БТВ свали “Вот на доверие” от екран

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
adrianski
Нов
Нов

Мнениеот adrianski » 03 Яну 2007, 21:53

03 януари 2007 | 20:28 | Агенция "Фокус"

София. Спирането на предаването “Вот на доверие” е решение на телевизия БТВ. Това съобщиха за Агенция “Фокус” от пресцентъра на продуцентска къща “Седем осми”. “Ние имаме договорни отношения с БТВ и сме длъжни да се съобразим с програмната им схема”, заявиха от продуцентската къща. Оттам обаче отказаха да съобщят дали предаването е свалено от екран преди края на договора и каква е причината за промяната в програмната схема на медията. От “Седем осми” не пожелаха да коментират и дали след време предаването отново ще бъде излъчено в ефира на телевизията.
Водещият на “Вот на доверие” Иван Гарелов има договор с продуцентската къща само за конкретното предаване. От “Седем осми” обаче отказаха да коментират дали ще поканят известния журналист за работа в друга продукция.
Марта МЛАДЕНОВА
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 03 Яну 2007, 21:55

това се знаеше преди празниците още
vesko
Нов
Нов

Мнениеот vesko » 03 Яну 2007, 22:03

Е най-после ....
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Яну 2007, 00:05

Беше ми писнало от това шоу. Изтърка се много бързо.
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 04 Яну 2007, 08:16

Играта беше доста скучна, а Гарелов определено не се чувстваше на мястото си. Сега ще се занимава с ПР- агенцията си.
Аватар
TRT
100+
100+

Мнениеот TRT » 04 Яну 2007, 13:24

e, Vot na doverie, kakto i Survivor si e produkcia na Slavi. Sega zapochvat "Music idol", pak tehen proekt, ta edva li shte pusnat Vot na doverie. A i veche pusnaha serial "Fashion House" na miastoto na Vota
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 04 Яну 2007, 14:12

Като гледам какъв Сървайвър направиха, направо нямам думи. Ако и Мюзик Айдол е таква тъпотия, както един приятел каза преди вртеме "Заспах на 5-та минута на сървайвър и се събудих на музиката на ББ3" :P:
Изображение
Аватар
Xemyc
100+
100+

Мнениеот Xemyc » 04 Яну 2007, 17:23

Аз винаги съм свързвал Гарелов със сериозни предавания. Това беше пародия, която отдавна трябваше да спре. Още лятото имаше слухове за това. В тази игра Гарелов само се излагаше. А "Господарите" от Нова допълнително го усмиваха.
Така че и аз подкрепям това решение. Дано да измислят нещо по-интересно.
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 05 Яну 2007, 00:19

[quote=""Xemyc""]Дано да измислят нещо по-интересно.[/quote]

Гарелов остана извън bTV заради хитов сериал
Money.bg

Иван Гарелов напуска Би Ти Ви. Воденото от него предаване "Вот на доверие" пада от програмната схема, поради предварително поети ангажименти на медиата за излъчване на сериали на компанията "Май нетуърк", собственост на "Нюз корпорейшън", каза за БТА програмният директор на Би Ти Ви Апостол Пенчев, цитиран и от dir.bg.

От 1 януари телевизията показва сериала "Модна къща". Това е продукция, създадена за прайм тайм с много по-висок бюджет от този на стандартните сапунки, обяснил Пенчев. В следващата година и половина ще бъдат показани още шест такива сериала по 60 епизода.

Апостол Пенчев казал, че в момента Би Ти Ви няма планове за ново предаване с водещ Иван Гарелов, а бившият водещ на "Панорама" обявил, че все още е рано да говори за бъдещи телевизионни проекти.

Иван Гарелов има собствена ПР-агенция, която създаде наскоро.

Според новата програмна схема на bTV тръгва и ново шоу на Кръстю Лафазанов, Христо Гърбов и Любомир Нейков. Те ще го водят от края на януари, съобщиха от медиата.

Трима комици в ново телевизионно шоу
БТА

Кръстю Лафазанов, Христо Гърбов и Любомир Нейков ще водят от края на януари ново шоу по Би Ти Ви, съобщиха от медиата. "Комиците" ще се излъчва всеки петък вечер. Едни от най-популярните комедийни актьори в България ще правят предаване, издържано в традициите на стенд-ъп комедията, като няма да изневерят на стила си. Предаването ще бъде изпълнено със сатирични импровизации по злободневни теми, актуални събития и изяви на известните личности от българската и световната публична сцена.

