20 години Ути - УЖАС

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
radioMW
500+
500+

20 години Ути - УЖАС

Мнениеот radioMW » 27 Май 2017, 18:45

Няма друга такава гнусотия!
20 години празнувал Ути - Петър Бъчваров!
Това не е нормално кулинарно предаване - това е ужас!!!
Цялото излъчване на Ути е отвратително - от мръсните му ръчички като на селски автомонтьор, до ръсенето на слюнки и дебелашката му снага! За въпросното предаване в авторекламата Ути реже глава на прасе, а после разфасова прасе с електрически трион!
Да не говорим с какво качество се снима това предаване - половината кадри с мобилен телефон, монтажът е ад!!!
И за всичкото това Ути и неговият продуцент Никола Тупарев лапат пари от Националната телевизия, както и от фибанк и една винарска фирма, за което навират рекламите!
Ако тази цялата простотия се излъчваше 4 пъти на ден в някоя частна телевизия, нямаше да Ви занимавам, но за БНТ...
Аман от Анки и Шишманки!!!
Аватар
viliqnko.petkov
100+
100+

Re: 20 години Ути - УЖАС

Мнениеот viliqnko.petkov » 28 Май 2017, 09:05

Такъв човек в БНТ си знае работата - от националната телевизия също си знаят. Да лапе зъбите си с нож е забавно отколкото да готви с градинарски инструменти. Нищо чудно БНТ да си търси друг готвач, ако Ути се махне. ;D :Icecream :Hmmm

Да ги спрат, чак рано да ги наврат, а през деня да гледам с изписано "повторение".
Последна промяна 1 на viliqnko.petkov, променена общо 8 пъти
^BUG^
100+
100+

Мнениеот ^BUG^ » 28 Май 2017, 20:43

Той Нико си знае много добре как и къде да лапка кинти, само да му пидадеш малкия пръст, ще ти отхапе главата. А пък и знае на кого да дава комисионнички момчето. И ние знаем на кого ги дава :)
Една боза от шест стотинки !
Аватар
cybercrackerbg
100+
100+

Мнениеот cybercrackerbg » 30 Май 2017, 13:10

Тупарев, Цанков и Ко са много некоректни капути и който се е хванал с тях не е прокопсал. Със сигурност Ути взема не повече от 100 лева на предаване чиста пара щото и той е мизерник :D
TheEconomist
Нов
Нов

Мнениеот TheEconomist » 09 Авг 2017, 17:23

Добър вечер! Не съм убеден дали ме помните, но аз съм Иван от София и съм мениджър интернет магазин за китари. Мисля, че го бях казвал в някой от предните ми постове, но не съм убеден. Това лято правих голям ремонт на вилата ми в село Железница, но както се досещате се наложи да потърся строителни фирми, защото не можех да направя всичко сам. Естествено, моите приятели също дойдоха, за което съм им много благодарен. Къщата грейна и светна. Момчетата бяха абсолютни професионалисти и носеха всички инструменти със себе си. Това беше страхотно, защото аз имах само винтоверти. Пролетта трябва да сменим старите битумни керемиди, защото времето се развали и нямаше как това да се случи сега.
Последна промяна 1 на TheEconomist, променена общо 6 пъти
manechi
100+
100+

Мнениеот manechi » 11 Авг 2017, 11:44

Боли ме оная работа за твоето мнение ! "Дип биля си е арен"!
TheWitch
Нов
Нов

Мнениеот TheWitch » 09 Сеп 2017, 21:00

Капере.ком – огромно разнообразие от спално бельо за всеки вкус. Вижте нашите предложения. Често правим промоции на някои продукти, за да могат клиентите да са доволни. Посещавайте ни редовно, за да не изпуснете намаленията.

Stemago.com – Интернет магазин за аксесоари за телефони, бяла техника и др. Издирвате уникални подаръци за мъже? Тук ще откриете голямо разнообразие от джаджи за мъже и жени. Погледнете нашите интересни предложения.

BgTelefon.com – Онлайн магазин за GSM телефони на преференциални цени, чисто нови и с 24 месеца гаранция. Направете Apple iPhone поръчка на момента. Погледнете и другите ни предложения: CAT, HTC, ASUS.

В онлайн магазина Fragrantico ще намерите огромно разнообразие на оригинални парфюми и козметика. На сайта ще попаднете на над хиляда продукта, подредени в категории. Единственото, което оставяме на клиентите, е избора.
Последна промяна 1 на TheWitch, променена общо 5 пъти
mrsuperman
Нов
Нов

Мнениеот mrsuperman » 12 Сеп 2017, 13:31

Наистина впечатляващо постижение за подобен вид предаване. Понякога се губи интереса с годините, но явно той е успял по някакъв начин да го съхрани.

Назад към