"Аз съм българче" на турски в телевизионния ефир

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 25 Окт 2006, 13:40

такава демокрация няма.
така че поне не се пишете за "демократи"
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 25 Окт 2006, 20:24

[quote=""Anonymous""]дааааа и аз съм за демокрацията. Как само крадяхме преди 5 години. Как ни го слагат отпред, отзад, отгоре, отдолу и от къде ли не.

Пълни глупости. Хора къде е видяхте тази демокрация бе!
Да ползаме ток без да си го плащаме, Да ни обучават как се купува диплома с четири цифрена сума, Ако не ми харесваш да те пребия и да си ми по-симпатичен. Някой да ми казва как да живея, а в същото време да не може да каже това което мисли на правилен български език.
Я се стегнете бе "демократи". Пълни глупусти. Сини червени жълти зелени, пенсионери, нацисти всичките са върли КУМУНИСТИ[/quote]
Много правилно казано! Каквото и да дрънкат десните, повечето от тях са бивши възпитаници на Партията. Да се пенят или да не се пенят, това е положението! Много са ми интересни такива, като Иван Костов и Георги Марков, които плючт жлъч по БСП... Е, би ли ми казал господин Костов какво е предподавал в Университета "Карл Маркс" и как Георги Марков е завършил право през времето на социализма, като в ракива "маркови" специалности, като право са влизали все деца на другари от сой! Майка ми и баща ми едва ли са щели да бъдат приети да учат право, защото на единия баща му е бил пастир на овце в местното ТКЗС, а на майка ми - продавач в магазин.
Евала им на нашите десни...нито десните ни десни, нито левите - леви, нито националистите - националисти. Пълна трагедия е политическата обстановка в странта ни...такава и ще си остана още дълго време.
А, за тези, които ще се изкажат, че с БСП идва и новата '97 ще кажа само едно: има да вземате! С този ЕС такова потъване на държавата, ще потъва и ЕС. '97 потъвахме само ние. Глупостите на червените не отстъпват на глупостите на сините. А подема при Костов не го направи нито Иванчо, нито Муравейчо, а МВФ. Това го разберете най-накрая! Дори и в момента МВФ управлява държавата и й казва какво да прави, дали да емитира пари, ДЦК и т.н.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 25 Окт 2006, 20:54

Така МВФ от първи Януари няма думата вече.Само може да дава съвети пък ако ние искаме ги изпълняваме.Много от критиците на МВФ казват, че заради тях са ниски доходите, но ако го нямаше борда сега едва ли щяхме само да си спомняме хартийките, които БНБ печатаха без грам покритие.
Колкото до това, че на ЕС ще му се случи нещо като влезем ние едва ли.Най- много да им се изсипят малко цигани и да видят какво ни е на нас, а не само да ни хокат заради тях.
Естествено, че първите години в съюза за странат ще са тежки, но че няма да потънем е също толкова ясно. :wink:
Изображение
plamenwire

Всички спите!!!

Мнениеот plamenwire » 25 Окт 2006, 22:09

А бе хора що си противоречите като първо казвате че Сидеров нищо не може да направи от президентския пост защото няма правомощия, а после казвате сакън да не стане той президент, че е луд опасен и какво ли още не?
Като се гласува ЗА единия ти всъщност гласуваш ПРОТИВ другия, няма друг вариант. Винаги когато правиш избор ти всъщност избираш по-добрия вариант (или по-малко лошия) по простата причина, че в този свят няма крайни положения (нищо идеално и чисто).
Кажете ми как да гласувам за Първанов като той направи така че да се създаде може би най-смешната и жалка коалиция като даде мандат на партия която имаше МНОГО МАЛКО подкрепа като процент от гласувалите тогава като казваше това е волята на народа???
И какво излиза, че ако не се затрият всички в политиката които са на възраст над 35-40 гадини няма да се оправи нищо защото всички са синове и дъщери на някой от някогашните комунисти. :cry:
Аз мисля че сме на този хал защото в тая държава всеки се знимава точно с това за което не е учил и не може. Малко ли са хората в народното събрание които са само с някакво си средно образование.
Всички си говорим по между си къде ли не какви ли не истини и как би могъл да се реши даден проблем било то с корупция или неспазване на някой закон и какво правим освен това? Колко пъти когато сте били засегнати от нещо такова сте имали смелост да направите нещо вместо да се свиете и да го подминете защото иначе може да стане по-лошо за вас?
Защо след всички избори на всякъде по стени и стълбове остават плакати на кандидатите (все още се виждат тези от предишните избори за президент). Нима няма наредби с които се задължават след изборите да си разчистят плакатите? И не само предизборни плакати висят къде ли не. Аз си мисля че защото няма кой да им налога глби ежеседмично докато не си ги разчистят. И се чудя дали ще е така ако общините бъдат затрупани с жалби че плакатите не са махнати както трябва да е и ни тормозят с гадните си мутри! Дали и други неща няма да си дойдат в нормите ако ВСИЧКИ се бонтуваме за всяко нещо което не е правилно?
Аватар
Du4e
Нов
Нов

