БНТ също се изложи

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Re: БНТ също се изложи

Мнениеот Джорджи™ » 19 Апр 2019, 21:59

JukeBoxHero написа:Глупости на килограм! ;) Най-големите грабежи не са по времето на "демонокрадцията", а през 45 годишният период от управлението на организацията, наречена бкп. То е близо до ума, че щом властта ти е дадена на поднос, никой не ти държи сметка какво правиш, и те пази армията на ссср, ще управляваш и крадеш без никакви скрупули. Няма частна собственост, всичко е в ръцете на другарите, и те се разпореждат. Естествено, след голямата катастрофа те губят политическата власт, но си запазват икономическата - всички печеливши предприятия остават за тях, а губещите ги закрива "лошият" Иван Костов. Къде ще иде, че няма да ги закрие. Той обаче наистина е виновен за емигрантския поток към чужбина, защото по негово време паднаха шенгенските визи. Този "мръсен циганин" Иван Костов, как можа да ни го причини. Пак по негово време мутрите бяха натикани в ъгъла, инфлацията беше укротена, и държавата се вдигна на крака. Ето това е развитие ... А не като развитието при зрелия социализъм - три фалита и куп заеми от западните държави, от "прогнилия капитализъм" .

Проблемът на прогнилия капитализъм е, че сега е хаос, а по времето на социализма всичко беше подредено, уредено и сигурно.
игнорирани тролове: Stani, ЖОРО, BigBrother
qwerty1
500+
500+

Мнениеот qwerty1 » 19 Апр 2019, 22:45

Джорджи™ написа:
qwerty1 написа:Сега например всеки си прави каквото си иска, а преди не беше така, а и държавата много краде.

Хората не правят какво си искат. Държавата ликвидира стотици, да не са няколко хиляди предприятия през 90те. Това е кражба от хората.

Приватизираните предприятия са повече от ликвидираните ;)
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 19 Апр 2019, 23:16

Аре спрете се вече, усрахте целият форум!
Аватар
JukeBoxHero
100+
100+

Мнениеот JukeBoxHero » 19 Апр 2019, 23:49

Ами то съседните теми за бтв и нова така се казваха - бтв здраво се осра, и прочие. Писанията ни са точно по темата, затова мен като ме е хванало рядкото щастие, гледам да си изпразня червата, и този форум е правилното място. По принцип бг форумите са си едни клоаки - здраво се дриска. Естествено, някои само пърдят, без нищо да излиза. В бнт-то на културата много обичат да хапват. Ояждат се нон стоп, и затова не остават пари за един хубав канал за предавания от архива. А колко много ценни неща се пазят по лентите.
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 20 Апр 2019, 01:03

Трябва да се помага на България да се развива в ЕС. Това може да стане единствено с правилни действия от съответните Министерства и публичните институции, които са директно отговорни за развитието на страната и подобряването на конкурентоспособността на всички в страната.
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 20 Апр 2019, 10:19

КОМЕНТИРАЙТЕ ТЕЛЕВИЗИИТЕ БЕЗ ДА БИСТРИТЕ ПОЛИТИКАТА!
p.s. ТОЯ ФОРУМ СЕ ПРЕВЪРНА В ЕДИН КЕНЕФ, НЯКОЛКО ЧОВЕКА ТОТАЛНО ГО СЪСИПАХА, БЕЗХАБЕРИЕ И ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОРИТЕ, СПИРАМ ДА ВЛИЗАМ ТУК!
СЕРЕТЕ СИ КОЛКОТО ИСКАТЕ!
Аватар
nvr
1000+
1000+

Мнениеот nvr » 20 Апр 2019, 12:46

Прав си.Стига с тая политика,Русия,Украйна,САЩ и така нататък.Омразата е лошо нещо
qwerty1
500+
500+

Мнениеот qwerty1 » 20 Апр 2019, 17:22

Джорджи™ написа:Трябва да се помага на България да се развива в ЕС. Това може да стане единствено с правилни действия от съответните Министерства и публичните институции, които са директно отговорни за развитието на страната и подобряването на конкурентоспособността на всички в страната.

Тук съм съгласен с теб :Good . Само че това едва ли ще стане или поне не скоро .
kikiface
500+
500+

Мнениеот kikiface » 25 Апр 2019, 00:52

Айде и аз да се включа. Коко Каменаров вече в историята, Кошлуков (оня с пръста) временно управлява за 3 месеца БНТ :Happy :Clap
София, жк Овча Купел 2, бл. 9. Тук е високо и чист въздух.
qwerty1
500+
500+

Мнениеот qwerty1 » 25 Апр 2019, 15:19

Дано след 3 месеца сложат някой друг.
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 27 Апр 2019, 12:06

Ядосва ме страшно това "Стани богат". Във вчерашното предаване (което ще повтарят в понеделник в 12:30) участваше едно 20-годишно момиче със загубено едно око и работещо в общината на Дупница като помага на други с подобни затруднения.
Та, тези и сложиха първи въпрос за изхвърляне на боклук, а тъпата, малоумна публика гласува със 70 процента или повече за грешен отговор Астрономия, относно каква Муза няма....

