tv7 вече е най-мразената телевизия в България

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
hrdm80
100+
100+

Re: tv7 вече е най-мразената телевизия в България

Мнениеот hrdm80 » 29 Юни 2013, 13:35

Аз предлагам администраторите да спрат тази тема която от ден на ден все с нови простотии се пълни.Била най мразената пълни глупости на група подставени хора с цел само да приказват врели некипели,програмата на тв7 е в пъти по добра от тази на босфор тв(бтв),и което е най важното те ще си качат и четирите канала на мултиплекс а малоумниците на бтв за канал екшън се цигянеят да го пускат и сега ще искат да минат с номера да пуснат върховната си простотия и ологофрения лейди и някакъв си канал голд дето не се знае знае ли се какво ще има там,най вероятно поредната порция простотия.В момента каналите на Нова и Тв7 са много по гледани а и Бнт набира пак сили особено като тръгнат и новите два канала филм и детски свят.Така че босфора си е най мразената телевизия с почти 20 часовата си тюрко програма и гербонасоченост.И сега с сигурност пак ще има коментари на коментара ми ама истината е една и е точно тази,и ще ви боли от това ама ке ви мине както казват в някой краища на татковината ни. :Baby
Аватар
PatrioT
500+
500+

Мнениеот PatrioT » 29 Юни 2013, 14:29

Йок ефенди ! ьтв си има грозните кусури и субективни отразявания , но толкова мразена телевизия като тв7 НЯМА ! Телевизия олицетворение за целия субективизъм , олигархия, манипулации, и други действия... всъщност можеш ли да ми кажеш кой точно е собтвеник на тв7 неговото/техните имена ? щото на ьтв и нова можем да разберем , ама офшорка с представители за параван на Цветан Василев, Делян Пеевски и ВТБ нещата не стават не сме толкоз тъпи ! Дано рекламодателите са усетили обществената омраза към тв7, щото е им се наложи !!!!!!
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 29 Юни 2013, 15:16

hater написа:Абе глупости... ниска гледаемост... договор и т.н. Истината е, че Слави вижда в каква герберска подлога се превръща бтв и това ще бъде един прекрасен начин да им натрие носовете... много ще се радвам, ако Слави наистина отиде в ТВ7... да ги видим герберите какво ще пускат от 22:30 :-X

Дали пък Буда не е казал на бтв да свалят Слави от екран? :o Леко дежа-вю ;)

И това, че Слави не е с ГЕРБ, го превръща в най-честния бизнесмен, който няма никакви връзки с Васил Божков и Илия Павлов, нали?
Аватар
misho36
500+
500+

Мнениеот misho36 » 29 Юни 2013, 15:37

@hrdm80,
Хахах...много се смях на твоите опити да ни докажеш,че ТВ7 струва нещо.Кажи ми едно предаване по тази ТВ,което да си струва гледането?Ей сега бях я пуснал и кого да видя - Миглена Ангелова(Чакръкчиева или каквато е там сега).Предаването е "Терминал 7",което продължава цял ден,а темата на днешното и предаване беше "Принципите".Събрала от кол и въже някакви си псевдо-психоложки и други подобни фолк певачки и тези тръгнали да ми говорят за принципи в една медия,която си ги нарушава ежедневно.Айде моля ти се без тая телевизия.Преди беше доста по-интересна преди Бареков да я подхване.
hrdm80
100+
100+

Мнениеот hrdm80 » 29 Юни 2013, 18:26

Ми има си едно много важно правило като не ви харесват каналите на тв7 си има едно удобно устройство което са измислили инженерите наречено дистанционно и си гледате канали дето са ви удобни и да се спре да ни занимавате да четем и коментираме глупости и безсмислени литературни писания.Примерно като мн ви харесва гледайте си турските сапуни и някой може да решат да си купят и по един ибрик че да се подмиват преди поредната серия от поредния сериал по босфора. :D
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 30 Юни 2013, 00:17