Мнениеот Du4e » 26 Окт 2006, 07:46

бУнуваме от бунт
добра идея но в България нямаме гражданско самосъзнание. ето ти няколко примера:
билетите за градски транспорт стават 70 стотинки - никакви действия
цигарите поскъпват с 1 лев - пак нищо
хляба става 1 лев и тнт
ако искаш да гледаш кабелна тв щетрябва да се бръкнеш със 100 лева ...
някой ден ще им се прииск и да ни наеб** и ние ще се нагъзим мирно и покорно
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 26 Окт 2006, 13:48

За да се оправи България за най-голямо съжаление ще трябва малко да се сбухаме! Видяхме, че китки и фитки не вървят на едно място! Вижте Унгария и всяка друга уважаваща се страна по-света. Хем да не си отваряме устата, хем и да сме нахранени, егати и мързелите!!! КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ (ДЕМОКРАЦИЯ) трябва да се прожектира денонощно в небето над страната, та да може всеки да я гледа, че днес за нищо не ставаме с това слонско търпение. :focus:
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 26 Окт 2006, 14:10

[quote=""Du4e""]някой ден ще им се прииск и да ни наеб** и ние ще се нагъзим мирно и покорно[/quote]
това става отдавна, само, че някои не се усещат.
Аватар
Du4e
Нов
Нов

Мнениеот Du4e » 26 Окт 2006, 14:32

[quote=""Anonymous""]
това става отдавна, само, че някои не се усещат.[/quote]
или сме си свикнали :(
ico_pol
1000+
1000+

Re: Всички спите!!!

Мнениеот ico_pol » 26 Окт 2006, 15:36

[quote=""plamenwire""]А бе хора що си противоречите като първо казвате че Сидеров нищо не може да направи от президентския пост защото няма правомощия, а после казвате сакън да не стане той президент, че е луд опасен и какво ли още не?
Като се гласува ЗА единия ти всъщност гласуваш ПРОТИВ другия, няма друг вариант. Винаги когато правиш избор ти всъщност избираш по-добрия вариант (или по-малко лошия) по простата причина, че в този свят няма крайни положения (нищо идеално и чисто).
Кажете ми как да гласувам за Първанов като той направи така че да се създаде може би най-смешната и жалка коалиция като даде мандат на партия която имаше МНОГО МАЛКО подкрепа като процент от гласувалите тогава като казваше това е волята на народа???
И какво излиза, че ако не се затрият всички в политиката които са на възраст над 35-40 гадини няма да се оправи нищо защото всички са синове и дъщери на някой от някогашните комунисти. :cry:
Аз мисля че сме на този хал защото в тая държава всеки се знимава точно с това за което не е учил и не може. Малко ли са хората в народното събрание които са само с някакво си средно образование.
Всички си говорим по между си къде ли не какви ли не истини и как би могъл да се реши даден проблем било то с корупция или неспазване на някой закон и какво правим освен това? Колко пъти когато сте били засегнати от нещо такова сте имали смелост да направите нещо вместо да се свиете и да го подминете защото иначе може да стане по-лошо за вас?
Защо след всички избори на всякъде по стени и стълбове остават плакати на кандидатите (все още се виждат тези от предишните избори за президент). Нима няма наредби с които се задължават след изборите да си разчистят плакатите? И не само предизборни плакати висят къде ли не. Аз си мисля че защото няма кой да им налога глби ежеседмично докато не си ги разчистят. И се чудя дали ще е така ако общините бъдат затрупани с жалби че плакатите не са махнати както трябва да е и ни тормозят с гадните си мутри! Дали и други неща няма да си дойдат в нормите ако ВСИЧКИ се бонтуваме за всяко нещо което не е правилно?[/quote]