Лафазанов, Гърбов и Нейков ще изпълняват и скечове във всички познати форми на хумористичния жанр - текстови монолози, диалози между двама актьори или диалози, които изпълнява само един актьор, сатирични песни и стихчета. Ще се канят известни гостуващи актьори и музиканти. Тъй като шоуто не е традиционен студиен тв формат, участието на публиката е не по-малко важно от участието на артистите. Затова в "Комиците" са особено важни импровизациите с ВИП-гостите в публиката, които ще се включват по всички възможни начини - ще разговарят и ще се шегуват с тях, ще ги канят на сцената, ще използват имената им в ситуациите, които разиграват.

Междувременно камерите ще следят реакциите на гостите. Предаването се реализира в непринудената и освободена атмосфера на нощно заведение, чиито клиенти са дошли по собствено желание, за да се забавляват. В концепцията на "Комиците" е заложено разширяване на актьорската трупа.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 05 Яну 2007, 15:13

[quote=""zynth""]Като гледам какъв Сървайвър направиха, направо нямам думи. Ако и Мюзик Айдол е таква тъпотия, както един приятел каза преди вртеме "Заспах на 5-та минута на сървайвър и се събудих на музиката на ББ3" :P:[/quote]
Сега за да стане едно нещо лъскаво като в САЩ или Германия трябва да се вкарат пари поне наполовина колкото в тези страни.Плюс това като за първи път си беше доста добре.Аз не знам какво сте очаквали.
Иначе за Music Idol, не можем да очакваме чак толкова голямо нещо, защото няма от къде да се налеят толкова пари.според мен обаче ще стане по-добре от Star Academy.
Изображение
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 05 Яну 2007, 16:37

Айде бе Сървайвър си беше чиста селска вечеринка - по-мудно и скучно риалити шоу едва ли е правено някога. Иначе Вот на доверие беше интересно първите няколко месеца след като стартира - имаше шоу и скандали между участниците - Кембъла, Васа Ганчева..., тогава наистина го гледах с голям интерес. Но иначе е нормално след няколко години в ефир предаването да омръзне и да бъде свалено.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 05 Яну 2007, 22:51

Селска вечеринка :D . Добре казано.А вие какво очаквахте?Гледали ли сте някой от чуждестранните сървайвъри за да кажете, че те са били по-интересни?Или си говорим наизуст.Аз не знам какво очаквате.Да се ядат помежду си ли?Като за първи път пак се справиха.
Изображение
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 05 Яну 2007, 22:59

Селска вечеринка!? :shock: Хахаххаааа! Селска вечеринка...чуеш ли се, бе човече! Селската вечеринка беше по Биг Брадър, когато трите кокошки кудкудякаха по 2-3 часа! За Бога...не претендирам, че съм гледал много Сървайвър, но бих предпочел него. И ми се струва много по-стойностно. За жалост българина предпочита да гледа разнитиквеници и да се кефи на бай Ганьо, нищо, че той го осмива индиректно.
P.S. Тоя пост беше към потребителя по-горе, не към Borosport :)
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 06 Яну 2007, 04:58

[quote=""ico_pol""]Селска вечеринка!? :shock: Хахаххаааа! Селска вечеринка...чуеш ли се, бе човече! Селската вечеринка беше по Биг Брадър, когато трите кокошки кудкудякаха по 2-3 часа! За Бога...не претендирам, че съм гледал много Сървайвър, но бих предпочел него. И ми се струва много по-стойностно. За жалост българина предпочита да гледа разнитиквеници и да се кефи на бай Ганьо, нищо, че той го осмива индиректно.
P.S. Тоя пост беше към потребителя по-горе, не към Borosport :)[/quote]

Еми мен не ме кефи да гледам всяка вечер как чичо ми Вальо си пишел някав дневник и кво бил написал в него и как ония Звезди се чуди с кво да се натъпче, как били гладни и за капак ти пускат как пеят "детство мое" - страшно предаване. Гледал съм Сървайвър по AXN - няма място за сравнение между този, който гледах по би ти ви и този по axn.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 06 Яну 2007, 12:44

И каква е разликата, защото и аз съм гледал Сървайвър по AXN и не беше кой знае колко по-различно :wink:
Изображение

Назад към