@hrdm80
Чета те и си мисля, че трябва да преименуваме темата на "ТВ7 също хвана грипа, който отдавна мъчи бТВ и Нова ТВ" или съкратено "ТВ7 също напълни гащите". Предложението е за админите/модераторите тук. Така и така вече има по една хейтърска тема за двете телевизии - да направим и тази официално такава, но за ТВ7, защото явно достатъчно народ ги мрази и е добре да уважим тези хора. Колкото до дистанционното, hrdm80 - същото е и с форума! Щом не ти харесва темата, защо не отидеш в някоя друга? Например темата за антибългарското зло на име бТВ чака нови вопли и стенания. Можеш да се оплачеш от тази и подобни на нея теми, но чак след като няколко години упорито ги подминаваш, а те се трупат и множат. Аз самият изтърпях какви ли не умни изказвания из Мрежата преди да започна ревностно да отстоявам мнението си в определени теми. Начинът е такъв - само персоналът има право да взема решения какво да се прави с темите тук. Ако на тях им пречи тази и някоя от другите две (или и двете) с уникални заглавия, ще ги затворят вкупом. Щом са ги оставили, явно не ги смятат за общонароден проблем.
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 30 Юни 2013, 14:10

hrdm80 написа:Ми има си едно много важно правило като не ви харесват каналите на тв7 си има едно удобно устройство което са измислили инженерите наречено дистанционно и си гледате канали дето са ви удобни и да се спре да ни занимавате да четем и коментираме глупости и безсмислени литературни писания.Примерно като мн ви харесва гледайте си турските сапуни и някой може да решат да си купят и по един ибрик че да се подмиват преди поредната серия от поредния сериал по босфора. :D

Дистанционното на телевизора служи за едно-единствено нещо - не да прехвърля каналите, а да изключва самия телевизор. Не знам защо целенасочено се прави диференциация между телевизиите, след като е ясно, че нивото на всички тях е много ниско. Котират се или водещи с елементарен изказ и нулев речников фонд, или умни хора, които обаче до един са били ДС агенти и които направляват/отклоняват общественото мнение в посока, дирижирана от кукловодите им. Това, че Бойко Василев, Кеворк Кеворкян и Коритаров са много по-умни от Сано, Мария Силвестър и кифлите-водещи на разни "Къртици", които цял ден се трудят неуморно и чудят се какво да облекат, не означава, че първите трима изброени са по-малко вредни за мисловното здраве.

А фактът, че имате интерес да защитавате определени медии, може да говори само за това, че сте склонни да се продавате евтино. Именно затова държавата ни е на такова дередже.
manechi
100+
100+

Мнениеот manechi » 30 Юни 2013, 15:07

@ UGLY_BOY,

И кой пък е Слави ?Чалгаджия и тоталитарист от класа !Някой да е посмял да изрази мнение различно от неговото в екипа му ?Не че не смеят-просто са на един акъл-ХА ХА !!!Ама Господ си знае работата-забавя, но не забравя !Леко го подсеща-с крачето, с очето, ама нашия ербап...Ще видим докога ?! Алчен и злобен в червата!
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 30 Юни 2013, 18:04

Сега сме във време на хамелеонски промени и всичко може да се очаква, когато в повечето случаи парите решават кой в коя телевизия да е!
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 30 Юни 2013, 20:25

UGLY_BOY написа:А фактът, че имате интерес да защитавате определени медии, може да говори само за това, че сте склонни да се продавате евтино. Именно затова държавата ни е на такова дередже.

Ама тук и платени писачи ли имало? Ей, значи е много вероятно вече да съм спорил с някого на заплата? А как ще се проверяваме за това? Превантивно екипът да разреши по една тема, в която да псуваме всяка телевизия? И публикуване на псувните във Фейсбук, за да е сигурно, че не работим или вече не работим там след цялата помия, която ще излеем в социалната мрежа по техен адрес? Въпросът ми е напълно сериозен, защото е безсмислено постоянно да чуваме как всеки с различно от нашето мнение работи някъде. Дайте да се уточним веднъж завинаги кой къде работи и да продължаваме напред! :)

manechi, ти не си ли регистриран в един друг форум със същия ник? :D
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 30 Юни 2013, 21:39

@ tv_maniac,
Колега, не знам по каква логика решихте, че написаното от мен се отнася за Вас, но щом сте решил вече, какво да направя?
Аватар
misho36
500+
500+

Мнениеот misho36 » 30 Юни 2013, 22:05

Я виж ти кой се припозна за платен клакьор на БТВ - мафиотската медия.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 30 Юни 2013, 22:38

По темата:
Само заради Никито, ТV7 не трябва да бъде мразена ! Там има и хубави мадами ! :)
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 01 Юли 2013, 00:09

Колега, звучите като човек с високо IQ, а не можете да разберете смисъла на изказването ми? :o По-скоро усещам, че търсите провокация. Моите точни думи са:

tv_maniac написа:Ама тук и платени писачи ли имало? Ей, значи е много вероятно вече да съм спорил с някого на заплата.