Така...нека разиграем един сценарии, който някои от вас очеизвадно желаят.
Не минава мандата на НДСВ. Първанов не го дава на ДПС, а на някое от СДС-тата. Мандата не минава, поради бойкота на КБ, НДСВ и ДПС. Президентът насрочва предсрочни избори, ЕС ни бие дузпата за членството и остава под върпос дали дори биха ни приели и в 2008. В следствие живота поскъпва 3 пъти повече, отколкото ако са приели страната в ЕС. Е...кое е по-правилно!? Компромиса, който ще ни донесе членство в ЕС на 1 януари 2007 или тъпата злобарщина и отказ от консенсус, така характерни за дясното пространство? Това правитество е правителство на компромиса в името на една цел - членството в ЕС. Ако не сте разбрали компромисите водят напред. Липсата на компромис в дясно доведе до разпада на десницата и появата на такива елементи, като Волен Сидеров с изкривената им визия за национализъм.
Така, че...замислете се какво е спечелиля България и какво е загубила от тази коалиция и после плюйте. Много добре знаем, че българина умее едно нещо много добре, а именно - да оплюва.
Може това правителство да има много недъзи, но е за предпочитане пред предсрочните избори и последиците от тях.
Гост

Мнениеот Гост » 26 Окт 2006, 16:19

[quote=""ico_pol""][quote=""plamenwire""]А бе хора що си противоречите като първо казвате че Сидеров нищо не може да направи от президентския пост защото няма правомощия, а после казвате сакън да не стане той президент, че е луд опасен и какво ли още не?
Защо след всички избори на всякъде по стени и стълбове остават плакати на кандидатите (все още се виждат тези от предишните избори за президент). Нима няма наредби с които се задължават след изборите да си разчистят плакатите? И не само предизборни плакати висят къде ли не. Аз си мисля че защото няма кой да им налога глби ежеседмично докато не си ги разчистят. И се чудя дали ще е така ако общините бъдат затрупани с жалби че плакатите не са махнати както трябва да е и ни тормозят с гадните си мутри! Дали и други неща няма да си дойдат в нормите ако ВСИЧКИ се бонтуваме за всяко нещо което не е правилно?[/quote]

Не минава мандата на НДСВ. Първанов не го дава на ДПС, а на някое от СДС-тата. Мандата не минава, поради бойкота на КБ, НДСВ и ДПС. Президентът насрочва предсрочни избори, ЕС ни бие дузпата за членството и остава под върпос дали дори биха ни приели и в 2008. В следствие живота поскъпва 3 пъти повече, отколкото ако са приели страната в ЕС. Е...кое е по-правилно!? Компромиса, който ще ни донесе членство в ЕС на 1 януари 2007 или тъпата злобарщина и отказ от консенсус, така характерни за дясното пространство? Това правитество е правителство на компромиса в името на една цел - членството в ЕС. Ако не сте разбрали компромисите водят напред. Липсата на компромис в дясно доведе до разпада на десницата и появата на такива елементи, като Волен Сидеров с изкривената им визия за национализъм.
Така, че...замислете се какво е спечелиля България и какво е загубила от тази коалиция и после плюйте. Много добре знаем, че българина умее едно нещо много добре, а именно - да оплюва.
Може това правителство да има много недъзи, но е за предпочитане пред предсрочните избори и последиците от тях.[/quote]

Само комунистите и другите комунисти(НДСВ)бяха достатъчни за коалиция,но смешника гоце нагласи нещата и набута ченгето доган(сава)като "балансьор".Какво ще балансира тоя мухъл?
Аватар
Du4e
Нов
Нов

Мнениеот Du4e » 27 Окт 2006, 08:55

[quote=""Гост""]Само комунистите и другите комунисти(НДСВ)бяха достатъчни за коалиция,но смешника гоце нагласи нещата и набута ченгето доган(сава)като "балансьор".Какво ще балансира тоя мухъл?[/quote]
да ама точно тоя мухъл участва в управлението на държавата.
беше с костов и сие по барикадите през '97; беше със симо през 2002, а сега е със серго. така че или е голям бояджия и си сменя цветовете или има "мисия" да е с управляващите, а ако не му изнася да се прави на опозиция
а около него обръчи,обръчи,обръчи......
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 27 Окт 2006, 13:15