Мисля, че в България открито може да се говори, че се води нео-фашистка политика от 1989 г. до днес.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 27 Апр 2019, 13:06

Джорджи™ написа:Ядосва ме страшно това "Стани богат". Във вчерашното предаване (което ще повтарят в понеделник в 12:30) участваше едно 20-годишно момиче със загубено едно око и работещо в общината на Дупница като помага на други с подобни затруднения.
Та, тези и сложиха първи въпрос за изхвърляне на боклук, а тъпата, малоумна публика гласува със 70 процента или повече за грешен отговор Астрономия, относно каква Муза няма....

Мисля, че в България открито може да се говори, че се води нео-фашистка политика от 1989 г. до днес.

И аз се ядосвам, че участници са някои прости хора, които нищо не знаят. А дано се появи някой знаещ, че ми омръзна на черното да казват, че е бяло.
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

>>> Моята радио екипировка: <<<
Радиото у дома: Sony CMT-FX205 с антена жица.
Радиото в колата: Philips Radiosat 6010
Радиото на телефона: Huawei Y5 2019

YouTube
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 27 Апр 2019, 13:38

MCKristiyanPro написа:И аз се ядосвам, че участници са някои прости хора, които нищо не знаят. А дано се появи някой знаещ, че ми омръзна на черното да казват, че е бяло.

Има и фрапиращи случаи, да. Особено наскоро как една мома не знаеше, че Унгария и Германия нямат обща граница и никога не е пътувала натам. Ужас някакъв. Пък била мениджърка ли, не знам си там какво. Кой знае с кого е преспала, за да и удостоят честта да бъде такава.

Иначе като цяло въпросите са изключително сложни за мижавите пари, които дават, има много случаи дори първи въпрос няма как да го знаеш.

Да вземат да вдигнат парите, и да спонсорират със СМС участие на зрителите, както правят в Английския "Кой иска да стане милионер".
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 27 Апр 2019, 13:52

Спомням си, че една от Дупница каза, че Слънцето изгрява от запад. Дори и бебе знае, че изгрява от изток.
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
Аватар
nvr
1000+
1000+

Мнениеот nvr » 27 Апр 2019, 14:19

Джорджи™ написа:
MCKristiyanPro написа:И аз се ядосвам, че участници са някои прости хора, които нищо не знаят. А дано се появи някой знаещ, че ми омръзна на черното да казват, че е бяло.

Има и фрапиращи случаи, да. Особено наскоро как една мома не знаеше, че Унгария и Германия нямат обща граница и никога не е пътувала натам. Ужас някакъв. Пък била мениджърка ли, не знам си там какво. Кой знае с кого е преспала, за да и удостоят честта да бъде такава.

Иначе като цяло въпросите са изключително сложни за мижавите пари, които дават, има много случаи дори първи въпрос няма как да го знаеш.

Да вземат да вдигнат парите, и да спонсорират със СМС участие на зрителите, както правят в Английския "Кой иска да стане милионер".

Фашистка друг път.Ако беше така цигани и турци нямаше да управляват.
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 27 Апр 2019, 14:56

nvr написа:Фашистка друг път.Ако беше така цигани и турци нямаше да управляват.

Колко ти харесва все да си на контра :D (Нео)фашистите се занимават със славянското население, към което спада българския етнос.
Цинга манга фук пуни гащи с лук са си ограничени интелектуално и затова участват на страната на фашистите в случая.
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 02 Май 2019, 19:31

Една девойка в "Стани богат" се изложи на географски въпрос - къде се намират Финландия и Египет ::) :-[
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 02 Май 2019, 19:53

Джорджи™ написа:Една девойка в "Стани богат" се изложи на географски въпрос - къде се намират Финландия и Египет ::) :-[

Споко, не е само тя.
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
Bg543f
100+
100+

Мнениеот Bg543f » 06 Май 2019, 19:38

Тия комунисти съсипват всичко значи
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 14 Май 2019, 19:37

Днес "Стани богат" е добро, кефи ме. Един участник си тръгна нарочно без да си използва жокерите, а един друг се обади на приятел и му каза директно да пише уикилийкс и да види логото :D :Clap

Bg543f написа:Тия комунисти съсипват всичко значи

Дали обаче комунистите водят американската политика, която съсипва България от 1990 г. до сега?!

Назад към