"Аз съм българче" на турски в телевизионния ефир

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 22 Окт 2006, 14:54

има и тя е номер 1
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 22 Окт 2006, 15:10

как я позна
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 22 Окт 2006, 22:11

леле какъв провал за беронов
само големи реклами
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 22 Окт 2006, 22:15

червените бавно и сигурно се завръщат
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 22 Окт 2006, 22:20

да, общо 60:40 в тяхна полза
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 22 Окт 2006, 22:21

сигурно така ще стане и на парламентарните избори
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 22 Окт 2006, 22:25

не няма точно така да стане защото тогава ще участва бойко и силите ще се изравнят
Бъдещ емигрант

Мнениеот Бъдещ емигрант » 22 Окт 2006, 22:30

Срам и позор за целия български народ - той пак си избра да бъде управляван от комунистически агент и доносник. Но в края на краищата, всеки народ заслужава държавниците, които си избира, както е казал Хегел. Ясно е, че в България място за нормално мислещи хора няма! :mad: На тях очевидно им остава единствено да си стегнат багажа и де се изнесат колкото се може по-бързо оттук.
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 22 Окт 2006, 22:35

[quote=""Бъдещ емигрант""]Срам и позор за целия български народ - той пак си избра да бъде управляван от комунистически агент и доносник. Но в края на краищата, всеки народ заслужава държавниците, които си избира, както е казал Хегел. Ясно е, че в България място за нормално мислещи хора няма! :mad: На тях очевидно им остава единствено да си стегнат багажа и де се изнесат колкото се може по-бързо оттук.[/quote]
напълно със съгласен
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 22 Окт 2006, 23:36

не се притеснявайте, на парламентарните избори е обратното, защото сега не участва ндсв.
въпреки, че бсп се завърна, сдс има достатъчен превес
затова по-добре още отсега емигрирайте
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 23 Окт 2006, 02:04

дааааа и аз съм за демокрацията. Как само крадяхме преди 5 години. Как ни го слагат отпред, отзад, отгоре, отдолу и от къде ли не.

Пълни глупости. Хора къде е видяхте тази демокрация бе!
Да ползаме ток без да си го плащаме, Да ни обучават как се купува диплома с четири цифрена сума, Ако не ми харесваш да те пребия и да си ми по-симпатичен. Някой да ми казва как да живея, а в същото време да не може да каже това което мисли на правилен български език.
Я се стегнете бе "демократи". Пълни глупусти. Сини червени жълти зелени, пенсионери, нацисти всичките са върли КУМУНИСТИ
Аватар
Du4e
Нов
Нов

Мнениеот Du4e » 23 Окт 2006, 09:08

[quote=""Anonymous""]не се притеснявайте, на парламентарните избори е обратното, защото сега не участва ндсв.
въпреки, че бсп се завърна, сдс има достатъчен превес
затова по-добре още отсега емигрирайте[/quote]
лошото е че дори да се съберат десните, ндсв, герб и вмро няма да могат да се борят с бсп и доган
а за вчерашния вот :
НА ЛУДА ДЪРЖАВА ЛУД ПРЕЗИДЕНТ!!!!!!!!!!!! :lud: :lud: :lud: :lud: :lud: :lud: :lud:
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 23 Окт 2006, 10:43

Абе те никак не са луди, връткат си далаверите всички партии, а вие им гласувайте да ги улеснявате.
Signal+

Мнениеот Signal+ » 23 Окт 2006, 13:17

ПРОСТОТИЯТА е ГОЛЯМА в нашата мила държавица! Но все още не се знае- това селянче Първанов няма последната дума. Това с избора му е някакъв вид мазохизъм- лично аз не желая един доносник да бъде президент.
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 24 Окт 2006, 18:06

СЕМ: Няма нарушение в излъчването на ”Аз съм българче” на турски език
24 Октомври 2006, 15:23
Източник: БТА

Няма нарушения на Закона за радио и телевизия с излъчвания от телевизия "Скат" клип на стихотворението "Аз съм българче" на турски език, съобщиха от Съвета за електронни медии.
На днешното си заседание СЕМ, обаче, установи, че този клип има отрицателно внушение и тенденциозно послание към зрителите. Затова съветът ще сезира Комисията за етика в електронните медии. За БТА председателят на Комисията за етика в електронните медии Ася Кавръкова обясни, че телевизия "Скат" не е подписала Етичния кодекс на българските медии, което означава че комисията не може да разгледа казуса. Бихме могли да излезем с някакво принципно решение, добави Кавръкова. По думите й в комисията постъпват много жалби към телевизия "Скат", които се подават предимно от граждани.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 24 Окт 2006, 19:14

Ей не забравяйте, че и БСП бяха завряни в ъгъла няколко години и сега имат пълна власт.Същото става и в СДС.
Изображение
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 24 Окт 2006, 19:33

Ей, най-накрая и СЕМ да вземе едно правилно решение.
Да не забравяме и сайта http://www.ataka.tv
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 24 Окт 2006, 19:37

Да бе "националисте" да знаеш :wink:

Колкото и да ме е яд на БСП и Първанов и въпреки, че с ясно съзнание гласувах за Беронов за да бъде махнат Първанов ще отида да гласувам за него.
И ще го направя заради такива смешници като "госта" горе и Сидеров, защото той е много по-опасен от Първанов.
А на БСП ще и дойде времето.
Призовавам и всички задраво и демократично мислещи хора да направят същото.Комунистите са си комунисти, но Сидеров е по-опасен. :wink:
Изображение
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 24 Окт 2006, 20:34

ще ми са наложи на балотажа да гласувам за лудия сидеров само и само да не бъде първан турчаков

Не се прави така, гласува се "за", а не "против".
Интелигентно демократично.
Аватар
Du4e
Нов
Нов

Мнениеот Du4e » 25 Окт 2006, 13:16

[quote=""Anonymous""]
ще ми са наложи на балотажа да гласувам за лудия сидеров само и само да не бъде първан турчаков

Не се прави така, гласува се "за", а не "против".
Интелигентно демократично.[/quote]
човека ще гласува ЗА това първанов да не е президент! съвсем интелигентно и демократично

Назад към