Казвам това и спирам, защото направо го обърнахме на тъпо политиканстване, от което няма абсолютно никакъв смисъл. Та...Доган е най-големия политик в България. Казвам го с мъка, но е така! Откакто е създадена партията ДПС, той е неизменно на челото й. Присъства в политическия живот на страната и то осезаемо...още повече, присъства в управлението на страната повече от осезаемо. Както казаха по-горе, той беше в управлението с Костов, после с царя, а сега и със Станишев. И за това сме виновни всички ние, сини, червени, бембени защото не гласуваме и оставяме ниска избирателна активност, от която печелят ДПС.
Колкото до агента Гоце...може ли някой от тук да предложи някое по-добро решение от това, което взе Първанов, като даде мандата на ДПС!? Моля, чакам да ми го кацете.
По-добре да спрем да се плюем един други на десни, леви и дявол знае какво и да почнем да правим нещо съзидателно. Стига сме се мразили! Какво е било...това са минали работи, които няма да се върнат никога повече, надявам се (нещо, което не изповядват повечето привърженици на партията, с която се асоциирам).
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 29 Окт 2006, 13:44

[quote=""C.R.U-TO""]в 13,39 мин днес гласувах за демокрацията а не за бсп[/quote]
Тези не са истинските демократи, бизнесмени и европейци. Те са само шайка разбойници, която след като заграби каквото е останало, започна да се разпада.
Ако все още не сте разбрали, скоро това ще проличи още повече.
Не робувайте на собствените си илюзии и на промитото си съзнание.
Влезте най-сетне в час.
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 29 Окт 2006, 15:25

[quote=""ico_pol""][quote=""plamenwire""]А бе хора що си противоречите като първо казвате че Сидеров нищо не може да направи от президентския пост защото няма правомощия, а после казвате сакън да не стане той президент, че е луд опасен и какво ли още не?

Може това правителство да има много недъзи, но е за предпочитане пред предсрочните избори и последиците от тях.[/quote]

Като чета тука всичките ви тъпи и безсмислени коментари ми се струва ще май всичките трябва да сте в лудницата. Как може да сте доволни от Първанов, какво направи за 5 години, или май отново му вярвате че сеща пенсионерите и всички ще дочакаме светлото бадеще. Промити са ви мазаците-това е какво да ви каза. А относно този сценарий защо си мислиши че като влезнем в ЕЦ няма да поскапнат нещата и зато си мислиш че ще станеш по добре. Много скоро ще разберете че съм бил прав а и не само аз че от януари няма да можеш и цигари да си позволиш да си купуш. А относно Сидеров всики толкова ви е страх и то защото сте крали и продължавате да го правите а тои ви говори истината и ви е пак не можете да разберете и пак за селянчето Първанов гласувате, което показва ще ви е добре така и не искате промяна, но промяна ще има повярвайте. Един човек беше казал- просто Българският народ си е прост. Това няма какво да се лъжем щом си избираме един и същи краден и българоотстъпник и се викаме той ще се оправи.
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 29 Окт 2006, 15:32

[quote=""ico_pol""]Казвам това и спирам, защото направо го обърнахме на тъпо политиканстване, от което няма абсолютно никакъв смисъл. Та...Доган е най-големия политик в България. Казвам го с мъка, но е така! Откакто е създадена партията ДПС, той е неизменно на челото й. Присъства в политическия живот на страната и то осезаемо...още повече, присъства в управлението на страната повече от осезаемо. Както казаха по-горе, той беше в управлението с Костов, после с царя, а сега и със Станишев. И за това сме виновни всички ние, сини, червени, бембени защото не гласуваме и оставяме ниска избирателна активност, от която печелят ДПС.
Колкото до агента Гоце...може ли някой от тук да предложи някое по-добро решение от това, което взе Първанов, като даде мандата на ДПС!? Моля, чакам да ми го кацете.
По-добре да спрем да се плюем един други на десни, леви и дявол знае какво и да почнем да правим нещо съзидателно. Стига сме се мразили! Какво е било...това са минали работи, които няма да се върнат никога повече, надявам се (нещо, което не изповядват повечето привърженици на партията, с която се асоциирам).[/quote]

