дни Бареков пък бе замерян с яйца и тоалетна хартия от протестиращи пред парламента.

Според неофициална информация ТВ 7 е на тезгяха, водят се преговори с купувач, бивш собственик на телевизия у нас. Самият Бареков пък обяви, че ще влиза в политиката.

http://bulgarski.pogled.info/news/47134 ... na-na-TV-7

Назад към