Къде точно видяхте припознаване, ако не е тайна? Май синдромът "Чукча не читател, чукча - писател" напоследък набира популярност из българските интернет сайтове. :D
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Юли 2013, 00:59

Е, разбира се, аз се славя с това, че не съм прочел и ред през живота си. :D IQ-то не съм го мерил още, за да не се засрамя от себе си. ;) Колкото до платените - не знам какви са, не ме и интересува. Просто ми е смешно.
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 01 Юли 2013, 08:10

ТV7 не трябва да бъде мразена ! Там има и хубави мадами

То е ясно, че никой не мрази хората, а марката.
Снощи някой е очаквал обявения за 20 ч. неделен филм ("Ритъмът на улицата"), а вместо това е получил репортаж от някаква циганска махала. При това не само по TV7, но едновременно и по News7.

Посмъртно не мога да разбера смисъла от това, да имаш два канала и да излъчваш едно и също по тях.
Тъпотия някаква и разхищение на ресурс. Освен това, купувачът е получил вместо предложеното пилешко - свинско. Егати излагацията.

Само не ми казвайте, че не е било планирано и е било извънредно. Нищо подобно - екипи, ПТС-и и пр. Тия хора си нямат хабер от смисъла на обявената програма - това е етикетът на стоката.
Същата история бе и с "Къртицата", която като атомна бомба изтреби де що имаше предавания. Сега тя свърши - и кой зрител остана за новините, за Павлов и за късния филм? Никой. Хак им е.

Повечето им сериали пък са пълна трагедия. Втори, трети и четвърти повторения, неописуемо просто.

По темата за жените, има 2 души, които пречат на телевизията да се развие много по-добре при наличното нерекламно финансиране: единият е програмният директор (макар и хубава жена, явно си пази хляба), а другият е изпълнителният (който се държи като п.тьо).
manechi
100+
100+

Мнениеот manechi » 01 Юли 2013, 10:16

@ tv_maniac,
Разбира се,че съм регистриран, но това прави ли ме платен ?А някой да знае къде дават пари, та да заработя и аз някой лев ?!
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 01 Юли 2013, 18:33

Както би казал UGLY_BOY - някой отново се припозна! Спокойно, нямам предвид форума на някоя телевизия, а друг форум, който говори по-скоро за това какъв човек си и какви убеждения имаш. Също така обяснява напълно одата за Слави по-рано в настоящата тема. Живей си живота спокойно! :)
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 02 Юли 2013, 10:53

В интерес на истината Барека нещо се кротяса, но по най-ку....нски начин почна да се прави "наблюдател" на изборите във Варна. Това изземване на права, които се поемат от независими организации от зависима от мнението на Дилянчо медия му направи поредния нисък рейтинг. Да видим как ще оправдае парите на Корпоративният Цветан Василев?!
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 03 Юли 2013, 09:29

Това "кротване" на Барека в какво се изразява? Аз напр. сутринта към 8 и нещо погледнах на ТВ7 и не видях "Гореща точка".
По принцип е логично да се кротне, след като двата му топовни изстрела в публичното пространство се оказаха бутафорни. Първият изкара няколко седмици, от деня за размисъл на 11 май 2013 до оня ден, когато прокуратурата призна, че не може да обвини някого за нещо около бюлетините в Костинброд. Вторият, с офшорките на президента, не изкара и три дни. То бива излагация, ама чак такава... Подобна излагация помня само с гражданството на Сакскобургготски, но когато авторът й се издъни, подаде оставка (като главен редактор на Дарик радио).

Ако Барека не подаде оставка като изпълнителен директор, просто завлича цялата медия в пропастта на зрителския нихилизъм. При толкова кадърни кадри в нея, толкова ли няма кой да му посочи, че се е разделил с журналистиката безвъзвратно и че не бива да ги завлича и тях в една всеобща антипатия. Може да стане така, че финансирането да секне, собственикът да се смени - и какво ще правят тогава, никой няма да иска да ги наеме.
В края на краищата, изпълнителни директори наспорил Господ. Най-добре е медията да се разграничи от Барека, да го освободят - той и без това е станал политик - и да си гледат кефа.

Назад към