Аз ще ти кажа едно решение. Ако Българите гласуват поне половината тоя турчин няма да го има. И още нещо прегледаи малко други сайтове и прочети как всички ни се чудят защо търпип Турската етническа партия ДПС да ни се беше а даже и даваме да ни управлява. Погледни как агенция Ройтер нарича ДПС и Първанов а и не само тях и вземи да прогледни накрая, че всички ги е страх от Сидеров да не дойде на влас че не се знае да ли няма да отидат на топло а и тези избори отново пак ще са манипулирани. Това тъп народ и затова управниците си правят каквото искат.
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 29 Окт 2006, 15:53

Партията на Сидеров е лошо замаскирана прослойка на СДС, но засега не можа да им свърши много работа, поради причините описани по-горе:
Те са само шайка разбойници, която след като заграби каквото е останало, започна да се разпада.
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 29 Окт 2006, 16:35

БСП взе милиардите, които контролираше като БКП, а СДС /пребоядисани радикали и агенти от БКП/ заграбиха немалкото което беше останало, като правеха провокации и след това взеха властта с измама и през цялото това време пречеха да се инвестират обратно в страната големите пари и да се извършат реформите. Още в началото на 90-те БСП имаше малко власт, защото СДС, чрез Костов като финансов министър, източи влоговете на населението от банките и бързо създаде фирми и така вече контролираше финансовия и значителна част от "частния" сектор. Например, това им позволи да инсценират така наречената "зърнена криза", като чрез свои фирми временно спряха доставките на зърно за хляб и финансирани от западни групировки направиха преврат, чрез познатите по-късно методи на белградската и киевската "революции" - настройване чрез лишения и платени агенти на по-радикалните прослойки от населението. Също така, през това време СДС изгониха от редиците си наистина интелигентните и демократични хора, които бяха там в началото.
Но по-късно, като си "напълни гушите" и като го свързва само кражбите, СДС отиде към разпад, въпреки измислянето на нови "партии" от техни хора, като тази на Сидеров /бивш главен редактор на в. "Демокрация"/ и въпреки полуприкритото вмъкване на Беронов /само го изложиха човека, както и направиха със Сидеров и всички останали вербувани личности/.
Всичко това е с една цел - натрупване на много пари, няма никакви демократични и европейски идеи. Напротив - по-скоро навсякъде изникнаха битаци в ориенталски вид, дори и в центровете на градовете. Народа беше двойно ограбен - не се инвестираха обратно милиардите на БКП и това, което му беше останало се взе от СДС. Така се образува една малка и привилигерована олигархия, а останалите бяха обречени на мизерия. Размерите на безстопанствеността, заграбването, корупцията и престъпността са чудовищни в България и невиждани на Балканите - нито в Сърбия, нито в Румъния се стигна до такива крайности. Затова те са в по-добро от нас състояние и имат някакво положително, макар и малко развитие.
И тези прослойки продължават да правят народа на тъп, но една, макар и по-малка част от него на всичкото отгоре продължава да им вярва, вместо да се противопоставя за да ги затрудни.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 29 Окт 2006, 17:34

Ммммдам! Тоя сценаррий ми хареса! Има логика и то доста голяма, а каква е истината, можем само да гадаем. Но сматам, че това по-горе е доста близо до истината.
Колкото до Сидеров - страх ме е от него! Да! Страх ме е, защото видях методите на един такъв като него, наречен Слободан Милошевич, до какво доведоха със СР Югославия. Аз не искам това да стане! Не искам по подобие на Косово - изконна сръбска територия, Шуменско - изконно българска територия, свързваща ни дълбоко с корените ни, да бъде откъснат от странта. Защото именно такъв краен елемент, като Сидеров може да докара до разпад на България на етнически автономни области. Истината не е в крайностите! Нито в крайните леви, нито в крайните десни! Истината е в консенсуса и разбирателността, в толерантността.
И само в заключение - българите са били винаги толерантни. В основата на създаването на Аспарухова България е именно толерантността. Ако кан Аспарух не е бил толерантен към славянските племенна, е нямало да се съюзи с тях, византииците са щяли да се справят със славяните и българите поотделно и...нямаше да ни има сега. Помислете малко върхъ това и после подкрепяйте такива крайни личности, като Волен.
Относно кражбите, които разкрива Сидеров - и да дойде на власт няма да има разкрити такива, просто, защото и той ще "подпише" взаимния договор с предхождащите го, за взаимна защита. Случайно НДСВ да е преследвало кражбите на СДС, както БСП на НДСВ и СДС, предшестващи ги!? Не! Няма и да ги преследва Сидеров, защото и той ще стане като тях, нищо, че ви говори благи приказки от екрана на СКАТ.
Мислете, каквото искате! :wink:
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 29 Окт 2006, 17:53

На Балканите, където и да е, различните етноси винаги и сега си живеят дружно.
Политиците настройват чрез административна дискриминация или платени провокации определени прослойки от тези етноси едни срещу други, за да разделят и владеят, да натрупват пари.
Славянското население в Македония, казва, че си живее добре с местните албанци - канят ги на гости и ги черпят с баклава.
Същите са отношенията и между българското и турското население в България, между етносите в бивша Югославия и даже между кипърските гърци и турци.
Политическите методи на етническо разделение са просташки и назадничави.
Трябва да живеем още по-свободно, като в някои развити демокрации. Ние да можем да имаме имоти и бизнес в Ниш, например, както и те тук.
Всъщност всички държави са федерации - независимо дали това е утвърдено официално и административно. Колкото повече не се съобразяват властниците с това, толкова повече излишни и тежки проблеми ще имаме. Защо да не живеем, да работим и да се придвижваме свободно. Като в Америка, Белгия, Швейцария и т.н.
Да не се създават излишни пречки от хора, които искат да забогатеят от това разделение, пак за наша сметка.
Е, разбира се, могат да живеят заедно етноси, които нямат съществени битови и финансови разлики.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 29 Окт 2006, 18:02

[quote=""Anonymous""]БСП взе милиардите, които контролираше като БКП, а СДС /пребоядисани радикали и агенти от БКП/ заграбиха немалкото което беше останало, като правеха провокации и след това взеха властта с измама и през цялото това време пречеха да се инвестират обратно в страната големите пари и да се извършат реформите. Още в началото на 90-те БСП имаше малко власт, защото СДС, чрез Костов като финансов министър, източи влоговете на населението от банките и бързо създаде фирми и така вече контролираше финансовия и значителна част от "частния" сектор. Например, това им позволи да инсценират така наречената "зърнена криза", като чрез свои фирми временно спряха доставките на зърно за хляб и финансирани от западни групировки направиха преврат, чрез познатите по-късно методи на белградската и киевската "революции" - настройване чрез лишения и платени агенти на по-радикалните прослойки от населението. Също така, през това време СДС изгониха от редиците си наистина интелигентните и демократични хора, които бяха там в началото.
Но по-късно, като си "напълни гушите" и като го свързва само кражбите, СДС отиде към разпад, въпреки измислянето на нови "партии" от техни хора, като тази на Сидеров /бивш главен редактор на в. "Демокрация"/ и въпреки полуприкритото вмъкване на Беронов /само го изложиха човека, както и направиха със Сидеров и всички останали вербувани личности/.
Всичко това е с една цел - натрупване на много пари, няма никакви демократични и европейски идеи. Напротив - по-скоро навсякъде изникнаха битаци в ориенталски вид, дори и в центровете на градовете. Народа беше двойно ограбен - не се инвестираха обратно милиардите на БКП и това, което му беше останало се взе от СДС. Така се образува една малка и привилигерована олигархия, а останалите бяха обречени на мизерия. Размерите на безстопанствеността, заграбването, корупцията и престъпността са чудовищни в България и невиждани на Балканите - нито в Сърбия, нито в Румъния се стигна до такива крайности. Затова те са в по-добро от нас състояние и имат някакво положително, макар и малко развитие.
И тези прослойки продължават да правят народа на тъп, но една, макар и по-малка част от него на всичкото отгоре продължава да им вярва, вместо да се противопоставя за да ги затрудни.[/quote]
ТОВА МНЕНИЕ Е МОЕ. ЗАБРАВИХ ДА СЕ ЛОГНА.

Назад към